Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Lampy wyładowcze »

  Oddane do eksploatacji 9 lat temu w Australii tudzież Nowej Zelandii urządzenia mikroprocesorowe Fluoresave w dalszym ciągu pracują bezawaryjnie, bezobsługowo tudzież nie wymagają serwisu.W miarę uruchamiania w Chinach kolejnych linii produkcyjnych sprzedaż tych urządzeń rozpoczęła się również w Singapurze, Indonezji, Republice Południowej Afryki, Wietnamie; w tej chwili obecnie w 33 krajach świata. W 2002 roku interes "Fluoresave" Ltd. z Wielkiej Brytanii rozpoczęła dystrybucję tych urządzeń mikroprocesorowych w Europie Zachodniej, rozpoczynając od momentu Beneluxu. Stało się to możliwe po zwiększeniu produkcji tych urządzeń w nowoczesnej fabryce elektronicznej uruchomionej w Chinach za pomocą australijsko-chińskie joint venture: australijskiego licencjodawcę Vantone P-ty Ltd. tudzież Beijing Capital Group, jedną z największych grup przemysłowo-finansowych Chin. Polsko-Australijska spółka "Fluoresave" Sp. z o.o. zarejestrowana została w 2006 roku. Poza Polski, Spółka ma przynosić w wyniku urządzenia Fluoresave do krajów Europy Środkowej tudzież Wschodniej: Białorusi, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rosji tudzież Słowacji.Po uzgodnieniu z Licencjodawcą możliwa jest również roznoszenie do innych krajów.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy »

  Nie masz jeszcze strony www własnej działalności? Koniecznie pozwól sobie ją zrobić z naszej firmy pomocą! Tanie strony internetowe to nasza specjalizacja! Wystarczy, że zajrzysz na naszą stroną wirtualną gdzie odszukasz propozycje takie jak tworzenie stron www zazwyczaj wykonane szybko i profesjonalnie! Gwarantujemy wam niskie koszta a również głównie doskonałe warunki współpracy przez indywidualny kontakt z kontrahentem! Tworzymy też na życzenie kontrahentów sklep internetowy. Śmiało pozwól sobie odwiedzić naszą stronę jeżeli chciałbyś posiadać dobrą jakościowo stronę wirtualną!

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasa fiskalna »

  Wyszukujesz kasy fiskalne czy też drukarki fiskalne jakiegoś ustalonego producenta? A może nie wiesz w dalszym ciągu jakie kasy bądź drukarki fiskalne brać pod uwagę bo nie rozpoznałeś opinii innych użytkowników? Pożądane byłoby to poczynić i najszybciej osiągnąć to można bez wątpienia w internecie.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lego duplo »

  LEGO DUPLO to seria edukacyjnych zabawek dla najmłodszych, począwszy od klocków aż po książeczki z wesołymi wierszykami. Zabawki LEGO DUPLO poprzez zabawę uczą i pomagają najmłodszym poznawać otaczający je świat. Zabawki te są tak dostosowane do potrzeb grupy odbiorców, do której są kierowane, by uczyć kreatywnego myślenia, rozwijać wyobraźnię i poszerzać horyzonty. Dzięki swojej różnorodności zabawki z serii LEGO DUPLO pomagają dzieciom rozwijać umiejętności manualne.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łazienki Olsztyn -szukamy pomysłu »

  Kolory łazienki - stonowane, czy krzykliwe? Ściany gładkie, czy w różnorodne wzory? Armatura o modernistycznych kształtach, czy retro? To parę pytań, na które potrzeba odnaleźć odpowiedź, kiedy realizujemy gruntowny remont lub wykańczamy łazienkę. Zagadnienie łazienki, także łazienki Olsztyn jest bardzo obszerny. Na rynku funkcjonuje kilka przedsiębiorstw oferujących materiały wykończeniowe i armaturę łazienkową. Jeśli zdecydujemy się na styl swojej łazienki, to nie przed wizytą w salonach z wyposażeniem, bo może nas tam spotkać miłe zaskoczenie.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • AWARIE ZAMKÓW »

  Świadczymy usługi ślusarskie. Nasza propozycja obejmuje naprawę drzwi, konserwację zamków, montaż drzwi, wymianę zamków, awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie sejfów. Dzwoniąc pod numer 600 212 800 uzyskasz fachową pomoc. Usługi ślusarskie świadczymy na terenie PRZEMYŚL i okolic. ZADZWOŃNasze pojazdy samochodowe posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą i włamaniem z całą pewnością jest to bardzo komfortowe i komfortowe jeśli wiemy że nasze mienie jest zabezpieczone, niestety czasem nasze zabezpieczenia działają przeciw nam samym wówczas potrzebna jest  radę ślusarza. Nasi ślusarze czekają pod nr 600 212 800. Działamy na terenie PRZEMYŚL i okolic. Awaryjne otwieranie: mieszkań, sejfów, samochodów.  Montaż, wymiana zamków, Gerda, i tym podobne. Naprawa zamków, naprawa drzwi. Realizujemy też takie usługi jak: dorabianie wkładek do istniejącego kodu, klonowanie wkładek-jednym kluczem można otworzyć wiele zamków, montaż drzwi antywłamaniowych, doradztwo techniczne w zakresie doboru zamków i drzwi.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • U kogo można zamówić usługę billboardy Olsztyn? »

  Wszystkich zainteresowanych tematem billboardy Olsztyn zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie wyszukać można wykonawców zewnętrznych form reklamowych w działalności reklama. Podobno za największy billboard w Polsce uważa się billboard będący reklamą Cyfrowego Polsatu, zainstalowany w Warszawie, przed siedzibą Polsatu. Ma powierzchnię 240 metrów kwadratowych, w proporcji 80 metrów długości i 30metrów szerokości. Największy billboard na świecie jest eksponowany w Kuwejcie i jest to miejsce reklamy jednego z centrów handlowych. Jego powierzchnia, to 11 760 metrów kwadratowych.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wodno-kanalizacyjne Olsztyn »

  Planując budowę zmierzymy się z tematem przyłaczy: wodnych, kanalizacyjnych i odprowadzania wody deszczowej. Dobrym pomysłem będzie zasiegnięcie porady i rozmowa z fachowcami w tej dziedzinie. Może spośród nich wyłonimy wykonawcę wyżej wspomnianych robót. Każdego inwestora z Olsztyna i okolicy, zainteresowanego zagadnieniem usługi wodno-kanalizacyjne Olsztyn, kierujemy na stronę internetową WWW.bib.com.pl. Tam odnajdą wykaz firm, profesjonalistów z tej dziedziny.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent sukni Ślubnych Łódź »

  Przedstawiając nasz serwis internetowy, chcemy równocześnie dowieść, że suknie ślubne Łódź są godne zainteresowania poprzez wszelkie kobiety. Dajemy bo niezwykle wielki wybór, w szeregu przypadków spełniając oczekiwania kobiet. W salonie zatrudnieni są profesjonaliści od wizerunku, przeto też pomogą w dopasowaniu właściwego fasonu, a również wszelkich potrzebnych dodatków. Niecałkowite dostępne w tym miejscu suknie ślubne są świetnie zaprojektowane i wykonane z dobrej jakości materiałów, stąd także są wygodne.
   
   

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • HACCP DLA PIEKARNI »

  Każda Księga Haccp opracowana przez naszą korporację posiada wszelkie wzory rejestrów haccp, które dom powinien prowadzić, a które prowadzić, o tym decyduje już urzędnik. Przeprowadzamy również na życzenie kontrahenta warsztaty dla pracowników w zakresie Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP oraz Systemu Haccp. To wszystko na terenie całej Polski. Tel. 506046300
   
   Na Dokumentacje Haccp zrealizowane przez nas udzielamy gwarancji, to znaczy w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my robimy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy także księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300. Zaparszamy, mamy atrakcyjne ceny za wdrożenia.
   
   O ile SANEPID WYMAGAŁ OD CIEBIE WPROWADZENIE SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY.!! Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dostosowane do zakresu działalności i funkcjonalności danego obiektu. Cała Polska - obręb wdrożenia tel. 506046300

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • HACCP DLA SZKÓŁ »

  Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych i handlu żywnością. Wykonujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, a ponadto dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia, a oprócz tego niezbędne doświadczenie potrzebne przy wdrażania pełnego systemu HACCP. Wdrażanie systemu GHP dobrej praktyki higienicznej GMP dobrej praktyki produkcyjnej HACCP analizy krytycznych punktów kontroli dla małych średnich i dużych firm. Wdrażamy system HACCP, tworzymy niezbędną dokumentację. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia. Stąd też kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP.Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy też księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.Działamy na terenie całej Polski.Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a oprócz tego wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MBank Gliwice »

  Decydując się na internetowe konto bankowe, musimy wziąć na szalę wszystkie zalety i jednocześnie przeciwwskazania takiego przedsięwzięcia. Bowiem co jeden bank, to różna propozycja promocyjna, a co z tym się wiąże, również inny regulamin. Pożądane byłoby toteż, wnikliwie przeczytać wszelkie załączniki, jeżeli już decydujemy się na założenie konta internetowego, aby później nie być srogo zawiedzionym. Inną rzeczą z kolei jest, dokonanie wyboru karty. Może to być wszak karta oparta albo o konto firmowe, albo o konto internetowe oszczędnościowe. Wybór należy wyłącznie do nas samych i przed dokonaniem umowy, najpewniej wtedy zaczerpnąć opinii ludzi już mających to za sobą. W tym właśnie celu zapraszam wszystkich do sprawdzenia portalu Mbank Tarnów. Jedynie tam zaznajomicie się, jak ekspresowo i bez uszczerbku dla kieszeni, ustanowić własne konto online.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe w Elblągu »

  Kiedy rozpoczynamy działalność gospodarczą, możemy sami próbować zmierzyć się z tematem zagadnień podatkowych: podatku dochodowego, podatku VAT i wielu innych. Kiedy jednakże przyjrzymy się zagadnieniu bliżej, dostrzeżemy jak obszerne jest to zagadnienie i jak wiele czasu potrzeba, aby go zgłębić. Jak sobie z tym  poradzić? Odpowiedzią i zarazem kompletnym rozstrzygnięciem będzie skorzystanie z usług fachowego biura rachunkowego, które świadczy prócz tego usługi doradztwa podatkowego. Możemy w przez to rozwiązanie zyskać większą gwarancję, że otrzymane porady pochodzą od specjalisty w tym zakresie. Listę biur świadczących tego typu usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem doradca podatkowy Elbląg znajdziecie na portalu internetowym.bib.com.pl. Dane zamieszczone na tej stronie są stale sprawdzane i uaktualniane. Każda firma może sama zgłosić modyfikację w znajdujących się tam danych teleadresowych i podanej oferty. Podstawowy zakres wiadomości o firmach zamieszczany może być za darmo, płatne są specjalne wyróżnienia i oferty.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy »

  Najwyższej jakości usługi pogrzebowe proponowane przez doświadczony personel, który w tych ciężkich chwilach pomoże w uregulowaniu formalności jak również zapewni wsparcie dla całej rodziny. Funkcjonujemy na powierzchni całego obszaru naszego kraju, oferujemy międzynarodowy transport zwłok z przeróżnych krajów. Transport zwłok osoby do domu następuje przy zastosowaniu wszystkich dostępnych obecnie środków transportu.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal nieruchomości Olsztyn »

  Serwis z ogłoszeniami z miasta Olsztyn. Całkowicie bezpłatne ogłoszenia z branży nieruchomości. Sprzedaj, kup lub wynajmij mieszkanie czy też dom. Dla firm mamy specjalny dział z ogłoszeniami powierzchni biurowych - teraz każdy przedsiębiorca może porównać wszystkie oferty z okolicy. Dla osób budujących prywatny dom dodatkowo oferujemy szeroki wybór projektów budowlanych. Ciekawe wykonanie witryny i podział ogłoszeń na kategorie sprawiają, że poruszanie się po witrynie jest niezwykle łatwe. Każdy może dodać ogłoszenie bez rejestracji, dlatego nasza baza jest doprawdy obszerna, a to wszystko całkowicie za darmo. Zapraszamy do dodawania ofert!

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opracowanie i wdrażanie haccp »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Pozwala przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające norm jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej pracy i towarów jakie się w nim znajdują. Oferujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP oraz dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP. Posiadamy wymagane certyfikaty, uprawnienia. Mamy wieloletnie doświadczenie wykonaliśmy cały szereg dokumentacji Haccp i analiz zagrożeń również innych działalnościach gospodarczych gdzie wdrożenie systemy haccp daje większe możliwości funkcjonowania przedsiębiorstwa. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP i przestrzega procedur w nim zawartych jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia, co daje głównie korzyści tj. zaufanie klienta, lojalność wobec marki adekwatność do wymagań prawnych. Stąd także kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP,GMP i zasad HACCP. Produkt wykonany przez naszą firmę posiada gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony urzędów kontroli wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Dysponujemy również wzorami ksiąg w konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.  Obowiązek posiadania Systemu HACCP został wprowadzony w 2006 roku na podstawie Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia (Dz. U. z dnia 27 września 2006 r.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie Chorzów »

  Wertujesz kolejne ogłoszenia nieruchomości i wzdychasz ze zniechęceniem? Na widok cen nieruchomości włosy stają ci dęba na głowie? Rozwiązaniem nie jest szklanka melisy, a wizyta na naszej stronie z nieruchomościami. Nasi usatysfakcjonowani klienci twierdzą, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie mieszkań, domów i lokali w Chorzowie. Nasze ogłoszenia są bezkonkurencyjne, sprawdź je!

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie Toruń »

  Ceremonia zaślubin i wesele to najbardziej znaczące momenty w życiu prawie każdej osoby. Pragniemy, aby uroczystość była fantastyczna, żeby wszystko przebiegało bez zakłóceń. Jedną z najważniejszych spraw w przebiegu urządzania tej uroczystości jest kamerzysta na wesele. Fantastyczną odpowiedzią na te sprawy jest Studio Filmu Video, które oferuje takie usługi jak wideofilmowanie Gdańsk. Do każdego zlecenia podchodzimy oryginalnie, mamy niemałe doświadczenie w działaniach wideofilmowania, zatem każda osoba może być przekonana, że wybierając nas wybiera najlepsze wideofilmowanie. Zapraszamy z przekonaniem na naszą witrynę internetową, bardzo prosimy zapoznać się z naszymi sugestiami i korzystać z usług Studio Filmu Video.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ustka noclegi »

  Kapitalna opcja wszasowa! Już dziś zamów sobie Aparatament Ustka na wakacyjne dni. To wspaniała perspektywa dla wszystkich wyczekujących, aby spędzić wakacje nad Morzem Bałtyckim. Nie zepsuj takiej możliwości. Piękna plaża, sosnowy park i moc atrakcji dla aktywnych. Wspaniały ośrodek! Apartamenty Ustka na Wydmie to obszerne, gruntownie urządzone pomieszczenia, umieszczone na bezpiecznym osiedlu 300 metrów od plaży. Zabukuj Ustka Noclegi już w tym momencie. Pomyśl o tym, aby Twoje dzieci miały kapitalne wczasy.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Poszukujesz właściwego programu antywirusowego? Dzięki naszej stronie wirtualnej masz uproszczone zadanie gdyż znajdziesz już na niej naszykowane programy antywirusowe na przykład takie jak antywirus częstochowa, programy antywirusowe lub też bardzo dla nas przydatne oprogramowanie antywirusowe częstochowa. Jeśli jesteś zainteresowany takimi aplikacjami - korzystaj z kaspersky dystrybucja, dzięki któremu masz sposobność dokonania dobrego doboru programu antywirusowego tego typu który jest ci potrzebny.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: