Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Psychiatra Olsztyn »

  Z perspektywy psychiatrii zaburzenia psychiczne dzieli się na trzy kategorie ogólne: choroby psychiczne, zaburzenia uczenia się oraz zaburzenia osobowości. Pacjentów z Olsztyna i okolic poszukujących treści z dziedziny psychiatra Olsztyn odsyłamy na stronę www.bib.com.pl,  na której zamieszczono listę placówek, udzielających porad i prowadzących w Olsztynie leczenie zaburzeń z dziedziny psychiatrii.
   
   
   

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Olsztyn »

  Wszystkim zainteresowanym tematem meble kuchenne Olsztyn, którzy mają w planie wymianę mebli w starej kuchni albo aranżację nowego wnętrza, polecić można witrynę www.bib.com.pl, gdzie w branżach, meble kuchenne" i, meble na zamówienie" odszukają systematycznie aktualizowany i uzupełniany wykaz przedsiębiorstw, specjalizujących się w meblach na wymiar, bo takie w ogromnej liczbie przypadków potrzebne są w kuchni. Oprócz danych teleadresowych niektóre firmy zamieściły także krótkie oferty i prezentacje, by nabywcy mogli się już wstępnie z nimi zaznajomić.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani pług do śniegu »

  Zimowa pora roku zbliża się dużymi susami. Właściwie jak co roku zaczną się opady śniegu a jezdnie, chodniki i aleje będą zaśnieżone i niedostępne. W celu uniknięcia tego problemu musisz zawczasu zaopatrzyć się w pług śnieżny. Dzięki niemu sprostasz sobie z najtrudniejszą pogodą. Śnieg na dworze czy placu nie będzie już sprawiał problemu. Zakupując u nas otrzymasz całkiem nowy pług do śniegu, który możesz przymocować do tura lub na tyle praktycznie każdego ciągnika produkowanego w Polsce. Wykonane przez nas pługi cechują się najwyższą jakością produkcji oraz solidnością zastosowanych materiałów. Nie jest im straszna żadna pogoda. W rozróżnieniu od zakupionej wersji pług do śniegu, może zawierać: lemiesz wraz z gumą, kompletne siłowniki hydrauliczne, sprężyny do amortyzacji, automatyczne dostosowanie się pługu do poziomu podłoża, mechaniczna regulacja kąta odśnieżania, hydrauliczne spuszczanie i podnoszenie oraz dużo innych dodatków ułatwiających pracę w ciężkich zimowych warunkach pogodowych.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominy Olsztyn, szukamy odpowiedniego wkładu »

  Planując budowę domu lub jego modernizację w tym unowocześnienia systemu istniejącego ogrzewania ujawni się oczywiście zagadnienie nowego lub zmodernizowanego komina. Na jaki  system kominowy zdecydować się, by był szczególnie ekonomiczny i wytrzymały? Takie będzie pytanie zasadnicze. Wszystkich poszukujących dokładniejszych informacji specjalistów w dziedzinie odsyłamy na stronę kominy Olsztyn

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DOKUMENTACJA HACCP »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie kontroli w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a oprócz tego wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie angielski »

  Najtańsze i rzetelne tłumaczenia z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na angielski. Absolwentka filologii angielskiej poleca swoje usługi w zakresie tłumaczeń. Profesjonalna i sprawna obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Kilkuletnie doświadczenie na rynku i wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty na urodziny »

  Odjechaneprezenty.pl to świetny wybór jeżeli szukasz prezentu nie ważne czy potrzebujesz prezent dla niego, prezent dla niej, prezent urodzinowy czy oryginalny prezent. To wszystko znajdziesz w sklepie odjechaneprezenty.pl - do wyboru ponad 200 prezentów i gadżetów podzielonych na kategorie tematyczne na różne okazje. Zabawne czy śmieszne prezenty i gadżety również u nas znajdziesz. Nie szukaj więc nigdzie indziej gadżetów ani prezentów - wejdź koniecznie do naszego sklepu.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Gorzów Wielkopolski »

  Nasz portal powstał z myślą o ludziach szukających wiadomości z gorzowskiego rynku nieruchomości. Dostępne za naszym pośrednictwem artykuły, pisane przez specjalistów, poruszają ważne, ciekawe oraz kontrowersyjne projekty budowlane, zmiany przepisów dotyczących nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do odwiedzania i korzystania z naszej bazy wiedzy. Jak również do odwiedzin dostępnej na stronie bazy ogłoszeń.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Piotrków »

  Interesują Cię nieruchomości Piotrkowa Trybunalskiego? Śledzisz na bieżąco wszystkie inwestycje mieszkaniowe lub komercyjne, postępy w rozwoju dróg? Zapraszamy na strony naszego serwisu! Poinformujemy Cię o tym, o czym chcesz oraz powinieneś wiedzieć, w prosty i przyjemny sposób. Nie trać już czasu odwiedzając wiele rożnych portali. Odwiedź nas, a wszystkie interesujące Cię dane zawsze mieć będziesz pod ręką na jedno klikniecie.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoiska wystawienicze i targowe »

  TOMEX - projektowanie, wykonanie i wyposażenie stoisk targowych i wystawienniczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb wystawcy. Kompleksowe zabudowy targowe całych hal wystawienniczych, projektowanie, wykonawstwo grafiki, instalacji elektrycznej oraz wod.-kan., wyposażenie meblowe i gospodarcze. Realizujemy również zabudowy stoisk poza granicami Polski.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja nieruchomości »

  Konserwacja nieruchomości – szybko, kompleksowo, profesjonalnie. Oferowana obsługa budynków jest wykonywana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która działa szybko oraz sprawnie. Pracujemy cała dobę! W naszej ofercie znajdziesz wszystkie usługi związane z pełną obsługą wszystkich instalacji domowych – jesteśmy zawsze gotowi na Twoje wezwanie, działamy skutecznie, terminowo i z zachowaniem standardów jakości. Świadczona obsługa techniczna budynków nie ma sobie szans – sprawdź nas, zapraszamy.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry powietrza »

  Firma SFM Filtry to największy producent przemysłowych filtrów powietrza do systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Polsce. W aktualnej ofercie firmy znajdują się filtry powietrza, filtry hepa, filtry ulpa, filtry absolutne, filtry dokładne, filtry wstępne, filtry do adsorpcji gazów, włóknina filtracyjna, maty filtracyjne, worki filtracyjne oraz akcesoria filtracyjne takie jak ramy i obudowy do filtrów powietrza. Firma powstała w 1983 roku i od tego czasu odnotowuje dużą dynamikę wzrostu dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcji. Dzięki uznaniu przez klientów wysokiej jakości produkowanych filtrów firma postanowiła rozszerzyć obszar działania na rynek czeski, słowacki, ukraiński oraz rosyjski.
  W 2009 roku firma z powodzeniem wdrożyła systemy zarządzania jakością iso9001 oraz system zarządzania środowiskowego iso14001. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość i dbałość podczas procesu produkcji filtrów powietrza.Firma rozszerzyła obszar działania na rynek czeski, słowacki, ukraiński oraz rosyjski.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ślub »

  Ślub oraz weselisko to najprawdopodobniej dwie najwspanialsze wydarzenia na ziemi, jakie mają szansę zdarzyć się młodej dziewczynie niemalże jednocześnie. Jeżeli w niedalekiej przyszłości snujesz plany by zmienić stan cywilny, a kompletnie nie masz pojęcia o co w tym wszystkim chodzi, nakłaniam cię do wejścia na naszą witrynę www. Jest ona kompleksowo zadedykowana ceremonii ślubnej jak i przyjęciu weselnemu. U nas dowiesz się wszystkiego o organizowaniu zaślubin i przyjęcia weselnego, a co najistotniejsze, odnajdziesz te wszystkie wiadomości zebrane na jednej stronie. Dzięki naszym radom idealnie wyprawisz swój wyśniony ślub i pierwszorzędne weselne przyjęcie bez nadmiernego kłopotu, cała uroczystość odbędzie się w zgodzie z tradycyjnymi normami i zwyczajami, a ty zapamiętasz chwilę zaślubin do końca życia.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perfumy męskie »

  Reklamy perfum są zazwyczaj bardzo ciekawe, zwłaszcza dla każdego, kto uważa się za ich miłośnika, i pasjonuje się wszystkimi rzeczami związanymi z tym tematem. Serwis www.perfumytv.pl udostępnia wiele filmów reklamowych właśnie tego typu, które zostały nakręcone na potrzeby zarówno telewizji w Polsce, jak i w wielu innych krajach świata. Wbrew pozorom, oglądanie ich to nie tylko zwykła ciekawostka, ale również i bardzo przydatna czynność, szczególnie właśnie dla osób o takich zainteresowaniach. Przede wszystkim, możemy z nich wyciągnąć naprawdę wiele przydatnych informacji na temat najważniejszych producentów perfum, a dzięki takiej wiedzy z pewnością sam tylko wybór odpowiednich perfum staje się dużo łatwiejszy, i korzystając z niej mamy pewność, że zawsze znajdziemy coś odpowiedniego właśnie dla siebie. Zdecydowanie warto jest więc bliżej zainteresować się tym serwisem i samemu zobaczyć, że interesujące może być dosłownie wszystko, co tylko jest związane z perfumami - również i same ich reklamy!

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Kraków »

  Pozycjonowanie Kraków
  Analiza przedmiotu działalności firmy - jego ofertę, obecnych kontrahentów, a ponadto stosowane materiały reklamowe: logo, ulotki foldery, gazetki reklamowe i promocyjne, bloczki, woblery, druki akcydensowe itd. Zadaniem tego etapu jest określenie przyszłej zawartości merytorycznej, a ponadto formy projektowanej witryny.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotele masujące »

  Fotele masujące pomagają nie tylko rozluźnić napięte mięśnie i uspokoić bóle (a także bóle migrenowe), ale również na przykład usunąć zastoje żylne czy wyzwolić siły witalne. Działają też profilaktycznie przeciwko rozmaitym schorzeniom. Oprócz pleców czy partii szyjnych mogą masować choćby ramiona, uda czy łydki, w zależności od dostarczonych wraz z fotelem specjalnych nakładek.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki z nadrukami Olsztyn - gdzie szukać wykonawców? »

  Nadruki na koszulkach tworzy się różnymi metodami, zależnymi od materiału z jakiego wykonano koszulki ich koloru i oczekiwanego efektu. Mogą być jedno albo wielokolorowe albo wielobarwne z opcją przejść tonalnych barw. Metody w większości wypadków stosowane to flex, polegająca na wgrzewaniu w materiał gładkiej folii. Odmianą tej metody bywa flock, czyli wgrzewanie folii z meszkiem. Wszystkich zainteresowanych tematem koszulki z nadrukami Olsztyn zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl. Tam odnajdą dostawcę.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie na rynku wymiany walut »

  Frapuje Cię przygoda, zasada działania Forex- największego, międzynarodowego rynku walutowego? Jeżeli tak, to akuratnie przybyłeś. Przed Tobą jedna z najrzetelniejszych stron internetowych o lukratywności Forex. Wynajdziesz w tym miejscu dane na temat przeszłości, zasad postępowania i sposobów, metod inwestowania na giełdzie. Do tego aktualności ze świata Forex, absorbujące artykuły, darmowe kursy i szkolenia, porady i wskazówki ogorzałych traderów. Wskutek owej witrynie internetowej Forex nie będzie miał przed Tobą żadnych tajemnic.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Haccp w piekarni »

  Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych i handlu żywnością. Wykonujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP oraz dodatkowo dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia, a ponadto niezbędne doświadczenie potrzebne przy wdrażania pełnego systemu HACCP. Wdrażanie systemu GHP dobrej praktyki higienicznej GMP dobrej praktyki produkcyjnej HACCP analizy krytycznych punktów kontroli dla małych średnich i dużych firm. Wdrażamy system HACCP, tworzymy niezbędną dokumentację. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia. Stąd również kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP.Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy również księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.Działamy na terenie całej Polski.Na Dokumentacje Haccp zrealizowane przeze mnie udzielamy gwarancji, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my przygotowujemy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy również księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zaparszamy, mamy atrakcyjne ceny za wdrożenia.
   
   

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • HACCP DLA SKLEPÓW »

  Dokumentacja HACCP zgodna z wymaganiami ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, niezbędna w trakcie kontroli w sklepach, hurtowniach, restauracjach, stołówkach, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Analiza zagrożeń i punkty krytyczne. Dokumentacja HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a ponadto co więcej wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Zajmujemy się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów itp.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: