Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Cegła klinkierowa »

  Nasi klienci mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku. Naszą domeną jest cegła klinkierowa to produkt w pełni mrozoodporny, a oprócz tego odporny na działanie czynników atmosferycznych. Poprzez ciągłe poszerzanie oferty mamy nadzieję, że każdy kto buduje, czy remontuje dom i mieszkanie znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz szerokiej gamy cegieł klinkierowych produkowanych w sposób tradycyjny, oferujemy dachówki ceramiczne.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • U kogo można zamówić usługę billboardy Olsztyn? »

  Wszystkich zainteresowanych tematem billboardy Olsztyn zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie wyszukać można wykonawców zewnętrznych form reklamowych w działalności reklama. Podobno za największy billboard w Polsce uważa się billboard będący reklamą Cyfrowego Polsatu, zainstalowany w Warszawie, przed siedzibą Polsatu. Ma powierzchnię 240 metrów kwadratowych, w proporcji 80 metrów długości i 30metrów szerokości. Największy billboard na świecie jest eksponowany w Kuwejcie i jest to miejsce reklamy jednego z centrów handlowych. Jego powierzchnia, to 11 760 metrów kwadratowych.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi wodno-kanalizacyjne Olsztyn »

  Planując budowę zmierzymy się z tematem przyłaczy: wodnych, kanalizacyjnych i odprowadzania wody deszczowej. Dobrym pomysłem będzie zasiegnięcie porady i rozmowa z fachowcami w tej dziedzinie. Może spośród nich wyłonimy wykonawcę wyżej wspomnianych robót. Każdego inwestora z Olsztyna i okolicy, zainteresowanego zagadnieniem usługi wodno-kanalizacyjne Olsztyn, kierujemy na stronę internetową WWW.bib.com.pl. Tam odnajdą wykaz firm, profesjonalistów z tej dziedziny.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkapozyczkabezbik.net »

  Na mojej witrynie internetowej dowiesz się czym jest szybki kredyt bez BIK. Dowiesz się, jakie instytucje pozabankowe są godne polecenia w zakresie udzielania tego typu zobowiązań majątkowych. Następnie dowiesz się, jak przebiega proces ubiegania się o kredyty bez uwzględniania danych w Biurze Treści Kredytowej. Szybka pożyczka bez BIK odznacza się przede wszystkim mniejszymi wymaganiami od kredytobiorcy, niż w sytuacji tradycyjnych banków. Do tego czas ubiegania się o taką pożyczkę jest o wiele mniejszy, a jeżeli już mielibyśmy ochotę się ubiegać o pożyczkę opartą na niemal bankowym. Takie kredyty są trochę bardziej oprocentowane, niż kredyty bankowe, niemniej jednak za to o kredyty bez BIKu ma możliwość się ubiegać większy krąg osób. Mianowicie chodzi tutaj o chłopcy i dziewczęta, które posiadają nadszarpniętą historię kredytową, chłopcy i dziewczęta bez stałego zatrudnienia, czy również o rencistów, bądź emerytów. W nagłej sytuacji krytycznej najlepiej testuje się aktualnie szybka pożyczka bez BIK. Instytucji pozabankowych jest w chwili obecnej sporo, zatem jest z czego wybierać. Warto wybrać najbardziej dla nas korzystną ofertę, ażeby się przekonać, że tego rodzaju zobowiązania majątkowe nie są takie złe. Sam się o tym przekonaj.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe w Elblągu »

  Kiedy rozpoczynamy działalność gospodarczą, możemy sami próbować zmierzyć się z tematem zagadnień podatkowych: podatku dochodowego, podatku VAT i wielu innych. Kiedy jednakże przyjrzymy się zagadnieniu bliżej, dostrzeżemy jak obszerne jest to zagadnienie i jak wiele czasu potrzeba, aby go zgłębić. Jak sobie z tym  poradzić? Odpowiedzią i zarazem kompletnym rozstrzygnięciem będzie skorzystanie z usług fachowego biura rachunkowego, które świadczy prócz tego usługi doradztwa podatkowego. Możemy w przez to rozwiązanie zyskać większą gwarancję, że otrzymane porady pochodzą od specjalisty w tym zakresie. Listę biur świadczących tego typu usługi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, ze szczególnym uwzględnieniem doradca podatkowy Elbląg znajdziecie na portalu internetowym.bib.com.pl. Dane zamieszczone na tej stronie są stale sprawdzane i uaktualniane. Każda firma może sama zgłosić modyfikację w znajdujących się tam danych teleadresowych i podanej oferty. Podstawowy zakres wiadomości o firmach zamieszczany może być za darmo, płatne są specjalne wyróżnienia i oferty.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • LOTY.pl - tanie wczasy i tanie bilety lotnicze »

  LOTY.pl Portal Turystyczny: oferuje wczasy last minute, wycieczki, wycieczki objazdowe, wakacje, egzotyka, podróże, Wypoczynek.Gwarantujemy najniższe ceny. Zapewniamy sprawdzone hotele. Turcja,Bułgaria,Egipt,Kenia,Majorka,Cypr,Hiszpania,Senegal,Teneryfa,Tunezja.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śruby Nakrętki zabezpieczające, klucze, zabezpieczenie przed kradzieżą »

  Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedm

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe jest firmą, która charakteryzuje się wysokim doświadczeniem,
  oraz rzetelnością w wykonywaniu wszelkich usług związanych z księgowością, kadrami,
  oraz płacami. Co więcej gwarantujemy wszechstronną obsługę z zakresu doradztwa podatkowego.
  Warto skorzystać z naszych usług, oraz zawiązać dłuższą współpracę, albowiem przy
  wysokiej jakości oferowanych Państwu usług gwarantujemy ciekawe ceny, czyli to
  co dla każdego przedsiębiorcy jest nader istotne. Nasza wiedza i kompetencja
  potwierdzona jest wieloletnim doświadczeniem, oraz znajomością rynku i sposobu
  funkcjonowania większości branż pojawiających się na rynku. Wysoce wykształcony
  zespół pracowników, oprócz bogatych praktyk, legitymuje się dyplomami potwierdzającymi
  kwalifikacji i genialną znajomość przepisów związanych dokładnie z księgowością,
  prawem gospodarczym.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm »

  Miałeś już okazję odwiedzać jeden z popularniejszych spisów firm w sieci- http://www.cityhelp.pl? Jeśli nie, to jeszcze nic nie straciłeś. Dzięki niemu prędko znajdziesz nocleg na wakacje, jakiś solidny klub w swoim mieście, mało tego zapoznasz się z profesjonalnymi usługami. Wszystko to i jeszcze więcej czeka na Ciebie na tej stronie. Baza firm w tym katalogu jest de facto duża, bezspornie odnajdziesz to czego szukasz. Dodam, że strona jest równie przyjazna dla osób, które chcą ogłaszać swoją firmę nie ponosząc żydach kosztów. Dzięki tej bazie zrobisz to zupełnie za darmo. Powinno się również dodać, że każdy zarejestrowany użytkownik może dodać recenzję wybranego przez siebie miejsca. Tak więc nie zwlekaj tylko zajrzyj co mają Ci do zaoferowania w tym katalogu firm. Zapewniam Cię, że nie pożałujesz!

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Kraków »

  Intellio designers to profesjonalne biuro projektowe z wieloletnim stażem. Wraz z zespołem młodych i kreatywnych projektantów tworzymy kompleksowe projekty wnętrz. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie mając na uwadze wizję i potrzeby Klienta. Proponujem również nasze usługi z zakresu projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz, aranżacja wnętrz Kraków, a dodatkowo grafiki. Podczas projektowania szczególną uwagę zwracamy na estetykę oraz dodatkowo funkcjonalność. Staramy się aby mogli Państwo po urzeczywistnieniu projektu czuć się w tym miejscu komfortowo i przyjemnie.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kateringowe, kanapki, bankiety Kraków »

  W obecnym okresie na krajowy rynek weszło mnóstwo firm. Branżą, która przeżywa obecnie silny rozrost, jest gastronomia. Nic zadziwiającego, bo w dalszym ciągu rośnie zapotrzebowanie na usługi kateringowe. Kraków jest miastem, w jakim prosperuje firma Zielony Smok realizująca posługi w tym zakresie. Komentarze dotychczasowych konsumentów na temat realizowanych przez nich usług są jedynie pozytywne. W swojej ofercie mają oni śniadania, na których serwowane są nie tylko stereotypowe kanapki. Kraków w przeciągu dziesięciu lat stał się handlowym centrum Rzeczypospolitej Polskiej. Znacznie więcej przedsiębiorstw transferuje tutaj swoje siedziby z racji na walory miasta. Z tej przyczynny bardzo częstokroć aranżowane są tutaj rozmaite bankiety. Kraków to miasto, jakie rozwija się zdecydowanie w dobrym kierunku. W nadchodzących latach zamierzane jest tu dużo inwestycji.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Linowy park »

  Z wyszukaniem oferty budowniczego parku linowego nie powinno być większego problemu, ponieważ sieć internetowa jest bardzo weń obfita. Kryteria ich typowania są złożone, bo park linowy jest pojęciem stosunkowo ogólnym, ale bezspornie należy zobaczyć, czy dana firma trudni się wznoszeniem takowych w miejscu, które na to przeznaczyliśmy, czy traktuje swych interesantów w sposób osobisty, czy jej budowa parków linowych ogranicza się do postawienia atrakcji czy może są zagwarantowane instruktaże w zakresie obsługi całego instalacji, czy jest zapewniana dostawa potrzebnego sprzętu, czy rozlokowywane są tabliczki ostrzegawcze i czy przeprowadzane są oględziny eksploatacyjne.Warto też zorientować się, czy dany usługobiorca posiada nieskazitelną reputację wśród klientów, czy jego ceny są konkurencyjne, czy jest na tyle wykwalifikowany, aby spełnić nasze, nawet największe, oczekiwania i czy jego aktywność jest zgodna z nakazanymi w tej dziedzinie normami. Budowa parków linowych to nadzwyczaj odpowiedzialne przedsięwzięcie, dlatego też nieroztropnym byłoby dopuścić do tego, aby podjął się tego ktoś, kto nie posiada dostatecznych kwalifikacji.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyparki »

  Chłodnie także z upływem czasu ulegają niszczeniu i wymagają napraw. Remonty chłodni kominowych i wentylatorowych mogą polegać na konieczności przeprowadzenia różnych prac. W chłodniach kominowych może np. zaistnieć potrzeba remontu płaszcza żelbetonowego, a w obrębie chłodni wentylatorowych może zaistnieć potrzeba remontu szkieletu. Tego rodzaju roboty powinny być zrobione z ogromną starannością, żeby chłodnie kominowe a także wentylatorowe mogły działać przez długi czas tak efektywnie, jak przed wystąpieniem jakiegoś rodzaju uszkodzenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi w Olsztynie »

  Planując pokrycie podłogi i przymierzając się do wyboru adekwatnego materiału warto wziąć pod uwagę również materiały imitujące drewno, których estetyka, wytrzymałość i cena zachęcają do wykorzystania. Jeśli poszukujecie dostawców z dziedziny podłogi Olsztyn i województwo warmińsko-mazurskie, to zapraszamy na witrynę www.bib.com.pl, gdzie zebrano informacje i oferty przedsiębiorstw sprzedających materiały podłogowe w Olsztynie i okolicy.
   

  Data dodania: 29 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo i remonty »

  Szukasz informacji o rzeczach takich jak tapetowanie, malowanie czy remont domu? W naszym serwisie dowiesz się jak najlepiej zabrać się za urządzanie własnego mieszkania czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.szukasz informacji o rzeczach takich jak tapetowanie, malowanie czy remont domu?

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parapety Olsztyn - szukamy odpowiednich dostawców »

  Planując budowę domu zazwyczaj niewiele miejsca w naszych przemyśleniach poświęcamy tematowi takiemu, jak parapety, w tym także parapety Olsztyn. Myślimy o materiałach na dach, elewację, ściany, okna i drzwi, a parapety to również ważny szczegół wyposażenia. Z czego powinny być wykonane? Czy zamówić parapety drewniane, z tworzywa sztucznego, konglomeratu, czy  kamienne? Prawie każdy rodzaj tworzywa ma swoje plusy i minusy. Parapety drewniane mają niski współczynnik przewodzenia zimna, co ma sposobność być ich plusem, niemniej jednak trzeba je bardzo często konserwować i nie są odporne na wodę, co z kolei może być poważnym minusem, bo podraża koszt eksploatacji, szczególnie dla kogoś, kto lubi posiadać niemało roślin na parapetach. Blaty z tworzywa są, ciepłe" i odporne na wilgoć, ale nieodporne na zarysowania i po jakimś czasie pokrywają się ryskami, w których z łatwością gromadzi się kurz. Blaty kamienne, wyjątkowo z granitu są niewyobrażalnie odporne, niemalże wieczne, niemniej jednak też bardzo drogie w porównaniu z innymi materiałami. Decyzja zależy zatem od wyważenia z jednej strony zasobności naszego portfela, a z drugiej cech pozytywnych, jakie daje nam użycie konkretnego materiału.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Olsztyn »

  Osoby interesujące się zorganizowanymi formami wypoczynku oferowanymi przez biura turystyczne, które posiadają w katalogach mnóstwo ciekawych wyjazdów, od odwiedzenia atrakcyjnych miejsc najbliższej okolicy po wyprawy prawie że po całym świecie. Zainteresowanych tematem kierujemy na stronę internetową biuro podróży Olsztynosoby interesujące się zorganizowanymi formami wypoczynku oferowanymi przez biura turystyczne, które posiadają w katalogach mnóstwo ciekawych wyjazdów, od odwiedzenia atrakcyjnych miejsc najbliższej okolicy po wyprawy prawie że po całym świecie.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm »

  Slubneuslugi.pl to fenomenalny portal internetowy zaprojektowany dla par przygotowujących się do ślubu. Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej młodej pary, jednak jest to również bardzo duże wyzwanie pod względem organizacyjnym. W związku z tym oddajemy Państwu nasz katalog firm ślubnych. Naszym fundamentalnym celem jest stworzenie ogólnopolskiej bazy firm z szeroko pojętej specjalizacji "ślubno-weselnej". Baza ta uprości Państwu znalezienie odpowiedniego jubilera, fryzjera, DJ-a, fotografa, kamerzysty czy zespołu weselnego. Nasz katalog firm ślubnych to alternatywa dla reklam w telewizji, radiu czy gazecie. Katalog firm to miejsce gdzie wydajnie zareklamujesz swoją firmę lub usługę, nie wydając dużej ilości pieniędzy. Katalog jest zoptymalizowany pod kątem seo, zamieszczenie wizytówki w naszym katalogu firm ślubnych daje gwarancję dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Zachęcamy do dodania własnej strony do zasobów katalogu.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Błonie »

  Rzeczoznawca majątkowy Błonie, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Domofonów Kraków tel.500-837-898 »


  Montaż i naprawy www.serwis.domofony.wizytowka.pl Tel. 500-837-898 analogowych i cyfrowych systemów domofonowych Montaż i naprawy videodomofonów Instalacje interkomowe i przywoławcze Montaż i naprawy systemów telewizji przemysłowej CCTV - rejestracja zdarzeńm Montaż instalacji alarmowych Montaż systemów kontroli dostępu - zamki szyfrowe, czytniki kart magnetycznych Instalacje telefoniczne, komputerowe, RT Montaż systemów automatyki do śluz powietrznych Domofony: Urmet, Commax, Wekta Videodomofony: Commax Zasilacze, przekaźniki: Urmet, Elfon


  Data dodania: 17 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

serwis (7), podatki (1), instalacje (1), podróże (3), wakacje (6), katalog firm (3), cena (1)

Firmy - nowa strona:

Adres: