Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Księgowość w małej firmie »

  Usługi księgowe na zlecenie są niezwykle często bardzo dobrym rozwiązaniemjeśli weźmiemy pod uwagę małą firmę. Jak to się ładnie nazywa dzisiaj - outsourcing księgowości. Nawet średnia firma często może się obyć bez księgowej na etacie. Musimy jednak mieć świadomość, iż w miarę przyrostu kadry pracowniczej liczba spraw kadrowo-księgowych szybko rośnie. Prezes średniej firmy może zatrudnić księgową na pół etatu, i wtedy również zaoszczędzi.Księgowość w małej firmie może byc rozwiązana przynajmniej na dwa sposoby. Wiele zależy od tego, ilu posiadamy pracowników, a co się z tym wiąże, ile obowiązków księgowych. Jeżeli zatrudniamy do 10 pracowników, wówczas dobrą opcją jest księgowość na zlecenie. Jesli natomiast mamy więcej zatrudnionych, to już raczej powinniśmy mieć ksiagową na etacie. A przynajmniej na jakąś częśc tego etatu. Księga przychodów i rozchodów może byc prowadzona nawet przez samego przedsiębiorcę. Ale w momencie, gdy spraw podatkowo-księgowych znacznie przybywa, wtedy już sam właściciel nie da rady.

  Data dodania: 18 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości z rynku »

  Bazjel.com to strona, której przewodnim tematem jest miszmasz biznesowy. Co to właściwie jednak znaczy? Otóż możesz odnaleźć tutaj przeróżne teksty i informacje o biznesie. Dziedzin jest mnóstwo - ekologia, przemysł, branża rozrywkowa czy też nowej generacji technologie. Bajzel.com posiada wiadomości biznesowe, które są szalenie pomocne, gdy mamy zamiar zapoznać się profilem danej firmy. To niewątpliwie ułatwi nam wybór stron, które naprawdę opłaca się odwiedzić jak również firm na współpracę, na które warto się zdecydować.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa wspólnot mieszkaniowych Warszawa »

  Obeznana wiedza w aspekcie ustaw prawa podatkowego, skarbowego, pracy oraz również ubezpieczeń społecznych którą musi mieć każdy pracownik opłacany za sprawą biuro księgowe umożliwić może najwyższą jakość oferowanych usług. Zajmujemy się zapewnianiem dużej klasy obsługą księgową, dajemy poradę przy tworzeniu biznesu oraz dodatkowo odpowiedniego trybu rozliczania. Obsługa wspólnot mieszkaniowych warszawa nie stanowi dla nas żadnego problemu. Pozdrawiamy.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość dla firm - księgowi z całej Polski »

  Strona ww ksiegowosc-dla-firm.pl - ogólnopolski wykaz biur rachunkowych. Znajdziesz u nas: biura rachunkowe, biura podatkowe, biegłych rewidentów, doradców podatkowych, księgowych. Baza z całej polski biur rachunkowych i doradztwa podatkowego. Znajdziesz na stronie zasób wiedzy o obsłudze księgowej spółek. Obeznane usługi księgowe i doradztwa skarbowego. Dołącz swoje biuro rachunkowe lub firmę doradczą. Jeżeli jesteś radcą prawnym, biegłym rewidentem, księgowym, prowadzisz biuro rachunkowe to www.ksiegowosc-dla-firm.pl jest pierwszorzędnym miejscem na reklamę Twojej firmy lub Twojej osoby. Zapraszamy do dodania wpisu. Jeżeli chcesz zamieścić artykuł tematyczny, odpowiedź urzędu skarbowego, prześlij je nam.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity »

  Strona poświęcona PIT-om. Dowiesz się tutaj, jak samodzielnie rozliczyć się za miniony rok. Do pobrania i wypełnienia formularze PIT, wraz ze szczegółowymi objaśnieniami, programy do rozliczeń oraz różnego rodzaju informacje – również o ulgach, które być może należą się i Tobie.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia ZUS Bydgoszcz »

  Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe "Wala" »

  Zapraszamy Państwa na stronę www Biura Ewidencji Księgowej I badania Sprawozdań Finansowych "Wala" w Wieliczce. Firma oferuje: prowadzenia ewidencji księgowej- księgi handlowe i książki podatkowe sporządzania deklaracji ZUS i podatkowych, pełnej księgowości, reprezentowania podatnika w ZUS (firma posiada elektroniczny certyfikat kwalifikowany, który od lipca'08 jest obowiązkowy przy wysyłaniu danych do ZUS) i US, elektronicznego przesyłania danych do ZUS i PFRON, ewidencji podatku od towarów i usług oraz wiele innych.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe szczecin »

  Prowadzenie księgowości i rachunkowości we własnym przedsiębiorstwie może być nie lada wyzwaniem dla większości właścicieli nieznacznych i średnich firm/spółek/korporacji. Dlatego też rozliczenia podatkowe szczecin coraz w bardzo wielu sytuacjach zlecane są zewnętrznym firmom, takim jak biura rachunkowe Szczecin . Ze względu na skomplikowanie polskiego prawa podatkowego oraz dodatkowo regulacji dotyczących księgowości, biuro rachunkowe szczecin wydaje się częściej jedyny wyjściem umożliwiającym  przedsiębiorcom prowadzenie sumiennej rachunkowości i księgowości bez konieczności poświęcania większości czasu na prawidłowe księgowanie dochodów, rozchodów i podatków.  Biuro podatkowe Szczecin ma możliwość pomóc przedsiębiorcom w efektywnym rozliczeniu i odprowadzaniu podatków dochodowych i pośrednich, szczególnie w w przypadku, w której, ze względu na przedmiot wykonywanych usług, rozliczenia podatkowe wydają się być priorytetowo zawiłe.
  Prowadzenie rozliczeń, takich jak pełna księgowość szczecin jest jedną z głównych usług oferowanych przez biuro rachunkowe sigma. Dzięki doświadczeniu pracowników biura rachunkowego sigma, oferowane poprzez to biuro podatkowe usługi świadczone są na priorytetowo wysokim poziomie, dzięki czemu klienci mogą mieć pełną gwarancje, iż rozliczenia podatkowe, rachunkowość i księgowość w ich spółce prowadzona jest poprzez wysoko  wykwalifikowany zespół profesjonalistów.
  Biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę rozliczeń podatkowych, a oprócz tego prowadzenie całkowitej księgowości dla nabywców korporacyjnych. Szeroki wachlarz usług oferowanych poprzez biuro rachunkowe sigma dopełniają usługi doradztwa podatkowego, a oprócz tego consultingu finansowo-podatkowego.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Księgowanie projektów Katowice jest proste i przyjemne gdy wykonywane jest poprzez fachowców z korporacji FRESZ. W naszej firmie pracownicy mają niemal 10 letnią doświadczenie w świadczeniu kompleksowych usług księgowych.
  Biuro rachunkowe Katowice zaprasza do skorzystania ze osobistych usług księgowania i rozliczania różnego rodzaju projektów, a dodatkowo prowadzenia księgowości. Oferujemy niskie przystępne dla każdego ceny.
  Coraz bardziej poszukiwana jest poprzez wszelkie niezbyt duże korporacji tania księgowość Katowice. Fresz to firma księgowa posiadająca niskie ceny prowadzenia księgowości - ich polityka cenowa jest szalenie elastyczna.
  Całkiem szybkie i zyskowne rozliczanie projektów Katowice z spółką FRESZ daje poczucie spokoju każdej firmie która musiała żeby sama zajmować się rozliczaniami tego rodzaju. Zapraszamy zainteresowane firmy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług.
  Rachunkowość Katowice centrum prowadzona poprzez firmę Fresz to gwarancja dobrze rozliczonej księgowości. Świadczymy usługi takie jak: usługi szkoleniowe, biuro rachunkowe, pierwsza radę dla NGOs, zeznania roczne.
  Profesjonalna księgowość Katowice wyłącznie w firmie Fresz. Dlaczego tutaj? Naszymi atutami jest terminowość, redukcja kosztów, szeroka oferta, fachowość i wiedzę praktyczną, a ponadto dostarczanie dokumentów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Właściwie każde działające w Polsce zakład produkcyjny musi prowadzić pełna księgowość Poznań . Wiąże się to ze żmudnym prowadzeniem rachunkowości, rozliczaniem przychodów i rozchodów firmy, ? także z rozliczeniami z tytułu odprowadzanego podatku od wartości dodanej, zwanego również potocznie podatkiem VAT. Usługi księgowe Poznań wykonywane poprzez chłopcy i dziewczęta zatrudnione w korporacji to potencjalne obciążenie dla budżetu firmy, ze względu chociażby na wysokie koszty zatrudnienia w Polsce. Rozstrzygnięciem tego dylematu może być skorzystanie z usług zewnętrznej spółki świadczącej usługi księgowe, tj. pełna księgowość Łódź, rozliczenia podatkowe, czy księgowość elektroniczna. Księgowa Poznań pracująca w zewnętrznej firmie ma możliwość wykonywać zadania powiązane z rachunkowością rowie z ogromnym skutkiem co księgowa Katowice zatrudniona w spółce, przy jednoczesnej redukcji cen związanych z jej zatrudnieniem.
  Biuro rachunkowe Magda świadczy usługi z zakresu całkowitej rachunkowości i księgowości, co umożliwia przedsiębiorcom, których nie stać na zatrudnienie prywatnej księgowej na prowadzenie zewnętrznej księgowości bez konieczności samodzielnego dokonywania rozliczeń rachunkowych, co sprawia, iż właściciele nieznacznych i średnich przedsiębiorstw   mogą skoncentrować się na prowadzeniu bieżącej działalności, ? nie na rozliczeniach profitów, rozchodów i podatków. Biuro rachunkowe Łódź pozwala również zakup towarów niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej, takie jak pieczątki Wrocław, kwity urzędowe, czy wzory formularzy urzędowych.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KiM Wrocław »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług księgowych Biura Rachunkowego KiM (K&M). Proponujemy Państwu obsługę w zakresie księgowości małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozliczania PIT rocznych osób fizycznych. Obsługujemy podmioty z Wrocławia oraz z całej Polski (obsługa podmiotów spoza Wrocławia odbywa się na zasadach wymiany korespondencji pocztą tradycyjną oraz elektroniczną). Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu tworzenia stron www! Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie www!

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Śląskie »

  Prowadzenie deklaracji skarbowych, dokumentacji, która dotyczy ubezpieczenia społecznego lub listy płatniczej wymaga posiadania dobrej znajomości obowiązującego prawa. Zamiast męczyć się sprawdzaniem poprawności zapisów sporządzonej dokumentacji trzeba skorzystać z usługi jaką proponuje każde profesjonalne biuro rachunkowe śląskie.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kielce »

  Biuro swą działalność rozpoczęło w 1997 roku. Do maja 2008r. mieliśmy swoją siedzibę przy ul. Wesołej 37 w Kielcach obecnie zapraszamy do nowej siedziby przy ul. Św. Leonarda 1/26. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową i kadrowo -płacową firm, jak również świadczymy usługi dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Zapraszamy serdecznie Państwa do skorzystanie z usług naszej firmy

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Prowadząc swoją własną firmę nie można zapomnieć o doświadczonej obsłudze naszej działalności gosporadczej. Nasza działalność gospodarczą to grono doświadczonych pracowników, którzy każdego dnia zajmują się obsługą papierkową wielu przedsiębiorstw. Korzystjąc z naszej niespotykanej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co bardzo ważne za stosunkowo niewielkie wynagrodzenie. Już teraz serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą interesującą ofertą jaką przygotowaliśmy przede wszystkim dla Państwa. Tylko teraz mają Państwo możliwość dołączenia do grona zadowolonych firm. Nie czekaj i odwiedź teraz naszą stronę ewentualnie nasze biuro rachunkowe funkcjonujące także stacjonarnie. Pozwól, aby nasi księgowi zajęli się Państwa firmą.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Bydgoszcz »

  Rachunkowość to nauka, która czasami sprawia sporo trudności. Wycena przedsiębiorstwa powinna odbywać się pod bacznym okiem specjalistów, którzy oczywiście zajmą się naszymi finansami. Warszawa i Bydgoszcz to miasta, które posiadają specjalistów zajmujących się tego typu zleceniami za niewielkie pieniądze.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Serwis ten poświęcony jest poradom i usługom prawnym. Znajdują się tu informacje na temat zakresu porad prawych oraz zakresu usług prawnych, a także na temat księgowości, dotacji, audytu, notariusza i biura rachunkowego.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radzymin »

  biuro rachunkowe Radzymin - Bilans, Cash Flow, zmiany w kapitale, inne. Wykonamy za Ciebie takie sprawozdanie jakiego będziesz potrzebował. Prowadzimy biuro rachunkowe od wielu lat. Sprawdzamy nowelizacje w przepisach i ustawach. księgujemy i rozliczamy bez względu na formę organizacyjno prawną przedsiębiorstwa. Możesz być naszym stałym klientem wtedy wynegocjujemy satysfakcjonująca Cię stawkę. Dostosujemy też godziny naszej pracy do Twojego czasu. Nie odmawiamy też usług jednorazowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny »

  Serwis poświęcony jest tematyce wycen przedsiębiorstwa, a także ich metod. Na stronie znajduje się również opis innych rodzajów wycen oraz krótkie wyjaśnienie dwóch pojęć: audyt unijny i bilans.Strona zawiera informacje na temat wycen przedsiębiorstwa oraz ich metod. Znajdują się również opisy także innych rodzajów wycen, jak: wycena aktywów i pasywów, wycena nieruchomości, czy wartości niematerialnych i prawnych. Obok tych pojęć zostały wyjaśnione dwa inne: bilans i audyt unijny.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Jeśli miesza ktoś w Krakowie i termin księgowa Kraków nie jest mu obcy bo poszukuje właśnie księgowej lub biura rachunkowego które zajęło by się prowadzeniem finansów jego firmy to polecam biuro MCFIR w którym załatwicie wszystkie sprawy związane z finansami i rachunkowością . Polecam zapoznać się z ofertą, wtedy sami zobaczycie czy bęzie przemawiać do was .

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  Zaskakująco niskie ceny przy sporym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu gwarantuje firma ABC Audit Sp. zo.o. z Poznania. Zachęcamy do odwiedzin na naszą stronę bądź bezpośrednio w Poznaniu tuż obok Starego Rynku. Możliwość negocjacji warunków umowy, jesteśmy elastyczni - oraz bogata oferta przyciąga do nas klientów. Badania sprawozdań finansowych.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: