Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Biura Rachunkowe Warszawa »

  Każda działalność gospodarcza musi być obsługiwana przez dobre biuro rachunkowe Warszawa. Aby (znaleźć|odnaleźć} odpowienią działalność gospodarczą, która poprowadzi naszą księgowość w sposób profesjonalny i przykładny powinniśmy skorzystać z propozycji mieszczących się w sieci lub spytać sprzymierzeńców, którzy również prowadzą działalność gospodarczą a którzy korzystają z usług zewnętrznej działalności księgowej. Nie ma znakomitszego sposbu na spotkanie profesjonalnej księgowej jak poczta pantoflowa. Wiadomym jest, że kolega nie będzie chciał zarekomendować nam słabego pracownika, który nie będzie znał się na swojej pracy. Jeśli sam korzysta z świadczeń danej księgowej to oznacza, iż jest ona najlepszą jednostką do tworzenia księgowości naszej firmy. Nie będziemy musieli martwić się tego, że będzie ona chciała za każdą cenę podjąć z nami kontakt z lęku przed niskimi zarobkami w danym miesiącu, wręcz przeciwnie jeżeli będzie faktycznie tak dobra jak uznał nasz znajomy, będzie miała aż nadto pracy i będzie próbowała wręcz ustrzec się {dodatkowej|kolejnej pracy ze strachu przed brakiem czasu na zdziałanie wszelkich obligacji.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe w Olsztynie »

  Zaczynając własną działalność gospodarczą, możemy sami próbować zgłębiać zagadnienia podatkowe: podatku dochodowego, podatku VAT i wielu innych. Kiedy jednakże przyjrzymy się zagadnieniu bliżej, zaobserwujemy z pewnością jak obszerne ma sposobność być to zagadnienie i jak dużo czasu potrzeba, by go zgłębić. Czy możemy sobie z tym be wysiłku poradzić? Odpowiedzią i zarazem kompletnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego, które świadczy ponadto usługi doradztwa podatkowego. Możemy  w ten sposób uzyskać większą gwarancję, że otrzymane porady pochodzą od specjalisty w tym zakresie. Listę biur świadczących tego typu usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem doradca podatkowy Olsztyn znajdziecie na portalu internetowym WWW.bib.com.pl. Dane umiejscowione na tej stronie są cały czas weryfikowane i aktualizowane. Każda firma może sama zgłosić modyfikację w znajdujących się tam danych teleadresowych i podanej oferty. Główny zakres wiadomości o firmach zamieszczany jest bezpłatnie, płatne są specjalne wyróżnienia i oferty.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bytom »

  Dobre biuro rachunkowe to oczywiste ostoja każdego przedsiębiorcy, nie tylko pomoże w rozliczenie podatku, poprowadzi pełną księgowość, niemniej jednak też doradzi korzystniejsze rozwiązania i pomoże w ograniczeniu wydatków. Na stronie mojej firmy, która para się księgowością znajdziecie rozległą propozycję. Biuro rachunkowe Bytom to usługi na wysokim poziomie, zapraszamy do odwiedzin strony tam znajdziecie Wy zakres naszych usług ale też wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowe biura Olsztyn i nie tylko »

  Wykaz biur oferujących usługi księgowe w regionie warminsko-mazurskim, w tym  biura rachunkowe Olsztyn wraz z pełniejszymi informacjami,  zainteresowani tymi danymi znajdą na stronie www.bib.com.pl. W tej chwili funkcjonuje wiele biur rachunkowych i ich zakres usług bywa różny. Warto więc przede wszystkim poprosić o pinię o danym biurze korzystajacych juz klientów oraz przeprowadzić wywiad dotyczący cen za dany zakres pracy. Niektóre świadczą również usługi z zakresu doradztwa podatkowego, co może okazac się przydatne, zwłaszcza na początku dzałalności.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Krezus powstało w 2001r. Księgowy, który jest jego założyciel i właściciel ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Zakresem zainteresowań jest księgowość i podatki, w tej dziedzinie nie mamy sobie równych.

  Data dodania: 16 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe gdańsk »

  Bez wątpienia sprawy związane z podatkami to poważne temat. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, błędy kosztują i to nierzadko faktycznie słowo. Toteż jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to wyszukaj dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, ażeby uniknąć tego typu kłopotów. Oczywiście Ci posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku bezpłatnie nikogo z podatków rozliczało nie będzie, przecież tam trzeba zaangażować sztab ludzi znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Należy sobie zapewnić bezpieczeństwo. A z pewnością biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze sposobności, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie znaleźć. świetny księgowy bez wątpienia błędu nie popełni, toteż i wy jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w bardzo wielu przypadkach nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż bez wątpienia tego rodzaju usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Oczywiście taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Szukasz rzetelnego serwisu o podatkach? Potrzebujesz zrozumiałych definicji i rzetelnych informacji o rozliczaniu się z prowadzonego biznesu? Zapraszamy na stronę www.vat.com.pl, która prezentuje w pigułce wiadomości warte poznania. Z treści dowiesz się, czym jest księgowość, podatki, rachunkowość, czym zajmuje się biuro podatkowe i w czym pomoże Ci doradca podatkowy. Tylko u nas otrzymasz jasne, czytelne informacje, poznasz bliżej biura rachunkowe w Warszawie, oczytasz się i lepiej poprowadzisz rozliczenia.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie księgowości warszawa »

  Biura rachunkowe to w dzisiejszych czasach jedno z najlepszych rozwiązań dla małych i dużych firm. To właśnie takie placówki jak biuro rachunkowe pozwalają na dobre rozliczanie się z ZUS. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z prowadzeniem firmy napisz, a chętnie pomożemy.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wola. »

  Szukając w Internecie opinii na tema biur księgowych w Warszawie najwięcej dobrych komentarzy jest o biuro rachunkowe Wola. Warto zwracać uwagę na opinie innych użytkowników ponieważ dzięki temu można w łatwy sposób uniknąć pomyłki i nieprzyjemności. Internet daje szerokie możliwości jeśli chodzi o sprawdzenie opinii o firmie czy produkcie. To cenne źródło informacji. W tym przypadku biuro rachunkowe Wola bardzo wyprzedza konkurencję co świadczy o profesjonalnej i bardzo dobrej obsłudze.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość w Rzymie »


  Podstawy rachunkowości możemy zaobserwować w starożytnym Rzymie. Rachunkowość tam prowadzona była jeszcze prymitywna niemniej jednak w miarę skuteczna. Patrząc na zarządzanie cesarza Augusta to widzimy na tam listę wydatków publicznych, które obejmowały dystrybucje do ludzi, dotacje świata albo kasy do weteranów wojska, dotacji do aerarium (skarb państwa), budowa świątyń, ofiar religijnych, a również wydatków na pokazania teatralne i zabawy gladiatorów. Jak to około się odbywało kto prowadził księgowość ? A zatem ewidencje środków pieniężnych, produktów jak i transakcje organizowane zostały skrupulatnie poprzez personel wojskowy. Dotąd zachowała się ogromna ilość dokumentów świadcząca o prymitywnych zasadach rachunkowości i księgowości. Cóż rachunkowość i księgowość była jeszcze wtedy w powijakach. Niemniej jednak patrząc jak dawno to było to myślę ze radzono sobie wówczas świetnie. Prosta księgowość jest wymienione w Biblii chrześcijańskiej (Nowy Testament) w księdze Mateusza, w przypowieści o talentach.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes i ekonomia »

  Dzisiaj Internet prezentuje nam duży wybór przedsiębiorstw przeróżnych branż. Nie jest jednak łatwo zdecydować się na tę jedną jedyną firmę, w której chcemy kupić, na przykład sprzęt komputerowy. Z odsieczą rusza bajzel.com, który posiada dane oraz informacje o działalności przeróżnych firm. Odnajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji. Firmy prześcigają się w swoich propozycjach, a bajzel.com podsuwa Ci pewne opinie. Oprócz tego znajdziesz tu ciekawe artykuły na różne tematy, m.in. z dziedziny ekologii czy też nowoczesnych technologii.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Profesjonalne biuro rachunkowe we Wrocławiu. Najwyższej jakości usługi księgowe i kadrowe. Rachunkowość dla działalności gospodarczej jak i dla spółek kapitałowych (księgi handlowe). Pomoc przy tworzeniu nowych firm, jednoosobowej działalności gospodarczej i innych forma prawnych np. spółek z o. o.. Pełna opieka biznesowa. Z Wrocławskim biurem rachunkowym zoptymalizujesz koszty jak i możesz spokojnie prowadzić swój biznes. Indywidualne podejście, solidność i terminowość to cechy niezbędne w pracy księgowego.
  Wsparcie jakie oferuje Starlit w pozyskiwaniu dotacji (z Unii, PFRON jak i PUP) staje się często nieodzowne. Zapewniamy również rozliczenia projektów unijnych. Doświadczenie w księgowaniu dotacji i jej poprawnym rozliczeniu gwarantuje sukces projektu.
  Oferta wrocławskiego biura rachunkowego jest skierowana do małych i dużych firm. Każdy biznesmen potrzebuje profesjonalnej księgowej i doradcy biznesowego.

  Data dodania: 26 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa Białołęka »

  Nasza firma jest fachowym biurem rachunkowym z siedzibą w Warszawie. Oferujemy całkowity zakres usług księgowych dla spółek z o.o., fundacji, stowarzyszeń, spółek jawnych, spółek komandytowych oraz spółek cywilnych. Gwarantujemy rzetelną obsługę księgowo-podatkową naszych klientów, opatrzoną bogatym doświadczeniem uzyskanym podczas współpracy z rozmaitymi podmiotami gospodarczymi. Prowadzimy całościową obsługę firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów, pełnej księgowości. Jesteśmy elastyczni, wobec tego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Jagoda Skorupa świadczy swoje usługi z zakresu prowadzenia podatkowej książki przychodów-rozchodów oraz innych ewidencji na terenie Zielonej Góry i okolic. Z przyjemnością odciążymy Państwa w redagowaniu podań i odwołań a także przy projektach unijnych. Oferujemy ciekawe rabaty dla osób zmieniających biuro rachunkowe. Warto powierzyć finanse naszemu biurowi. Serdecznie zapraszamy do zawarcia współpracy. Dodatkowe informacje na rachunek.zgora.pl.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dekret Consulting - usługi księgowe Kraków, biuro rachunkowe Kraków »

  Dekret Consulting na rynku usług księgowych działa od 1994 roku. W roku 2001 r. przedsiębiorstwo przeinaczyła się w spółkę z o.o.. Zaufało nam powyżej kilkadziesiąt firm o niezmiernie obszernym profilu prowadzonej działalności gospodarczej. Na żądanie Państwa możemy dać zobaczyć referencje. Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg. Gros pracowników naszego biura legitymuje się wyższym wykształceniem ekonomicznym. Specyfiką naszego Biura jest informowanie interesantów na bieżąco o zmianach w przepisach podatkowych. Nawiązanie współpracy z naszą firmą okroi do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na spadek kosztów działalności Państwa firmy co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie zaoszczędzonego w ten sposób czasu.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe Wrocław »

  A-finanse jako lider z zakresu księgowości ma osobiste biuro rachunkowe Wrocław, oferujmy wyspecjalizowane usługi księgowe dla korporacji jak również ludzi spersonalizowanych, rozliczamy jak i pomagamy. Zapraszamy. O ile nie odnajdujesz się w papierkowej robocie lepiej zleć prowadzenie księgowości profesjonalistą. Odpowiednie biura rachunkowe Wrocław nie tylko zadba o prawidłowość twoich dokumentów, płatności a także doradzi w nieprosty dylematach. Nie radzisz sobie z rozliczeniem PITu lub innego dokumentu, skorzystaj z usługi księgowe Wrocław, które zajmą się Twoją sprawą w niskich kosztach. Wieloletnie wiedzę praktyczną daje gwarancje jakości. Szukasz stosownego biura dla Twojej spółki? Biuro księgowe Wrocław to bardzo dobry wybór, oferujemy usługi rachunkowe, księgowe, doradcze. Zapewniamy prawidłowość dokumentów z księgowości na wysoki poziomie.A-finanse jako lider z zakresu księgowości posiada swoje biuro rachunkowe Wrocław, oferujmy zaawansowane usługi księgowe dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jak i ludzi prywatnych, rozliczamy jak również pomagamy. Zapraszamy. Jeżeli nie odnajdujesz się w papierkowej robocie lepiej zleć prowadzenie księgowości profesjonalistą. Odpowiednie biura rachunkowe Wrocław nie tylko zadba o poprawność twoich dokumentów, płatności a również doradzi w nieprosty kwestiach. Jeśli nie odnajdujesz się w papierkowej robocie całkiem dobrze zleć prowadzenie księgowości profesjonalistą. Odpowiednie biura rachunkowe Wrocław nie tylko zadba o prawidłowość twoich dokumentów, płatności a również doradzi w skomplikowany dylematach. Nie radzisz sobie z rozliczeniem PITu lub innego dokumentu, skorzystaj z usługi księgowe Wrocław, które zajmą się Twoją sprawą w przystępnej cenie.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Kancelaria doradztwa podatkowego Andrzej Łopuszniak proponuje wszechstronne usługi księgowe, doradztwo podatkowe itp. Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze jak również osoby fizyczne. W kwestii usługi konsultacji podatkowych biuro realizuje m.in. konsultacje oraz porady, audyty podatkowe, sporządzanie zeznań podatkowych, pomoc w czasie kontroli podatkowej przedsiębiorstw i wiele innych. Biuro rachunkowe Wrocław gwarantuje pełen zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, wsparcie przy otwieraniu działalności gospodarczej itp. Na stronie zamieszczony został formularz za pomocą którego w szybki i łatwy sposób zrealizujesz usługi kadrowo-płacowe czy usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA księgowość Szczecin, ul. Więckowskiego 3/1 »

  Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA z siedzibą w Szczecinie oferuje pomoc przedsiębiorcom w rozwijaniu przyszłościowego biznesu poprzez w pełni profesjonalne doradztwo. Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana księgowość, rekrutacja pracowników oraz podatki ze Szczecina. Biuro Rachunkowe BUCHALTERIA z siedzibą w Szczecinie swoją ofertę kieruje zarówno do spółek prawa handlowego, jak i Klientów indywidualnych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Domeną naszej działalności jest świadczenie usług w sposób kompetentny, rzetelny i punktualny. Sekretem sukcesu, którym może szczycić się nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie jest czujne wsłuchiwanie się w plany Klientów. Proponowana przez nas księgowość z lokalizacją w Szczecinie to rozłożysty wachlarz usług.

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre doradztwo rachunkowe »

  Prowadzone przeze mnie doradztwo rachunkowe (Tarnów) świadczy usługi powiązane z księgowością, która jest kluczowym elementem składowym rachunkowości. Rachunkowość (Tarnów) to szereg działań związanych z rejestracją wszystkich zachodzących zdarzeń gospodarczych. Nasza główna księgowa (Tarnów) posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu prowadzi profesjonalną obsługę kadrową dla firm. Obsługujemy zarówno małe firmy jak również duże spółki, czym dajemy potwierdzenie rzetelności jak również profesjonalizmu prowadzonych usług.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe w Elblągu »

  Kiedy rozpoczynamy działalność gospodarczą, możemy sami próbować zmierzyć się z tematem zagadnień podatkowych: podatku dochodowego, podatku VAT i wielu innych. Kiedy jednakże przyjrzymy się zagadnieniu bliżej, dostrzeżemy jak obszerne jest to zagadnienie i jak wiele czasu potrzeba, aby go zgłębić. Jak sobie z tym  poradzić? Odpowiedzią i zarazem kompletnym rozstrzygnięciem będzie skorzystanie z usług fachowego biura rachunkowego, które świadczy prócz tego usługi doradztwa podatkowego. Możemy w przez to rozwiązanie zyskać większą gwarancję, że otrzymane porady pochodzą od specjalisty w tym zakresie. Listę biur świadczących tego typu usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem doradca podatkowy Elbląg znajdziecie na portalu internetowym.bib.com.pl. Dane zamieszczone na tej stronie są stale sprawdzane i uaktualniane. Każda firma może sama zgłosić modyfikację w znajdujących się tam danych teleadresowych i podanej oferty. Podstawowy zakres wiadomości o firmach zamieszczany może być za darmo, płatne są specjalne wyróżnienia i oferty.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: