Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Domy szkieletowe »

  Domy szkieletowe budowane przez naszą firmę oparte są na konstrukcji drewnianej, jest to świerk skandynawski, czterostronnie strugany, nieimpregnowany, suszony w wysokich temperaturach, wykluczających jego gnicie jak również eliminujących szkodniki. Jak wszystkim wiadomo, drewno jest materiałem ekologicznym, dlatego też, po wprowadzeniu się do naszego domu, mogą Państwo poczuć przyjemny, przytulny i przede wszystkim ciepły klimat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy - Adresso.pl »

  Chciałbym pokazać Państwu nowopowstały portal agencji Elitemedia.pl, którego celem jest publikację w Internecie rzetelnych firm i przez plasowanie ich jak na jak najwyższej pozycji w rankingu serwisu internetowego Adresso.pl. Zgłaszanie firm jest zadaniem dziecinnie prostym, wystarczy wybrać lokalizację na mapie i podać wszystkie typowe dane firmy, takie jak nazwa, telefon, adres e-mail. Wystarczy aktywować wpis klikając w osnośnik przesłany przez e-mail i można cieszyć się jej wyświetlaniem w rankingu firm Adresso.pl.Również dodawanie opinii jest dziecinnie prostym zadaniem, wystarczy podaći swoje imię lub ksywę, adres e-mail i napisać krótki komentarz. Po zatwierdzeniu e-mail-owym opinia będzie aktywna, a zapisane punty będą zliczane.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kraków elektryk tel. 500-837-898 »

  Usługi Elektryczne Pogotowie Elektryczne Posiadamy ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności. Ocenę stanu instalacji elektrycznej, od którego uzależniony jest zakres prac, powinien wykonać uprawniony elektryk . Oferujemy usługi elektryczne : wykonanie nowej instalacji elektrycznej, montaż i naprawa sprzętu oświetleniowego, wymiana tablic elektrycznych, skrzynki bezpiecznikowej. Instalacja zabezpieczeń różnicowoprądowych dla bezpieczeństwa domowników. Przenoszenie liczników elektrycznych Zmiana położenia i liczby włączników oraz gniazd wtykowych. www.sgiw.com Przyłączanie żyrandoli, halogenów, sprzętu oświetleniowego. Podłączanie płyt elektrycznych, kuchni elektrycznych, kuchenek indukcyjnych, piekarników, innego sprzętu AGD. Zakładanie nowej i wymiana obecnej instalacji elektrycznej w domach,mieszkaniach,garażach,magazynach,itp.Posiadamy uprawnienia elektryczne. ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji www.sgiw.com Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, wymiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka.montaż/wymianę przewodów wraz z osprzętem montaż rozdzielnic i liczników www.sgiw.com odbiór instalacji pod przyłącze lub licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład i inne prace elektryczne

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro będące siedzibą notariusza »

  wszelka jednostka powinna mieć własną siedzibę. Jeżeli bywa to przedsiębiorstwo usługowe, to na pewno klient goszczony jest w biurze, gdzie toczone są rozmowy, dotykające konkretnej sprawy, z którą pojawia się interesant. być może to kwestia związana na przykład ze schedą, gdzie obie strony domagają się prawa do odziedziczenia majątku, wchodząc ze sobą w konflikt. Można tą sprawę rozstrzygnąć na dwa sposoby. jednym jest proces sądowy, a następnym skorzystanie z pomocy urzędnika. jeśli zatem chcemy wybrać to drugie rozwiązanie pójdziemy do przytoczonego biura, które zatrudnia urzędników zajmujących się notariatem. wzorem może być miasto stołeczne, gdzie swoje siedziby ma wielu notariuszy. Skoro jest to kancelaria notarialna Warszawa okaże się głównym miejscem dotykającym własnym zakresem tak stolicę, jak i okolice powiatowe. Zatem przy tym sporze, w jakim nie można osiągnąć ugody, sprawy w swoje ręce bierze urzędnik notarialny i opierając się o konkretne papiery, jak na przykład wola, rozwiązuje sporne kwestie. Urzędnik taki postępuje zgodnie z prawem, a rezultat końcowy zawsze jest nie do podważenia.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy sprzętów analogowych »

  Serdecznie Państwu przedstawiamy nasza ofertę naprawy analogów. Jesteśmy serwisem firm takich jak yassica hawllet oraz innego sprzętu fotogaficznego. Cechuje nas wytrwałość dzięki czemu jesteśmy w stanie zrobić każdy aparat analogowy. Naprawa analoga nie stanowi dla nas problemu co potwierdza nasze utrzymanie na rynku przez wiele lat. Mogą u nas Państwo także dokupić a także wymianić kliszę w swoim aparacie fotograficznym. Do nas moga się Państwo zwrócić także w sprawach obsługi aparatów analogowych. Jako ostatni serwis w Warszawie który serwisuje sprzęt analogowy uzyskują u nas Państwo darmowy kosztorys naprawy w przypadku wyrażenia zgody na naprawę bądź 20zł w przypadku rezygnacji. Na swoje naprawy udzielamy aż do 30 dni gwarancji serwisowej liczonej od daty powiadomienia o zakończeniu wykonanej usługi. Jako jedyni możemy się pochawlić szybkością naprawy która wynosi do 2 dni.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy SulejówekWycena nieruchomości Sulejówek »

  Rzeczoznawca majątkowy Sulejówek, wycena nieruchomości: gruntów, zabudowań, mieszkań, obiektów handlowych, usługowych i magazynowych. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, feasibility study, szacowanie nieruchomości dla potrzeb sprzedaży (przetarg) nieruchomości, ustalenie opłat z tytułu użytkowanie wieczyste, wynagrodzenie z wywłaszczenie, oszacowanie wartości dla potrzeb ustalenia wysokości opłat adiacenckiej i planistycznej. Do pozostałych usług należą certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne ) oraz termowizja (badania termowizyjne).

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki hotelowe »

  Okno jest szczególnie istotnym elementem każdego pokoju, a właściwe jego ozdobienie często świadczy o tym, jak owe pomieszczenie będzie postrzegane w całości. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest powieszenie zasłony, która możne być wykorzystana samodzielnie albo też w różnych kombinacjach, chociażby z firanką. Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie propozycja materiałów na zasłony jest niezwykle szeroka. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo także żaluzje drewniane, czy rolety rzymskie. W zależności czy mamy ochotę ja zastosować jako jedyną ozdobę, może być niezwykle dekoracyjna. Jeśli natomiast zestawiamy ją z innymi dodatkami, czy dekoracjami mamy możliwość zastosować prostsze w formie i barwie wyjście, które będzie jedynie dodatkiem całości dekoracji okna. Dostępne u nas w sprzedaży modele zasłon umożliwiają również niezwykłe wiele możliwości przy alternatywie ich kształtu, albo klarowności. Mamy możliwość zgodzić się na materiał złożony z kilku różnych, dla przykładu niezwykle na topie jest połączenie sztywnych i nieprzeźroczystych tkanin z koronką. Wyjątkowy kształt zasłony może także pomóc nam wyeksponować okno w bardzo oryginalny sposób.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bluzy sportowe »

   
  Nasze produkty to sztany dresowe konfekcja z polaru, spodenki sportowe, bluzy sportowe, koszulki, komplety sportowe, stroje kąpielowe a szlafroki dla wszystkich. W ofercie firmy jest odzież znanych, sportowych marek. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w pełni oryginalne, a oprócz tego pierwszej jakości. Nasza oferta jest różnorodna i bogata kolorystycznie. Sprzedajemy odzież damską, męską i dziecięcą znanych i renomowanych firm takich jak: Adidas, Reebok, Tommy Hilfiger, Merrell, Goggle, Nike, Puma, Ecco, Geox, Salomon.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis pralek Kraków tel.500-837-898 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.htmll/uprawnienia.htmlProfesjonalny serwis kreuje naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Opracowujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek praktycznie wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dysponujemy najwyższej jakości aparaturą pomiarową potrzebną do naprawy pralek. Mamy również szerokie zaplecze techniczne. Naprawy przygotowujemy w lokalu mieszkalnego u kontrahenta. Przykładamy dużą wagę do terminowej realizacji wszystkich zleceń jak i rzetelnego i starannego ich stworzenia.
   Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.html/uprawnienia.htmlFachowy serwis kreuje naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Realizujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamiennych. W przypadku braku danej części zamiennej na stanie, mamy sposobność szybkiego jej sprowadzenia. Mamy wysoce wykwalifikowaną kadrę, która zapewnia wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie.
   Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.html/uprawnienia.htmlSchludny serwis kreuje naprawy pralek w Krakowie a też inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Realizujemy naprawy pralek, naprawy zmywarek praktycznie wszystkich producentów sprzętu AGD.
   

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.narty.pl.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, bezpieczniki, zwarcia, zamiany, oświetlenie, przeglądy okresowe, naprawy i modernizacje aparatura elektryczna, elektroenergetyka. montaż/obieg przewodów wraz z osprzętem

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biżuteria srebrna oksydowana »

  Wyobraź sobie przelotne spojrzenia mężczyzn nieświadomie zawieszających wzrok na gustownym wisiorku zdobiącym Twój dekolt,

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków »

  Biznes FRUKKO zajmuje się sprzedażąa montażem przydomowych oczyszczalnieścieków. Nasza Biznes posiadabardzowysokiej klasy urządzenia Polskiego producenta. Oferujemy podobniejak oczyszczalniebiologiczno-mechaniczne jakia osadniki gnilne. Co więcej posiadamy w sprzedażyprzepompownie aż do wody oczyszczoneja aż do ścieków.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów fotograficznych »

  Oferujemy Państwu profesjonalny serwis sprzętu foto i video. Nasza firma naprawia sprzęt wszystkich producentów foto i video dostępnych na rynku. Posiadamy magazyn czesci zamiennych dzięki czemu możemy skrócić czas naprawy do minimum przy generowaniu niskich kosztów naprawy. Nasz zespół składa się z wykształconych i przeszkolonych pracowników którzy odbywają coroczne szkolenia aby móc świadczyć dla Państwa usługi na wysokim poziomie. Prowadzimy profesjonalne serwisy: serwis canon, serwis nikon, serwis sony, serwis olympus, serwis panasonic, serwis kodak. Kosztorysy napraw wykonujemy bezpłatnie i informujemy Państwa o koszcie naprawy przed jej dokonaniem. Na nasze usługi udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • GastroTek.pl - Wyposażenie gastronomii »

  GastroTek.pl Wyposażenie gastronomii sklep online. Oferujemy specjalistyczne urządzenia gastronomiczne, naczynia  kuchennei meble ze stali nierdzewnej, podgrzewacze, sztućce, i tym podobne. Przygotowujemy projekty technologicznye, dostawy urządzeń, montaż  i warsztaty personelu. Oferujemy gastronomiczny serwis urządzeń gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe Wrocław »

  Firma SWISSGRAF zajmuje się fabrykacją różnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Posiadamy stabilną pozycję na rynku. Wykorzystując doświadczenie oraz wprowadzając innowacyjne technologie jesteśmy w stanie zaoferować nader konkurencyjną ofertę przy czym dostarczając wyroby foliowe najwyższej jakości. W zależności od wielkości zamówienia jesteśmy w stanie wysunąć propozycję jeszcze bardziej korzystną ofertę. W zależności od wielkości zlecenia jesteśmy w stanie zaoferować kolejne upusty. Oferta do każdego zlecenia jest określana indywidualnie a opłata zależy od charakterystyki zamówienia, czyli wielkości zamawianych produktów oraz długości współpracy.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Turegion.pl - Twój katalog firm »

  Katalog branżowy turegion.pl zawiera ponad 110 000 firm z całej Polski. Znajdź firmę dla siebie - skorzystaj z bazy przedsiębiorstw w Polsce.

  Data dodania: 01 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zakładania, rejestracji i sprzedaży spółek. Oferujemy pomoc w zakładaniu spółek handlowych: Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i Spółki Akcyjnej.Po sprzedaży proponujemy Państwu kompleksową obsługę nabytej spółki. W ramach oferowanych usług: przerejestrować spółkę na nowego właściciela, użyczyć spółce adresu rejestrowego, poprowadzić jej pełną księgowość, a także płace.

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Granit »

  Firma Krokus jest producentem towarów z kamienia naturalnego. produkujemy takie towary jak kostkę granitowa, kolorową oraz kamień marmurowy. Naszą domeną jest kompetencja i pozytywne podejście do klienta. Po przez duże doświadczenie, wiemy doskonale jakie są Państwa potrzeby i zawsze służymy pomocą. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obuwie hurtownia »

  Małe firmy które się zajmują handlem obuwiem z reguły kupują je w jednej z hurtowni. Z reguły hurtownia butów handluje z przedsiębiorcami, lecz niekiedy prywatne osoby również mają możliwość robić zakupy. Właściciele firm podczas rozpoczynania handlu powinny wysłać komplet dokumentów, i są one sprawdzane i weryfikowane, i jeśli wszystko jest dobrze, to mogą zrobić pierwsze zamówienie. Obuwnicze hurtownie posiadają najróżniejsze modele zakupów, część wymaga zakupu pewnej liczby butów, niektóre zamówień na określony próg, a część z nich nie ma ograniczeń tego typu. W ostatnim czasie, w czasach królowania internetu także hurtowy handel zaczyna być widoczny coraz bardziej, a swój zwiększający się udział mają w nim także hurtownie z obuwiem. Wprowadzając w google frazę obuwie hurtownia albo buty hurtownia dostaniemy jako odpowiedź odnośniki do większości hurtowni obuwniczych. Warto pomyśleć nad rozpoczęciem współpracy z jedną z nich, ponieważ często się zdarza, że to co zapłacimy razem z wysyłką są mniejsze, niż w hurtowni obuwniczej, w której robiliśmy zakupy.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Bydgoszcz »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą galeria Fotografii. Profesjonalna fotografia cyfrowa, sesje fotograficzne, fotografia ślubna, fotografie ślubne, Zdjęcia ślubne są dla Nas zawsze największym wyzwaniem. I za każdym razem staramy się byście wspominali swoje przeżycia w tym dniu przy naszych zdjęciach z uśmiecham na ustach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: