Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Modele zdalnie sterowane »

  Modele RC to prawdziwa pasja dla bardzo wielu ludzi na świecie, zatem warto jest posiadać na ich temat jak największą wiedzę. Prezentowany tutaj serwis - www.zdalniesterowanie.com - może zaoferować każdemu takiemu pasjonatowi całe mnóstwo zarówno zwykłych ciekawostek, jak i bardzo praktycznych i przydatnych artykułów właśnie na temat takich zdalnie sterowanych modeli. Częste aktualizacje sprawiają, że każdy, kogo tylko interesują chociażby samochody RC powinien tutaj regularnie zaglądać, bowiem jest to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat wszystkich tych zabawek.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Perfectmodel.pl »

  Jesteśmy korporacją, jaka zajmuje się zapewnieniem modelek także hostess pod rozliczne przedsięwzięcia, w charakterze obsługa targów, imprezy biznesowe, promocyjne, i tak dalej. Jesteśmy jedną spośród większych filii modelek, jaka istnieje na obszarze Poznania. Zapewniamy modelki, jakie są kompetentne w obszarze pokazu konfekcji na ekspozycjach mody, pozowaniu w sesjach zdjęciowych. Nasza oferta kierowana jest aż do wszystkich kontrahentów, którzy poszukują wprawnych modelek. Zapraszamy aż do zaznajomienia się ze niuansami naszej propozycji dodatkowo do współpracy! sprawdź naszą ofertę na perfectmodel.pl

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca na wakacje »

  Praca w górach, na którą decydują się młodzi ludzie w okresie wakacyjnym to naprawdę ciekawy sposób na spędzenie miesięcy wolnych od nauki. Można w ten sposób odnieść dosłownie wyłącznie same korzyści: od najważniejszych chyba możliwości dorobienia sobie nieco do swoich całorocznych oszczędności, aż po okazje do przeżycia prawdziwej przygody i nawiązania wielu nowych, ciekawych znajomości. Z tego też powodu, jeśli kogoś tylko interesuje tego typu praca na wakacje, powinien jak najszybciej wejść na serwis pracawgorach.pl, mogący zaoferować praktycznie wszystko, czego w ogóle można potrzebować w owej sytuacji. Korzystając z rzeczy tutaj udostępnianych zyskamy wiele przydatnych informacji na temat owych stron, a przede wszystkim będziemy mogli znaleźć idealną dla siebie pracę. Zdecydowanie warto jest więc się z nim zapoznać i samemu przekonać się, że praca w górach może być czymś naprawdę bardzo ciekawym.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • CpmProfit.net.pl - Zarabiaj na swojej stronie www »

  System CPMProfit umożliwia wszystkim webmasterom oraz wystawcom zwiększenie dochodów płynących ze stron internetowych poprzez wyświetlanie reklam graficznych na forach, portalach, blogach oraz innych witrynach www. W odróżnieniu od konkurencji serwis płaci za wszystkie zaakceptowane odsłony.
  Łącząc modele CPC, CPM, CPA i CPS oferujemy regularne rozliczenie dla wystawców z uwzględnieniem konwersji. Dla wystawców z wysokim współczynnikiem konwersji zapewniają wysokie stawki dCPM. Zarabianie w Internecie może być na prawde proste. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotele Szczytno »

  Szczytno, to piękna, zadbana miejscowość. Posiada urocze połozenie pośród malowniczych jezior i lasów. Warto spędzić wakacje, urlop a wręcz weekend. O ile podejmiecie państwo decyzję o wypoczymku w Szczytnie warto skorzystać z portalu hotele Szczytno, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat zagadnienia hoteli w Szczytnie i w okolicy.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Wrocław »

  ekogroszek Wrocław - Co jest dla Ciebie wyznacznikiem, gdy wydajesz kolejne pieniadze na wegiel? Ważne jest na przykład z jakiej pochodzi kopalni. Najlepiej jak sam wypróbujesz, czy jest ekonomiczny. Orerujemy: ekogroszek z kopalni Kormorany, ekogroszek czeski z kopalni Ledvice, ekogroszek kamienny rosyjski. Na większości składów nie otrzymasz wiarygodnej informacji, w której kopalni go wydobywano. Wielu sprzedawców twierdzi, że każdy z nich jest z Polski. Sam nie jesteś w stanie tego rozróżnić. Zapraszamy do nas, uczciwie przedstawimy Ci fakty.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • WYMIANY ZAMKÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, przepływ zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie WIELICZKA i okolic.Nasze auta mają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z całą pewnością jest to bardzo komfortowe i wygodne o ile wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie WIELICZKA i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itp. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Wykonujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego skryptu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Sporo z nas w teraźniejszym świecie zmierza do szczęścia zawodowego. Wielu z nas pracuje w prywatnej firmie, kilkudziesięciu aktualnie w własnych korporacjach. Gro osób boryka się z myślami, cisnąć w państwowej firmie czy założyć prywatną spółkę gospodarczą ? Dla wielu z nich trudnym orzechem do zgryzienia jest pomysł na biznes, a dokładnie brak idei na biznes. Właśnie, to może być problem, ponieważ nie każdy z nas ma trafiony pomysł na biznes i może nie potrafić jak uruchomić własną działalność. W takowym przypadku, dobrym pomysłem jest poszukanie w sieci odpowiednich tematycznych stron, gdzie znajdziemy setki polecanych przez specjalistów pomysłów na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy w internecie tworzą się polecane serwisy i wortale przedstawiające polecane pomysły na otwarcie własnej firmy. Dlaczego by nie wytestować ? Może nie warto więcej stać i odpalić własną działalność gospodarczą ? Jeśli dręczą Ciebie takiego rodzaju wątpliwości, zapraszam Cie na sprawdzony wortal pełen stestowanych i wyszukanych pomysłów na działalność.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Kraków »

  Jak postąpić ma najemca w przypadku, gdy czas wynajmu apartamentu kończy siędobiega końca? Podstawowym krokiem powinno być przygotowanie protokołu przekazania apartamentu. Dokument ten w konkretny oraz jednoznaczny sposób musi opisywać wszystkie elementy wynajmowanego apartamentu, oraz wskazywać stan liczników. Dokument ten musibyć podpisany przez użytkownika oraz osobę oferującą wynajem apartamentów. Protokół zaznacza wszelkie usterki orazszkody a także precyzuje sposób ich naprawienia. Oferujący apartamenty sopot powinien zaświadczyć swoim podpisem, że zapoznał się z treścią dokumentu i nie ma żadnych zastrzeżeń.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Olsztyn oraz szpachlowanie Olsztyn »

  O ile malowanie ścian nie należy do robót wymagających jakiś szczególnych umiejętności, o tyle szpachlowanie nie każdemu można z zaufaniem zlecić. Tego typu pracę powinien poprowadzić doskonały fachowiec. Jak takiego wyszukać? Można liczyć na polecenie przez zadowolonych znajomych, ale o ile takich nie posiadamy pod ręką, to warto poszukać dane na temat tego typu działalności przykładowo malowanie Olsztyn i szpachlowanie Olsztyn na stronie internetowej www.bib.com.pl,a potem zasięgnąć opinii u Klientów korzystających już z usług wybranych właśnie fachowców.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laboratorium Mikrobiologiczne »

  „STRZEGOWA „ jest spółka prawa wodnego. Orzeczenie Walnego Zgromadzenia Członków Spółki spośród dn. 14.03.2008. wprowadzono zmiany aż do Statutu Spółki zapewniające iż jednym spośród przyjętych celów statutowych jest prowadzenia badań i analiz w wyodrębnionych aż do tego celu Laboratorium. Budowa organizacyjna Spółki zapewnia absencja nacisków na Laboratorium ze okolica innych komórek organizacyjnych. W celu pełnienia wymagań prawnych i standardów UE. Laboratorium wdrożyło architektura zarządzania zgodnie spośród normą PN EN ISO/IEC 17 025:2005”Ogólne wymagania dotyczące kompetencji laboratoriów badawczych i wzorujących”. Pod rosnących wyzwań i istniejących potrzeb rynku mimo istniejącej od chwili 1999 roku pracowni fizykochemii uruchomiono pracownię mikrobiologii. W 10 rocznicę istnienia Laboratorium odbył się audit certyfikacyjny przeprowadzony przez PCA, podczas którego został bezpieczny architektura zarządzania, wyposażenia i kwalifikacje personelu. Laboratorium zgłosiło 26 metod badawczych i wszystkie uzyskały akredytację jak jeden mąż spośród poborem prób. Dziedzina akredytacji jest stopniowo poszerzany. W chwili obecnej Laboratorium posiada akredytację na 41 parametrów. Strategicznym celem Laboratorium jest fachowość prowadzonej działalności i postęp.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • NAPRAWY DRZWI PO WŁAMANIU »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza oferta obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie WARSZAWA i okolic.Nasze pojazdy samochodowe posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem na pewno jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeżeli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety w pewnych przypadkach nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  pomoc ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Funkcjonujemy na terenie WARSZAWA i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, itd. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Opracowujemy także takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć kilka zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, wsparcie techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele »

  Podłoże ma wpływa na aranżację całego mieszkania. To skłania do tego, by zadbać o to, aby wyglądała nienagannie, a jednocześnie posiadała wysoką jakość. Decydując się na panele podłogowe, do Twojej dyspozycji jest ogromny wybór wzorów oraz wariantów kolorystycznych. Znakomicie naśladują każdy rodzaj podłoża - zaczynając od tradycyjnego drewna, poprzez drewno egzotyczne, a kończąc na płytkach podłogowych i kamieniu. Z uwagi na korzystną cenę, są znakomitą alternatywą kosztownych podłóg drewnianych. Znakomicie się prezentują, a jednocześnie są niesamowicie trwałe. Wykazują odporność na działanie środków chemicznych, a ich zaletą jest łatwość utrzymania czystości. Panele podłogowe charakteryzują się wieloma klasami w zakresie ścieralności, co powoduje, że odpowiednie modele można dobrać do swoich preferencji. Świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym oraz biurowym. Mało tego, walorem paneli podłogowych jest także łatwość układania - bez kłopotów można dokonać tego we własnym zakresie. Zastanawiasz się, czy kupić panele podłogowe doskonałej jakości? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Bogaty wybór asortymentu, wyroby znanych firm - a to wszystko w korzystnych cenach.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Haccp w przedszkolu »

  Każda Księga Haccp przygotowana przez moją firmęzą firmę ma wszystkie wzory rejestrów haccp, które lokal powinien prowadzić, a które prowadzić, o tym decyduje już urzędnik. Przeprowadzamy także na życzenie nabywcy kursy dla pracowników w zakresie Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP oraz dodatkowo Systemu Haccp. To wszystko na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   
   Na Dokumentacje Haccp opracowane przez naszą firmę udzielamy zapewnień, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my robimy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy też księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zaparszamy, mamy atrakcyjne ceny za wdrożenia.
   
   

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Haccp w cukierni »

  Każda Księga Haccp opracowana przez naszą spółkę posiada wszelkie wzory rejestrów haccp, które lokal powinien prowadzić, a które prowadzić, o tym decyduje już urzędnik. Przeprowadzamy też na życzenie kontrahenta kursy dla pracowników w zakresie Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP, a ponadto Systemu Haccp. To wszystko na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   
   Na Dokumentacje Haccp opracowane przeze mnie udzielamy zapewnień, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my realizujemy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy też księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zaparszamy, mamy atrakcyjne ceny za wdrożenia.
   
   

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka Bonsai »

  Całe mnóstwo ludzi jest zdania, że hodowla drzewek bonsai jest niezwykle trudną oraz skomplikowaną rzeczą. faktycznie, wymaga ona niemałej wiedzy i umiejętności, nie można jednak przy tym przesadzać, bowiem każdy z nas może zdobyć te rzeczy w pełni samodzielnie ? trzeba jedynie skorzystać z profesjonalnych porad. Serwis bonsai.org.pl został utworzony właśnie dla osób, które potrzebują pomocy w tego typu kwestiach i chcą dowiedzieć się, czym tak w ogóle jest sztuka bonsai. Znajdziemy na nim przede wszystkim naprawdę dużo przydatnych poradników, dotyczących praktycznie wszystkich aspektów dotyczących uprawy tego typu drzewek ? od wyboru najlepszego gatunku aż po właściwe i odpowiednie dbanie o nie przez cały rok. Niewątpliwie serwis ten jest wart polecenia każdemu, bowiem z jego zasobów w równym stopniu mogą skorzystać osoby zarówno mniej doświadczone jak i te, które zajmują się tymi drzewkami od wielu lat.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  Ktokolwiek, kogo istotnym celem jest aby jego osobiste lub firmowe ogłoszenie dotarło do jak największej ilości użytkowników, powinien odwiedzić strony naszego serwisu internetowego. Na naszych stronach zamieszczamy wszelkiego rodzaju ogłoszenia bieżąco aktualizowane, które sprawdzają każdego dnia niezliczone ilości jednostek, korzystających z usług powszechnie dostępnej, powszechnej sieci którą jest Internet. Przede wszystkim od stosownego miejsca zamieszczenia ogłoszenia zależeć może oczekiwane zainteresowanie się nim.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jaki kredyt hipoteczny zamówić »

  zbiorkredytow.pl to jedyny tak starannie przygotowany zbiór propozycji różnych placówek bankowych, polecających dużo zobowiązań finansowych. Zapoznanie się z treścią tego portalu zamieni Wam nawiedzanie kilku banków i porównywanie ich propozycji kredytowych. Zawarty na witrynie spis pożyczek a także odnośnik pozwalający na uzyskanie bezpłatnych rad, pozwoli na zaoszczędzenie wartościowego czasu, jak również pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Wisła »

  Szukając oferty noclegowe w Wiśle szukasz czegoś co spełni twoje wymagania.
  Zapewne będziesz szukał miejsca, które będzie spokojne i komfortowe. Tego typu miejscem jest
  Willa Jana.

  Całość to kompleks 2 budynków połączonych z ogrodem. Oferujemy noclegi w wygodnych pokojach, oraz apartamentach.
  Każdy pokój posiada łazienkę, bezprzewodowy Internet, oraz telewizję kablową.
  Pokoje mogą pomieścić od 2 do 6 osób. W zależności od standardów wyposażone dodatkowo są w kuchnie, lub balkon.
  Apartamenty posiadają dodatkowo łazienkę z wanną.

  Do dyspozycji klientów oddajemy grotę solną, parking, basen z ciepłą wodą, boisko do siatkówki i koszkówki.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SWOJSKI.net - katalog www »

  Każdy prowadzący stronę internetową stara się dbać aby znalazła się ona na szczycie w google. Na pozór nie jest to nieosiągalne zadanie, wystarczy linkować. Oczywiście nie jest to jedyny sposób na wysokie pozycje ale warto od niego zacząć.
  SWOJSKI.net to spis stron internetowych dostępny dla wszystkich ciekawych serwisów. Nasz katalog jest bezpłatny, każdy może zgłosić dowolną liczbę stron.
  Nasza baza jest codziennie moderowana, admini dbają o jakość stron znajdujących się w katalogu.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: