Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Pompy Wilden »

  Pompy pneumatyczne proszkowe DEPA - charakteryzujące się możliwością transportu proszków bezpośrednio do miejsca procesu - dzięki specjalnej konstrukcji pompowane media są stale w środowisku hermetycznym na całej drodze od zbiornika. Znajdują zastosowanie w przemyśle przetwórczym PCV, przemyśle chemicznych (chemia organiczna), przemyśle farmaceutycznym, przemyśle spożywczym i browarniczym.Pompy pneumatyczne WILDEN są stosowane do przesyłu mediów z cząstkami stałymi, cieczy o wysokiej gęstości. Wykonywane są z różnorakich materiałów jak aluminium, żeliwo, stal nierdzewna (odlewy) jak również mieszanek z brązem. Maksymalna wydajność pomp kształtuje się na poziomie 46m3/h, przy maksymalnym ciśnieniu tłoczenia 7 bar. Podstawowe zastosowanie to: przemysł farb i lakierów, przemysł samochodowy, oczyszczalnie ścieków,  produkcja ceramiki i porcelany, przemysł wydobywczy i budowlany i przemysł chemiczny.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Olsztyn »

  Wszystkich tych, których zainteresuje zagadnienie meble kuchenne Olsztyn, ponieważ mają w planie wymianę starych mebli w swojej kuchni albo umeblowanie nowej zachęcić można do zajrzenia na stronę internetową www.meblekuchenne.olsztynco.pl. Odszukają ciekawą propozycję firmy, na  meble na wymiar, bo takie zazwyczaj dobrze widziane  są w kuchni. Poza danymi teleadresowymi znaleźć tam będą mogli kilka cennych informacji, szczególnie gdy zainteresowani są meblami marek: Layman, Forte, Kam albo Nobilia.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie rabka »

  Studio filmu i fotografii na polskim rynku funkcjonuje już kilka lat. Specjalizujemy się w fotografowaniu: ślubów, wesel, studniówek, komunii, bankietów, sesji zdjęciowych w plenerze i wszelkich innych imprez.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • TetaMeble »

  Firma TetaMeble zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli użytkowych.
  Naszą specjalizacją są:
  - stoiska handlowe, wolnostojące tzw. wyspy w galeriach handlowych i centrach handlowych
  - meble sklepowe - pod wymiar w dowolnym ustawieniu np. gabloty, gondole, lady, regały
  Dewizą naszej firmy jest najniższa cena, a dodatkowo zadowolenie nabywcy. Meble w każdej chwili wykonujemy na prywatne zlecenie. Zamawiając u nas meble uzyskujesz kompletną obsługę od wizualizacji przez produkcję, transport, montaż po końcowe wykończenia. Trudnimy się też oświetleniem i reklamą na meblach. Lata spędzone na rynku i dokładna znajomość branży umożliwia nam zaoferować Państwu niską cena przy zachowaniu wysokiego standardu, ciekawe zarazem funkcjonalne projekty, solidność, terminowość i kompletną obsługę.
  Funkcjonujemy na teranie całej Polski.
  Nasza firma jest w stanie wykonać niemal właściwie każdy projekt dosłownie w 10 dni.
  Nasza Firma TetaMeble z sukcesami działa na polskim rynku już od kilku lat i ciągle się rozwija. Dewizą naszej firmy jest najniższa cena oraz zadowolenie klienta. Meble wykonujemy na indywidualne zlecenie. Wszystkie zamówienia poprzedzone są wizualizacją 3D.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solidne ubezpieczenia dla nurków »

  Oferowane przez nas nurkowe ubezpieczenia oferowane są w 4 pakietach obejmujących różnorakie rodzaje ubezpieczeń zawieranych na okres 1 roku: ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie OC płetwonurka, ubezpieczenie OC instruktora płetwonurkowania i/albo wykładu nurkowego, a ponadto ubezpieczenie NNW. Modułowa konstrukcja pakietu pozwala, w współzależności od wymagań, na skonstruowanie indywidualnego pakietu ubezpieczeniowego zawierającego od 1 do 4 rodzajów ochrony ubezpieczeniowej. Przy wyborze opcji ubezpieczeń rocznych, za zawarcie dwóch z czterech lub trzech z czterech ubezpieczeń w ramach pakietu przysługują zniżki w wysokości składek, odpowiednio 10 i 15%. W przypadku ubezpieczenia podróżnego, a oprócz tego ubezpieczenia NNW dla płetwonurków możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczeniowej na okres krótszy niż rok przykładowo. na czas wyprawy zagranicznej (ubezpieczenie podróżne) czy czas trwania wykładu nurkowego (ubezpieczenie NNW). Jako, że prowadzimy kompleksową ofertę dl płetwonurków, proponujemy też abonament na nabijanie butli powietrzem, jak i prowadzimy sklep nurkowy skierowany dla osób o różnych potrzebach i wymaganiach, nurkujących na różnorakich poziomach zaawansowania.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Przedsiębiorstw, które proponują mycie specjalistyczne jest dużo, dlatego właśnie powstają takie przedsiębiorstwa jak Norenco. Firma specjalizuje się nie tylko w środkach dezynfekcyjnych ale również w zaopatrywanie przedsiębiorców w myjki wysokociśnieniowe i maszyny czyszczące. Podstawowym odbiorcą tego typu produktów są myjnie samochodowe, które zaopatrują się w przedsiębiorstwie Norenco także w środki z działu „profesjonalna chemia samochodowa”. Firma Norenco proponuje także mydło w płynie i środki dezynfekcyjne, które są wytwarzane głównie dla przemysłu spożywczego. W firmie Norenco zaopatrzymy się również w urządzenia, które pozwolą poszerzyć naszą ofertę o akrylowanie podłóg i mycie zasadowe.

  Data dodania: 08 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport eternitu »

  Gdy dobrze wiemy materiały, których elementem składowym jest azbest są bardzo szkodliwe, nie tylko dla środowiska, niemniej jednak przede wszystkim dla nas i dla naszych dzieci. Nie narażajmy się więcej tylko zamówmy transport eternitu. Szczegółową ofertę dotyczącą usuwania szkodliwych odpadów znajdziecie na naszej stronie. Zobaczycie tam również zakres naszych usług, posiadane przez moją firmę atesty i pozwolenia na utylizację materiałów szkodliwych, a dodatkowo ich transport. Prosimy również o kontakt, dzięki temu ustalimy potrzebną dla państwa usługę oraz dodatkowo przedstawimy jej koszt.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Wrocław »

  Publikujemy nowoczesną stronę internetową, gdzie znajdziesz dane kontaktowe do specjalistycznego zakładu pogrzebowego. Usługa obejmuje organizację pochówku i całej uroczystości, przewiezienie zwłok do kostnicy czy możliwość zamówienia urn oraz oczywiście trumny. Nasz zakład pogrzebowy zapewnia profesjonalne usługi pogrzebowe, delikatne podejście do klientów i absolutne zrozumienie ich sytuacji. Zajmujemy się tym niemalże czterdzieści lat, z tego powodu doskonale znamy swoją sferę pogrzebową i umiemy błyskawicznie dostosować się do nowych sytuacji.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na folie »

  Organizacja SWISSGRAF specjalizuje się w fabrykacji różnego rodzaju wyrobów foliowych. Jesteśmy producentem folii z siedzibą we Wrocławiu i działamy już od wielu lat zbierając przez cały ten czas obfite doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamy innowacyjne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czy worki foliowe. W dodatku w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mechanika pojazdowa Olsztyn »

  Właścicielom pojazdów, poszukującym profesjonalistów z dziedziny autonaprawa albo zamiennie mechanika pojazdowa Olsztyn, a zarazem warsztatu, który świadczyłby oprócz tego usługi prania tapicerki i serwisu opon samochodowych polecić można stronę www.alus24.pl, gdzie odszukają wszechstronną ofertę usług z dziedziny motoryzacji, świadczonych poprzez przedsiębiorstwo El-Trans. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami skorzystania z jej usług.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe auta osobowe »

  Elite auto jest blogiem informacyjną o nowych autach marek takich jak Audi, BMW, Volvo, Toyota, Volkswagen, Mercedes. Nasi blogerzy dołożą wszelkich starań aby publikowane newsy oraz artykuły pojawiały się jak najczęściej. Prezentowane porady będą posiadały zdjęcia samochodów. Oprócz prezentowania nowych modeli aut dostępne będą również oferty auto salonów na nowe samochody osobowe marek takich jak Audi, BMW, Volvo, Toyota, Volkswagen, Mercedes. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych »

  Witamy w Inter Job Lubin. Nasza firma zajmuje się poszukiwaniem i wysyłaniem do Niemiec opiekunek dla seniorów. Jeżeli poszukiwana przez Ciebie jest opieka osób starszych, opiekunka osób starszych lub praca w Niemczech to wspaniale trafiłeś. Jest to legalna i dobrze płatna praca za granicą. Poszukujemy osób w wieku od 25 do 60 lat, głównie z miast Lubin, Legnica, Wrocław, Wołów, Wałbrzych, Głogów, Świdnica, Zielona Góra, Jawor, Poznań, Warszawa oraz całej Polski do pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Przypominamy także, że opieka osób starszych w Niemczech wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz wyjazdu na minimum 3 miesiące. Jeżeli chcą Panie pracować jako opiekunka ludzi starszych w Niemczech to oferujemy także kursy języka niemieckiego oraz podstawowe kursy opiekuńcze i przed medyczne.Więcej informacji o wymaganiach dotyczących podjęcia tego typu pracy znajdą Państwo na naszej stronie lub kontaktując się z nami telefonicznie +48 76 846 80 35 Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów warszawa »

  Prowadzimy serwis aparatów fotograficznych z wiloletnim stażem i doświadczeniem. Naprawiamy aparaty różnych marek. Nasz serwis aparatow wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo-diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji. Serwis aparatow warszawa wie co oznacza utrata ważnego sprzętu na kilka dni, dlatego staramy się wykonywać naprawy aparatów fotograficznych do 24 godzin. U nas pracują tylko tacy pracownicy, którzy znają się na elektronice i fototechnicem, a takze mechanice precyzyjnej. Pracownicy naszego serwisu co jakiś czas przechodzą dodatkowe kursy szkolenia z zakresu napraw aparatów fotograficznych.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja warszawa »

  Autokary do Częstochowy i Katowic będą odjeżdżać o godzinach: 8:15, 12:15, 18:00 i 00:15. Nagłe zmniejszenie wielkości zębów przebiegło szybciej, niż można się spodziewać - skomentował nowe odkrycie dr David Strait, paleoantropolog z University at Albany w Nowym Jorku, który nie był restauracja warszawa w prace uczonych z Harvarda. W każdej chwili, w każdym momencie restauracja warszawa cię tym pięknym uśmiechem - powiedział na wieść o śmierci Whitney Houston raper P. Udostępniając artystom pracownie Zaspa nawiązywała do najlepszych paryskich tradycji. Piosenkarka Whitney Houston leżała pod wodą, całkiem prawdopodobne, że nieprzytomna, restauracja warszawa znaleziono ją w apartamencie w hotelu Beverly. Inspirowaną autentyczną historią sztukę, Ciała obce" wystawi w piątek Teatr Wybrzeże w Gdańsku. Jest to spowodowane wprowadzeniem w Polsce systemu opłat elektronicznych viaToll, którego stawki wolą pojazdy samochodowe o najniższej emisji spalin - ocenia właściciel firmy restauracja warszawa Dartom Andrzej Szymański. Nieprzejezdne są niektóre drogi lokalne, na których zalegają zaspy śniegu.Jak mówił podczas ostatniej konferencji prasowej prezes Polskiej Izby Mleka (PIM) Edmund Borawski, jednym z najpoważniejszych problemów branży mleczarskiej są relacje z sieciami handlowymi. BMW Polska - po kilku interwencjach restauracja warszawa kontrahenta zdecydowało się na pokrycie cen wymienionych części. Nie można również stosować zapisów, które przewidują utratę prawa żądania zwrotu świadczenia konsumenta spełnionego uprzednio niż świadczenie kontrahenta, gdy strony wypowiadają, rozwiązują albo odstępują od umowy. Biorąc pod uwagę poprzedni model (rozdzielczość VGA), który restauracja warszawa jakiegoś czasu jest już na rynku, powinno się sądzić, że i ten będzie dystrybuowany w Polsce pod marką Media-Tech.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencje ochrony Olsztyn - gdzie szukać adresów »

  Specjalne wiadomości dla mieszkańców Bartoszyc zainteresowanych zagadnieniem agencje ochrony Olsztyn. Zapraszamy na naszą stronę internetową.bib.com.pl, gdzie w branży ochrona ludzi i mienia znajdziecie wykaz firm świadczących takie usługi.Jeżeli zarządzamy dużymi obiektami, organizujemy imprezy masowe, przesyłamy spore kwoty pieniędzy albo inne wartościowe przedmioty warto przeanalizować nawiązanie współpracy ze specjalistyczną firmą, jaką jest agencja ochrony. Taka współpraca oczywiście zapewni większe bezpieczeństwo naszego obszaru i obiektów przez zainstalowanie systemów alarmowych i objęcie stałym monitoringiem. Na imprezach masowych za każdym razem przydatna będzie dość znaczna liczba osób nadzorujących ich bezpieczny przebieg, a konwój wartościowych przedmiotów pozwoli im bezpieczniej dotrzeć do miejsca docelowego.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny konsolidacyjny »

  Kredyt konsolidacyjny bez BIK jest jednym z najlepszych rozwiązań w sytuacji, kiedy mamy na głowie kilka kredytów do spłacenia. Wszystko się sprowadza do tego, że wszystkie zadłużenia zamieniamy w jedno główne. Są różne rodzaju kredytu konsolidacyjnego. Istnieją na rynku takie, które wymagają zabezpieczenia w formie nieruchomości, czyli w grę wchodzi hipoteka. Niektóre kredyty konsolidacyjne są udzielane bez hipoteki. Wszystko zależy od tego, jak wygląda nasza sytuacja finansowa, czy mamy do spłaty poważne kredyty, itd. Kredyt przez internet bez BIK jest o tyle wygodne, że dane z Biura Informacji Kredytowej nie są uwzględniane. Taki kredyt udzielają banki, jak i instytucje pozabankowe. Instytucji pozabankowych jest na naszym rynku sporo, więc jest z czego wybierać. Główną zaletą takiego zobowiązania finansowego jest to, że łączymy wszystkie kredyty w jeden, gdzie spłata jest dla nas bardziej jasna i łatwiejsza. Zapewnia to niekiedy oszczędność pieniędzy, bo oprocentowanie jest wtedy jedne, a nie kilka na każdy kredyt. Wadą takiego kredytu jest trudność w otrzymaniu go. Niekiedy instytucje pozabankowe, jak i same banki mają duże wymagania od potencjalnego kredytobiorcy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Toruń »

  Fotografia do kwadratu - to zdjęcia o szerokiej gamie. Z dwóch perspektyw - Kobiety i Mężczyzny. Zarówno ta różnica płci, jak i różnica temperamentów wspaniale wpływa na niepowtarzalność zdjęć, które razem tworzą. Tyle ich dzieli, a jednak cóś również ich łączy - pasja. Efekty są piorunujące, a wrażenia spotęgowane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszej ofercie oprócz zdjęć ślubnych znajdziecie Państwo fotografie rodzinne, fotografie portretowe, fotografie dzieci, przyrody, a także zdjęcia reportażowe.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów warszawa »

  Nasza firma to serwis aparatów fotograficznych z wiloletnim stażem i doświadczeniem. Naprawiamy aparaty różnych marek. Nasz serwis aparatow wyposażony jest w nowoczesną aparaturę pomiarowo-diagnostyczną i najwyższej klasy urządzenia testujące służące do napraw i konserwacji. Serwis aparatow warszawa wie co oznacza utrata ważnego sprzętu na kilka dni, dlatego staramy się wykonywać naprawy aparatów fotograficznych do 24 godzin. U nas pracują tylko tacy pracownicy, którzy znają się na elektronice i fototechnicem, a takze mechanice precyzyjnej. Pracownicy naszego serwisu co jakiś czas przechodzą dodatkowe kursy szkolenia z zakresu napraw aparatów fotograficznych. Dzięki ich dużej wiedzy nie musicie się martwić o wysokie koszty naprawy, ponieważ staramy się naprawiać uszkodzoe podzespoły, a nie wymieniać ich na nowe, przez co obniża siękoszt naprawy. Służymy miłą i szybką obsługą, a także fachową radą w zakresie aparatów fotograficznych. Proponujemy konkurencyjne ceny.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łazienki Olsztyn -szukamy pomysłu »

  Kolory łazienki - stonowane, czy krzykliwe? Ściany gładkie, czy w różnorodne wzory? Armatura o modernistycznych kształtach, czy retro? To parę pytań, na które potrzeba odnaleźć odpowiedź, kiedy realizujemy gruntowny remont lub wykańczamy łazienkę. Zagadnienie łazienki, także łazienki Olsztyn jest bardzo obszerny. Na rynku funkcjonuje kilka przedsiębiorstw oferujących materiały wykończeniowe i armaturę łazienkową. Jeśli zdecydujemy się na styl swojej łazienki, to nie przed wizytą w salonach z wyposażeniem, bo może nas tam spotkać miłe zaskoczenie.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cegła klinkierowa »

  Nasi klienci mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku. Naszą domeną jest cegła klinkierowa to produkt w pełni mrozoodporny, a oprócz tego odporny na działanie czynników atmosferycznych. Poprzez ciągłe poszerzanie oferty mamy nadzieję, że każdy kto buduje, czy remontuje dom i mieszkanie znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz szerokiej gamy cegieł klinkierowych produkowanych w sposób tradycyjny, oferujemy dachówki ceramiczne.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: