Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Gdańsk, Pruszków, Ożarów Mazowiecki biura »

  TUP Property S.A. buduje i zarządza portfelem nieruchomości na wynajem. W ramach optymalizacji posiadanego portfela, spółka prowadzi także krótkoterminowe projekty deweloperskie. Jest częścią Grupy TUP, na czele której stoi giełdowa firma inwestycyjna TUP S.A. Posiadamy obiekty w całej Polsce, jednakże nasz główny rejon działania to Gdańsk, Pruszków i Ożarów mazowiecki.
  Wykorzystujemy wizjonerskie rozwiązania i nowoczesne technologie. Nasze inwestycje biorą pod uwagę zarówno środowisko naturalne jak i społeczne, w którym są realizowane.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torby ekologiczne »

  Specjalizujemy się w dostawach do sieci handlowych. Nasze główne atuty to: wysoka jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny, różnorodne oferty z dziedziny opakowań, dostawy w trybie „just-in-time" (możliwe dostawy w ciągu 24 godzin), stale poszerzana oferta o nowe produkty.Posiadamy magazyn wysokiego składowania oraz do naszej dyspozycji flotę transportową. Organizujemy pełną obsługę logistyczną. Kompol ma swoją siedzibę w centrum Polski, 30 km od Warszawy w gminie Grodzisk Mazowiecki, blisko trasy poznańskiej i katowickiej (w przyszłości koło Grodziska Mazowieckiego przebiegać będzie autostrada A2). Nasze atuty to m.in: dążenie do tego aby nasi Klienci otrzymywali najwyższy poziom jakości produktu, indywidualne podejście do Klienta pozwala spełnić jego oczekiwania w 100%, naszą dewizą jest długofalowa współpraca z Klientem, na bieżąco śledzimy tendencje na rynku opakowań i aktualizujemy naszą ofertę, naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta przy minimalnym zaangażowaniu jego czasu. U nas znajdą Państwo reklamówki, torby papierowe, opakowania foliowe.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Techniczne materiały SEM promocji »

  SEMbiznes.pl proponuje możliwości reklamowe na swoich stronach również promocji swojego biznesu. SEM-oznacza to marketing w wyszukiwarkach, komplet działań biznesowych, pozycjonowanie i optymalizacja stron, kampanie linków sponsorowanych oraz promocji swojego biznesu jakie mają na celu zdobycie jak najlepszych pozycji serwisu na wyselekcjonowane słowa czy frazy kluczowe w wynikach wyszukiwania. Portal ta jest zestawem materiałów, które poruszają SEM w dyskusji o marketingu w wyszukiwarkach, jak na przykład znaleźć swoją drogę na szczyt, jak zacząć wiedząc co roboty mogą zrobić na twojej witrynie internetowej także dobór najlepszej agencji SEM, która jest zorientowana na efekt. Powodzenie marketingu w wyszukiwarkach wymaga zarówno nauki i praktyki a kluczowym czynnikiem edukowania w specjalności SEM to być na bieżąco z najświeższymi oraz najlepszymi technikami SEM. Z tej przyczyny, trzeba mieć stałą możność nauki, żeby osiągnąć powodzenie marketingu w wyszukiwarkach, SEM fachowy posiada spore możliwości.

  Data dodania: 29 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosmetyczka Wrocław »

  Kosmetyczka Wrocław stanowi nieodłączny składnik życia wszelkich kobiet, stąd należy posiadać pojęcie, jak wyszukać najlepszy gabinet, tym bardziej, iż konkurencja pomiędzy takowymi jest współcześnie naprawdę duża. Po pierwsze zatem, gdy już konkretna propozycja trafi nam do rąk, koniecznym jest rozeznać internetowe opinie co do niej. Po drugie, kosmetyczka Wrocław musi zaręczać szeroki wachlarz działań, w skład których wchodziłyby zabiegi takie jak bodylizer, makijaż permanentny czy terapia przebarwień. Po trzecie, istotna jest także sama kosmetyczka Wrocław, a dokładniej jej upoważnienia, doświadczenie oraz podejście do klienteli. Po czwarte zaś, zorientujmy się co do sterylnej schludności w jej studiu, która jest jednym z podstawowych przymiotów w tejże branży. Na domiar tego, dobrze jest upewnić się też, czy konkretna kosmetyczka Wrocław jest niedroga, czy konkretna kosmetyczka posiada innowacyjny sprzęt, czy konkretna kosmetyczka Wrocław dysponuje wiedzą co do użytkowanych przez siebie medykamentów i nareszcie, czy dana kosmetyczka Wrocław znamionuje się szeroko pojętą nowoczesnością, która skutkuje w aktualne techniki działania.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Wrocław »

  Fizjoterapia Wrocław to nader szerokie zagadnienie, które ewoluuje już od piątego wieku p.n.e., kiedy to Konfucjusz utworzył dzieło o powiązaniu pozycji ciała z rezultatami leczniczymi. Obecnie otacza ona natomiast każde te metody lecznicze, które stosują reakcję na impulsy, i które zapobiegają schorzeniom, usuwają różnego typu dolegliwości i odnawiają sprawność ruchową. Cały ten sektor dzieli się zaś na sporo mniejszych, spośród których warto wymienić takie jak przykładowa fizjoterapia Wrocław, która bazuje na wodnych zabiegach rehabilitacyjnych, fizjoterapia Wrocław, która jest oparta na czynnikach atmosferycznych, takich jak promieniowanie słoneczne czy temperatura, fizjoterapia Wrocław, w której do kurowania impulsowego wykorzystuje się ciecz stosowaną zewnętrznie, fizjoterapia Wrocław, która stosuje ruch, fizjoterapia Wrocław, która opiera się na wrodzonych bodźcach fizycznych, generowanych przez borowinę lub słońce, czy terapia ręczna, czyli fizjoterapia Wrocław, która jest oparta na rozpatrzeniu zalążka schorzenia układu ruchu i na jego kurowaniu poprzez specjalne ćwiczenia.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MADAR Agencja Promocji »

  Nie masz pomysłu na promocję swojego produktu? Twoja firma potrzebuje reklamy na rynku i zwiększenia wykresów sprzedaży? Zapraszamy do skorzystania z usług agencji promocyjnej i reklamowej MADAR. Posiadamy głowę pełną pomysłów, które są eksponowane przez nasze hostessy. Szeroka oferta naszych usług to m.in: promocje, degustacje, animacje, bankiety, targi, eventy, merchandising, kolportaż ulotek lub akcje samplingowe. W swojej historii posiadamy już wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich i ty !

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja zieleni Olsztyn - tutaj znajdziesz specjalistów. »

  Zakładając ogród efektywne bywa wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jednym z nich bywa zgodność z najbliższą architekturą. To oznacza, że jeśli np. wybudowaliśmy dom w typie góralskim, japoński ogród będzie z całkiem innej bajki i trudno mówić tutaj o harmonii między budynkami i otaczającą je zielenią. Skorzystajmy z konsultacji w tej sprawie z fachowcami od urządzania ogrodów. Wszystkich zainteresowanych tematem pielęgnacja zieleni Olsztyn zachęcamy do odwiedzenia strony informacyjnej www.bib.com.pl.

   

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezent »

  Miło zapraszam na serwis do wyszukiwania prezentów o adresie iPrezenty.pl. Na stronie tej znajdziesz wyjątkowy prezent na niemal każdą okazję taką jak np. ślub, a także podzielony według kategorii takie jak np. słodycze. Opisywana wyszukiwarka pozwala odnaleźć wymarzony prezent dla obdarowywanej osoby patrząc pod kątem jej charakteru, hobby, liczby lat i pozostałych wyznaczników. Chcesz wręczyć bliskiej osobie prezent w związku z jakimś wydarzeniem lub też rocznicy jak i innych okazji, to odwiedź omawianą stronę i wybierz wyjątkowy upominek. Jeśli pragniesz odszukać wyjątkowy upominek jak i zaskoczyć bliską osobę to także z pewnością znajdziesz nadający się prezent. Wyjątkowe upominki na każdą okazję i dla każdego publikowane w opisywanym serwisie, zamów je przez internet i ciesz się radością osoby, której go podarujesz. Serwis jest w 100% bezpłatny i korzystać mogą z niego wszyscy. Po raz drugi miło zapraszam do odwiedzin na stronie.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Mrągowo - wybieramy wzory i materiały »

  Aby zamówić balustrady, w tym również balustrady Mrągowo trzeba przeanalizować jej zastosowanie oraz dopasowanie do architektury budynku lub wystroju wnętrza. W jednym z hoteli naszego regionu zastosowano bardzo bogate balustradu na antresolach i poręcze schodów, co w połączeniu z nowoczesnymi aluminiowo-szklanymi drzwiami i resztą wejścia zupełnie nie konweniuje. Widać, że osoba, która decydowała o wydatkach zupełnie nie brała pod uwagę całości, a tylko chciała wyeksponować niektóre elementy wystroju, tak, aby widać było, że jest "na bogato". Nie warto popełniać takiego błędu.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Travel incentives »

  Motivation Direct zapewnia innowacyjne rozwiązania dla biznesu, wśród których odnaleźć można programy lojalnościowe, usprawniające działania marketingowe. Zadanim ich jest budowanie i utrwalanie korzystnych relacji z klientami. Udostępnione programy umożliwiają wsparcie sprzedaży, ułatwiają budowę odpowiedniego wizerunku marki i prowadzone działania promocyjne. Oferta firmy zawiera również Travel incentives - organizacja tematycznych spotkań, odbywających się w nietypowych miejscach wyjazdów biznesowych, które ułatwiają nawiązywanie porozumienia i mogą pomóc w negocjacjach.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Lublin »

  Serwis internetowy stworzony dla osób poszukujących mieszkań, domów i działek na terenie Lublina. To tutaj otrzymasz dostęp do najświeższych ogłoszeń i wiadomości z branży nieruchomości. Oprócz niusów zamieszczamy ciekawostki, informacje o kredytach, porady dotyczące wynajmu i kupna. Pomożemy Ci w twoich poszukiwaniach. Zapraszamy również do przejrzenia bogatej bazy ofert i skorzystania w bardzo funkcjonalnej wyszukiwarki.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja Olsztyn - uwolnijmy się od szkodników »

  Wszystkim tym osobom, których zmora to niebezpieczeństwo wywołane obecnością stawonogów, głównie owadów i pajęczaków oraz roztoczy zalecić należy zasięgnięcie porady i obsługę specjalistów.  Mieszkańców Olsztynaalbo okolic odsyłamy na stronę dezynsekcja Olsztyn. Wynajdą tam odpowiedź na kilka ważnych zapytań i dane kontaktowe specjalisty w tej dziedzinie. Nierzadko przydatnym może się okazać porada i oprócz tegowykonanie dezynfekcji pomieszczeń lub sprzętów. To zależy od tego z jakim niebezpiecznym  gatunkiem stworzeń będą mieli do czynienia.

   

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki ozdobne Olsztyn »

  Szybkim w realizacji i efektownym rozwiązaniem pokrycia ścian bez wcześniejszego wykorzystania gładzi może być tapeta natryskowa. Dostępna jest w postaci białej bazy z opcją dowolnego dobierania kolorów i grubości warstwy. Nanoszona jest w formie kropek, które mogą być jednokolorowe albo w różnych barwach lub odcieniach tego samego koloru. Łatwa w utrzymaniu. Nadaje się do malowania farbami. Zainteresowanych tematem farby, tapety i tynki ozdobne Olsztyn kierujemy na stronę www.bib.com.pl.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Pomorskie wynajem »

  Interesuje Cię zamiana mieszkania na większe, bądź chcesz się przeprowadzić do miłego domku w innej miejscowości naszego województwa? Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego. Możesz zapoznać się tu z setkami ogłoszeń o sprzedaży mieszkania w województwie pomorskim. Wolisz domek - nic prostszego! W naszej przeglądarce, jest wszystko to, co Cię interesuje. Każda oferta zawiera opis nieruchomości, zdjęcia i cenę.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta grup krwi »

  Daj diecie przeznaczonej dla grupy krwi możliwość podarowania Ci korzyści. Zdołasz wyznaczyć, która żywność ci szkodzi, i która przysparza problem wzrostu wagi i wiedzie do choroby. Rozwojowi choroby sprzyja wiele czynników - delikatna budowa ciała, niedobór witamin, brak ruchu, fatalna dieta czy też nałogi.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z telefonu »

  W czasach tak dużego rozwoju technologicznego większość osób nie tylko w Polsce ale i na świecie posiada telefony komórkowe. Czasem zdarza się że nasz telefon odmówi nam posłuszeństwa i razem z telefonem tracimy wszystkie dane.
  W takich właśnie przypadkach nasza firma staje Sie bardzo pomocna. Poza odzyskiwaniem danych z dysków twardych nasze laboratorium jest również w stanie odzyskać dane z telefonów komórkowych. Nasza firma oferuje bezpłatną konsultacje niezależnie od tego czy odzyskiwanie danych będzie przeprowadzone w naszym laboratorium czy też nie.
  Wykwalifikowane kadra naszej firmy stara się aby obsługa klienta była przeprowadzona sprawnie i tak szybko jak to tylko możliwe.

  Po więcej informacji zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące naszej oferty.
  Odzyskiwanie danych z telefonu - RecoveryCenter.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły dla niemowląt »

  Na gwiazdkę dzieci w najwyższym stopniu rzekomo preferują otrzymywać zabawki edukacyjne. Godzina nadzieja na krótki czas, w którym zabłyśnie pierwsza gwiazdka, jest dla nich szalenie podniecający. Najbardziej niecodzienne i magiczne chwile przeżywają wobec tego, kiedy wciąż wierzą w istnienie świętego Mikołaja. W takim przypadku owo wciąż na leniwie przedtem Wigilią Bożego Narodzenia piszą listy do Gwiazdora, w którym jasno zaznaczają, jakie zabawki chciałyby przyjąć w prezencie. Wielokrotnie zapewniają o swoim całorocznym nieskazitelnym zachowaniu innymi słowy przepraszają zbytnio popełnione błędy. Nie z rzadka także zostawiają swój podarunek dla Mikołaja, w postaci batonika czy laurki. Listy są napisane kolorowymi flamastrami, ozdobione brokatem, płatkami śniegu. To wszystko jest piękne oraz wzruszające przeważnie na rzecz rodziców. Owo oni zwykle obiecują, że wyślą list aż do pana z długą białą brodą. Czytają, jakie owo zabawki preferują otrzymać ich ukochane czereda, biegną aż do sklepu dodatkowo kupują upominki. W szeregu przypadków dodają jeszcze do paczuszek łakocie, skarpetki, aby podarunek był naturalnie najdroższy. Owo piękna zwyczaj plus powinna znajdować się kultywowana. Poniekąd psota, że po wielokroć dzieci przedtem w wieku trzech lat nie wierzą w nadprzyrodzone rzeczy, które wpływały na ich fantazyjne odbieranie świata.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009 »

  Serwis pluru.pl nawiązuje do idei serwisów social action, który umożliwia internautom w sposób świadomy kształtować rzeczywistość społeczną jak i pomagać inicjować i rozwijać określone idee w świecie internetowym, jak i rzeczywistym.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy żeglarskie Mazury »

  Jeżeli jeszcze nie zobaczyłeś oferty na imprezy integracyjne na Mazurach, która chwyciła cię za serce, stuprocentowo zerknij na Grupę Maringo. Otóż firma Maringo organizuje boskie rejsy żeglarskie na Mazurach - oczywiście w formie imprez integracyjnych.
  Imprezy te przeplatane są jak najbardziej wydarzeniami na lądzie. To takie wydarzenia jak przykładowo paintball czy też quady. Jak najbardziej oferta jest o wiele bardziej rozbudowana, trzeba to zwyczajnie zweryfikować na stronie www maringo.pl! To projesjonalna oferta - zapraszam wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baby jogger »

  Podawanie mleka niemowlakowi może okazać się trudne.Serwis Tommee Tippee należy do najczęściej wybieranych marek przez mamy w zakresie akcesoriów niemowlęcych.W Polscebutelki tommee tippee, a także szereg tematycznych akcesoriów zawierających się w promowanych produktach omawianej firmy znane są od 4-5 lat. Wspomniane butelki tommee tippee należą do przedmiotów koniecznymi dla każdego dziecka. Ułatwiają karmienie i działają uspokajająco na malucha.Matki chwalą produkty marki Chicco,gdyż ekstremalnych sytuacjach nigdy nie zawodzą..Możliwość zmniejszenia wózka pozwala na upchanie go w kącie za drzwiami.Surowiec na wózki baby jogger jest trwały i prosty w utrzymaniu czystości.}

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: