Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Barierki szklane Warszawa »

  Główną działalnością naszej firmy jest wyrób systemów mocowań do okulary hartowanego. Nasza firma oferuje państwu balustrady szklane zewnętrzne i wewnętrzne według projektu przez nas opracowanego lub dostarczonego przez państwa. Potrafimy doradzić a uplanować zabudowy szklane w każdym pomieszczeniu. Wykonujemy barierki szklane Warszawa, drzwi szklane, drzwi szklane przesuwne, drzwi całoszklane, blaty szklane, balustrady szklane, półki szklane, panele szklane, panele kuchenne, szkło lakierowane.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Mrągowo - wybieramy wzory i materiały »

  Aby zamówić balustrady, w tym również balustrady Mrągowo trzeba przeanalizować jej zastosowanie oraz dopasowanie do architektury budynku lub wystroju wnętrza. W jednym z hoteli naszego regionu zastosowano bardzo bogate balustradu na antresolach i poręcze schodów, co w połączeniu z nowoczesnymi aluminiowo-szklanymi drzwiami i resztą wejścia zupełnie nie konweniuje. Widać, że osoba, która decydowała o wydatkach zupełnie nie brała pod uwagę całości, a tylko chciała wyeksponować niektóre elementy wystroju, tak, aby widać było, że jest "na bogato". Nie warto popełniać takiego błędu.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Dla większości osób, które mają jeszcze przed sobą budowanie budynku domowego ważne jest, aby zdecydować się na najlepszą firmę. Projekt jest oczywiście ważny, ale nie ma związku on tylko i wyłącznie z budynkiem mieszkalnym, który ma zostać wybudowany na wykupionej działce. Projekty garaży także wprawiają w osłupienie wielu chętnego. Jest możliwość, aby zdecydować się na komfortowe, sprytnie dopasowane pomieszczenia garażowe, które pomieszczą trzy auta lub zostanie jeszcze miejsce na nieduży magazyn ogrodowy. Tego typu projekty oczywiście cieszą się ogromnym uznaniem ze strony osób, którzy rozpoczynają budować swój dom. Wybór najkorzystniejszego projektu jest przecież wiążący. Od tego uzależniony pozostaje komfort zaparkowania swojego samochodu w bezpiecznym miejscu. Dla osób mobilnych to ważny element budowy. Dla wszystkich osób, które mają w tym momencie przed sobą stawianie budynku domowego istotne jest, by wybrać odpowiednią firmę. Schemat projektowy jest jak najbardziej istotny, ale nie odnosi się on tylko i wyłącznie z budynkiem mieszkalnym, który powstanie na wykupionej działce.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komplety kielichowe »

  Każda świątynia wymaga wyjątkowej oprawy oraz elementów ozdobnych do wnętrza. Firma Haftina House od kilkunastu lat jest jedną z największych firm parających się produkcją oraz sprzedażą tekstyliów kościelnych. Szeroka oferta sprzedażowa obejmuje ornaty i stroje liturgiczne. Na stronie internetowej sklepu zakupić możemy także stuły jak i obrusy kościelne. Dostępne akcesoria zachwycają jakością oraz wspaniałym wzornictwem. Proponowane ceny są również bardzo dogodne. Firma stawia na nowoczesne technologie wykonania, ale dużo też bierze z tradycji.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Bydgoszcz »

  AGA - Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą oraz montażem różnego rodzaju przysłon okiennych. Działamy głównie na terenie naszego kraju. Działamy razem w niezmienionym składzie od momentu założenia firmy. Świadczy to o tym, że jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia znajomym. Lata doświadczeń oraz bardzo wysoka jakość sprzedawanych produktów spełniają oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wizyty w naszych biurach handlowych w Bydgoszczy.W naszej ofercie między innymi:- Rolety zewnętrzne, - Refleksole, - Żaluzje fasadowe, - Okna, - Plisy, a także Serwis.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy »

  Ostatnimi czasy powszechny jest kurs pierwszej pomocy, informacja ta w każdej chwili może być niczym zbawienie. W czasie tego rodzaju nauki przyswaja się bardzo ważne kwestię, to naturalne, gdyż dotyczy to wegetacji. Nie ma co ukrywać, rzeczywiste czasy są strasznie niebezpieczne, niewiedza, czy za rogiem nie czyha jakieś niebezpieczeństwo, zawsze lepiej wiedzieć co w tej sytuacji uczynić. Nie raz zdarzył się przypadek lecz ludzie nie wiedzieli co zrobić, totalna hipnoza, ogromne oczy i a ani jeden ruch tylko oczekiwanie na pomoc. W takich momentach najważniejszy jest czas, niekiedy  potrzebny rozsądny rozum, żeby ocalić czyjeś życie. dobre jest to, iż w szkołach młodzi ludzie również przyswajają różne informację. O kursie pierwszej pomocy Gdańsk jest możliwość także poczytać w Internecie. Może z niego korzystać praktycznie każdy, więc bez kłopotu, żeby się zaciekawić i czegoś dowiedzieć. Dobrze wykorzystywać współczesne narzędzia do istotnych rzeczy bez myśli samej rozrywki. Wypadek może wydarzy się szybko, także lepiej w tych tematach mieć trzeźwy umysł.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie Stron Internetowych Gdańsk »

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych. Wykonujemy projekty sklepów, portali oraz innych aplikacji internetowych w oparciu o techologie: xhtml, php, flash, javascript, css, i stabilne bazy danych. Oferujemy profesjonalny hosting, rejestrację i utrzymanie domen.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe kujawsko-pomorskie »

  ACTIVITAS to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem turystycznym, sami uprawiamy turystykę w jej wielu formach, np: wędrówki, rowery. Rozumiemy turystów i chętnie im pomagamy w rozwiązywaniu problemów, służąc radą i pomocą.Dla sprawniejszego dotarcia ze sprzętem funkcjonujemy już w trzech bazach. Jedną z nich jest baza w Stanicy Wodnej PTTK we Wdzydzach Kiszewskich na kajakowym szlaku rzeki Wdy. Jest to doskonała baza wypadowa na kajakowe szlaki okolicznych rzek. Zapraszamy na stronę stanicy, gdzie znajdą Państwo ofertę turystyczną naszej firmy.Oferujemy między innymi:- imprezy integracyjne- wczasy- obozy- noclegi na stanicy Swornegacie- kursy instruktorów turystyki kajakowej

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wywoływanie odbitek »

  Dzięki Fotoprint zamienisz zdjęcia cyfrowe na fotografie papierowe na wysokiej klasy papierze firmy Kodak, bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko otrzymasz już w 24 godziny z rąk kuriera! prezentujemy: najtańsze wywoływanie zdjęć cyfrowych przez internet, tanie odbitki, fotojoker, fotogadżety oraz fotoksiążki, koszulki z nadrukiem, kubki ze zdjęciem najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe. Nie ulega wątpliwości, że zdjęcia w formie papierowej ogląda się znacznie przyjemniej. Włożone do albumu będą wspaniałą upominek. Numerem jeden wśród fotograficznych gadżetów są tzw. foto książki, które są zapisem wspomnień w formie zdjęć z jakiegoś wydarzenia w naszym życiu czy jego całego docinka. Mamy nadzieje, że nasze doświadczenie oraz odpowiednia jakość natomiast zapłata świadczonych za pomocą nas usług przypadnie Państwu aż do gustu natomiast pozwoli na długofalową współprace. Oferujemy: najtańsze wywoływanie zdjęć cyfrowych przez internet, fotogadżety oraz fotoksiążki, koszulki z nadrukiem, tanie odbitki, najwyższej jakości wydruki wielkoformatowe, kubki ze zdjęciem.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Największy producent bombek choinkowych. »

  Idą święta, nareszcie, znowu przychodzi do nas ten piękny świąteczny czas. Ze stuprocentową pewnością każdy z nas, ten, kto należy do osób wierzących oczekuje tego okresu, w którym Ci spotykają się przy wigilijnym stole. Czas ten dla jednych jest w pewnych przypadkach do refleksji i zadumy, a dla innych do odpoczynku po pełnym roku ciężkiej pracy. Nie zmienia to faktu, że święta w każdej chwili wiążą się  z tymi samymi rytuałami jak co roku. Do najważniejszych, z punktu widzenia dzieci i nie tylko, trzeba ubieranie choinki. Drzewko ma możliwość być lub żywe i prawdziwe, lub sztuczne. Jedno i drugie ma spersonalizowane zalety. Bez znaczenia jakie będzie to drzewko to zawsze nie zbędne będą bombki choinkowe, które na drzewku zawisnąć powinny. Czy tego chcemy czy nie, bombki kupić powinno się, wobec tego najlepiej odkryć bombki choinkowe wytwórca i zakupić je w większej ilości. Zresztą nie warto oszczędzać na kupowaniu bombek, bo jako, że są bardzo delikatne lubią się bardzo prędko trzaskać. Strach pomyśleć, co mogłoby być, gdyby bombki choinkowe były towarem deficytowym, niedostępnym na co dzień w sklepach. Wówczas chyba ubieranie drzewka straciłoby jakikolwiek sens, no ma możliwość poza metodą wieszania na nim słodyczy i różnego rodzaju cukierków. Na szczęście bombki choinkowe producent jest nie jeden w naszym kraju i towaru tego pewnie śpiesznie nie braknie. Wobec tego pozostaje nam wyłącznie odliczać dni do świąt i oczekiwać na ten radosny czas. Bo to za każdym razem jest okres uspokojenia wszelkich nerwów, zapomnienia o problemach dnia powszechnego. Jest to czas na uśmiech i przyjemność, na miłość i wybaczanie. Święta przychodzą każdego roku, dlatego za każdym razem warto mieć na uwadze o tym, że i tak i tak przyjdzie do nas święty mikołaj. Na święta najbardziej czekają dzieci.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taniec dla dzieci »

  Urban Dance Zone - tu możesz zatańczyć z samymi gwiazdami. To centrum tworzone z ogromną pasją jak również zaangażowaniem przez wysokiej klasy instruktorów oraz tancerzy poziomu mistrzowskiego - oferuje każdemu amatorowi tańca, niezależnie od poziomu zaawansowania mnóstwo atrakcji. Poczynając od nauki tańców tradycyjnych, przez taniec dla dzieci, skończywszy na tańcu brzucha. Studio tańca nie zapomina o dzisiejszych światowych tendencjach. Tu poznasz, czym tak naprawdę jest pilates i jak się poruszać, gdy dojdzie do nas rytmy zumba. Czas na Twój pierwszy krok, to czas na taniec!

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Grodzisk Mazowiecki »

  Rzeczoznawca majątkowy Grodzisk Mazowiecki, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Izabelin »

  Rzeczoznawca majątkowy Izabelin, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Brukarskie Wałcz, Kostka Brukowa Wałcz »

  Kostka brukowa Wałcz jest produkowana w specjalistycznych Sprzedaż Kostki Brukowej Wałcz. Przeważnie spółce oferują szeroki wybór Układanie Kostki Wałcz. Dla niektórych liczy się oryginalność, dla innych solidność i trwałość wykonania. Należy wziąć pod uwagę, że bruk służy do chodzenia lub jeżdżenia po nim, główną jego cechą musi być wytrzymałość. Układanie kostki brukowej Wałcz, w chwili obecnej o ile zależy nam na solidności, musi odbywać się pod okiem profesjonalistów. Zresztą najlepiej, żeby to w chwili obecnej zawodowcy się tym zajęli.
  O kostka Brukowa Wałcz można opowiadać wiele. Zanim wynaleźli ją Egipcjanie w spersonalizowanych wytwórniach cegieł, jej projekt pojawił się u Inków. Bez wątpienia to nieprawda, niemniej sama kostka brukowa jest bardzo interesująca. Dlaczego? Głównie ze względu na jej funkcjonalność. Można długo mówić o jej niepodważalnym znaczeniu dla Starożytności, lecz co jest bardzo istotne to, że jest bardzo dobra, tania, mocna i  ładna., układanie kostki brukowej Wałcz dostępne jest w katalogu usług/produktów wielu korporacji. Usługi brukarskie Wałcz w miastach  są bardzo znane ze względu na wielką promocję

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drobne warsztaty rzemieślnicze »

  Niegdyś miasta były pełne wytwórców zajmujących się rzemisłem najróżniejszego typu. Istniały całe dzielnice, zamieszkane niemal wyłącznie przez rzemieślników i ich rodzinę. Fach był przekazywany z ojca na syna. Obecnie takie sytuacje zdarzają się niezmiernie rzadko, głównie ze względu na uprzemysłowienie a także produkcję masową. Wciąż jednak istnieją warsztaty rzemieślnicze, które oferują usługi zbliżone do tych realizowanych wiele lat temu, w dawnych czasach. Na tej stronie można przeczytać oferty właśnie takich usługodawców.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ceramiczne »

  Najwyższej jakości wytwory ceramiczne ma w asortymencie firma Paste Group z Poznania. Istnieje ona w branży ceramicznej od 1993 roku. Dzięki kontaktom z uznanymi producentami z Polski i zagranicy, oferujemy zarówno innowacyjne rozwiązania, jak i ponadczasowe wyroby znanych firm. Glazurę w różnych deseniach i barwach, zdobiącą m.in. łazienki, kuchnie, można obejrzeć na witrynie paste-group.pl. Umożliwiamy składanie indywidualnych zamówień. Płytki ceramiczne, armatura sanitarna, chemia budowlana – sprzedaż w systemie hurt i detal. Salon czynny w godzinach: pt-sob. 9-18, sob. 10-15. Kontakt – nr tel. 605 83 69 10, email: biuro@paste-group.pl.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hotele Olsztyn »

  Jeśli planujecie Państwo zwiedzanie Olsztyna i najbliższych okolic oraz dodatkowo zainteresowani jesteście tematem hotele Olsztyn zapraszamy na stronę internetową WWW.bib.com.pl. Podano tam informacje dotyczące przedsiębiorstw świadczących usługi hotelowe. Niektóre informacje, są jedynie podstawowe, takie jak: nazwa, adres i  telefon. Inne zaś są bardziej rozszerzone, zawierają zakres świadczonych usług, a oprócz tego różnorodne przydatne szersze informacje. Polecić należy firmy, które dbają o Klientów i starają się dostarczyć im jak najwięcej przydatnych treści o swoich usługach.
  Zakres działalności dzisiejszych hoteli, to nie tylko usługi noclegowe. Sam hotel bez dodatkowych usług całkiem możliwe, że nie utrzymałby się na rynku przy ogromnej konkurencji w tej branży, jaką stanowią zajazdy, motele i pensjonaty. Każdy indywidualny odbiorca jest ważny, ale sukces zagwarantować może jedynie użytecznie funkcjonujący dział marketingu, który zorganizuje hotelowi wraz z hotelową restauracją ciągłą realizację zamówień grupowych, takich jak: bankiety, konferencje, wesela, stypy i różnorakie inne rodzinne imprezy okolicznościowe, a oprócz tego catering imprez zewnętrznych, odbywających się poza obiektem hotelu.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania foliowe »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się w fabrykacji różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i istniejemy już od wielu lat zdobywając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy nowoczesne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnacja zieleni Olsztyn - tutaj znajdziesz specjalistów. »

  Zakładając ogród efektywne bywa wziąć pod uwagę kilka aspektów. Jednym z nich bywa zgodność z najbliższą architekturą. To oznacza, że jeśli np. wybudowaliśmy dom w typie góralskim, japoński ogród będzie z całkiem innej bajki i trudno mówić tutaj o harmonii między budynkami i otaczającą je zielenią. Skorzystajmy z konsultacji w tej sprawie z fachowcami od urządzania ogrodów. Wszystkich zainteresowanych tematem pielęgnacja zieleni Olsztyn zachęcamy do odwiedzenia strony informacyjnej www.bib.com.pl.

   

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Odpowiedni garaż jest problemem, z którym boryka się praktycznie każdy posiadacz auta osobowego. Właściciele działek, na których stoją domy jednorodzinne w wolnej zabudowie mają możliwość wybierania pomiędzy nowoczesnymi garażami blaszanymi a garażami murowanymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego wybudowanie garażu blaszanego, który nie jest trwalezwiązany podmurówką z gruntem nie wymaga posiadania odpowiedniego zezwolenia na jego budowę. W wolnej zabudowie garaż murowany powinien jednak koniecznie takie zezwolenie posiadać. Projekty garaży zarówno jednostanowiskowych jak i dwustanowiskowych, które stanowią podstawę nie licząc innej dokumentacji do uzyskania takiego zezwolenia opracowuje większość fachowych biur architektonicznych. W ich ofercie bez problemu znaleźć można już opracowane projekty albo złożyć indywidualne zlecenie na ich stworzenie. Wygodny garaż to problem, z jakim boryka się w zasadzie każdy właściciel samochodu osobowego. Właściciele działek, na których wybudowane są domy jednorodzinne wolno stojące mają możliwość dokonywania wyboru między nowoczesnymi garażami których konstrukcja bazuje na wykorzystaniu profili blaszanych a garażami murowanymi.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: