Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Przeprowadzki Kraków »

  Przedstawiamy ofertę rzetelnej firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek. Zatrudnieni tam pracownicy pomogą Państwu zorganizować przeprowadzki firm, jak i te indywidualne. Nasza oferta obejmuje również usługi transportowe Kraków - Polska - zagranica, a do każdego zlecenia podchodzimy w sposób w pełni profesjonalny. Jeżeli chodzi o przeprowadzki Kraków jest miastem, którego mieszkańcy często korzystają z usług transportowych. Tym bardziej więc w naszej firmie szczególną uwagę przywiązuje się do wysokiej jakości obsługi.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Design. »

  Świat idzie z postępem i dlatego również cały czas istnieje potrzeba wprowadzania na rynek wielu różnych nowości. Okazuje się, że najczęściej ciekawy i nowoczesny projekt jest podstawą sukcesu. Bardzo często taki właśnie projekt jest już bardzo poważnym krokiem w stronę osiągnięcia sukcesu. Okazuje się, że dobry design jest poprzedzony bardzo ciężką i trudną prać. Proces przygotowania jednego projektu pochłania bardzo wiele czasu i energii. W trakcie pracy bardzo często konieczne jest pełne skupienie oraz zupełne wyłączenie się od otaczającego nas świata. Szczególnie ważne jest również to, aby dobry wzór czy projekt przedmiotu powszechnego użytku, był nie tylko innowacyjny i oryginalny pod kątem wyglądu, ale też żeby był on całkowicie funkcjonalny i możliwy do użycia go w codziennym życiu. Bardzo ważna jest forma projektu, ale równie ważne jest możliwość zastosowania projektu w praktyce. Nawet najbardziej nowatorskie projekty i wzory, które nie znajdują praktycznego zastosowania w praktyce nie mają racji bytu.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawa »

  Prywatna domowa strona hobbystyczna poświęcona tematowi kawy i jej rodzajom. W naszej witrynie znajdziecie wszystko co powinniście wiedzieć o kawie: nazwa, historia, uprawa, rodzaje, ciekawostki i wiele wiele wiecej. Bardzo mocno zapraszamy wszystkich smakoszy małej czarnej do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z artykułami tam zawartymi.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Japan Style sklep internetowy »

  Ubrania japan style są w obecnych czasach bardzo popularne, jednakże należy przy nich pamiętać, aby robić zakupy jedynie w rzeczywiście odpowiednim sklepie, który może zapewnić nie tylko szeroki wybór produktów, ale także jakość, która będzie nas zadowalała oraz obsługę, dzięki której takie zakupy będą dla nas czymś po prostu bardzo przyjemnym. Do takich sklepów na pewno możemy zaliczyć japanesco.pl, który istnieje w polskim Internecie już od całkiem długiego czasu. Japanesco to sklep japan style, oferujący mnóstwo rodzajów ubrań zaliczających się do tego właśnie stylu, wśród których wszyscy klienci szybko znajdą takie rzeczy, które najbardziej będą im pasowały ? bez względu na osobiste preferencje czy płeć. Dlatego też jak najbardziej warto jest dokładniej przyjrzeć się jego ofercie; jest ona przecież tak wszechstronna, że na pewno szybko przykuje uwagę każdego miłośnika interesujących ubrań.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na weekend »


  W okresie życia praktycznie każdego ucznia nadchodzi czas, kiedy to wymaga się mniejszej ilości nauki, a z kolei więcej zabawy. Jak chyba wiadomo takiego rodzaju okresy czasów nie zdarzają się zbytnio regularnie, aczkolwiek jak w końcu się pojawią, to każdy człowiek żąda z nich brać korzyści tak, jak wręcz jest to możliwe. Tak naprawdę nie jest to nic }nadzwyczajnego, bo masa osób ma dosyć takiego samego, czarno-białego czasu, z którym ma się coś wspólnego w zwyczajny dzień. To w końcu szkolne wyjazdy umożliwiają uczniom się oderwać od zwyczajnych zadań i zleceń a także zająć się czymś sporo wielbionym. W tej chwilach bardzo potrzebne są w stanie być ciekawe miejsca w Polsce, których przeciwko pozorom z całą pewnością brakować nie powinno. Jeśli w końcu pewien człowiek żąda wyszukać jakiś wyjazd, to w takim razie trzeba zapamiętać wiele czynności, które właśnie są w stanie zostać bardzo cenione. Nawet taki potencjalny autokar potrzebuje pewnego włożenia swoich sił, gdyż po prostu trzeba wyszukać działalność, która zgodzi się przewozu okazalszej przecież liczby pasażerów w wybrane wcześniej okolice.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane »

  Entra to producent drzwi oraz schodów. Oferujemy drzwi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi szklane oraz drzwi całoszklane. Także szeroki asortyment schodów drewnianych, metolowych, szklanych. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, nasze salony mieszczą się między innymi w Gdańsku, Gdyni, Warszawie. Stolarka drzwiowa, producent schodów - drzwi oraz schody z Entry. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Renovo azbest »

  Firma Renovo prowadzi swą działalność w obrębie gospodarki odpadami. Utylizacja azbestu stanowi zaś jej specjalistyczny obszar działalności. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje demontaż eternitu jak również i usuwanie azbestu w sposób w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Renowo para się oprócz tego specjalistycznym doradztwem jak i całościowym wykonaniem nowych dachów. Połączenie zaś tych usług gwarantuje pomniejszenie kosztów. Wyjątkowo istotne jest to, że usuwanie eternitu cena może zostać asygnowane w ramach specjalistycznego programu zawiadywanego przez Ministerstwo Gospodarki.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mąż i Żona do wynajęcia »

  Firma "Mąż i Żona do wynajęcia" to marka oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu prac domowych, remontowych, konserwacyjnych, transportowych i wielu innych, według Państwa potrzeb. Jesteśmy, by służyć pomocą w codziennym życiu i obarczających nas wszystkich obowiązkach. Zapewniamy jakość oraz niezawodność naszych usług, poprzez ukierunkowanie etyczne firmy głównie na satysfakcję, zaufanie i zadowolenie naszych klientów.Pragniemy, aby firma "Mąż i Żona do wynajęcia" służyła naszym klientom na jak najwyższym poziomie, dlatego też wszystkie czynności wykonujemy z najwyższa starannością, oferując przy tym niską stawkę godzinową.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do sportów walki, rękawice bokserskie, kimona, gi, Wrocław, »

  Sklep ze sprzętem do sportów walki, oferujący szeroki wybór artykułów zarówno dla profesjonalistów jak i dla osób początkujących. W naszym sklepie można zakupić: rękawice, ochraniacze, tarcze, kaski, worki bokserskie, maty do sportów walki oraz akrobatyki, stroje do judo, jiu-jitsu, karate, taekwondo, mma,muay thai, BJJ, aikido, oraz wiele innych.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Madimax - Tłumacz przysięgły języka francuskiego »

  Biuro tłumaczeń Madimax zajmuje się tłumaczeniami z języka francuskiego (przysięgłe) i rosyjskiego. Tłumaczymy zarówno dokumenty jak i publikacje. Siedziba w Warszawie.

  Tłumacz przysięgły języka francuskiego. Tłumacz języka rosyjskiego.
  Tłumaczenia pisemne zwykłe

  * ogólne (korespondencja prywatna, listy motywacyjne i in..)
  * ekonomiczne
  * handlowe
  * reklamowe, marketingowe
  * prawnicze
  * medyczne
  * techniczne

  Tłumaczenia pisemne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe")

  * akty stanu cywilnego (akty urodzenia, ślubu i in.)
  * świadectwa i zaświadczenia (świadectwa szkolne, dyplomy)
  * dokumenty samochodowe
  * akty notarialne (umowy, pełnomocnictwa)
  * postanowienia sądowe
  * raporty finansowe
  * inne, wymagające poświadczenia przez tłumacza przysięgłego

  Tłumaczenia ustne zwykłe

  * rozmowy handlowe, szkolenia, prezentacje
  * rozmowy telefoniczne

  Tłumaczenia ustne uwierzytelnione (tzw. „przysięgłe”)

  * śluby, egzaminy, podpisywanie umów i aktów notarialnych, w sądach, na policji

  Tłumacz przysięgły języka francuskiego

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Wrocław Usługi »

  Utrudnienia z aparaturą wodno-kanalizacyjną? Z łatwością poradzi sobie z tym Hydraulik Wrocław. Zapchane rury wodne, ogrzewające, zniszczone zawory, zniszczone uszczelki, niepoprawne złączenia w armaturze. Pogotowie hydrauliczne wykreowane jest w szczególności dla oczekiwań odbiorcy poszczególnego. Hydraulik Wrocław to fachowiec szanowany za wspaniałe zdolności, znaczne uprawnienia. Niezawodność i trwałość reperacji to wspaniała renoma. Podejmujemy się prac montażowych w różnorodnych technologiach i nowoczesnej armatury.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ventemeubles.eu - techniczne publikacje »

  Z początku swego istnienia ventemeubles.eu zobowiązała się do wspomagania perfekcji w opublikowanych publikacjach, które pomagają zdefiniować aspekt rozwoju meblarstwa. Tak narodziła się seria publikacji, które są powszechnie uznawane za standardy w tej domenie i jesteśmy pewni, że staną się klasykami. Ładne meble współczesne, zaprojektowane i zrealizowane za pośrednictwem krajowych profesjonalistów, którzy są członkami Stowarzyszenia Firm Meblowych. Opracowania marketingowe odnośnie mebli gabinetowych, akcesoriów, oraz innych ręcznie zrealizowanych mebli, w którch twórcze myślenie obfituje w wiele doskonałych projektów. Egzotyczne i wspaniałe drewno i inne materiały są używane do tworzenia kreatywnych wzorów będąc inspiracją dla projektantów wnętrz, i równolegle prezentacją praktycznych i artystycznych form. Witryna ta jest zestawianiem publikacji w którym kreatywność obfituje w przemyślane pomysły, prezentują związek między umysłem i ręką łączących różne czynniki do świetnych wariantów projektów. Kolekcjonerzy będą mieli szansę do poznania kawałka historii meblarstwa również w dziedzinie projektowania i wytwórczości mebli przez zagłębienie się w lekturę naszych tekstów publicystycznych.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozmowa kwalifikacyjna »

  Naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącymNaturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Termografia »

  Elektrownia Niedzica oferuje państwu usługi z zakresu termografii. Termografia obecnie uważana jest za najbardziej atrakcyjną metodę pomiaru temperatury na odległość. Pozwala na rejestrację promieniowania cieplnego (podczerwonego), dzięki czemu ma szerokie zastosowanie m.in. poszukiwanie osób, lokalizowanie ogniska pożaru, lokalizowanie przegrzewających się elementów. Najczystszą z możliwych, jest energia której nie musimy wytworzyć, z tej przyczyny coraz większy nacisk kładziony jest na efektywność energetyczną. Otwiera przed termografią kolejne szerokie możliwości zastosowania do badania budynków i innych obiektów w celu wykrycia miejsc przez które tracona jest energia cieplna, dzięki czemu można wydatnie ograniczyć koszty ogrzewania budynków. Ma to swój aspekt ekonomiczny, ale także ekologiczny.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia hiszpański angielski »

  Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego oraz języka angielskiego. Oferta świadczonych usług - tłumaczeń przysięgłych oraz zwykłych obejmuje:
  • tłumaczenie
  oraz
  • poświadczenie tłumaczeń wykonanych przez inne osoby
  dokumentów takich jak:
  • akty notarialne (np. akty założenia spółek),
  • dokumenty sądowe (np. orzeczenia sądowe)
  • dokumenty urzędowe (np. odpisy Ksiąg Wieczystych, wypisy z KRS),
  • dokumenty prywatne (np. dowody rejestracyjne samochodów),
  oraz innych dokumentów, których tłumaczenie przez tłumacza przysięgłego wymagane jest przez określone instytucje państwowe lub wykonywane na życzenie firm i osób prywatnych.
  Świadcząc powyższe usługi gwarantuję:
  - dokładność,
  - zachowanie formatu tekstu źródłowego, co znacznie ułatwia korzystanie z tłumaczenia,
  - poświadczenie dokumentów zgodne z wymaganiami ustawowymi,
  - dochowanie wymagań ustawy w zakresie ważności składnego przeze mnie podpisu.

  Data dodania: 12 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry przemysłowe »

  Blue Filters to wysokiej jakości systemy do oczyszczania wody wykorzystujące zjawisko odwróconej osmozy. Ponadto pod marką Blue Filters można kupić filtry węglowe oraz odżelaziacze i zmiękczacze. Człowiek jest technologicznie przystosowany do wydobywania wód głębinowych od około 100 lat. Wody głębinowe znajdują się od 30-100m pod powierzchnią ziemi, wody te znalazły się pod powierzchnią kilka miliomów lat temu na etapie formowania się skorupy ziemskiej i gwałtownych zmian w zachodzących w ekosystemie. Ludzie nie korzystali z tych wód przez miliony lat ponieważ nie mieli do nich dostępu. Na początku XX wieku kiedy zostały wynalezione urządzenia do odwiertów zaczęła się eksploatacja wód głębinowych przez człowieka. Nasze urządzenia zapewniają kompleksowe oczyszczenie wody. Bluefilters Group. postaw na jakość.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Packshot »

  ORBITVU to firma której celem jest dostarczanie nabywcom najwyższej klasy, multimedialnych prezentacji.
  ORBITVU pozwoli Ci na zrealizowanie w błyskawiczny sposób wysokiej jakości prezentacji swoich produktów, idealną do umieszczenia w serwisie Twojego sklepu internetowego. Wystarczy, że kupisz pakiet, który zawiera platformę oraz dodatkowo oprogramowanie do edycji i odtwarzania prezentacji 360 °. Dzięki temu, fotografia produktowa 360 będzie wyglądać bardzo profesjonalnie. Przygotowanie prezentacji ułatwi załączony do zestawu automat do zdjęć. Co więcej, firma udostępnia hosting zdjęć 3d, na którym   może być przechowywany zrealizowany poprzednio obraz czy packshot 3d.
  Możemy tam zamieścić hosting obrazków produktowych jest na pewno darmowy. Platforma i oprogramowanie jest zgodne z aparatami firm Canon i Nikon, jak również z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, takimi jak: Windows, Mac OS. Firma działa od 1996r. Została stworzona poprzez inżynierów, a równocześnie pasjonatów obrazów. Dzięki idealnemu połączeniu pasji i zdobytej wiedzy, stworzone poprzez nich towary są niezwykle kreatywne i innowacyjne.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetwornice »

  Jeśli poszukujesz wypróbowanego producenta modułów wykorzystujących diody LED to zachęcamy do współpracy. Paramy się nie tylko wytwarzaniem tego typu produktów ale także ich sprzedażą. Dla firm przygotowywaliśmy ofertę wyjątkową – to znaczy możność hurtowego zdobywania naszych produktów. Na stronie zobaczysz fotografie wszystkich artykułów jakie posiadamy w sprzedaży. Mimo tak dużego asortymentu nieprzerwanie rozbudowujemy nasz sklep o kolejne pozycje. Namawiamy do odwiedzenia naszego sklepu i sumiennego zapoznania się z przedstawioną propozycją. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w doborze odpowiednich elementów zupełnie za darmo!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekologia »

  Nasz gabinet zajmuje się ginekologią, a prowadzony jest przez dr. Waldemara Turkowskiego, jaki posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ginekologii. Oferta naszego gabinetu jest bardzo rozbudowana i będzie mogła być dopasowana osobiście do każdej osoby. Zapraszamy wszystkie Panie na wizyty kontrolne, oraz inne badania profilaktyczne w zakresie ginekologii. Zapewniamy opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży od pierwszego miesiąca, mamy interesujące pakiety które mogą być dostosowane dla każdej pani według jej preferencji. Ginekologia, to prócz tego gabinet który jest wyposażony w narzędzia medyczne wysokiej klasy, które gwarantują rzetelne efekty badań. Nasz gabinet posiada świetną lokalizację w Poznaniu, i nikt nie powinien mieć żadnych trudności z odnalezieniem nas. Pamiętaj, że w naszym prywatnym gabinecie nie musisz oczekiwać na wizyty, czy stać miesiącami w kolejce by umówić się na wizytę. U nas wystarczy tylko jeden telefon, lub wizyta w naszym gabinecie.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro kwater Poznań »

  Biuro Kwater pozwala niskim kosztem zyskać kontakty do właścicieli mieszkań. Pośrednik nie pobiera dużej opłaty za pośrednictwo w przygotowaniu umowy lecz sprzedaje zainteresowanemu namiary na włascicieli mieszkań. Klient biura otrzymuje wiele adresów, które spełniają podane przez Niego wymogi. Dzięki temu za niską opłatą może obejrzenia dziesięciu domów i wybrania tego które podoba mu się najbardziej bez kolejnych opłat dla pośrednika.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: