Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" »

  Grupa Doradczo-Księgowa "Poncyljusz i Radź" jest firmą unikatową nie tylko w skali Pomorza Zachodniego, na którym głównie działa, ale także w skali kraju. A to dlatego, że poza renomowaną kancelarią doradców podatkowych mamy w swoich strukturach firmę księgową zatrudniającą 50 księgowych. Działamy na rynku ponad 22 lata i obecnie obsługujemy ok. 250 firm. Wśród nich jest wiele podmiotów zagranicznych, gdyż posługujemy się także językiem niemieckim i angielskim. Naszą receptą na sukces jest przede wszystkim zaangażowanie w prowadzenie spraw naszych Klientów.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku uk »

  Wielu Polaków w UK ma problemy ze zrozumieniem języka angielskiego, nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferuje usługi księgowe w języku polskim. Tylko polski księgowy wytłumaczy Państwu zawiłe przepisy podatkowe w UK. W skład naszej oferty wchodzi zwrot podatku, prowadzenie księgowości, zakładanie działalności gospodarczej i wiele więcej. Nasze bogate doświadczenie połączone z gruntowną wiedzą w dziedzinie rachunkowości pozwala na specjalistyczną i szybką pomoc dla każdego Klienta. Więcej szczegółowych informacji możecie Państwo znaleźć na naszej stronie, na którą serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe KOMEX to firma działająca od 1997 roku na rynku profesjonalnych usług księgowych. Jesteśmy wyspecjalizowani w dziedzinie outsourcingu usług księgowych, kadr i płac oraz administracji.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe praga »

  Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest żmudnym zajęciem, wymagającym skrupulatności, rzetelności, cierpliwości oraz dodatkowo, rzecz jasna, stosownej wiedzy z zakresu zarządzania, księgowości, matematyki i ekonomii. Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest zatem misją priorytetowo czasochłonnym, wyjątkowo dla osób nieposiadających stosownego doświadczenia oraz dodatkowo merytorycznego przygotowania do prowadzenia tego typu obsługi firm/spółek/korporacji. Dlatego również można przyjąć, iż samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych poprzez właścicieli firm/spółek/korporacji jest zadaniem niemal niemożliwym do wykonania, gdyż praktycznie jest ono zadaniem na tyle czasochłonnym, iż zajęłoby praktycznie systematycznie szefom danej korporacji.
  Dlatego też, coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystywanie z usług korporacji, takich jak Biuro rachunkowe Praga, które oferują kompleksową obsługę księgowa Warszawa. Dzięki usługom oferowanym przez podmioty, tj. biura rachunkowe Praga, możliwe jest zlecenie kompleksowej obsługi księgowej Wrocław, bez konieczności zatrudniania we indywidualnej firmie chłopcy i dziewczęta zajmującej się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Rozliczenia podatkowe Warszawa, przeprowadzane przez spółki, takie jak biuro rachunkowe Praga, dają bardzo wysoką pewność poprawności ich utworzenia, a także to, że nie będą one zabierały czasu osobom, które powinny zajmować się panującym prowadzeniem działalności gospodarczej.
  Warto też zauważyć, iż zlecanie rozliczeń podatkowych warszawa firmom, takim jak biura rachunkowe Praga, jest znacznie tańsze niż zatrudnianie we własnej korporacji księgowej, czy także innej chłopcy i dziewczęta zajmującej się prowadzeniem rachunkowości.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program Do Faktur, Elektroniczna Faktura »

  Dynamiczny awans Globalnej sieci uczynił, że coraz więcej urzędów zdecydowało się na wykorzystywanie takiego ułatwienia jak elektroniczna faktura. Jej wykorzystanie to po prawdzie same korzyści. Nie musimy składować ton makulatury, która zajmuje w archiwum lub biurze, niepotrzebne miejsce. Posiadamy do każdych dokumentów prosty dostęp, gdyż odnajdywane są one przy użyciu komputera, a nie ręcznie w szafkach lub segregatorach. Cyfrową fakturę jest możliwym wydrukować w dowolnej chwili i wysłać do klienta. Warunkiem wykorzystywania takich zalet, jest używanie programu do faktur. Przykładem z wielu jest oprogramowanie Saldeo. Obsługa jest intuicyjna, a przez to dziecinnie prosta. Używając go masz możliwość maksymalnie zoptymalizować działanie księgowości w firmie lub biurze rachunkowym. Zapraszamy do bezpłatnych testów przez 30 dni.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdynia »

  Biuro rachunkowe Maat z Gdyni świadczy usługi pełnej księgowości dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy pierwszym biurem rachunkowym w pełni internetowym z całodobowym dostępem do dokumentacji księgowej on-line. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz wizyty w naszym biurze w Gdyni.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Payroll. »

  Zapewne każde przedsiębiorstwo stara się zaoszczędzić na prowadzeniu żmudnej i ciągle zmieniającej się dokumentacji biurowej. Na naszym runku, dostępna stała się już usługa o nazwie payroll, która to umożliwi na taką oszczędność. Czym się ona charakteryzuje? Administracja biurowa to szereg działań, począwszy od prowadzenia finansów a skończywszy na prowadzeniu działu kadr. Olbrzymia ilość, papierkowej" pracy to nic nowego dla każdej osoby prowadzącej swoją działalność gospodarczą. Ażeby ułatwić to zadanie, wprowadzono administrację zewnętrzną. Polega ona na prowadzeniu pełnej dokumentacji firmy przez inną firmę. Oczywiście zakres wykonywanych usług można dostosować osobiście. Na dzień obecny panuje moda na korzystanie z usług tego rodzaju usług, bowiem przynosi znaczne korzyści, szczególnie w takim kraju jak Polska, gdzie prawo pracy czy prawo ubezpieczeń ciągle się zmienia. Czasem zatem bywa tak, że nawet jeśli nasza firma posiada dział na przykład kadr, to osoby zajmujące się jego prowadzeniem, znaczną ilość swojego czasu pracy poświęcają na przeglądanie codziennych dzienników ustaw. Dlaczego? Aby być ciągle na bieżąco z obowiązującym prawem i obowiązujące zmiany, zastosować w firmie. Poprzez to brakuje czasu na inne obowiązki z zakresu prowadzenia kadr.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Szukasz informacji na temat prawa finansowego, porad prawnych albo chcesz uzyskać wiedzę o działalności biur rachunkowych? Odwiedź stronę www.lex.info.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat ciekawiących Cię kwestii. Zagadnienia związane z finansami osobistymi i firmowymi nie są proste – aby przepisy stały się dla Ciebie bardziej zrozumiałe, potrzebujesz wiarygodnego i rzetelnego źródła informacji. W serwisie znajdziesz nie tylko wskazówki i porady praktyczne jak zarządzać finansami – dowiesz się znacznie więcej. Za pośrednictwem portalu możesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu księgowości, podatków oraz audytów finansowych, dowiedzieć się, kiedy warto skorzystać z usług biura rachunkowego a kiedy z porady specjalisty. Twoje finanse i firma są zbyt cenne, abyś nie znał przepisów oraz podstawowych definicji – poszerz swoją wiedzę, z korzyścią dla siebie i Twojego biznesu!

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowi Warszawa »

  Nasze biuro księgowe w Warszawie zaprasza przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszą ofertę kierujemy także do młodych przedsiębiorców, którzy dopiero rozważają założenie jednoosobowej działalnośći gospodarczej (tzw. JDG). Reprezentujemy swoich klientów przed urzędami skarbowymi oraz oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wypełniamy GUS-u. Przygotowujemy bilansy i niestandardowe raporty. Na życzenie klientów prowadzimy też pełną księgowość przedsiębiorstwa. Mamy w ofercie również bezpłatną pomoc podczas zakładania działalności gospodarczej we wszystkich urzędach.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bielsko »

  Biuro księgowo-podatkowe w mieście Wisła realizujące zadania dodatkowo dla miasta Bielsko-Biała i Cieszyn. Siedziba kancelarii rachunkowej jest blisko centrum Wisły i przewodzone jest przez wyedukowanego i fachowego księgowego z wieloletnim praktyką zawodową. Zadania wypełniane przez biuro: książka oraz księgi, podatki, płace, wynagrodzenia, ubezpieczenia ZUS, składki, rozliczenia ZUS i mnóstwo innych pomocnych do działania Twojego biznesu.


  Kadry i Płace Bielsko Krzysztof Kieczka
  ul. 1 Maja 79
  43-460 Wisła

  tel. 33 857 77 88
  kom. 601 424 462
  biuro@kieczka.pl

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Katowice »

  Ośrodek Kursy Kierowców nauka jazdy Katowice istnieje na rynku od 2010r. Mamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem. W naszym ośrodku przyswoisz edukację w miłej i spokojnej atmosferze.Ośrodek Warsztaty Kierowców zielona-lka działa na rynku od 2010r. Motywem do założenie korporacji była niezwykła pasja do przekazywania wiedzy i kwalifikacji praktycznych w kierowaniu pojazdami. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z wieloletnim doświadczeniem, pracujemy w zawodzie instruktora od kilku lat. W naszym ośrodku przyswoisz wiedzę w miłej i spokojnej atmosferze pod okiem doświadczonego instruktora, która w połączeniu z umiejętnościami jakie posiadasz pomoże Wszyscy w zdobyciu upragnionego dokumentu jakim jest prawo jazdy katowice. Prawo jazdy to nie tylko dokument, to także poczucie bezpieczeństwa jakie daje nam wiedza o ruchu drogowym. Jako kierowca zobaczysz świat z innej perspektywy...

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Olsztynie »

  Kiedy rozpoczynamy działalność gospodarczą zaraz pojawiają się zapytania i dylematy dotyczące przepisów  w ramach rozliczeń z Urzędem Skarbowym (podatku dochodowego, podatku VAT i innych),  rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz obsługi kadrowej. Można sobie w łatwuy sposób z tym problemem poradzić? Rozwiązaniem może być na pewno skorzystanie z usług w pełni fachowego, z długim stażem, a oprócz tego dobrą opinią biura rachunkowego. Listę biur świadczących tego typu usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem  biura rachunkowe Olsztyn, wraz z ofertami wyszukać można na serwisie www.bib.com.pl. Dane umiejscowione na tej stronie są na bieżąco moderowane i updatowane. Każda firma może sama zgłosić modyfikację w obrębie znajdujących się tam danych teleadresowych i swojej oferty. Podstawowy zakres danych o firmach zamieszczany może być bezpłatnie, płatne są rozszerzone i wyróżnione oferty. Niektórym  biurom zależy, aby ich potencjalni kontrahenci już w czasie wstępnego zapoznawania się  z ich działalnością uzyskać mogli ogólne wiadomości o zakresie świadczonych usług.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • P.U.P. WAWEL-EXPRESS »

  Firma powstała 1989r, na jej bazie 1995r rozszerzyliśmy działalność o Biuro Rachunkowe WAWEL-EXPRESS, które w 1998 roku przekształciło się w Kancelarię Doradztwa Podatkowego po uzyskaniu wpisu na Krajową Listę Doradców Podatkowych - jest to firma rodzinna. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków zapewnia właściwą pomoc. Zatrudnieni podchodzą tak samo do każdego zainteresowanego. Współczesne technologie i programy komputerowe powodują radość klientów. Obsługujący z całą pewnością odpowiedzą na nurtujące nas zapytania. Należy znaleźć taką korporację, gdyż dzięki niej będziemy mogli poświęcić więcej czasu na wypoczynek. Zachęcają do tego także małe opłaty.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Zakładając swoją własną działalność gospodarczą nie wolno zapomnieć o zawodowej obsłudze naszej działalności ekonomicznej. Nasza spółka to kolegium obeznanych osób, którzy każdego dnia zajmują się obsługą papierkową wielu instytucji. Korzystając z naszej jednostkowej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana starannie i co najlepsze za absolutnie nieduże honorarium. Nasze biuro rachunkowe w Krakowie zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym obszarze: rachunkowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość skarbowa, księgowość, deklaracje PIT, CIT, VAT, serwis kadrowo-płacowa, ZUS, kadry, płace, konsulting przy otwieraniu i prowadzeniu działalności ekonomicznej. Jeśli szukasz kompetentnych usług księgowych - zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Będzin »

  Śląsk jest regionem, w którym to bogato rozwija się przemysł. Kopalnie bankrutują, lecz przemysł przetwórczy czy też usługi mają się doskonale. Tereny poniemieckie jak i również popegeerowskie cechuje jednakże spory wskaźnik osób pozostających bez pracy. W takich to okolicznościach pojawiło się również biuro rachunkowe będzin. Wyszło ono naprzeciwko oczekiwaniom przedsiębiorców i dało niskie ceny. Jednakowo działało biuro rachunkowe dąbrowa górnicza. Dzięki temu nie nie mogą oni mówić o braku potencjalnych klientów i są w stanie dalej rozwijać swoją działalność. Nawet biuro rachunkowe sosnowiec doceniło akcje przedsiębrane przez pozostałe biura rachunkowe na Śląsku. Starczy jednak odrobinę dostosować się do klienta i posłuchać jego potrzeb, a zapewne będziemy w stanie zarobić znacznie więcej.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE Białystok »

  Najlepsze Biuro Rachunkowe w Białymstoku prowadzone przez Małgorzatę Kropiwnicką, Raginisa 1/1, Białystok. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu kadr i płac. Dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą oferujemy 50% bonifikatę przez dwa miesiące. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe »

  Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i doświadczonego doradcy podatkowego, jeśli stanowi dla Państwa problem kwestia księgowości i rachunkowości w firmie lub domu, to zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego biura rachunkowego. Nasi doświadczeni doradcy pomogą Państwu uporać się w zawiłych problemach z zakresu kadr i płac, księgowości, podatków i innych. Nasze biuro księgowe posiada siedzibę w Katowicach, gdzie możemy umówić się na osobiste spotkanie. Biuro prowadzi również obsługę podmiotów w języku angielskim oraz niemieckim. Po więcej szczegółowych informacji odsyłamy na naszą stronę firmową.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa warszawa »

  Oprócz najczęściej spotykanych usług księgowych amerotaxcare proponuje też usługi polegające na zajmowaniu się sprawami kadrowymi różnych firm. W dużej mierze odciąża to przedsiębiorców, zwłaszcza gdy kadry i płace są prowadzone przez to samo biuro księgowe Warszawa, które zajmuje się księgowością. Owszem biuro rachunkowe doradzać może w zakresach takich jak wybór typu opodatkowania czy też na przykład w sprawach księgowych. Dla stałych klientów takie usługi doradcze może wykonywać nawet za darmo.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Bydgoszcz »

  Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnymi usługami księgowymi w Bydgoszczy to odwiedź e-bilans.bydgoszcz.pl. Bydgoska firma Bilans to nie tylko biuro rachunkowe. Bilans oferuje także prowadzenie księgowości i doradztwo podatkowe. Skorzystaj z biura rachunkowe Bilans. Z nami tylko zyskasz.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: