Księgowość Podkategoria: Księgowość

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe piaseczno »

  Biuro rachunkowe jest bardzo ważnym organem, który reguluje systematyczność w działaniu wszystkich podmiotów gospodarczych. Służy zarówno firmom, których sprawy rachunkowe są bardzo rozległe, ale również osobom prywatnym pragnącym również rozliczać się z własnych podatków. Każdy z nas w pewnym okresie swojego życia potrzebuje pomocy w sprawach rachunkowych. Biuro nieruchomości zapewnia takie usługi w całym zakresie. Koszty usług są niewielkie w stosunku do pracy, jaką samodzielnie musielibyśmy wykonać, aby odpowiednio załatwić swoje sprawy urzędowe. Na wysokim poziomie biuro rachunkowe sytuuje swoje usługi na najwyższym poziomie, a jego pracownicy znają w największym stopniu wszystkie rozporządzenia prawne.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Firma Biznes Plus dostarcza kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla korporacji z Krakowa, Zielonek, a dodatkowo Krzeszowic. Oprócz prowadzenia ksiąg handlowych zapewniamy także podstawową obsługę kadrowo-płacową, sporządzamy sprawozdania majątkowe (także w języku angielskim), biznesplany, statystykę GUS, a dodatkowo sprawozdania do NBP.
  Biuro usiłuje działać elastycznie co przejawia się w tym, że odbieramy dokumenty od kontrahentów w uzgodnionym miejscu i czasie (także po godzinach lub w weekend) a na mocy udzielonych pełnomocnictw załatwiamy wszelkie możliwe sprawy w urzędach.
  Współpracujemy także z wyspecjalizowaną korporacją zajmującą się pozyskiwaniem dotacji unijnych, co umożliwia a dodatkowo pozyskać środki na inwestycje, a my zapewniamy całą dokumentację z tym związaną.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn - usługi księgowe Olsztyn »

  Biuro rachunkowe Olsztyn - jesteśmy prestiżowym biurem rachunkowym, którego filie znajdują się w Barczewie. Proponujemy profesjonalną obsługę księgową i kadrową podmiotów gospodarczych działających w różnych branżach. W naszym biurze można w szybki sposób załatwić wszystkie formalności powiązane z założeniem, prowadzeniem i likwidacją działalności. Dotychczasowa praktyka zawodowa umożliwia nam na fachowe prowadzenie ksiąg.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Polecamy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw małych, średnich, bardzo dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy praktykować poprzez internet w takim razie nie ma tutaj bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania rozległy wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura księgowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT za materiały budowlane »

  strona odzyskajvat.pl przedstawia VZM-1, który zapewnia odzyskania podatku VAT z budowy domu bez wyjścia z domu. Odbiorcami witryny są ludzie świadomi, nie mający czasu, budujący dom i pozostałe osoby, które doceniają wygodę, bezpieczeństwo jak również czas. Można tutaj sprawdzić w jaki sposób złożyć wniosek VZM-1, pobrać wzór VZM-1 lub zamówić usługę zdobycia zwrotu VAT za materiały budowlane.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Chorzów »

  Polecamy nasze usługi dla przedsiębiorstw. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Tychach. Oferujemy pełną ofertę prowadzenia księgowości - począwszy od rozliczania działalności gospodarczej na zasadach ogólnych, kończąc na spółkach. Zapraszamy na naszą stronę www i do współpracy wszystkie firmy potrzebujące profesjonalne usługi księgowości. Prowadzimy wiele firm ze województwa śląskiego toteż nie zwlekaj tylko wybierz najlepszego doradcę w księgowości.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Wektor s.c. z Gdańska prowadzi biuro rachunkowe. Proponujemy usługi rachunkowe dla małych i średnich firm. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac.. Zapewniamy również bieżącą obsługę kontaktów z urzędami. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Specjalizujemy się w KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE RACHUNKOWEJ wszelkiego rodzaju firm. Wśród swoich klientów mamy zarówno osoby fizyczne jak i różnego rodzaju spółki. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej [OC]. Prowadzimy w pełni skomputeryzowaną księgowość. Powierzacie nam Państwo wszelkie sprawy dotyczące księgowania dokumentów oraz obliczania podatków. Bezpośredni kontakt z klientem ogranicza się do 2 – 3 krótkich spotkań w miesiącu. Pośredniczymy w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS). Na życzenie również dojeżdżamy do klienta.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Audyt Warszawa »

  Profesjonalizm jest podstawową zasadą działania naszej firmy. Nasza firma działa w branży biuro księgowe Warszawa i biuro rachunkowe Warszawa.

  Podejmując się wykonywania w imieniu Klienta obowiązków z zakresu rachunkowości i podatków, mamy świadomość zaufania, jakie zostaje nam powierzone. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by poziom merytoryczny naszych usług był jak najwyższy, a sposób współpracy z Klientem zapewniał satysfakcję i bezpieczeństwo.

  Zapewniamy elastyczność współpracy. Proponujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych w naszym biurze lub w siedzibie Klienta.

  Powierzenie prowadzenia rachunkowości zewnętrznej firmie niesie ze sobą wymierne korzyści, wśród których najważniejsze to profesjonalizm i wymierne oszczędności. Warunkiem osiągnięcia tych korzyści jest wybór kompetentnego i solidnego partnera.

  Nasze biuro rachunkowe zapewnia stałą i niezawodną obsługę zespołu księgowych oraz doradców. Korzystając z naszych usług Klient nie musi już więc ponosić ani stałych kosztów księgowości ani dodatkowych kosztów szkoleń, sprzętu biurowego oraz specjalistycznego oprogramowania. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od rzeczywistego zakresu pracy, czyli od liczby i rodzaju dokumentów księgowych. Nasza specjalnościa jest zakres biegły rewident.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro usług rachunkowych i doradztwa podatkowego KRYST sp.j K.B. Czmochowscy oferuje Państwu kompleksowe usługi rachunkowe oraz doradcze. Nasze usługi obejmują m.in. prowadzenie ewidencji VAT, środków trwałych i wyposażenia, spraw pracowniczych (m.in. list płac, urlopy), sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (CIT, PIT, VAT i innych).

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość bydgoszcz »

  Korzystając z biura rachunkowego mamy więcej czasu, mniej stresu oraz pewność profesjonalnej obsługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Nie musimy pozyskiwać szczegółowych informacji na ten temat i wyliczać. Nie jest to usługa kosztowna a na pewno bardzo pomocna. Korzystają z niej zarówno osoby indywidualne jak duże firmy. We wszystkich przypadkach podejście jest indywidualne i z takim samym zaangażowaniem. Tego typu usługi świadczą osoby kompetentne z odpowiednią widzą i nie bójmy się im zaufać pomimo tego że w ich rękach znajdują się nasze dochody i fundusze.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą katalogu doradcydlabiznesu.pl, dysponującego bogatym zapleczem informacyjnym i usługowym, skupiającym wokół siebie firmy i osoby oferujące usługi doradztwa, czy rachunkowe. Rachunkowość, najczęstsza przyczyna problemów obecnych przedsiębiorców może zostać zlecona jednej z firm, która fachowo zajmie się rozliczaniem, a pomoc w dziedzinie, takich jak radca prawny, czy doradca ubezpieczeniowy to rozwiązanie wszystkich problemów wywodzących się z niewiedzy lub nieznajomości zmieniających się przepisów. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia firm »

  Rozmyślałeś w dowolnym czasie czy na pewno Twoje biuro rachunkowe praktykuję swoją usługę w sposób poprawny? Żyjesz w stresie z myślą, że Urząd Skarbowy zdoła się dopatrzeć nieprawidłowości w ewidencji? Mamy dla Ciebie najlepsze wyjście! Biuro rachunkowe KKM w Szczecinku jest na Twoje posługi! Dokonamy, że problemy z rozliczaniem firmy przejdą do historii i swoją siłę spożytkujesz na dyrygowanie działalności.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Mikółów »

  Usługi księgowe Tychy. Ośrodek biura znajduje się obok centrum Tych i zarządzane jest przez solidną i obeznaną kadrę finansową. Zadania świadczone przez kancelarię: podatki, kadry i płace, uproszczona i pełna księgowość, ubezpieczenia, wynagrodzenia, składki, rozliczenia ZUS/PIT i dużo innych koiecznych do działania Twojego przedsiębiorstwa. Poza miastem Tychy kancelaria obsługuje podmioty z okolic górnego śląska, a w szczególności z miejscowości Pszczyna.Przedzwoń już dziś do kancelarii i przekaż nam swoje sprawy związane z podatkami i finansami.


  Kadry i Płace Tychy Ilona Janik
  ul. Barona 30/403
  43-100 Tychy

  tel. (32) 788-16-76
  tel. 603-441-909
  tel. 601-439-546
  kancelaria@janik.tychy.pl

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie biuro księgowe w Szczecinie »

  Biuro księgowe w Szczecinie prowadzi usługi całkowitej księgowości i obsługi firm prawa handlowego. Jest to nadzwyczaj docenione biuro rachunkowe w Szczecinie posiadające duże doświadczenie w obsłudze dużych oraz małych kontrahentów. Polecamy nasze biuro podatkowe w Szczecinie ze względu na wysoką profesjonalność działania i swoje nastawienie do każdego nabywcy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą prowadzenie ksiąg, kalkulowanie wynagrodzeń, a dodatkowo obsługę kadrową. Usługi rachunkowe w Szczecinie włączają również szeroko zrozumiane doradztwo w obrębie zagadnień podatkowych, ekspertyz oraz organizacją rachunkowości.

  Data dodania: 19 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość warszawa »

  Firma Awatax to biuro rachunkowe zajmujące się obsługą kadrowo- płacową i rachunkową. Wiele małych i większych firm nie ma czasu ani odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, by zająć się rachunkowością. Firma Awatax zrobi to za was, w szybki i kompetentny sposób rozliczy waszą firmę, dzięki czemu zaoszczędzicie wiele czasu i niepotrzebnych nerwów.Rachunkowość to bardzo ważna część w działalności firmy, więc musi być prowadzona rzetelnie. Wykwalifikowana kadra firmy Awatax poprowadzi księgi rachunkowe, a obsługa kadrowo- płacowa już nigdy nie będzie dla nas problemem. W ramach swoich kompetencji pracownicy udzielają także konsultacji w sprawach kadrowych, płacowych i rachunkowych. Pracownicy Awatax stale podnoszą swoje kwalifikacje, z którymi możemy się zapoznać na stronie internetowej www.awatax.pl. Znajdziemy tam także dokładnie rozpisany i wyszczególniony cennik usług. Dla stałych klientów, którzy decydują się na dłuższą współpracę biuro rachunkowe przewiduje specjalne promocje.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe i doradcze dla nowych firm. Jako biuro rachunkowe jesteśmy stale otwarci na potrzeby swoich klientów i wymagania rynku, starając się poszerzać swoją ofertę o nowe usługi. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Warszawa »

  Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, podparte 20-letnim doświadczeniem i wiedzą naszych specjalistów. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Soki noni »

  Jeżeli chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie jak również świetne samopoczucie w sposób całkowicie naturalny, oferta bioaktywnych produktów firmy Morinda jest skierowana dla Ciebie. Znajdziesz tu preparaty kosmetyczne, napoje a także produkty żywnościowe. Substancją bioaktywną zawartą w tych produktach jest tahitian noni. Owoc noni wywodzi się z Polinezji, a jego dobroczynny wpływ na organizm polega na pobudzaniu procesu metabolizmu i ochranianiu komórek. Sok z owoców noni powinien stać stałym suplementem diety, aby móc w sposób maksymalny odczuć jego pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: