Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Płytki ceramiczne »

  Najwyższej jakości wytwory ceramiczne ma w asortymencie firma Paste Group z Poznania. Istnieje ona w branży ceramicznej od 1993 roku. Dzięki kontaktom z uznanymi producentami z Polski i zagranicy, oferujemy zarówno innowacyjne rozwiązania, jak i ponadczasowe wyroby znanych firm. Glazurę w różnych deseniach i barwach, zdobiącą m.in. łazienki, kuchnie, można obejrzeć na witrynie paste-group.pl. Umożliwiamy składanie indywidualnych zamówień. Płytki ceramiczne, armatura sanitarna, chemia budowlana – sprzedaż w systemie hurt i detal. Salon czynny w godzinach: pt-sob. 9-18, sob. 10-15. Kontakt – nr tel. 605 83 69 10, email: biuro@paste-group.pl.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profil Serwis Strona Główna »

  Jesteśmy polską firmą usługową, zajmującą się pracami specjalistycznymi, w zakresie kompleksowej obsługi kominów przemysłowych.-komin stalowy-komin ceramiczny-komin żelbetowyNaszą coraz silniejszą pozycję na rynku zawdzięczamy:- efektywnej współpracy z inwestorami, uwzględniając ich indywidualne potrzeby- konkurencyjnym cenom-szybkim czasem realizacji

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Koncert Sheyla Bonnick »

  Dobrze zorganizowana impreza firmowa z profesjonalnymi artystami zapewnia doskonałą zabawę. Impreza z udziałem znanych muzyków polskich na terenie Polski. Zapewniamy artystów polskich na imprezy plenerowe. Występy topowych artystów międzynarodowych gwarantują szaloną zabawę.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terrazyt białstok »

  Firma Gryster zajmuje się sprzedażą terrazytu - tynków szlachetnych dla Twojego domu - tynki Białystok i okolice. Jeśli zależy ci na uzyskaniu elewacji wysokiej jakości, to w grę wchodzi tylko terrazyt, który można stworzyć w dowolnym kolorze. Zarówno wg próbnika kolorów jak i na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość gdynia »

  Jesteśmy kancelarią podatkową które to zawsze wykonuje swoją pracę naprawdę bardzo porządnie. Jeśli pragniesz by twoje rachunki zostały sporządzone naprawdę bardzo porządnie oraz bardzo dobrze to serdecznie zapraszam do skorzystania z naszego biura. Jesteśmy pewni, że nie zawiedziesz się zlecając nam rachunki. Wszystko to dlatego, że pracujemy na rynku rachunków już od kilku lat. To właśnie to może zagwarantować Ci, że wszystko zawsze zrobimy naprawdę bardzo dokładnie. Zapraszam serdecznie również na stronę po dużo więcej informacji na temat naszego biura.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny i Piece Piekarnicze, Maszyny i Piece Cukiernicze - Wagner i Wagner »

  Nowe i Używane: Maszyny i Piece Piekarnicze, Maszyny i Piece CukierniczeNASZ PODSTAWOWY PROFIL SPRZEDAŻY TO:- używane maszyny piekarnicze i cukiernicze najlepszych zachodnich firm, - używane piece piekarnicze i cukiernicze, - produkcja urządzeń ze stali nierdzewnej: - komory rozrostu ciasta, - wózki do pieców obrotowych, - wózki do aparatów załadowczych, - regały, - okapy, - stoły, itp.- produkcja aparatów załadowczych, - produkcja tac formierskich do dzielarek.NASZE ZALETY TO:Bardzo dokładny remont wszystkich maszyn i pieców.Czyszczenie elementów stalowych, korpusów za pomocą piaskowania.Malowanie natryskowe specjalnymi utwardzanymi farbami.Większość elementów stalowych pokryta jest nowym chromem lub ocynkiem.Wymieniamy WSZYSTKIE łożyska, uszczelnienia, oleje, śruby.Na życzenie Klienta osłony przy piecach stalowych wykonujemy ze stali nierdzewnej.GWARANTUJEMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ WSZYSTKICH OFEROWANYCH URZĄDZEŃ.JESTEŚMY OBECNI PRZY PRÓBNYCH WYPIEKACH, W RAZIE POTRZEBY DOKONUJEMY REGULACJI.NA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONUJEMY INSTALACJĘ KOMINOWĄ I PALIWOWĄNA WSZYSTKIE URZĄDZENIA UŻYWANE UDZIELAMY 6 - MIESIĘCZNEJ, NA NOWE 12 - MIESIĘCZNEJ GWARANCJIZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ SERWIS POGWARANCYJNY

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Żyrardów »

  Rzeczoznawca majątkowy Żyrardów, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi drewniane »

  Entra to producent drzwi oraz schodów. Oferujemy drzwi drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi szklane oraz drzwi całoszklane. Także szeroki asortyment schodów drewnianych, metolowych, szklanych. Prowadzimy sprzedaż na terenie całej Polski, nasze salony mieszczą się między innymi w Gdańsku, Gdyni, Warszawie. Stolarka drzwiowa, producent schodów - drzwi oraz schody z Entry. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Fabryka SWISSGRAF zajmuje się wytwarzaniem różnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmy fabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu i funkcjonujemy już od wielu lat gromadząc przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Dodatkowo w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess »

  Gorąco zapraszam do odwiedzenia strony agencji modelek. Nasza agencja mieści się w Warszawie jednak obsługujemy klientów z całego kraju. Jeśli poszukujesz hostess na imprezy to znakomicie trafiłeś. Jesteśmy w stanie zorganizować również pokazy mody, jeśli chcesz poznać poznać ofertę naszej agencji hostess to zapraszam do odwiedzenia naszej strony już dzisiaj. Z naszą agencją Twoja firma łatwiej osiągnie sukces. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy podatkowi łódź »

  Przed przedsiębiorcami odpowiedzialna i po mistrzowsku kierowana kancelaria biegłych rewidentów. Specjalizuje się w obszarze doradztwa przedsiębiorstwom, firmom małym, średnim i dużym. Spółkom z kapitałem polskim i obcym. Spółkom mającym najłatwiejszą, jak i złożoną strukturę organizacyjną. Propozycję usługi księgowe łódź posiadają bardzo obszerną, podpowiedzą nam nie tylko w dziale personalnym i księgowości, ale także przeprowadzą audyt bilansowy i podatkowy.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deratyzacja »

  Insektum-2 przedsiębiorstwo świadcząca kompleksowe usługi, a ponadto doradztwo w zakresie dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i zabiegów specjalnych. Stosowane z wykorzystaniem nas środki posiadają niezbędne zezwolenia MZ, atesty PZH , a ponadto karty charakterystyki.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa piecyków gazowych Kraków tel.500-837-898 »

  USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych Opracowujemy instalacje gazowe i próby szczelności włącznie z protokołami (przykładowo: dla Gazowni, Straży Pożarne przeglądy, czyszczenie i regulacja, ANALIZA SPALIN pod kątem zawartości CO (tlenku węgla KOTŁY GAZOWE DWUFUNKCYJNE - kotły wiszące, kotły kondensacyjne USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • KOMINKI FRANCUSKIE, WKŁADY KOMINKOWE Z PŁASZEM WODNYM »

  OFERUJEMY FRANCUSKIE WKŁADY KOMINKOWE.PONAD 40 różnych modeliWKŁADY KOMINKOWE Z PŁASZCZEM WODNYM,PALENISKA DO KOMINKÓW OTWARTYCHUPUSTY DLA SKLEPÓW I MONTAŻYSTÓW.PPH-SKAT-ARS s.c. Szostak i S-ka. ul. Warszawska 34/306 (piętro 3) 25-312 Kielce. www.kominki-skat.com.pl

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi fachowcy - forum klientów »

  Najlepsi fachowcy w swoich dziedzinach z całej polski. Dodaj swojego fachowca i daj ocenić innym.ogólnopolski ranking fachowców. Portal rekomendowani.com to miejsce gdzie możesz bezpłatnie: Znaleźć rzetelnych fachowców, Polecić sprawdzonych fachowców innym użytkownikom, Przestrzec innych użytkowników przed nierzetelnymi usługodawcami/fachowcami, Wypowiedzieć się na temat danego fachowca lub firmy, Tworzyć rankingi najlepszych fachowców, Korzystać z porad innych użytkowników oraz fachowców, Udzielać porad innym użytkownikom, Zlecać wykonanie określonych usług firmom oraz fachowcom korzystającym z portalu rekomendowani.com. Jeżeli posiadasz firmę, prowadzisz działalność gospodarczą lub po prostu jesteś fachowcem na łamach naszego portalu możesz: Bezpłatnie stworzyć wizytówkę Swojej firmy, Dotrzeć do tysięcy klientów korzystających z portalu, Uzyskać darmowy dostęp do rekomendowani.com.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wehrmacht »

  Partyzant.pl Zajmujemy się przede wszystkim elementami wyposażenia i umundurowania amerykańskiego oraz niemieckiego z okresu Drugiej Wojny Światowej. Ponadto staramy się powiększać ofertę o wyposażenie z okresu Pierwszej Wojny Światowej i Kampanii Wrześniowej a także Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Przywiązujemy wagę zarówno do kroju, barw jak i dodatków, starając się by różne elementy były dobrze do siebie dopasowane. Jesteśmy świadomi, że dążenie do ideału to powolny i mozolny proces. Staramy się by sprzedawane towary nie tylko wyglądały dobrze, ale także charakteryzowały się użytecznością oryginalnego wyposażenia i dorównywały mu wytrzymałością. W naszej ofercie między innymi:* Umundurowanie historyczne - niemieckie, brytyjskie, * bluza M-44, * spodnie M-37, * anorak, * buty, * torby, * modele pojazdów, * oraz inne elementy wyposażenia.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona Marihuany »

  Zastanawiałeś się swego czasu gdzie nabyć ogromne pestki maryśki ? Gdzie je pozyskać ? Jak zacząć je kolekcjonować ? Toteż nasiona zioła legalne na terenie RP i możesz je zapoczątkować kolekcjonować w tym momencie . Jedynie teraz do jakiegokolwiek zlecenia ziaren marihuany dodajemy bezpłatne feminizowane nasiona marihuany. Aby rozpocząć kolekcjonować pestki maryśki autoflowering powinno się kupić je w seedbanku a po kilku dobach paczka będzie już u ciebie w mieszkaniu . Pestki gandzi jakie proponujemy w lokalnym shopie online przez Internet są sprowadzone z takich zakątków globu jak Hiszpania .
  Nasze potworne przemawia za sklepem www . Bardzo mnóstwo spełnionych nabywców jest przejawem naszej działalności i naszego profesjonalizmu . W tej chwili obecnie zamów nasiona konopi a otrzymasz upominek od naszego seedbanku. Odmiany jakie proponujemy to Marley's Collie,First Lady,Skywalker,Blueberry,Maple Leaf Indica,Califorian Orange,Maple Leaf Indica,White Russia,First Lady,Lowryder 2. Z takich seedbanków jak T.H. Seeds, Cali Connection, Flash Auto-Flowering Seeds, Reeferman Seeds, Reeferman Seeds, The 7 Dwarfs Seedbank . Hodowla marihuany jest zabroniona.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Tarnów »

  Vision Jobs - biuro tłumaczeń Tarnów. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata. Naszym atutem jest wysoka jakość tłumaczeń oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych tłumaczy.Biuro tłumaczeń Vision Jobs to również najnowsze rozwiązania informatyczne, które sukcesywnie wdrażamy. Obsługujemy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Na rynku tłumaczeń funkcjonujemy od wielu lat. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem na każdym etapie realizacji zlecenia, dzięki temu nasi Klienci pozostają nam wierni.
  Specjalizujemy się w tłumaczeniach: Tłumaczenia techniczne ( Tłumaczenia techniczne wykonujemy wraz z obróbką graficzną oraz zapisem w większości formatów, w tym w formacie PDF),  Tłumaczenia medyczne, Tłumaczenia prawnicze, Tłumaczenie prospektów emisyjnych, Tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, Tłumaczenie stron i portali internetowych, Tłumaczenia publikacji, pism i książek popularnonaukowych, Tłumaczenia dokumentów samochodowych.
  Zawsze gwarantujemy naszym Klientom ekspresową obsługę pojawiających się zleceń, zapewniając tym samym najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń.
  Na każdym etapie zlecenia zapewniamy ścisłą poufność tłumaczonych materiałów.
  Profesjonalizm i pasja, z jakimi podchodzimy do każdego zlecenia, w połączeniu z ciężką pracą wysoko wykwalifikowanego zespołu tłumaczy sprawiają, że można nam w pełni zaufać, jeśli chodzi o jakość i dotrzymanie terminów powierzonych tłumaczeń.
   
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
  Biuro tłumaczeńVision Jobs - biuro tłumaczeń Tarnów. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z większości języków świata.

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie gastronomii »

  Szanowni Państwo pragniemy opisać naszą komplesową ofertę dedykowaną biznesowi.Jesteśmy długo już istniejącą korporacją wykonującym rzeczy użytku gastronomicznego.W naszym asortymencie mamy : noże kuchenne, grille, odzież dla gastronomii, urządzenia gastronomiczne, kuchenki, blaty itd .Ze względu na małą cenę a także bardzo wysoką jakość naszych rzeczy naprawdę dobrze jest zainteresować się naszą ofertą.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą witrynę www gdzie możecie zapoznać się z szczegółową ofertą.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materace termoelastyczne »

  Komfort podczas snu to niesłychanie ważny czynnik wpływający na nasze samopoczucie. Właściwe ułożenie kręgosłupa podczas snu i optymalne odprowadzanie wilgoci to najbardziej istotne czynniki zapewniające spokojny sen. Aby je sobie zapewnić należy wybrać doskonały materac. Dosłownie najtansze materace to prawdziwa wygoda snu i dobre i odpowiednie ułorzenie twojego kręgosłupa nie czekaj kup materace wysokiej klasy i ciesz się dobrym zdrowiem

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: