Księgowość Podkategoria: Księgowość

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Jeśli miesza ktoś w Krakowie i termin księgowa Kraków nie jest mu obcy bo poszukuje właśnie księgowej lub biura rachunkowego które zajęło by się prowadzeniem finansów jego firmy to polecam biuro MCFIR w którym załatwicie wszystkie sprawy związane z finansami i rachunkowością . Polecam zapoznać się z ofertą, wtedy sami zobaczycie czy bęzie przemawiać do was .

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sal Sala konferencyjna Sala szkoleniowa Sala komputerowa Wrocław »

  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
  Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość gdynia »

  Jesteśmy kancelarią podatkową które to zawsze wykonuje swoją pracę naprawdę bardzo porządnie. Jeśli pragniesz by twoje rachunki zostały sporządzone naprawdę bardzo porządnie oraz bardzo dobrze to serdecznie zapraszam do skorzystania z naszego biura. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziesz się zlecając nam rachunki. Wszystko to dlatego, że pracujemy na rynku rachunków już od kilku lat. To właśnie to może zagwarantować Ci, że wszystko zawsze zrobimy naprawdę bardzo dokładnie. Zapraszam serdecznie również na stronę po dużo więcej informacji na temat naszego biura.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe będzin »

  TAX-BONUS (biuro rachunkowe dąbrowa górnicza, ul.Przemysłowa 1) zostało utworzone w wyniku rosnącego zapotrzebowania firm na rzetelność w obsłudzeksięgowej.

  Nasza firma ściśle współpracuje ze specjalistami z wielu dziedzin, którzy świadczą usługi z zakresu audytu, porad prawnych, przepisów bhp, obsługi celnej oraz usług bankowych, która to współpraca przynosi wymierne korzyści klientom w zakresie całościowego poglądu na koszty oraz procesy zachodzące w firmie pod katem podatkowym, rachunkowym, finansowym oraz prawnym. Obsługa w języku polskim oraz angielskim umożliwia skierowanie oferty również do firm międzynarodowych.
  Biuro księgowe pracuje napolecanym przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oprogramowaniu Comarch CDN Optima, co umożliwia szereg możliwości automatyzacji procesów zachodzących u klienta
  Mamy siedzibę w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Przemysłowej 1. Wysoki nacisk na jakość usług księgowych oraz usług kadrowych oraz konkurencyjne ceny, sprawiają iż nasza oferta jest dużo bardziej atrakcyjna od każdego konkurencyjnego biura rachunkowego w sosnowcu. Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, miastami ościennymi (sosnowiec, będzin, czeladź, katowice, zawiercie, jaworzno oraz innych miast z terenu śląska i zagłębia.)
  W przypadku zainteresowania współpracą w zakresie obsługi księgowej lub obsługi kadrowej, prosimy o kontakt telefoniczny (32) 262 00 00, mailowy lub osobisty podany na stronie http://www.tax-bonus.eu/

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość warszawa centrum »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje już od 10 lat najwyższy poziom usług. Oferujemy szeroki wachlarz, przykładowo: opracowywanie planów kont i regulaminów pracy dostosowanych do potrzeb Klienta, księgi handlowe (pełna księgowość) oraz księgi handlowe (pełna księgowość). Jeśli jesteście zainteresowani daną usługą zapraszamy serdecznie. Na pewno nasi doradcy zaproponują korzystne warunki.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i Płace Gdańsk »

  Biuro rachunkowe w mieście Gdańsk pełniące zadania księgowe na wysokim poziomie. Kancelaria sterowane jest za sprawą księgowego z wieloletnim praktyką księgową, który przybywa gratisowo do swoich kontrahentów przyjąć dokumenty. Jest także możność przeprowadzania rachunkowości w firmie klienta. Kolejnym zaletą biura rachunkowego w mieście Gdańsk jest osiągnięcie przez jego założyciela wpisu go grupy doradców podatkowych. Podstawowymi zadaniami sprawowanymi przez biuro są przykładowo: ewidencja VAT, sporządzanie list płac, sporządzanie wniosków kredytowych.

  Kadry i Płace Gdańsk Marcin Szczypczyk
  ul. Szafranowa 35b
  80-298 Gdańsk

  tel. kom.: 500 158 000
  email: szczypczyk@interia.pl
  NIP: 958-097-60-23

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Kancelaria rozrachunkowa z siedzibą w aglomeracji Poznań z 12-letnią przeszłością funkcjonowania w zakresie zadań podatkowych. Spółka posiada wykształconą kadrę,a także świadczy zadania jak: sporządzanie deklaracji podatkowych i BHP (Poznań). Zawierz znawcom i zleć biurowi sprawy księgowe swojej działalności, bowiem jedynie tak będą w 100% poprawnie dokonane. Biuro umiejscowione jest obok centrum miasta Poznań, a na dodatkowe życzenie jesteśmy w stanie fatygować się po przyjmowanie rachunków.

  Biuro Rachunkowe - MERITUM Sp. z o.o.
  Ul. Grottgera 4A/12
  60-757 Poznań

  tel. 61 662 87 90
  fax. 61 639 01 95
  kom. 509 516 228

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowskie Biura Rachunkowe »

  Serwis informacyjny gromadzący przydatne wiadomości finansowe i grupujący krakowskie biura rachunkowe. Witryna gromadzi informacje o księgowości, podatkach, rozliczaniu faktur i szkoleniach z zakresu rachunkowości, audytach firm oraz ciekawostkami związanymi z pieniędzmi. Firmę mogą dodać tutaj wszystkie biura księgowe ze stolicy Małopolski. Lokalna społeczność również zapraszana jest do redagowania opracowań i poszerzania wiedzy z zakresu rachunkowości.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Jest pewne miasteczko, jakie chce zaoferować Ci i spółce, w której pracujesz wysoką skalę pomocy niezwłocznie pojaw się u nas żeby sprawdzić obustronne ustalenia. Biuro rachunkowe Poznań Wzbudzają Twoje zainteresowanie usługi rachunkowe – o ile tak, to nieźle Ci się udało trafić, gdyż zapewniamy firmom wykonywanie obowiązków tego typu w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Proszę przyjść.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław »

  Biegłe biuro usług księgowych - jest podstawą praktycznie każdej przedsiębiorstwa. Niezależnie jaka jest branża prowadzonej usług czy produkcji. Kancelaria Tempore to biegła obsługa Twojej działalności.

  Zadbaj o rozbudowę działalności zacznij od najlepszych usług księgowych. Z kancelarią Tempore to możliwe!

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena przedsiębiorstwa »

  Prowadzenie firmy opiera się o wypełnianie wielu zeznań podatkowych co nie jest proste, a więc musimy zatroszczyć się o usługi księgowe. Warszawa to dobre miejsca na taką pracę, ponieważ to miasto duże i prężnie się rozwijające. Często również zdarza się naszej firmie badane bilansu. Warszawa jest obsługiwana przez naszych specjalistów.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Ciepło zapraszam na stronę firmy Impel - doradztwo podatkowe. Spółka Impel oferuje specjalistyczną obsługę, ekipa firmy o nazwie Impel składa się z przeszło stu dwudziestu specjalistów i biegłych rewidentów. W ciągu 30 dni firma nazwana Impel kalkuluje przeszło sto tysięcy dokumentów. W czasie jednego roku rachuje około 10 tysięcy wyjazdów służbowych. Podstawowe specjalności firmy Impel to rachunkowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Realizowane są również audyty jak też konsulting podatkowy jak również dozór płaszczyzny finansowo – księgowej. W pracy firma nazwana Impel stosuje innowacyjny system komputerowy o nazwie Symfonia, w ofercie firmy zawiera się również sposobność obsługi księgowej na systemie informatycznym kontrahenta.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe podkowa leśna »

  Futuregroup jest nieprzeciętnym biurem księgowym ukierunkowanym na obsługę niewielkich oraz średnich zakładów. Usługi rachunkowe grodzisk mazowiecki, które świadczy to biuro księgowe błonie, obejmują na przykład możliwość rozliczenia ryczałtu, co nie jest aż tak często spotykane w propozycjach innych biur rachunkowych. Poza tym czynności rachunkowe malinówek obejmować mogą prowadzenie książki przychodów i rozchodów, zwykle spotykanej w średnich zakładach oraz spraw związanych z zatrudnianiem pracowników określonych spółek. Szczegółowy cennik usług dostępny jest na oficjalnej stronie firmy.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - usługi księgowe Warszawa, ul. Modlińska 6 »

  Nasze biuro księgowe z Warszawy to idealna odpowiedź na Państwa potrzeby. To doskonałe rozwiązanie, aby zapewnić swojej firmie profesjonalną obsługę, wspomagającą kontrolę i rozwój sytuacji finansowej firmy. Domeną naszej firmy są fachowe usługi dla biznesu: pełna księgowość oraz wycena nieruchomości. Poza wszechstronną obsługą, gwarantujemy Państwu poczucie stałej opieki. Dzień po dniu pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc szeroką wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów, rachunkowości i księgowości. Nasze biuro księgowe w Warszawie prowadzi usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy usługi księgowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz prowadzenia podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy księgi rachunkowe, sporządzamy miesięczne deklaracje podatku dochodowego i VAT, rejestrujemy rozrachunki i sporządzamy miesięczny rachunek zysków i strat. Jako w pełni doświadczone biuro rachunkowe prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Ewidencjonujemy również dokumentację kadrowo-płacową pracowników, sporządzamy listy płac, itp.

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aktualnie »

  Prawie że prawie każdy dorosły człowiek musi rozliczać się przynajmniej raz w roku z fiskusem a wszyscy którzy prowadzą swoją działalność to z ubolewaniem stwierdzam że przeważnie. Kobiety i mężczyźni którzy znają się na rzeczy oczywiście nie posiadają problemów ażeby własną pracą prowadzić własną rachunkowość niemniej jednak nie każdy są w takiej luksusowej sytuacji.
  Dlatego pozostałym zachęcam biuro księgowe Ursynów, ponieważ to naprawdę solidne biuro a wszakże na takim Wam powinno zależeć. To chyba jasne, że jak posiada się takie sprawy bardzo dobrze przeprowadzane to można zupełnie normalnie spać i co najmniej jeden ważny problem posiada się z głowy. Ja sama korzystam z katalogu usług tego firmy i wiem, że biuro rachunkowe Łódź jest godne polecenia i że nie ani przez minute nie prowadziłabym sama własnej rachunkowości.
  To bardzo odpowiedzialne zadanie i aby dobrze to robić trzeba znać się na rzeczy. Wiem, że są tak zwani samoucy niemniej jednak nie wiem albo naszych podziwiać albo może raczej wyśmiewać bo jedynie księgowość Szczecin ma możliwość z dokładnością liczyć i rozliczać i znać się na zmieniających się przepisach. A metody co jakiś wiek się przekształcają i jedynie ci, którzy są na bieżąco będą o poniższym wiedzieli co się zmieniło. Puki co ja mogę zupełnie normalnie spać nie obawiając się o żadne dylematy z tym powiązane i powyższym, którzy się jeszcze zastanawiają zachęcam ażeby nie czekali ponieważ nie posiada na co.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm Niemcy »

  Nasza kancelaria - obsługa prawna firm Niemcy - to ludzie z pasją i doświadczeniem. Naszą specjalnością jest: prawo spółek. Obsługujemy firmy w różnych językach. Jakoś naszych usług i konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia. Wyspecjalizowane i świadczone z dużym zaangażowaniem usługi prawne połączone z absolutną lojalnością wobec naszych klientów charakteryzują naszą kancelarię i decydują o naszym sukcesie.Nasze porady obejmują zarówno stronę prawną jak i podatkową.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radzymin »

  Biuro rachunkowe prowadzi działalność polegającą na dokonywaniu rozliczeń podatkowych za prywatnych kontrahentów. Klientami biura rachunkowego mogą być zarówno osoby fizyczne, jak również korporacji. Za Cebie załatwi to księgowa Wołomin. Niewątpliwie znacznie szerszy zakres współpracy tyczy się działalności prowadzonej dla firm/spółek/korporacji. W sytuacji firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) zakres obsługi jest bardzo szeroki. W momencie podpisania umowy z biurem rachunkowym, cała odpowiedzialność za poprawność dokonywanych rozliczeń spada na biuro, prawdopodobnie że firma, nie dostarczyła wszystkich dokumentów księgowych, lub dokumenty te nie zostały kompatybilne ze stanem rzeczywistym. Biuro rachunkowe oczekuje, że wszelkie dokumenty dostarczone poprzez firmę będą jak najbardziej prawdziwe, prócz tego firma będzie je dostarczała zgodnie z założonym terminem. Z reguły biura rachunkowe oczekują dodatkowego wynagrodzenia, jeśli dokumenty nie były dostarczone w terminie.Firma może być prowadzona w postaci działalności jednoosobowej, jak również dużego przedsiębiorstwa/korporacji. W ogólności im większa firma, tym więcej też pracy będzie skierowane do biura rachunkowego.
  W sytuacji współpracy z dużą firmą będzie musiało dokonywać rozliczeń za poszczególnych pracowników, a następnie wskazywać odpowiednią sumę podatku dochodowego, jaka ma być przelana w formie zaliczek. Biuro rachunkowe podlicza wszelkie faktury, a również wskazuje kwotę jaką trzeba przelać z tytułu rozliczenia za podatek VAT. Biuro rachunkowe Grójec odpowiada też za przygotowanie odpowiednich druków, które następnie trafiają do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro finansowo-księgowe w Warszawie Gamatax »

  Wiemy, iż czas to pieniądz, a im skromniej czasu poświęcasz na zagadnienia rachunkowe tym więcej możesz go poświecić na zadania biznesowe, które są fundamentalnym filarem Twojego przedsiębiorstwa. Współpraca z naszym Licencjonowanym przez Ministerstwo Finansów biurem rachunkowym dostarcza Ci gwarancje i możliwość rozrostu własnego Przedsiębiorstwa.
  Nasza propozycja skierowana jest do drobnych i przeciętnych jak i dużych firm posiadających ewidencję księgową w umownym i elastycznym zakresie rachunkowym, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności jak również wieku przedsiębiorstwa. Jako sumienny partner świadczymy kompleksowo zarówno podmiotom prowadzącym jednoosobową firmę, jak również spółkę cywilną, jawną czy kapitałową. Nasza wiedza i doświadczenie zdobywane jest na bazie wieloletnich doświadczeń z zakresu rachunkowości, jak również prawa podatkowego, co umożliwia nam nie tylko na kompletną obsługę rachunkową, ale i na zapewnienie pełnego konsultingu zarówno w zakresie księgowym oraz podatkowym. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą całą ofertą na stronie internetowej

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Firma GroupEuroService Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę księgową. Jedną z kluczowych usług firmy jest również prowadzenie wirtualnego biura, adresu oraz sekretariatu. Oferujemy Państwu usługi na niezwykle wysokim poziomie w niskich, atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na łamach której prezentujemy aktualne promocje i szerszy opis naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Warszawskie Biuro rachunkowe zaprasza na szkolenia BHP i Ppoż. Atrakcyjne ceny, dogodne terminy szkoleń – szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zapraszamy wszystkie chętne firmy do współpracy. Na naszej stronie internetowej www.outsourcing24.pl znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji usług. Indywidualne podejście do klienta i możliwość negocjacji cen.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: