Kredyty Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Strona usług finansowych »

  Strona prezentuje wybrane oferty i usługi finansowe wielu banków dostępne przez internet. Oferty prezentowane w serwisie są ofertami wybranymi, tak aby większość potrzebnych usług i ofert była dostępna w jednym miejscu. Ich różnorodność sprawia, że każdy może znaleźć oferty lub usługi odpowiednie dla siebie lub prezentowane tu usługi mogą posłużyć odwiedzającemu wyłącznie w celu informacji o nich.
  Podstawowym założeniem jest dostarczanie wiarygodnych, sprawdzonych informacji na tematy finansowe.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy online »

  Strona polskiepozyczki.pl jest kierowana do wszystkich chętnych planujących zdobycie kredytu. Przy pomocy ulokowanego na stronie górnego menu, możliwe jest w bardzo szybkim tempie zapoznać się z ofertą pożyczek na dowolne cele, hipotecznych, samochodowych i dla biznesmenów. Pozytyw bieżącego serwisu na dodatek podwyższa znajdująca się propozycja różnych banków, a też możność uzyskania gratisowej porady finansowej i skorzystania z największych w Polsce konsultantów kredytowych.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Optymalne konta bankowe - porównanie rachunków bankowych on line - ranking banków. Proponujemy też najbardziej atrakcyjne konta studenckie i darmowe konta bankowe. W naszym portalu dowiesz się także gdzie najkorzystniej zainwestować kapitał, a również gdzie pożyczyć oraz na jakich warunkach kapitał. Zapraszamy do naszego portalu po informacje z obrębu bankowości oraz finansów. Proponujemy również interesujące artykuły oraz nowości bankowe oraz forum bankowe, na którym wszyscy mogą wymienić się przeżyciami związanymi z bankami i ich ofertą. Nie czekaj dłużej - z nami wybierzesz lepszy bank i propozycję!

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe »

  Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt lub pożyczkę odwiedź koniecznie naszą stronę Kredytybankowe.eu. Dzięki nam poznasz najistotniejsze informacje dotyczące zawierania umów na: kredyt na samochód, kredyt na mieszkanie czy kredyt hipoteczny i nie wpadniesz w pułapkę kredytową.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tania pożyczka »

  Wiele osób w Polsce znajduje się w przypadku, w której muszą, lub preferują zaciągnąć kredyt hipoteczny szczecin albo pożyczkę, czy to na zakup samochodu lub lokalu, czy to na postęp prywatnej działalności gospodarczej. Tani kredyt hipoteczny to kuszące rozwiązanie, warto natomiast dokładniej zastanowić się nad jego skutkami i dokładnymi warunkami tegoż kredytu. Również tak zwana tania pożyczka może spowodować wpadnięcie w spiralę kredytową, z której bardzo ciężko będzie wyjść. Aby uniknąć problemów z zaciąganiem zobowiązań majątkowych, warto skonsultować się wcześniej z niezależnym doradcą finansowym, który pomoże wybrać odpowiednią usługę finansową bez ryzyka niewypłacalności.
  Falkofinanse to doradztwo finansowe na bardzo wysokim poziomie, oferujące wyspecjalizowane i rzeczowe porady majątkowe oraz dodatkowo rozbudowany consulting w zakresie planowanych zobowiązań inwestycyjnych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu w branży finansowej, specjaliści zatrudnienie w Falkofinanse mogą świadczyć usługi doradztwa finansowego na bardzo wysokim poziomie.
  Bez względu na to czy szukasz produktów inwestycyjnych, takich jak kredyt hipoteczny Piła, czy tania pożyczka na dowolny cel, warto skontaktować się z biurem doradztwa finansowego falkofinanse. W przyjemnej i rzeczowej atmosferze omówimy twoje potrzeby, a dodatkowo wybierzemy najlepszy metodę ich realizacji, gwarantujący z jednej strony pełne bezpieczeństwo majątkowe, a z drugiej elastyczność i duże sposobności i zdolności kredytowe.
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą korporacji Falkofinanse, świadczącej wsparcie finansowe w zakresie kredytu hipotecznego Poznań, tanich pożyczek oraz dodatkowo innych usług inwestycyjnych.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra warszawa »

  Rzetelny dobry psychiatra warszawa pozycja ewidencyjna pomocy psychologicznej to taki, gdzie jest dozwolone zorganizować sukurs w momencie problemów ze swoją osobowością. Z tego punktu widzenia każda poparcie jest możliwa. Plus tu zaczyna się istota terapeuty. porządny psychiatra gród nad Wisłą wie jak to zrobić oraz umożliwia sztuka lekarska na przestrzeni spotkań. Tak samo dzieje się w razie psychologa. Leczenie jest wszak inna, jako że porządny psycholog zapewnia rozmowę oraz poradę oraz psycholog leczy farmakologicznie. W każdym tymczasem przypadku sukurs Warszawskiego Instytutu Psychoterapii jest owocna oraz daje nadzieję. Nawet zwyczajna rozmowa przypuszczalnie dużo odmienić. Najważniejsze to poczynić prymarny etap.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Rzeszów »

  Firma - ABC Kredytów oferuje swoim klientom kredyty i fachowe doradztwo finansowe zarówno dla firm jak i indywidualnych klientów. Firma jest na rynku od 2005 roku. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz miłą atmosferę. Znajdziesz tutaj ofertę na przykład na kredyt inwestycyjny, obrotowy czy też dla firm.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KredytyKontaPożyczki.pl - internetowy portal finansowy »

  KredytyKontaPozyczki.pl to portal finansowy zawierający stale aktualizowane
  najnowsze wiadomości ze świata gospodarki, bankowości, inwestycji, notowań giełdowych.
  Polecamy oferty banków dotyczące kredytów bez BIKu, kredyty mieszkaniowe, hipoteczne,
  konsolidacyjne, ubezpieczenia emerytalne, konta bankowe mlodzieżowe i firmowe.
  Gotowe oferty banków, przygotowane wnioski do wypełnienia, adresy doradców finansowych

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka SMS »

  Formalności i liczba dokumentów, jaka związana jest z uzyskaniem małego nawet kredytu w banku, straszą chyba prawie wszystkich. I właśnie dlatego, coraz więcej ludzi, korzysta z oferty pożyczek przez sms, które są proponowane przez jednostki finansowe. Nie żądają one od wnioskodawców, żadnych dokumentów. Nie trzeba więc przedstawiać poświadczeń o uzyskiwanych przychodach, odcinka emerytury, renty, nie trzeba wypełniać mnóstwa dokumentów powiązanych z kredytem bankowym. Nie musimy zarówno przedkładać żadnego zabezpieczenia, co w banku jest rzeczą prawie niespotykaną. Aby zdobyć pilną pożyczkę, wystarczy za pomocą Internetu zapisać się w bazie danych spółki, która udziela takie pożyczki, później złożyć wniosek z podaniem sumy pieniędzy jaka nas interesuje i po kilkunastu minutach otrzymamy odpowiedź, czy wniosek został rozpatrzony z powodzeniem. W 99% postanowienie jest na tak i pieniądze wędrują na konto wnioskodawcy. A całość bez wizyt w biurach, czy mnóstwa dokumentów, które należy zdobyć i przedstawić przedstawicielom bankowym.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najkorzystniejszy kredyt hipoteczny »

  kontrakt o pracę na czas niewyznaczony wciąż pozostaje najlepiej przejrzystą formą zatrudnienia dla banku – na ogół wystarczą 3 miesiące stażu w bieżącej firmie. Wbrew powszechnemu przekonaniu tzw. umowy zlecenie jednak wogóle nie zamykają drogi do kredytu. Żaden wniosek nie zostanie odrzucony z tego powodu pod warunkiem, że wnioskodawca pracuje minimum 12 miesięcy.
  szybka pożyczka
  Najgorzej mają jednostki prowadzące działalność gospodarczą. Jest to dosyć oczywiste, ponieważ bankowi niełatwo ocenić realne dochody klienta. Prowadząc firmę można dopuścić się nadużyć podnosząc przychód firmy lub zminimalizować koszty. Duży odsetek bankrutujących firm zmusił banki do tego, by przedsiębiorców traktować najostrożniej, stąd minimalny okres prowadzenia działalności, uprawniający do starań o kredyt hipoteczny, to 12 miesięcy.
  Każda najłatwiej dostępna forma kredytowania ogranicza największą zdolność klienta. Bank rozpatrujący wniosek kredytowy nie rozdrabnia się na części. Aczkolwiek konsument ma 10 000 zł limitu na karcie kredytowej i dwa otwarte rachunki debetowe na swoich ROR’ach z dostępną sumą łączną 8000 zł to wg banku jest zadłużony na 18 000 zł. Nieważne jest, że z tych usług nie korzysta, wystarczy, że ma taką możliwość 24h na dobę.

  Gdy te pieniądze mają zaważyć o tym, czy kwota kredytu wystarczy na wymarzone mieszkanie, warto się zastanowić nad zlikwidowaniem kart i limitów debetowych. Ci, którzy nie mogą się żyć bez karty kredytowej wcale nie muszą się martwić zaistniałym stanem rzeczy – bank zazwyczaj zaproponuje swoją. kredyt przez internet
  Jeśli Twoja zdolność wciąż nie jest zadawalająca masz możliwość rozpatrzeć opcję opcjonalnego kredytobiorcy (rodzica/ przyjaciela). Banki przychylnie patrzą na większą ilość kredytobiorców (zazwyczaj dopuszczają do 4 osób). najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Karta kredytowa »

  Zapraszamy serdecznie do serwisu finansowego, w którym każda osoba szukająca zarówno informacji jak również propozycji bankowej znajdzie coś dla siebie. Polecamy najlepsze karty kredytowe w kraju, bogatą ofertę kredytów oraz lokat bankowych - porównanie kart kredytowych. W naszej bazie znajdują się najważniejsze banki w kraju takie jak na przykład PKO Bank Polski, Bank Millenium, bądź Kredyt Bank. Zapraszamy po więcej informacji do naszych artykułów i poradników, które spowodują, że wyłonisz najlepszą propozycję karty kredytowej. W naszym serwisie przedstawiamy także zestawienia oraz rankingi kart bankowych.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online porównanie ofert, konta firmowe, karty kredytowe, finanse dla firm - kredyty, kredyty hipoteczne, lokaty, inwestycje. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? umowa zawarta w formie pisemnej pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się użyczyć wyznaczoną sumę na określony cel oraz okres a kredytobiorca zobowiązuje się skorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz zwrócić pobraną sumę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w formie prowizji i odsetek. Na podstawie tej definicji zadłużenie postrzegany jest jako charakterystyczny rodzaj związków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, terminowość i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt studencki »

  Kredyty hipoteczne są niezwykle niebezpieczne, ponieważ w przypadku utraty możliwości spłaty bank ma prawo nam zabrać nasza posiadłość czyli daną hipotekę. Kredyty gotówkowe jednak były i będą, a nasza strona oferuje najlepsze warunki kredytowe dla ludzi chcących zaczerpnąć z naszej skarbnicy.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty w jednym miejscu! »

  W naszej ofercie znajdą Państwo najlepszą ofertę kredytów, pożyczek, kont bankowych. Wszystko opisane w sposób przejrzysty aby mogli Państwo szybko i bezproblemowo zapoznać się z ofertą większości banków. Mogą Państwo również zapoznać sie z krótkim poradnikiem na naszej stronie - zajmie to tylko kilka minut a może okazać się pomocne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne w Warszawie »

  K2 Finance, warszawskie doradztwo finansowe oraz pośrednictwo kredytowe dzięki rewelacyjnie zorientowanym pośrednikom zasilającym nasze szeregi, ma okazję zaprezentować swoim, aktualnym jaki przyszłym, klientom nowoczesne sposoby obrotu finansami. Dzięki niezależności od organów finansowych, warszawskie pośrednictwo kredytowe ma okazję nie tylko zademonstrowania, ale również obiektywnego scharakteryzowania produktów pieniężnych, stanowiących obiekt zainteresowania klienta. Warszawski pośrednik kredytowy z przyjemnością, podpartą fachową jak również wieloletnią wiedzą, przedstawi Państwu świetne produkty, ściśle dostosowane do faktycznych potrzeb oraz możliwości finansowych.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efect S.A. »

  Firma Efect Doradztwo Finansowe proponuje swoim klientom szeroką gamę produktów finansowych. Jeżeli chcesz wziąć kredyt, przeznaczyć pieniądze na Twoją emeryturę, zainwestować w przyszłość swoich dzieci spotkaj się z doradcą finansowym firmy Efect Doradztwo Finansowe S.A.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe: kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty »

  Potrzebujesz gotówki? A może szukasz atrakcyjnego kredytu mieszkaniowego lub samochodowego? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz i porównasz ofertę ponad kilkunastu banków. Wypełnij wniosek przez internet on-line.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Jak wzięć kredy? Czym się różni pożyczka hipoteczna od kredytu hipotecznego? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w serwisie www.24kredyty.pl . Po przeczytaniu zawartości tego serwisu nie będziesz już musiał pytać znajomych o takie elementarne rzeczy oraz wybierzesz produkt odpowiedni dla siebie i swojej sytuacji finansowej. Nie czekaj odwiedź naszą stronę www.24kredyty.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »


  Witryna internetowa zawierająca opisy teoretyczne pojęć związanych z lokatami i kredytami, a także zestawienie najpopularniejszych produktów dostępnych na polskim rynku. Internauta ma możliwość zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także wygenerowanie i uzupełnienie wniosku on-line. Całość odbywa się bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań. Dodatkowo na stronie internetowej znajduje się podział kredytów i lokat na poszczególne rodzaje wraz z opisami. Zapoznaj się z opisem kredytów i lokat i umów się na spotkanie z agentem.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotówkowe »

  Debet walutowy bez poręczycieli, niezbędny druk PIT i podarujemy 120 PLN w upominku - w ten sposób w Środkach masowego przekazu swój Dług walutowy ogłasza Alior Bank. Brzmi atrakcyjnie, jednak jeśli nie przeczytamy informacji maleńkim drukiem, możemy się ogromnie zawieść.
  Aż do końca kwietnia pracodawcy mieli zobowiązanie wysłać pracobiorcom podsumowanie, jak wiele wypracowali w ubiegłym roku, innymi słowy tak zwany druk PIT-11. Dalszy pociągnięcie należy do pracowników. Mają dwa miesiące, by rozliczyć się z fiskusem.
  Pożyczkę na pit-11 udziela SKOK Stefczyka jest to projekt przygotowywana z myślą o klientach Kasy,którzy przyjęli wcześniej od pracodawcy formularz PIT-11. W tym momencie wystarczy ten dokument i dowód indywidualny, ażeby ubiegać się o pożyczkę gotówkową na jakikolwiek cel.Instytucja finansowa Soho Credit udzielająca debetów gotówkowych od pewnego terminu dysponuje w podobny sposób zadłużenia na PIT-11.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: