Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 27 · 28 · następna strona »
 • Mieszkania do wynajęcia Konin »

  Przy wyborze właściwej nieruchomości decydującym czynnikiem jest zebranie jak największej liczby pozytywnych szczegółów związanych z danym lokalem. Po pierwsze: powinien on spełniać wyznaczniki, które naszym zdaniem decydują o komfortowym mieszkaniu, po drugie być przystępny cenowo i stanowić wierzytelną ofertę. Zapoznaj się z takimi ogłoszeniami nieruchomości z Konina na naszej stronie!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Alkomat dla kierowcy »

  Nasza firma od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym. Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie alkomatów. Mogą Państwo u nas zakupić: alkomaty podręczne, alkomaty kieszonkowe, alkomaty dowodowe oraz alkomaty barowe. Alkomaty podręczne i kieszonkowe to większości przypadków dobry wybór dla kierowcy lub kogoś kto chce się sam kontrolować. Alkomaty dowodowe to rozwiązanie dla firm i pracodawców. Jednie wynik badania alkomatem dowodowym ma znaczenie dla sądu. Alkomaty barowe to z kolei pomysł na rozwinięcie własnego biznesu. Alkomat barowy to urządzenie, które za drobną opłatą dokonuje pomiaru stężenia alkoholu. Zakup alkomat już dziś w sklepie internetowym alkomaty.info

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w internecie »

  ClickCommunity to część korporacji ArtWorld specjalizująca się w efektywnym marketingu społecznościowym. Nasze grono specjalistów pomoże Ci zaistnieć i odnieść sukces na opiniotwórczych blogach, forach i portalach społecznościowych. Zbudujemy dla Ciebie przemyślaną, indywidualną i długofalową relację z internautami, która przedłoży się na Twoją działalność zarówno w sieci jak i poza nią.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Agd Gdańsk - pralki zmywarki itp. »

  Do Państwa dyspozycji mamy techników z GDAŃSK, każdy z nich posiada duże doświadczenie w zakresie naprawy i montażu urządzeń agd. Nasz serwis został stworzony z myślą o potrzebach nabywców. Zależy nam na tym, aby uzyskać pełnię zadowolenia. Kobiety i mężczyźni monterzy posiadają aktualne uprawnienia elektryczne i gazowe, co jest gwarancją profesjonalnej i bezpiecznej usługi. Potrzebujesz natychmiastowej naprawy pralki, lodówki bądź zmywarki ? Zapraszamy do naszego serwisu, dzwoń 600 212 800. Ogromne wiedzę praktyczną umożliwia nam podjąć się każdego zapotrzebowania. Zajmujemy się serwisem i montażem szerokiej gamy sprzętu AGD. W ramach naszych usług doradzamy klientom w kwestii zakupu sprzętu, tak żeby realizował ich nadzieja. Proponujemy kompleksowe naprawy pogwarancyjne urządzeń gospodarstwa domowego. Skupiamy się przede wszystkim na: pralkach, lodówkach, zmywarkach. Gwarantujemy ekspresowe terminy realizacji. Wieloletnie praktykę i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeżeli już preferują Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeżeli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Kontrahentów na terenie GDAŃSK. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować  oraz konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie poprzez długi okres czasu. Naprawy agd, montaż agd. Działamy na terenie GDAŃSK i okolic.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • HACCP W SKLEPIE »

  Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych i handlu żywnością. Wykonujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, a oprócz tego dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia oraz niezbędne doświadczenie potrzebne przy wdrażania pełnego systemu HACCP. Wdrażanie systemu GHP dobrej praktyki higienicznej GMP dobrej praktyki produkcyjnej HACCP analizy krytycznych punktów kontroli dla małych średnich i dużych firm. Wdrażamy system HACCP, tworzymy niezbędną dokumentację. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia. Stąd również kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP.Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy także księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • System haccp dla Gastronomii »

  Zajmujemy się tworzymy systemu Haccp dla domów weselnych. Realizujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, księgi haccp, opracowanie zasad Ghp dobrej praktyki higienicznej, a ponadto Gmp dobrej praktyki produkcyjnej. Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia. Mamy wieloletnie doświadczenie wykonaliśmy cały szereg dokumentacji nie tylko w gastronomi ale także innych sektorach przemysłu gdzie wdrożenie systemy haccap daje większe możliwości funkcjonowania przedsiębiorstwa. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia. Stąd też kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP, GMP i zasad HACCP. Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony sanepidu wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy też księgi wzorcowe hacap w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.  Brak wdrożonego systemu Haccp łączy sie z karami pieniężnymi i utratą zaufanych dotąd klientów.
   

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Oferta studia X3 ATELIER, którego podstawową specjalnością jest grafika, komunikacja marketingowa, wizualizacja architektoniczna oraz fotografia. Oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorców budowlanych, deweloperów, biur architektów jak także klientów indywidualnych - właścicieli, jubilerów i wielu innych. Proponowane wizualizacje są doskonałą metodą dla osób mających na celu wypromować konkretne artykuły oraz inwestycje. Każde zlecone zadanie jest gwarancją indywidualnego i rzetelnego podejścia do konceptu. Wiadomości szczegółowe tyczące się oferty również przeprowadzonych wizualizacji znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Ostrów Wielkopolski »

  Tysiące ogłoszeń prezentujące nieruchomości w Ostrowie Wielkopolskim – lokale użytkowe, biura, działki budowlane, domy i mieszkania. Od deweloperów oraz właścicieli. Ustawiasz naszą wyszukiwarkę wg potrzebnych Ci kryteriów, oglądasz fotografie poszczególnych nieruchomości i bez wychodzenia z domu znajdujesz interesujące Cię oferty. Tylko z nami oszczędzasz swój czas, a my dbamy aby oferty, które przeglądasz były zawsze aktualne.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczyrzyc - Wioska Indiańska w Szczyrzycu »

  Szczyrzyc oryginalna miejscowość w dolinie rzeki Stradomki,leżąca u wsch. podnóży Cietnia. Jego historia ściśle wiąże się z klasztorem Cysterskim którzy ok. 1243r. pojawili się tutaj z Ludźmierza na Podhalu, budując pierwszy kościół i zabudowania klasztorne. W XVI wieku Szczyrzyc stał się stolicą dużego powiatu obejmującego 76 parafii miejskich i wiejskich łącznie z Tyńcem (część dzisiejszego Krakowa), Wieliczką, Bochnią, Wiśniczem, Dobczycami, Myślenicami, Jordanowem, Lanckoroną, i Tymbarkiem.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubrania Japan Style »

  Jak bez trudu można zaobserwować, ubrania japan style to dość wszechstronna kwestia, w której znajdziemy naprawdę mnóstwo różnych informacji, które warte są dokładniejszego poznania. Właśnie dla osób pasjonujących się owym tematem został stworzony japanblog.pl, blog zajmujący się tymi właśnie ubraniami. Możemy tutaj znaleźć przede wszystkim naprawdę dużo zawsze świeżych informacji z branży odzieżowej związanych z tym właśnie stylem, więc jeśli odwiedzamy go regularnie, to z całą pewnością nigdy nie zaskoczy nas nic, co związane jest właśnie z tymi ubraniami. Często aktualizowane informacje mogą sprawić, że ów blog japan style jest zdecydowanie wart uwagi dla każdego, kto pasjonuje się interesującymi ubraniami, w którym można wyglądać naprawdę atrakcyjnie i oryginalnie. Warto jest więc odwiedzać go tylko zachodzi taka potrzeba, bo można z niego wynieść naprawdę wiele przydatnych informacji.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca na mazurach »

  Na pewno każdy zgodzi się z tym, że praca na wakacje to naprawdę świetny sposób na spędzenie tych miesięcy w roku, które są akurat wolne od nauki. Łatwo można zauważyć, że znajdują się w tym praktycznie same tylko korzyści: równocześnie można zarobić nieco pieniędzy, jak i przeżyć wiele niesamowitych przygód i poznać mnóstwo interesujących osób. Warto jednak odwiedzić wcześniej taki serwis jak pracanamazurach.pl, który oferuje mnóstwo przydatnych informacji oraz porad, skierowanych specjalnie dla osób zainteresowanych takim właśnie zajęciem. Prezentowana na nim praca na mazurach rzeczywiście może być czymś niezapomnianym, jednak naprawdę warto jest się wcześniej upewnić, że podczas naszego wyjazdu faktycznie będziemy w pełni bezpieczni, i nie będzie nam groziło ani żadne niebezpieczeństwo, ani też oszuści.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kawa »

  Herbata jest napojem doskonale znanym ludzkości od całych tysiącleci, nic zatem dziwnego, że na całym świecie ma ona tak wielu miłośników. Wbrew pozorom, sztuka jej parzenia nie jest wcale łatwa, o czym można się przekonać odwiedzając sklep smakiaromat.pl. Znajdziemy tutaj wszystko na temat takich napojów jak zarówno herbata, jak i kawa. Dowiemy się tutaj, jak należy poprawnie je przygotowywać, jaki ich rodzaj będzie dla nas najlepszy czy które zioła mogą najbardziej pasować do naszego gustu. Naprawdę warto jest dowiedzieć się jak najwięcej na temat tych rzeczy, bowiem dzięki nim nasze życie może stać się znacznie przyjemniejsze - w końcu korzystanie z tak wielu wspaniałych smaków oraz aromatów jest czymś naprawdę bardzo miłym.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komiks, Komiksy, Komiks Polityczny, Pluru »

  Jeśli lubisz komiksy i chciałbyś tworzyć je samodzielnie, możesz to zrobić dzięki generatorowi komiksów PLURIX. Umożliwia komentowanie wydarzeń społeczno-politycznych w Polsce i zagranicą. Użyj swojej wyobraźni i stań się twórcą własnego komiksu.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Nasza strona proponuje bardzo ciekawe oferty nieruchomości. Znajdziemy tutaj zakładki z kategorii sprzedam nieruchomości i oczywiście szukam nieruchomości. Sprzedaż hoteli i mieszkań również nie jest nam obca. Często widnieją oferty z Bydgoszczy co nie jest wielkim zaskoczeniem. Nieruchomości Bydgoszcz to wielka gratka.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja alkomatów »

  Alkomat.biz to sklep internetowy firmy Amii. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić alkomaty. Oprócz sklepu prezentujemy również wiele ciekawych i użytecznych informacji takich jak: wirtualny alkomat, ranking testerów trzeźwości, ankiety, sondy, komentarze i oceny produktów. Niestety w Polsce panuje społeczne przyzwolenie na spożywanie alkoholu a co gorsza także na prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości (upojenia alkoholowego) jest według polskiego prawa przestępstwem i czynem nagannym moralnie. Nie ryzykuj i sprawdź się alkomatem!

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BUDOWNIK »

  Od 7 lat nieustannie realizujemy starannie i dokładnie wszelkie zlecone prace. Dzięki temu zapracowaliśmy sobie na zaufanie wielu klientów, którzy wracają do nas, aby skorzystać z naszych usług. Firma BUDOWNIK oferuje usługi: ciesielskie, dekarskie oraz szeroką gamę usług budowlanych m.in. budowa domów, ocieplenia budynków, wykończenia wnętrz, rozbiórka obiektów budowlanych. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy współpracują z nami już od wielu lat. Cenimy czas naszego klienta, działamy terminowo i solidnie. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • News day »

  Bieżące nowinki każdego dnia, aktualności ze świata polityki. Dużo interesujących nowinek z życia gwiazd znajduje się właśnie na tej witrynie internetowej. Serwis każdego dnia zapewnia najświeższe relacje z kraju i ze świata. Każdego dnia najnowsze informacje z giełd światowych i polskich. Informacje umieszczone na naszym serwisie pozwalają na pozyskanie najnowszych informacji. Dzięki naszemu serwisowi dowiesz się pierwszy co wartego uwagi wydarzyło się w kraju i na świecie.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • FM Group »

  Marka FM Group jest znana i ceniona w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W ofercie firmy znajdziesz perfumy, kosmetyki, środki czystości oraz usługi telekomunikacyjne. Pobierz katalog FM Group i sprawdź plan marketingowy, w którym poznasz zasady MLM. Dzięki współpracy z FM Group możesz kupować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zostań konsultantką FM Group i zarabiaj 43% marży ze sprzedaży bezpośredniej oraz zbuduj własną sieć sprzedaży - rejestracja FM Group. Sprawdź katalog FM Group!

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olcza noclegi - Zakopane »

  Noclegi w Zakopanem - Olcza i okolice: Kościelisko, Bukowina Tatrzańska, Czerwienne, Biały Dunajec, Ząb, Witów, Ciche, Bańska Niżna, Zubrzyca Dolna, Groń - Gospodarstwa agroturystyczne, hotele, wille, pensjonaty, pokoje gościnne, domki, szałasy, ośrodki wypoczynkowe, apartamenty w centrum Zakopanego i okolicach. Zapraszamy do odwiedzenie naszej Bazy noclegowej!

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węgiel ekogroszek »

  Oferta polecanego Biura Handlowego TOPAZ zawiera w sobie sprzedaż węgla kamiennego, między innymi sprzedaż ekogroszku. Gwarantujemy samochodowy albo kolejowy transport węgla z kopalni. W ofercie handlowej zapewniamy hurtową sprzedaż węgla, węgiel miał, węgiel ekogroszek i flotokoncentrat. Węgiel wysokiej jakości, wprost z wiodących krajowych kopalń. Zapraszamy do kontaktu z biurem: nr tel. 614421137 czy 614433178.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: