Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Otwierasz firmę? Zgłoś się do nas - my ją poprowadzimy za Ciebie. »

  Otwarcie osobistej firmy wiąże się z koniecznością spełnienia paru ważnych formalności, od których uzależniona jest prawidłowość działania naszej firmy. Głównie trzeba zgłosić rozpoczęcie działalności gospodarczej w urzędzie miasta adekwatnego dla miejsca prowadzenia naszej działalności. Jeżeli nie załatwimy odpowiednich papierów to można powiedzieć, że nasza firma będzie działać nie do końca legalnie. Niemniej jednak co tam, to nie jedyne formalności. Trzeba wyszukać także biuro rachunkowe, które zajmie się naszymi finansami i to kompleksowo. We wszystkich polskich ośrodkach miejskich takich biur jest multum i nie ma problemu z tym, aby je odnaleźć. Najwięcej bez wątpienia spółek z branży znajdziemy w stolicy, gdzie prawie że właściwie każde biuro rachunkowe warszawa posiada kilkaset spółek, których rachunkowością się zajmują. A dodatkowo chyba jedynym takim miejscem w Europie, gdzie biura rachunkowe warszawa znajdują się przy każdej większej ulicy jest w tej chwili stolica pięknego naszego państwie. Nie mniej jednakże należy jeszcze to wynajęte biuro księgowe warszawa stosownie wynagrodzić, a potrafią to być zupełnie spore koszty miesięczne, zależne poza tym od ilości wystawionych i księgowanych faktur. Całkiem możliwe, że dlatego, że tak solidnie opłacane są to spółki to w tym momencie dlatego usługi księgowe warszawa cieszą się taką popularnością i są to jedne z przeważnie otwieranych w stolicy firm. No ale cóż, do tego zawodu należy się urodzić, powinno się lubić liczyć pieniądze. Księgowość warszawa to ze stuprocentową pewnością branża z przyszłością i finansowymi możliwościami. Cóż, nic dziwnego, że jak najwięcej ludzi preferuje prowadzić własną korporację powiązaną bezpośrednio z usługami majątkowymi..

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe ursynów »

  Nasza firma istnieje od wielu lat na rynku księgowości oraz rachunkowości. W tym czasie pomogliśmy wielu działalnością tym mniejszym zarówno jak i tym większym w prowadzeniu księgowości. Jeżeli zależy ci na tym aby twoimi rachunkami zajął się zespół profesjonalistów, to koniecznie skonsultuj się z naszymi księgowymi.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie akt poznań »

  Jest olbrzymia ilość firm, jednostek i instytucji które rok w rok generują wielką liczbę dokumentów które mają na celu naznaczenie swojej działalności. Dlatego że nadzwyczaj często jest to tak potężna ilość, że instytucje nie są w stanie same poradzić sobie z gromadzeniem pełnej sterty makulatury której tak na prawdę nie mogą się pozbyć. Stąd nasza firma zajmuje się archiwizowaniem dokumentów finansowych, kadrowych i mnóstwo różnych które muszą być przechowywane przez długi czas.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Na stronie www.indeks.com.pl mogą Państwo przeczytać informacje o naszej Kancelarii Doradztwa Podatkowego Indeks. Prócz dokładnej oferty naszego biura znaleźć tu można przydatne formularze. Proponujemy całościową obsługę zarówno niewielkich jak i dużych firm. Najważniejsza jest dla nas jakość sprawowanych przez nas usług rachunkowych. Na naszej stronie dostępne są interpretacje przepisów prawa podatkowego a także linki do stron, które na pewno zainteresują każdego przedsiębiorcę.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa Gdańsk »

  Nasze nowe biuro rachunkowe w Gdańsku to nie tylko gwarancja profesjonalnej, należytej obsługi, ale także pewność zaangażowania młodego grupy licencjonowanych biegłych rewidentów. Mamy w ofercie atrakcyjne ceny, jak również bezpłatne wsparcie w czasie zakładania nowej działalności gospodarczej. Chętnie doradzimy, jak najkorzystniej rozliczyć się z fiskusem oraz zakładem ubezpieczeń społecznych. Wypełnimy deklaracje, jak również zeznania. Przypomnimy o zbliżających się terminach składania deklaracji lub opłacania wymaganych składek czy zaliczek na poczet obciążeń podatkowych. Gwarantujemy kompleksowe zaangażowanie w realizację zleceń, jak również elastyczne podejście do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Wskutek nam zyskacie Państwo:pewność wysokiej jakości usług, zgodnie spośród aktualnymi przepisami podatkowymi natomiast spośród zachowaniem tajemnicy służbowej, gwarancję obsługi, dlatego że w przypadku nieobecności jednej osoby, możecie Kraj rachować na pomagier innego wykwalifikowanego księgowego, poufność danych, dlatego że powierzacie Kraj sprawy firmy fachowcom natomiast dokumenty przechowywane są w archiwum w wersji papierowej natomiast na zabezpieczonym serwerze w wersji elektronicznej. Naszym Klientom zapewniamy fachową natomiast rzetelną obsługę, uczciwość natomiast przyjazną atmosferę. Jesteśmy gotowi aż do podjęcia rozmów natomiast dostosowania oferty aż do Państwa oczekiwań.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Elbląg »

  Listę biur rachunkowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym  biura rachunkowe Elbląg wraz z ofertami poszukujący tych danych znajdą na witrynie www.bib.com.pl. Odnajdą na tej stronie także oferty bardziej specjalistyczne, jak doradztwo podatkowe. MamyŻywimy nadzieję, że na tej liście znajdą firmę, która spełni wymagania, co do profesjonalizmu i cen za usługi.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe lublin »

  Jesteśmy członkiem IEC - międzynarodowego stowarzyszenia księgowych, audytorów i doradców podatkowych. Świadczymy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, doradztwa prawno-podatkowego, usługowego prowadzenia rachunkowości. Corocznie badamy sprawozdania finansowe ponad 200 jednostek gospodarczych, w tym sprawozdania finansowe grup kapitałowych i spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rewizji Finansowej.Naszej Firmie zaufało liczne grono klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat, świadcząc usługi w oparciu o umowy wieloletnie oraz w ramach pomocy przy realizacji konkretnych przedsięwzięć.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Poznań »

  W kraju takim jak Polska księgowość to ważny składnik działalności firmy. Często zmieniające się przepisy nie są czynnikiem sprzyjającym prowadzeniu działalności gospodarczej. W małych jednostkach trudno pogodzić zarządzanie przedsiębiorstwem z śledzeniem przepisów podatkowych. Bycie na bieżąco z ustawodawstwem może pochłonąć dużo czasu, warto zatem powierzyć prowadzenie rachunkowości firmie zewnętrznej. Jedną z takich firm rachunkowych jest Akcept z Suchego lasu koło Poznania. Zapraszamy na naszą witrynę internetową: biuro rachunkowe - Poznań.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Proste postępowania podatkowe Kielce »

  Kancelaria Podatkowa Supreme z Kielc w całości zapewnia kompleksową obsługę księgową przedsiębiorstw. Poza standardowym prowadzeniem postępowań i rozliczeń podatkowych, zajmuje się kwestią kontroli skarbowych, jak również sama rejestracją firm z terenu Kielc. Wykwalifikowana kadra doradców podatkowych służy pomocą kieleckim przedsiębiorstwom, zgłaszającym zapytania do Supreme. Profesjonalna opieka biura rachunkowego służy zaś samym przedsiębiorcom. Odwiedź stronę kieleckiego biura rachunkowego po szersze informacje.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Biuro Eres z Wrocławia to Spółka Doradztwa Podatkowego, która funkcjonuje na rynku doradztwa podatkowego oraz księgowości już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast w tym momencie jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego. Pracownicy firmy Eres stale podnoszą swoje kwalifikacje, a nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koszty usług biur rachunkowych »  Zlecenie wykonywania usług księgowych profesjonalnej instytucji rachunkowej wiąże się ściśle z koniecznością ponoszenia uzgodnionych opłat miesięcznych za opracowane prace.
  W współzależności id typu prowadzonej działalności, a oprócz tego ilości uzyskiwanych miesięcznie faktur do wprowadzenia oraz rozliczenia, przedstawiciel biura przygotowuje indywidualną ofertę cenową.
  W przypadku jednoosobowych działalności oraz dodatkowo przedsiębiorstw zatrudniających niewielką ilość pracowników koszty usługi będą najniższe. Mogą one wynieść średnio ok. 700-1000 zł. Gdy jednak operujemy firmom rozbudowaną, której księgowość stanowi bardzo skomplikowany proces rozliczeniowy możemy się spodziewać stosownie wyższych stawek, jak 2000-5000 PLN.
  Pomimo relatywnie wysokich kosztów biuro rachunkowe Łódź stanowią o kilka ekonomiczniejsze rozwiązania, aniżeli zatrudnianie etatowego pracownika. Nie ponosimy przy nich wszelkich cen osobowych, które są nieodzowną częścią procesu zatrudnienia, a ponadto nie musimy zapewniać wszelkich praw, jakie posiada przeciętny pracownik.


   

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT Kraków - Biuro Rachunkowe SOWA »

  Biuro Rachunkowe Sowa zajmuje się fachowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem VAT, PIT i CIT. Na zlecenie sporządzamy również deklaracje i sprawozdania do Urzędu Skarbowego bądź ZUS. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, utrzymując akceptowalny poziom cen. Jesteś przedsiębiorcą z terenu Krakowa, bądź okolicznych miejscowości? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Z powodu nam zyskacie Państwo:pewność wysokiej jakości usług, zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi oraz z zachowaniem tajemnicy służbowej, gwarancję obsługi, gdyż w przypadku nieobecności jednej osoby, możecie Kraj rozliczać na pomoc innego wykwalifikowanego księgowego, poufność danych, gdyż powierzacie Kraj sprawy firmy fachowcom oraz dokumenty przechowywane są w archiwum w wersji papierowej oraz na zabezpieczonym serwerze w wersji elektronicznej. Naszym Klientom zapewniamy fachową oraz rzetelną obsługę, uczciwość oraz przyjazną atmosferę. Jesteśmy gotowi do podjęcia rozmów oraz dostosowania oferty do Państwa oczekiwań.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe warszawa »

  Jesteśmy świadomi jak uciążliwa może być strona dokumentalna każdego biznesu. Od dziś
  prowadź działalność gospodarczą bez zmartwień! Biuro rachunkowe Warszawa Centrum – Ewa Korbasińska zapewnia 100% pewności, że Twoje dokumenty handlowe będą wypełniane solidnie a świadczenia podatkowe uzupełnione na czas.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, rozliczanie podatków Irlandia »

  Rozliczanie podatków jeszcze nie było takie proste. FENIX Tax Consulting oferuje usługi w zakresie rozliczenia podatków Holandia, Anglia, Niemcy.

  Data dodania: 23 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Konsens Łódź - Ilona Szabała - Tomasz Witczak »

  Biuro Rachunkowe Konsens Łódź - doradztwo finansowe na najwyższym poziomie. Szeroka gama świadczonych usług. Biuro działa na podstawie posiadanych Certyfikatów wydanych przez Ministra Finansów. Profesjonalizm i doświadczenie.

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Będzin »

  W wielu przedsiębiorstwach problem księgowości jest jak najbardziej do rozwiązania. Doskonałą podpowiedzią w tym wypadku pozostaje nawiązanie współpracy z osobą, która znają się na tym temacie. Biuro rachunkowe Będzin jak najbardziej może być zdecydowanie bardziej użyteczne. Wykorzystywanie usług takiego biura oczywiście opłaci się zwłaszcza wtedy, gdy wszelkie rachunki oraz dokumenty pozostaną uporządkowane i oddane na czas w stosowne miejsca.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Biuro rachunkBiuro rachunkowe Pareto Poznań oferuje swoje usługi księgowe dla średnich i małych firm. Konsulting, obsługa finansów, zarządzanie księgowości, rozliczenia podatkowe i inne usługi. Firma Pareto to profesjonalne i szybkie biuro rachunkowe w Poznaniu. Potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu księgowości? Dobrze trafiłeś.owo-konsultingowe PARETO w Poznaniu, księgowość, rozliczenia podatkowe, deklaracje, PIT-y, rozliczenia do ZUS, US, księgi przychodów i rozchodów.

  Data dodania: 05 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Www.tax-vision.pl »

  Podczas prowadzenia działalności  w ogromnej liczbie przypadków napotykamy na kwestie związane z nieprzychylnością instytucji, a oprócz tego urzędów.
  ,Przyjazne Państwo" jest tylko czczą formułką, w żaden sposób nie odnoszącą się do realiów naszego normalnego życia. Jednym z takich nieprzychylnych tworów jest urząd skarbowy. Czy mieliście dylematy związane z niejasnością przepisów, różnymi interpretacjami urzędu, albo urzędników.
  Czy musimy więc się sami z tym borykać. Myślę, że nie. Jednym z takich rozwiązań jest przekazanie księgowości do biura rachunkowego (ja indywidualnie polecam biuro rachunkowe sosnowiec - TAX-BONUS ).
  Takie rozwiązanie sprawy pomoże nam scedować kwestie na podmiot  zewnętrzny, który podejmie się kompleksowego rozwiązania naszego kłopotu. Myślę, że w sytuacji rozmowy z urzędem skarbowym dobrze być reprezentowanym przez doświadczony personel.
  Konsekwencje niekompetencji księgowej mogą za nami się ciągnąć latami - sytuacja analogiczna do szkoły - kto na początku zrobił sobie dobrą opinie u nauczyciela, na tej opinii mógł ciągnąć przez wszystkie klasy, gdyż u niego zawsze było dobrze, on jest rzetelny.
  Te same zasady obowiązują w branży - jeżeli wyrobisz sobie opinie solidnego partnera, który umie dokonywać  trafnych wyborów partnerów możesz dużo zyskać - przykre konsekwencje z urzędem skarbowym dotykają nie tylko ciebie, lecz również  twoich kontrahentów, którzy są narażeni na ryzyko kontroli krzyżowej z urzędu skarbowego.
  Pomyśl, czy współpracował byś z firmą dzięki której masz nieustanne kontrole z urzędu - myślę że odpowiedź jest jednoznaczna.
  Reasumując, jeśli chcesz być poważnie traktowany współpracuj z najlepszymi, to pozwoli uniknąć niespodzianek i wydatków związanych poprawą, kar oraz utraty twarzy u klientów.
   

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: