Inne Podkategoria: Inne

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Filtry powietrza »

  Internetowy sklep z wysokiej jakości filtrami powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji. W bogatej ofercie sklepu znajdują się między innymi filtry kieszeniowe. Filtry kasetowe płaskie i plisowane w pełnym zakresie rozmiarów i klas filtracji G3, G4, F5, F6, F7, F8, F9. Oferowane przez nas filtry cechują się bardzo dobrymi właściwościami filtracyjnymi oraz bardzo długą żywotnością. Dzięki zoptymalizowaniu procesu produkcji i systemu logistyki możemy zaoferować wysokiej jakości filtry w możliwie najniższej cenie które dostarczymy w możliwie najszybszym terminie. Dla wygody naszych klientów oferujemy dwie najbardziej popularne formy płatności przy odbiorze lub przedpłatę przelewem. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup Metali »

  Jesteśmy firmą od momentu lat specjalizującą się w dziedzinie handlu tudzież dystrybucji wyrobów hutniczych tudzież odzysku tudzież przygotowania metali do recyklingu. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę blach tudzież innych wyrobów hutniczych. Prowadzimy również skup tudzież sprzedaż złomu wszelkiego rodzaju. Naszą pełną ofertę wraz z bieżącymi stanami magazynów znajdziecie Państwo klikając przycisk "Stany magazynowe" w górę (lista jest na bieżąco aktualizowana).

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odzież damska duże rozmiary »

  Kreacja jest firmą istniejącą od 1989 roku. Nasza działalność dzieli się na dwa piony. Pierwszym i naszym głównym rodzajem działalności jest produkcja własna z importowanych przez nas materiałów i dzianin. Drugim pionem naszej działalności jest produkcja na zlecenie z dostarczanych nam materiałów. Skupiamy się na produkowaniu odzieży damskiej dużych rozmiarów. W trakcie projektowania i szycia stawiamy na wygodę ekskluzywność naszych ubrań. Na zlecenie produkujemy każdy rodzaj odzieży w stałej ofercie mamy garsonki sukienki oraz koszulki.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy »

  Ostatnimi czasy powszechny jest kurs pierwszej pomocy, informacja ta w każdej chwili może być niczym zbawienie. W czasie tego rodzaju nauki przyswaja się bardzo ważne kwestię, to naturalne, gdyż dotyczy to wegetacji. Nie ma co ukrywać, rzeczywiste czasy są strasznie niebezpieczne, niewiedza, czy za rogiem nie czyha jakieś niebezpieczeństwo, zawsze lepiej wiedzieć co w tej sytuacji uczynić. Nie raz zdarzył się przypadek lecz ludzie nie wiedzieli co zrobić, totalna hipnoza, ogromne oczy i a ani jeden ruch tylko oczekiwanie na pomoc. W takich momentach najważniejszy jest czas, niekiedy  potrzebny rozsądny rozum, żeby ocalić czyjeś życie. dobre jest to, iż w szkołach młodzi ludzie również przyswajają różne informację. O kursie pierwszej pomocy Gdańsk jest możliwość także poczytać w Internecie. Może z niego korzystać praktycznie każdy, więc bez kłopotu, żeby się zaciekawić i czegoś dowiedzieć. Dobrze wykorzystywać współczesne narzędzia do istotnych rzeczy bez myśli samej rozrywki. Wypadek może wydarzy się szybko, także lepiej w tych tematach mieć trzeźwy umysł.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenie »

  Z oferty handlowej łódzkiej firmy Derowerk mogą skorzystać zarówno konsumenci prywatni i firmy chcące zainwestować w wysoce efektywne docieplenie poddasza metodą wdmuchiwania, jak też firmy budowlane zainteresowane nabyciem maszyn i materiałów. Derowerk jest bowiem wyłącznym w kraju dystrybutorem niemieckiej marki X-Floc i posiada w sprzedaży produkty najlepszej klasy. Oferowane izolacje to najnowsze osiągnięcia techniki, czyli normy ekologiczne, bezpieczeństwo i wydajność. Toteż będzie to dobra inwestycja na wiele lat. Poza handlem maszynami i pracami budowlanymi Derowerk prowadzi także kursy polepszające kwalifikacje w dziedzinie ocieplania budynków.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy CaliVita »

  Calivita to znana na świecie firma, zajmująca się sprzedażą suplementów diety. Produkty proponowane przez Calivita są tylko naturalnymi preparatami wzmacniającymi zdrowie i układ odpornościowy organizmu. Na stronie znajdziesz takie preparaty jak: Noni, Paraprotex, Ac zymes, Nopalin, Cholestone, Bee Power, a także wiele innych. Witaminy są związkami, których nasz organizm nie potrafi sam wytwarzać, a które są nam potrzebne do życia. Z tego względu musimy zatroszczyć się, aby ich ilość w organizmie była wystarczająca, stosować prawidłową dietę, a także wspomóc suplementami zdrowotnymi.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • LUKASTO Tomasz Łukasik - Artystyczne zdjęcia ślubne, okolicznościowe i reklamowe Kraków »

  Artystyczne zdjęcia ślubne i okolicznościowe - Kraków.Obrazem sztuki jest miłość. Z wami stworzę obraz.Fotografia to moja pasja a nie hurtowe zarabianie pieniędzy. Jeśli jest miłość w moich klientach ja stworzę pamiątkę godną miana sztuki ślubnej.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solary »

  Firma SunNet jest pierwszą w województwie opolskim mającą w swojej ofercie odnawialne źródła energii, takie jak kolektory słoneczne i pompy ciepła. Kolektory słoneczne znajdują zastosowanie niemal w każdym rodzaju budynku najczęściej pracując dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a także dla podgrzewania wody basenowej czy wspomagania ogrzewania budynku. Budowane są zarówno małe, jak i duże instalacje solarne. Jako wykonawcy instalacji solarnych pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego, stale się szkolimy, doskonaląc kwalifikacje i podnosząc wiedzę. Instalacja solarna prawidłowo dobrana i wykonana, jest praktycznie bezobsługowa, a przeglądy konserwacyjne ograniczone są do minimum.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pośrednictwo nieruchomości Zawoja »

  Firma MONTANUS zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami głównie na terenie miast z podhala i wojewódzctw śląskiego, małopolskiego - Zawoja. Firma Montanus tworzona jest przez ludzi z pasją. Firma nasza zajmuje się profesjonalnie pośrednictwem w obrocie nieruchomości, zarządzania nieruchomościami, remontów oraz budownictwa.
  Firma" Montanus s.c." z siedzibą w Łętowni jest spółką cywilną prowadzącą działalność gospodarczą zarejestrowaną w Urzędzie Gminy Jordanów. Właścicielami firmy są Tomasz Pietraszek i Andrzej Wicher.
  Przedmiot działalności: Prowadzimy usługi w zakresie pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami oraz prac remontowo-wykończeniowych. Oferujemy również usługi projektowania wnętrz.zawoja.montanus.pl

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec dla dzieci »

  Urban Dance Zone - tu możesz zatańczyć z samymi gwiazdami. To centrum tworzone z ogromną pasją jak również zaangażowaniem przez wysokiej klasy instruktorów oraz tancerzy poziomu mistrzowskiego - oferuje każdemu amatorowi tańca, niezależnie od poziomu zaawansowania mnóstwo atrakcji. Poczynając od nauki tańców tradycyjnych, przez taniec dla dzieci, skończywszy na tańcu brzucha. Studio tańca nie zapomina o dzisiejszych światowych tendencjach. Tu poznasz, czym tak naprawdę jest pilates i jak się poruszać, gdy dojdzie do nas rytmy zumba. Czas na Twój pierwszy krok, to czas na taniec!

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Wodzisław Śląski »

  Potrzebujecie geodety z Wodzisławia Śląskiego? Nie mogliście zatem trafić lepiej. Ręczę najwyższą jakość, która wynika z mojego zaplecza merytorycznego oraz z doświadczenia, popartego wieloletnią praktyką. Moi klienci to tak inwestorzy pojedynczy jak i całe firmy. W zakresie propozycji realizuję tak zwaną inwentaryzację, ewidencję nieruchomości, mapy numeryczne oraz różne pozostałe usługi jako geodeta Wodzisław Śląski. Świadectwem mojej marki jest współpraca z instytucjami takimi jak Urząd Miasta w Częstochowie. Zachęcam do przystąpienia do konsumentów, którzy docenili moją działalność. Zobaczycie Państwo wówczas, że przeprowadzane przeze mnie usługi z specjalizacji geodezja Wodzisław Śląski to maksimum solidności oraz niezawodności. Więcej detali znajdziecie na witrynie www.witoldfigura.wb.pl lub pod numerem komórki 601 615 612. Zapraszam także do mojego biura, które mieści się w Wodzisławiu Śląskim.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • System haccp dla Gastronomii »

  Zajmujemy się tworzymy systemu Haccp dla domów weselnych. Realizujemy usługi w zakresie wdrażania systemu HACCP, księgi haccp, opracowanie zasad Ghp dobrej praktyki higienicznej oraz dodatkowo Gmp dobrej praktyki produkcyjnej. Posiadamy wymagane certyfikaty i uprawnienia. Mamy wieloletnie doświadczenie wykonaliśmy cały szereg dokumentacji nie tylko w gastronomi ale też innych sektorach przemysłu gdzie wdrożenie systemy haccap daje większe możliwości funkcjonowania przedsiębiorstwa. System HACCP jest projektowany i wdrażany pod indywidualne potrzeby klienta. Firma która, posiada prawidłowo wdrożony system HACCP jest potencjalnie zakładem niskiego ryzyka zagrożenia zdrowia. Stąd też kontrole prowadzone przez Sanepid nie muszą być tak częste, jak w zakładach nie spełniających stosownych wymogów GHP, GMP i zasad HACCP. Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony sanepidu wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy również księgi wzorcowe hacap w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski.  Brak wdrożonego systemu Haccp łączy sie z karami pieniężnymi i utratą zaufanych dotąd klientów.
   

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowanie stron »

  Projektowanie stron internetowych stron internetowych WWW to skok na przód dla twojej firmy. Tworzenie stron jest ważne w obecnych czasach, gdyż globalną sieć to właśnie priorytetowe miejsce w zakresie wyszukiwania przez użytkowników globalnej sieci Internet wszystkiego co potrzebują. Więc budowanie stron internetowych stron www to jedna z pierwszych wyborów jakie powinna podjąć twoja firma, żeby zwiększyć obroty i wytworzyć zarobki sięgające dużych kwot. Pozycjonowanie stron Piła to przykładowa opcja dla strony jaką u nas stworzysz, gdyż wywindowanie jej na pierwsze miejsca w wyszukiwarkach to dodatkowy metodę na zwiększenie jej odwiedzin i potencjalnych nabywców dla ciebie i twojej firmy. Skorzystaj z naszych usług.

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lady recepcyjne »

  Firma CONTINO sprzedaje profesjonalne umeblowanie biura, gabinetu, sali konferencyjnej, recepcji, restauracji.
  Firma CONTINO oferuje pomoc począwszy od doradztwa, aranżacji i wyceny poprzez dostarczenie mebli do klienta,
  Szybki montaż oraz zapewnienie pełnego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego charakteryzuje naszą firmę.
  Naszym atutem jest dostarczanie trwałych wyrobów o znakomitej jakości w stu procentach odpowiadających wysokim wymaganiom stawianym przez funckjonalne pomieszczenia biurowe, gabinetowe, recepcyjne, socjalne, restauracyjne.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz »

  Galeria Nieruchomości Imperium to profesjonalne biuro nieruchomości działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W toku swojej wieloletniej działalności, zebraliśmy ogromne doświadczenie w kompleksowej obsłudze klienta zarówno na rynku bydgoskim jak i warszawskim. Nasze biuro nieruchomości współpracuje z doświadczonymi fachowcami, odnoszącymi liczne sukcesy zawodowe. Pracują tu ludzie zaangażowani i dynamiczni w działaniu, którzy za cel stawiają sobie zadowolenie klienta. Współpracujemy także z innymi biurami nieruchomości na terenie Bydgoszczy, aby znaleźć dla Państwa wymarzone mieszkanie, dom czy działkę. Pomagamy w uzyskaniu kredytu, dodatkowo także nasz projektant bezpłatnie wykona aranżacje wnętrza kupionego przez Państwa mieszkania czy domu. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór: mieszkań, domów, lokali i działek w Bydgoszczy i okolicy. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hotele Olsztyn »

  Jeśli planujecie Państwo zwiedzanie Olsztyna i najbliższych okolic oraz dodatkowo zainteresowani jesteście tematem hotele Olsztyn zapraszamy na stronę internetową WWW.bib.com.pl. Podano tam informacje dotyczące przedsiębiorstw świadczących usługi hotelowe. Niektóre informacje, są jedynie podstawowe, takie jak: nazwa, adres i  telefon. Inne zaś są bardziej rozszerzone, zawierają zakres świadczonych usług, a oprócz tego różnorodne przydatne szersze informacje. Polecić należy firmy, które dbają o Klientów i starają się dostarczyć im jak najwięcej przydatnych treści o swoich usługach.
  Zakres działalności dzisiejszych hoteli, to nie tylko usługi noclegowe. Sam hotel bez dodatkowych usług całkiem możliwe, że nie utrzymałby się na rynku przy ogromnej konkurencji w tej branży, jaką stanowią zajazdy, motele i pensjonaty. Każdy indywidualny odbiorca jest ważny, ale sukces zagwarantować może jedynie użytecznie funkcjonujący dział marketingu, który zorganizuje hotelowi wraz z hotelową restauracją ciągłą realizację zamówień grupowych, takich jak: bankiety, konferencje, wesela, stypy i różnorakie inne rodzinne imprezy okolicznościowe, a oprócz tego catering imprez zewnętrznych, odbywających się poza obiektem hotelu.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Incentive, wyjazd integracyjny, wyprawy na Islandię »

  Od kilku lat spełniamy wszystkie Wasze życzenia kompleksowo tworząc specjalnie dla nich wyjazd integracyjny. Islandia jest niezwykle popularnym kierunkiem podróży, dzięki czemu osiągneliśmy perfekcję w organizowaniu wyjazdów incentive do tego pieknego kraju dla wymagających. Wraz z naszym islandzkim parterem, będącym od 30 lat liderem na tamtym rynku usług turystycznych przygotowaliśmy dla Was pełen wachlarz propozycji zaczynając od trekingowych wypraw z namiotem w plecaku po luksusowe wyjazdy incentive do najlepszych designerskich hoteli i imprezy.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja zieleni Olsztyn - tutaj znajdziesz specjalistów. »

  Zakładając ogród efektywne bywa wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jednym z nich bywa zgodność z najbliższą architekturą. To oznacza, że jeśli np. wybudowaliśmy dom w typie góralskim, japoński ogród będzie z całkiem innej bajki i trudno mówić tutaj o harmonii między budynkami i otaczającą je zielenią. Skorzystajmy z konsultacji w tej sprawie z fachowcami od urządzania ogrodów. Wszystkich zainteresowanych tematem pielęgnacja zieleni Olsztyn zachęcamy do odwiedzenia strony informacyjnej www.bib.com.pl.

   

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księga Haccp, »

  Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP, a dodatkowo wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp. Na produkt wykonany przez naszą firmę dajemy gwarancje w razie jakichkolwiek uwag, zastrzeżeń, wątpliwości ze strony SANEPIDU wprowadzamy konieczne poprawki już tylko na nasz koszt. Posiadamy również księgi wzorcowe w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach !!! Działamy na terenie całej Polski !!!Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów kontroli, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie opracowaniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HACCP, opracowania dokumentacji dobrej praktyki higienicznej GHP, dobrej praktyki produkcyjnej GMP, księgi HACCP oraz wszystkie wymagane wzory rejestrów dostosowane w zależności do potrzeb i funkcji prowadzonej działalności. Wykonujemy HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni, wszelkiego rodzaju gastronomii, hoteli, pensjonatów, cukierni, piekarni, stołówek, jadłodajni, barów, kawiarni, restauracji, szkół, przedszkoli, sieci marketów, firm produkcyjnych, transportowych itp.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Istnieje portal, który gwarantuje stały dostęp do bieżących wiadomości z bydgoskiego rynku nieruchomości, bez konieczności przeglądania wielu serwisów internetowych. Tutaj poznasz najnowsze inwestycje, projekty radnych, rozwój kulturalny i komunikacyjny miasta. Zamieszczamy raporty mówiące o bieżącym poziomie cen na rynkach: pierwotnym i wtórnym. Codziennie za naszym pośrednictwem eksperci branży informują i radzą!

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inne

Inne - nowa strona:

Adres: