Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Tłumacz niemiecki »

  Jak zakładam, zainteresowany jesteś zamówieniem tłumaczenia. Jeśli jesteś z któregoś z następujących miast: Białogard, Golub-Dobrzyń, Jaworzno, Jelenia Góra, Milicz, to przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle ciekawą ofertę. Nasz tłumacz niemiecki wykona dla Państwa w trybie pilnym wymagane tłumaczenie. W zależności od Twojego miejsca zamieszkania, tłumaczenie zostanie wykonane przez jeden z naszych punktów obsługowych: biuro tłumaczeń Tomaszów Mazowiecki, biuro tłumaczeń Siemianowice Śląskie, biuro tłumaczeń Elbląg, który zamówienie prześle do jakiegoś dysponującego czasem wolnym grójeckiego tłumacza. Ukończone tłumaczenie otrzymasz szybko i wygodnie pocztą elektroniczną (albo zwykłą pocztą). Za usługę też możesz zapłacić bez wychodzenia z domu, dokonując przelewu elektronicznego. (Tekst: limeryk.)

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy mazowieckie, baza firm z woj. mazowieckiego. Warszawa, Radom »

  Właśnie pod tym jednym adresem kryje sie kilkadziesiąt innych. Znajdź firmę lub przedsiębiorstwo z centrum Polski! A może wybierasz się na wczasy? U nas znajdziesz n ajtańsze oferty. Warszawa, Radom. Zachęcamy do korzystania z serwisu.

  Data dodania: 09 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Holandia Praca »

  Praca zagranicą stała się dla Polaków bardzo istotnym elementem, zarówno, jeśli chodzi o karierę, nabywanie nowych doświadczeń, podnoszenie swoich kwalifikacji jak i o kwestie czysto zarobkowe. Wynagrodzenia za pracę zagranicą są nawet kilkunastokrotnie wyższe niż wynagrodzenie za taką samą pracę wykonywaną na terenie naszego kraju, stąd też coraz większe zainteresowanie tym kierunkiem podjęcia pracy.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo dla firm »

  Podstawowy obszar realizacji proponowanych przez firmę Arena Consulting Group Sp. z o. o. jest podzielony na trzy główne zakresy tematyczne. Kompleksowe doradztwo strategiczne zawiera w sobie nakreślenie i implementację strategii, jak i wykonanie analiz strategicznych. Proponowana analiza SWOT zawiera zdefiniowanie silnych i słabych stron firmy, możliwości jej ekspansji i potencjalnych zagrożeń dla jej funkcjonowania. Kolejnym obszarem jest wsparcie zarządzania. Podgrupy ze wspomnianego obszaru obejmują kwestie takie jak zarządzanie zasobami ludzkimi, optymalizacja kosztów i optymalizacja procesów biznesowych. Trzecia z dziedzin, doradztwo finansowe dla firm, stanowi paletę kompleksowych realizacji, mających za zadanie uzyskanie i konsekwentne utrzymanie płynności finansowej firmy. Usługi z tej dziedziny obejmują zarządzanie finansami, pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania czy opracowanie biznesplanu.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje wodne »

  Firma Mitsubishi Electric trudni się szeroko pojętym przemysłem. Oferuje usługi w sektorach motoryzacyjnych,spożywczych, tworzyw sztucznych oraz gospodarce wodnej. Olbrzymie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa jest powodem tego, że wszyscy nabywcy będą zadowoleni w stu procentach ze świadczonych, przez firmę usług. Jeżeli funkcjonujesz w gospodarce wodnej i interesują Cię aplikacje wodne, Mitsubishi jest najdoskonalszym partnerem, wytwarzającym systemy będące niezawodnymi, dającymi stu procentach gwarancję. Aby otrzymać więcej danych o firmie, wejdź na stronę internetową www.mpl.pl.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mbank Warszawa »

  Szukasz placówki najlepszego banku internetowego mBanku w u siebie w mieście? Próbujesz znaleźć mBank Warszawa lub inne miasto? Mamusi dla Naszych Gości dobrą nowinę. Opisujemy stronę www mbank-placowka.pl Tutaj znajdziecie w każdym momencie obowiązujące adresy, numery telefonów centr inwestycyjnych mBanku. Nie czekaj dopiero co wejdź na naszą stronę web. Jeżeli chcesz ustanowić rachunek bankowy w mBanku lub załatwić jakiś kredyt. Wystarczy że klikniesz do nas :) Rachunki w mBanku, konta firmowe to czysta przyjemność. Prowadzenie, przelewy bezpłatnie. Kredyt o ile niezbędny dostaniesz w 15 kwadrans wprost na Twój rachunek. To doprawdy MEGA sprawa Taki mBank. Jeżeli już jeszcze nie masz tam rachunku bankowego to mam pytanie: na co czekasz?

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań i domów »

  Interesuje Cię wykończenie mieszkania, urządzanie domu czy tapetowanie? W naszym serwisie przeczytasz jak profesjonalnie zabrać się za urządzanie własnego mieszkania czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stylista fryzur Warszawa »

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia mojej osoby a także mojej nowoczesnej strony internetowej o tematyce stylista fryzur warszawa . Nazywam się  Patryk Zawadzki i zajmuje się modelowaniem fryzur, moja pasja to stylista fryzur . Moja przygoda z fryzjerstwem rozpoczęła sie w 2003 roku, zajmowałem się modelowaniem fryzur jako stylista Patryk Zawadzki . Zaczęło się to dokładnie od wspólpracy z Agencją Modelek i Modeli HooK w Poznaniu. To tam na szkoleniu dla modelek i modeli trafilem do salonu Stylisty Fryzur Pawla Kamińskiego. To glównie za jego namową postanowilem pójść w kierunku fryzjerstwa. Trafiłem do wlosko-polskiej Szkoly Fryzjerskiej Gabriel w Kaliszu. Tam stawiałem swoje pierwsze kroki w fryzjerstwie pod okiem Ewy Pieczarki i Raffaele Vecchioli. Po ukończeniu szkoły wrócilem do Poznania. Tam trafiłem do sieci salonów Trendy, gdzie praca rozpoczęła się od szkoleń w Centrum Szkoleniowym Trendy  w Bielsku-Bialej oraz w Centrach Szkoleniowych Wella w Poznaniu i w Warszawie. Szkolenia bez przerwy trwały około 3 miesięcy. Od 2005 roku mieszkam w Warszawie. Tutaj przez klika lat pracowalem w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Od 2008 roku jestem instruktorem w Business School.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Wołomin »

  Rzeczoznawca majątkowy Wołomin, wycena nieruchomości: gruntów, zabudowań, mieszkań, obiektów handlowych, usługowych i magazynowych. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, odszkodowanie za wywłaszczenie, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej, ocena opłacalności inwestycji, szacowanie nieruchomości dla potrzeb sprzedaży (przetarg) nieruchomości, ustalenie opłat za użytkowanie wieczyste. Do pozostałych usług należą certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne ) oraz termowizja (badania termowizyjne).

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa i okolice, wycena nieruchomości: gruntów, zabudowań, mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje czynności wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, studium wykonalności projektu, oszacowanie wartości dla potrzeb ustalenia wysokości opłat adiacenckiej i planistycznej, wycena dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, w tym przetargu, odszkodowanie za wywłaszczenie. Dodatkowe usługi to badania termowizyjne (termowizja), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z artykułami biurowymi »

  Jesteśmy firmą, który dostarcza swoim Klientom materiały natomiast artykuły biurowe, dodatki komputerowe, narzędzia eksploatacyjne. Firma Lobos posiada sklep z artykułami biurowymi oferuje artykuły biurowe najwyższej jakości. W ofercie prezentujemy m.in. takie akcesoria jak: laminatory, segregatory, niszczarki, papier ksero, tonery, drukarki. Naszym Klientom gwarantujemy wysoką dostępność towarów oraz konkurencyjny poziom cenowy.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Nagminnie usytuowane na działkach słupy energetyczne są tak zaprojektowane oraz przygotowane aby pod względem wytrzymałości mechanicznej, elektrycznej prowadzić druty napowietrznych linii energetycznych. Wymiary słupów energetycznych uzależnione są od napięcia znamionowego linii energetycznej. Słupy energetyczne muszą wytrzymywać naciągnięcie od przewodów fazowych i odgromowych, parcie wiatru, zmianę naprężeń przy zmianach temperatury, zmianę ciężaru przewodów. Słupy energetyczne są tak poustawiane aby zagwarantować bezpieczeństwo i odległość drutów od siebie. Poustawiane na gruntach słupy energetyczne mają ogromny oddziaływanie na wygląd krajobrazu. Dzieje się tak ponieważ kształt linii energetycznych musi spełniać wszystkie normy dyktowane przez wytrzymałości mechaniczne i elektryczne oraz realizować wszelkie wymagania, by nie doprowadzić do ryzyka porażenia ludzi i zwierząt w okolicy linii energetycznych. Bardzo często na słupach energetycznych stosuje się także słupowe stacje transformatorowe, których celem jest rozdzielanie energii elektrycznej. Linie energetyczne przebiegają wzdłuż i wszerz kraju, transportujac energię do każdego domu, dlatego że energia elektryczna jest powszechnie dostępna i nie ma takiej osoby, która by z niej nie korzystała. Nie znaczy to jednak, że dostawcy pradu elektrycznego mogą umieszczać słupy energetyczne w każdym pasującym dla nich miejscu. Wielu posiadaczy gruntów rolnych, działek budowlanych na których znajdują się słupy energetyczne wysokiego napięcia nie ma pojęcia, że ich ziemia jest wykorzystywana przez zakład energetyczny za darmo. Natomiast z tego tytułu można się ubiegać o uzyskanie dużego odszkodowania.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ray ban »

  Internetowy obiekt handlowy optyczny Visus. Istniejemy na rynku polskim od 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową okularów, oprawek oraz różnego rodzaju akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Kraj kolosalny alternatywa opraw korekcyjnych tudzież przeciwsłonecznych  marki Ray Ban. Okulary są lekkie, dopasowane, poprawiające postać zaś wystawność widzenia. Gwarantujemy szybką i przyjemną obsługę, najlepszą jakość, w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki z nadrukami Olsztyn - gdzie szukać wykonawców? »

  Nadruki na koszulkach tworzy się różnymi metodami, zależnymi od materiału z jakiego wykonano koszulki ich koloru i oczekiwanego efektu. Mogą być jedno albo wielokolorowe albo wielobarwne z opcją przejść tonalnych barw. Metody w większości wypadków stosowane to flex, polegająca na wgrzewaniu w materiał gładkiej folii. Odmianą tej metody bywa flock, czyli wgrzewanie folii z meszkiem. Wszystkich zainteresowanych tematem koszulki z nadrukami Olsztyn zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl. Tam odnajdą dostawcę.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje bożonarodzeniowe »

  Chciałbyś dobrze przygotować się do świąt ? Proponujemy najlepszy wybór wsród oświetleniowych dodatków na święta. Dekoracje świetlne są perfekcyjnym elementem ktory można umiescić na zewnątrz budynku, żeby prezentowały blast lub ładne wzorki sąsiadom czy przejezdnym gościom. Masz ciekawy pomysł ? - Nic nie stoi na przeszkodzie, by go wykorzystać. Istnieje kilka gotowych koncepcji które można wykorzystać do własnego lokalu mieszkalnego tj. światełka choinkowe albo chociażby gotowe illuminacje. Wybór jest ogromny, zatem nie powinieneś decydować na samym początku - możesz sukcesywnie zwiększać swój asortyment świątecznych towarów - bo czemu nie :) Spróbuj a podziw sąsiadów nad swoim domem będzie ogromny. Ciekawie również wyglądają dekoracje led które nie pobierają dużo energii a świecą jasnym światłem.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych »

  Projektowanie stron internetowych
  Niewątpliwe dzisiaj sporo godzin spędzamy przed komputerem. Przeglądamy dużo stron www i zazwyczaj oceniamy ich jakość estetyczną. Niewątpliwie od jakości strony decyduje jej poczytność. Jeśli czytamy przykładowo portal o motoryzacji, gdzie nie znajdziemy jakichkolwiek animacji, a szata graficzna jest niezwykle słaba, to taka witryna nam się nie podoba. Dlatego niezwykle ważne jest zadbanie o każdy element. Dziś graficy komputerowi mają znacznie więcej pracy, gdyż trzeba umieszczać często nowe elementy, a także kontakty z portalami społecznościowymi. Projektowanie stron internetowych, w zależności od jej wielkości oraz wielu podstron może zająć czasem wiele czasu. Jeśli dodatkowo zleceniodawca ma duże wymagania oraz wiecznie chce zmian, to może być to mecząca praca. Często są już gotowe szablony, od jakich można zacząć Projektowanie strony internetowej, jednakże nie będzie ona w taki sposób całkowicie oryginalna. Dlatego warto budować stronę www od zera. Im bardziej zróżnicowana i ładna graficznie witryna internetowa, tym posiada się duże szanse na jej sukces w danej branży.

  Data dodania: 11 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Holandia praca »

  Contrain - praca w Holandii. Nasza firma zajmuje się pośrednictwem pracy, umożliwiamy znalezienie pracy na terenie Holandii. Zapewniamy pełne zadowolenie klienta. Oferujemy pewne zatrudnienie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, lub punktu terenowego w Łodzi na ulicy 3 Maja 14a, gdzie będą mogli Państwo poznać szczegóły naszej oferty.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Forte »

  Z grupą pozytywnie zwariowanych ludzi tworzymy zespół Forte. W tradycyjnym, pięcioosobowym składzie, w oparciu o perkusję, gitarę basową, gitarę elektryczną oraz instrumenty klawiszowe, serwujemy 100% porządnej muzyki granej tylko i wyłącznie na żywo.Gramy na imprezach takich jak wesela, studniówki, zabawy taneczne, festyny itp.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka Brukowa »

  Betonowa bryła brukowa, cyklicznie kojarzona spośród szarymi płytami chodnikowymi, w rzeczywistości bardzo się od nich różni. Charakteryzuje się białogłowa daleko większą trwałością a wytrzymałością na brzemię aniżeli tradycyjne płyty chodnikowe, występują w różnorodnych kolorach a ciałko, jest dozwolone czesać ego w dowolne wzory . Awans technologiczny w produkcji kostki brukowej zaowocował wielkim urozmaiceniem oferty. Pojawiają się nowe ciałko, bogatej kolorystyce, nowe faktury a urozmaicone uporządkowanie. Spośród powodzeniem być może luzować białogłowa naturalne kamienie takie gdy marmury, porfiry, terakoty azali granity, być może być podobnie stylizowana na antyczny bruk. Aby aczkolwiek układanym dzięki nas powierzchni nadać charakterystyczny bieg a charme nie basta lecz akuratny alternatywa materiału . Aktualny jest dodatkowo akuratny algorytm a badania jego realizacji . Swoim klientom oferujemy nie lecz doskonałą kostkę brukową, aliści dodatkowo algorytm architekta a usługę układania kostki dzięki certyfikowany fabryka brukarski. Pozwoli owo behawior walorów estetycznych a użytkowych dzięki co niemiara dziesięcioleci układanym powierzchni.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Łańcut »

  Expert-lancut.pl jest lokalnym wortalem internetowym, który stanowi katalog firm z Łańcuta. Jeżeli pragną Państwo szybko i efektywnie wyszukać konkretne przedsiębiorstwo w Łańcucie – serdecznie zapraszamy na łamy witryny Expert-lancut.pl.Wortal jest także wartościowym źródłem wiadomości na temat aktualności z życia miasta. W obrębie strony znajdują się informacje o pracy w Łańcucie i okolicach oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych w obrębie miasta. Strona została stworzona głównie z myślą o firmach z Łańcuta, które pragną zostawić swoją wizytówkę w sieci, tym samym zwiększając swoją popularność. Na naszej stronie goszczą już takie firmy z Łańcuta jak Wim Opony, Proserit, Art-Wood czy Agencje Obrotu Nieruchomościami Centrum. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu oraz do pozostawiania komentarzy na temat poszczególnych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: