Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • GOST-R »

  Mika to oferta dla przedsiębiorstw działających w kierunku poszerzenia swojej działalności, zarówno usługowej jak i produkcyjnej, na rynki Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Jej pracownicy posiadają szeroką wiedzę prawną i marketingową, pozwalającą na efektywne pojawienie się nowych marek na rynkach rosyjskojęzycznych. Każdą współpracę rozpoczyna badanie rynku m.in. w celu oceny docelowej grupy odbiorców. Później tworzona jest baza firm, ewentualnych współpracowników, z którymi będą prowadzone negocjacje. Na koniec pozostawia się kwestie organizacyjne dotyczące reklamy, dystrybucji towaru. Duży nacisk kładzie się na kwestię certyfikacji, ważnej ze względów prawnych a trudną do zrozumienia dla klientów z innych części Europy. Troska o przystosowanie towarów do norm Federacji Rosyjskiej, to cecha charakteryzująca firmę Mika. Ich klienci mogą oczekiwać wszechstronnej pomocy, gwarantującej sukces.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trzpienie frezarskie »

  Najwaleczniejszym sektorem funkcjonowania przedsiębiorstwa MACRO jest dystrybucja narzędzi do obróbki skrawaniem. Należą do narzędzia do obróbki metalu, narzędzia tokarskie oraz narzędzia frezarskie. W propozycji ofertowej przedsiębiorstwa wyszukać da się też części do tych narzędzi, jak dla przykładu frezy tarczowe oraz węglikowe czy też wiertła węglikowe i składane. MACRO oferuje także szeroki wybór pił oraz przecinarek taśmowych do metalu. Frez do gwintów. Rowkowanie.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków »

  Główną działalnością firmy jest sprzedaż i dostawa zbiorników, oczyszczalni oraz rozwiązań technologii oczyszczania ścieków i instalacji przemysłowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych i spersonalizowanych produktów. Zapewniamy pomoc w doborze urządzenia, oraz kompleksowy montaż (także w problematycznych warunkach).
  Oferujemy Państwu urządzenia „szyte na miarę”, czyli elastycznie dopasowujące się do wymagań klienta. Łatwość w dostosowaniu parametrów zawdzięczamy autorskim (często pionierskim) rozwiązaniom. Pomimo wysokiego zaawansowania technologicznego nasze produkty cechują się intuicyjną obsługą. Więc dedykujemy je obiektom mieszkalnym i przemysłowym.
  Lata doświadczeń nauczyły nas, jak ważne dla inwestorów i dystrybutorów są rozwiązania, które wzbogacają ich ofertę. Właśnie dlatego, specjalnie dla firm działających w obrębie asenizacji ścieków bytowo-gospodarczych przygotowaliśmy ofertę na:
  przydomowe oczyszczalnie ścieków AT
  kontenerowe oczyszczalnie ścieków SX-P
  Nasze usługi kierujemy również do przemysłu - w ofercie mamy szereg wyrobów z tworzyw termoplastycznych (PP, PE, PVC, PVDF). Opracowując je zadbaliśmy o odporność na maksymalnie szeroką gammę środków chemicznych. Do tej grupy produktów należą między innymi:
  zbiorniki cylindryczne i prostopadłościenne
  instalacje przemysłowe
  stacje neutralizacji
  prasy komorowe
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Organizacja SWISSGRAF zajmuje się fabrykacją przeróżnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy wytwórcą folii z siedzibą we Wrocławiu i funkcjonujemy już wiele lat zbierając przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Dysponujemy współczesnymi maszynami produkującymi przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. W dodatku w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka informacji biznesowej »

  Bezpłatna informacja w branży. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w Internecie.
  W dzisiejszych czasach sprawne prowadzenie biznesu (firmy, przedsiębiorstwa) zależy w dużym stopniu od dobrej informacji. Portal proxibank.pl to aktualnie takie miejsce, gdzie szybko można odkryć potrzebną informację . To doskonałe miejsce dla właścicieli korporacji każdej wielkości zarówno do pokazania oferty własnego przedsiębiorstwa/spółki, jak i do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym zaprezentować można własną ofertę video. Jest to też bezpłatny folder stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank treści gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na serwisu pomogą Wam na dość szybkie, sprawne i przynoszące wymierne dochody odszukanie informacji korporacyjnych. W serwisie można wyszukać firmy, warsztaty, domy mieszkania, znaleźć towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać prędko, bez rejestracji, bezpłatnie, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych spersonalizowanej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi optymalizację SEO strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszelkie sposobności, wyszukaj adres korporacji, wyszukaj nabywcy, klienta, potrzebne dane. Wspaniała informacja w branży to podstawa. Oczywiście znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt bez bik »

  Pożyczka bez BIK przez Internet jest szybką i wygodną opcją na uzyskanie pieniędzy. O taką sposobność mogą ubiegać się chłopcy i dziewczęta, które nie w stanie wziąć kredyty w tradycyjnym banku. Przyczyn z tego względu może być kilka, choćby wiadomo, że niezależnie od tego, jaki jest powód, wszystko sprowadza się do Biura Treści Kredytowej. Wystarczy, że podwinie się nam nogawka i będziemy mieć nadszarpniętą opinie w BIKu, a o pożyczce w banku możemy zapomnieć. W takiej okoliczności pojawia się pożyczka bez BIKu, która jest oferowana przez instytucje pozabankowe. Takich instytucji jest wiele na rynku i każda oferuje pożyczki na odrębnych założeniach. To, co łączy częściej tych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), to sposobność zaciągnięcia takiej pożyczki przez Internet. Wszystko polega na tym, że musimy znać stronę internetową poszczególnej instytucji pozabankowej. Następnie na takiej stronie musimy odkryć formularz internetowy, w którym umieszczamy nasze kluczowe dane osobowe i kontaktowe. Będzie to imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres korespondencji, numer kontaktowy, i tym podobne. Do tego musimy okazać dowód osobisty dla potwierdzenia tych danych. Cały proces jest bardzo intuicyjny, a do tego pieniądze możemy otrzymać nawet w tym dniu, w którym złożyliśmy wniosek do danej instytucji pozabankowej.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia lotnicza gdańsk »

  Fotografia lotnicza Gdańsk, to niepowtarzalne i oryginalne zdjęcia wykonywane za pomocą Mikrokoptera w zakresie naszych usług. Jesteśmy firmą, która oferuje zdjęcia lotnicze i filmy z lotu ptaka w rozdzielczości FULL HD. Nasz latający Mikrokopter może poruszać się na praktycznie każdej wysokości, od kilku centymetrów do kilkunastu metrów nad ziemią, nie tylko na otwartym terenie ale również w terenie zabudowanym i między budynkami, wewnątrz budynków, itd. Do fotografowania i video filmowania wykorzystujemy profesjonalny sprzęt marki Olympus (lustrzanka cyfrowa z wielopłaszczyznową stabilizacją obrazu). W ciągu 1 godziny nasz latający sprzęt może przebywać maksymalnie 30 minut w powietrzu. Czas ten wystarcza do wykonania kilkunastu zdjęć i nagrania materiału video długości do 30 minut. Zdjęcia i filmy możemy poddać obróbce i przygotować gotowy produkt zgodnie z wytycznymi Klienta (dodatkowo płatne) lub przekazać Klientowi oryginalny materiał prosto z Mikrokoptera. Ceny naszych usług zaczynają się od 390 złotych netto. W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji znajdą Państwo dane kontaktowe na samym dole strony internetowej. Chętnie udzielimy odpowiedzi na temat naszych usług.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Łomianki »

  Rzeczoznawca majątkowy Łomianki, wycena nieruchomości: lokalowych i gruntowych, nieruchomości komercyjnych i w trakcie budowy. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, ustalenie opłat za użytkowanie wieczyste, odszkodowanie za wywłaszczenie, ustalenie opłaty adiacenckiej i planistycznej, ocena opłacalności inwestycji, wycena dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, w tym przetargu. Dodatkowe usługi to badania termowizyjne (termowizja), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań i domów »

  Interesuje Cię tapetowanie, remont domu czy remont domu? W naszym serwisie przeczytasz jak dobrze zabrać się za remont własnego domu czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.interesuje cię tapetowanie, remont domu czy remont domu? w naszym serwisie przeczytasz jak dobrze zabrać się za remont własnego domu czy biura. zapraszamy serdecznie na naszą stronę [url=http://remonty.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firany Olsztyn »

  Firany Olsztyn, to temat, który zainteresuje z pewnością każdego, kto wyposaża w tym momencie dom, lokal mieszkalny albo lokal użytkowy w Olsztynie albo okolicy. Na stronie internetowej www.bib.com.pl zebraliśmy sporo przydatnych treści z różnorakich dziedzin i branż, między innymi firany Olsztyn. Z pewnością bez trudu uda się znaleźć tam działalności gospodarcze, specjalizujące się w sprzedaży firman, zasłon, tkanin ozdobnych i innych elementów, z którymi firany powinny współgrać. Zakupów dokonać można bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane »

  Proponujemy szeroki zakres maszyn budowlanych. Nasza oferta obejmuje wszechstronną gamę asortymentu, wynajem maszyny budowlane oraz dodatkowo usługi serwisowe. Każdą maszynę azaliż aparat można przy nas kupić względnie pożyczyć, natomiast również wynająć spośród opcją wykupu. Prowadzi działalność w zakresie sprzedaży sprzętu nowego i używanego, a oprócz tego działalność usługową w zakresie serwisowania ciężkich maszyn budowlanych. Nasza oferta obejmuje urządzenia i maszyny następujących typów: koparki, ładowarki, koparko-ładowarki, sprzęt wyburzeniowy, sprzęt specjalistyczny, różnego rodzaju osprzęt i wiele innych.OferujemyPrzekładamy maszyny nowe, a także używane w stanie bardzo dobrym, serwisowane w naszym serwisie wyłącznie oryginalnymi częściami zamiennymi. Przedsiębiorstwo na polskim rynku istnieje już kilkanaście lat i systematycznie rozwija się poszerzając swój asortyment.
  Prowadzimy sprzedaż i wynajem maszyn budowlanych różnego typu. W naszej ofercie znaleźć można m.in. maszyny budowlane, takie jak; koparki używane, koparko ładowarki, a ponadto spycharki, akcesoria drogowe, wiertnice, zagęszczarki, zacieraczki, silniki spalinowe, tarcze diamentowe, pompy spalinow

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Przedsiębiorstwo SWISSGRAF specjalizuje się w produkcji różnorakiego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy wytwórcą folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Oprócz tego w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble biurowe poznań »

  Pracodawca ma obowiązek zatroszczyć się o pracowników swojej firmy. Oferujemy: meble biurowe wrocław. Pracownicy muszą mieć stworzone odpowiednie warunki, żeby mogli w komfortowych warunkach realizować swoje obowiązki. To też należy zadbać chociażby o kompletne wyposażenie biur. Poznań to jedno z największych polskich miast. Działa tutaj wiele przedsiębiorstw, które rozumieją, że tylko w pełni zadowolony z warunków zatrudnienia i zawierający wszystkie istotne narzędzia pracownik będzie miał możliwość efektywnie pracować. Właśnie owa wydajność jest tutaj szczególnie istotna. Co z tego, że spędza się w pracy wiele godzin, skoro brakuje nam motywacji oraz narzędzi do tego, aby prawidłowo praktykować własne obowiązki służbowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Oferujemy: fotele biurowe, krzesła biurowe, meble biurowe, meble gabinetowe, wyposażenie biur wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron - na czym polega? »

  W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest projektowanie stron internetowych. Dla wielu z nas to bardzo dobry sposób na biznes, jak choćby sklep online lub oblegana strona internetowa. Jednak w wielu momentach samemu tworzymy takie strony internetowe z gotowych szablonów na portalach lub próbujemy samemu stworzyć ją w html. Aczkolwiek zazwyczaj bez doświadczenia w tworzeniu stron to dobrze nie wychodzi. Ponadto używanie gotowych szablonów doprowadza do tego, że witryna www jest wielce podobna do wielu innych. Wobec tego warto skorzystać w tym momencie z usługspecjalisty, jakim jest wykwalifikowany grafik komputerowy. Taka osoba bez problemu napisze dla nas kompletnie nową i znakomitą witrynę internetową. Ponadto będziemy mogli brać aktywny udział w kolejnych etapach tworzenia strony, jak choćby dobór szablonu, koloru, tła, elementów na stronie, czy choćby wysokości obrazów. Dzięki temu otrzymuje się szanse na to, iż strona internetowa będzie bardzo profesjonalna. W kolejnym etapie trzeba witrynę jak najlepiej używać i dobrze rozpromować w sieci.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fioletowa wyszukiwarka firm »

  Foldery korporacji to godny sugestie sposób na promowanie szukanie korporacji lokalnie. Zamieszczenie tu strony firmowej nie wymaga dużo wysiłku, a jest w stanie przynieść bez liku zyski. Z tego powodu, katalogując powinniśmy zadbać o to, żeby firmowa witryna sieciowa była wysoko w różnorodnych rankingach. Nasza baza firm/spółek/korporacji - firmy-az jest wartym polecenia adresem na upowszechnienie witryn firmowych.Dzień w dzień w naszym państwie ktoś załatwia formalności powiązane z Fioletowa albo już rozpoczyna budowę. Samo otrzymanie zezwolenia na budowę jest dość pracochłonne i trochę kosztowne. Otrzymanie wszelkich potrzebnych dokumentów jest związane z jeżdżeniem w kilka miejsc i nieraz wiąże się z czekaniem w kolejce. Następną rzeczą po otrzymaniu pozwolenia na budowę jest znalezienie dobrych fachowców zajmujących się budową, położeniem dachu, zamontowaniem okien, położeniem kostki, a to aktualnie jest nie lada sztuką.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mbank opinie »

  Witamy Państwa ochoczo na naszym forum, mbank-opinie.pl, na którym będziesz zdołał znaleźć użyteczne wiadomości odnośnie rzeczy i posług oferowanych przez jeden z najpopularniejszych i funkcjonujących przede wszystkim w sieci internetowej banków ekonto opinie. Korzystaj z doświadczeń i wiedzy naszych użytkowników, dziel się własnymi opiniami z pozostałymi i zostań stałym userem naszego forum. Znajdziesz tutaj informacje odnośnie wszystkich typów rachunków bankowych oferowanych przez mBank, kont oszczędnościowych, pożyczek i oddziałów banku działających w Twojej bliskiej okolicy. Dzięki nam będziesz potrafił uważnie zapoznać się z podażą mBanku i przekonasz się, czy jest ona dopasowana do Twoich wymagań i czy będzie umiała Cię zupełnie zadowolić.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Wieliczka, Kraków, Niepołomice »

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą ogrodów Kraków. Oferta obejmuje niezwykle rozległą gamę usług ogrodniczych Wieliczka. Mamy wieloletnie praktykę w biznesie ogrodów Kraków, dzięki czemu wykonujemy naszą pracę sprawnie, śpiesznie i dokładnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie działania poprzez zaprojektowanie ogrodów Kraków, po usługi ogrodniczne Wieliczkai. Zapewniamy jakość usług na wysokim poziomie przy pomocy ogrodów Kraków.
  Pamiętaj! Zadowolenie naszych Kontrahentów jest dla nas bardzo ważne - spersonalizowane podejście do nabywcy pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym poziomie!

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo »

  Interesuje Cię remonto łazienki, kładzenie gładzi czy remont domu? Tylko u nas przeczytasz jak dobrze zabrać się za remont swojego domu czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.interesuje cię remonto łazienki, kładzenie gładzi czy remont domu? tylko u nas przeczytasz jak dobrze zabrać się za remont swojego domu czy biura. zapraszamy serdecznie na naszą stronę [url=http://remont.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty kuchni Gdańsk »

  Autorzy projektów kuchni z Gdańska umieszczonych na Pikea.pl zaprojektują i wykonają aranżacje każdej kuchni. Zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii i wizualizacji projektów kuchni.autorzy projektów kuchni z gdańska umieszczonych na pikea.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama »

  Masz spółkę i chcesz ją rozreklamować? Słupy ogłoszeniowe to znakomity pomysł. Dlaczego? Jest to bardzo intuicyjny i komfortowy sposób na szybką reklamę. Znajdują się głownie w miejscach publicznych, gdzie przebywa bardzo dużo ludzi, głownie w centrum lub przy przystankach autobusowych czy tramwajowych. Słupy ogłoszeniowe pełnią różnorodne funkcje. Kiedyś przeznaczone były wyłącznie na plakaty, później komunikaty,  a od niedawna zostały odkryte przez świat reklamy.  Słupy ogłoszeniowe to bezpłatna forma reklamy, przez co są pożądane przez różnorodne instytucje. Wszyscy ludzie często wręcz z nudów oglądają i czytają to co się na nich znajduj. Zdarza się, że wynajdują  dane dla siebie rentowne, w pewnych sytuacjach nie. Są różnorakie formy reklamy.  Większość stawia na kolor, bardzo wyraziste kolory, które zaraz z daleka dają o sobie znać. Nie da się w ogromnej liczbie przypadków przejść obok nich obojętnie, bo wzrok w każdej chwili w ich kierunku wędruje, głownie z ciekawości, na czym zyskują spółki.
   

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

strony www (22), elektryk (1), mieszkanie (86), biznes (3), pożyczka (1), hydraulik (1), remonty (1), ogłoszenia (1)

Firmy - nowa strona:

Adres: