Firmy Podkategoria: Firmy

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Pieczątki »

  Zajmujemy się po największej części wyrobem pieczątek zaś stempli oraz dodatkowo dostarczaniem naszych wyrobów do klienta. Obiekt handlowy posiada wieloletnie sprawdzian w sprzedaży pieczątki, co pozwoliło wytworzyć naszym pracownikom bardzo wysoki norma świadczonych usług, a ponadto zapewniamy szybką realizację zamówień dla klientów. Kilkuletnie doświadczenie firmy, a oprócz tego przeszkolona kadra pracowników sklepu są dla Państwa gwarantem obsługi na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa piecyków gazowych Kraków tel.500-837-898 »

  USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych Przygotowujemy instalacje gazowe i próby szczelności włącznie z protokołami (na przykład: dla Gazowni, Straży Pożarne przeglądy, czyszczenie i regulacja, ANALIZA SPALIN pod kątem zawartości CO (tlenku węgla KOTŁY GAZOWE DWUFUNKCYJNE - kotły wiszące, kotły kondensacyjne USŁUGI GAZOWE Kraków i okolice, Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych www.tvn.wizytowka.pl piecyki Gazowe JUNKERS, NECKAR, EUROTERM, MORA, DEMRAD TERMET, VAILLANT, BERETTA Naprawa, montaż, regulacja i konserwacja urządzeń gazowych Lokalizujemy wycieki gazu Montaż i naprawa kuchenek gazowych

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez biku »

  Potrzebujesz kredytu w szybkim czasie? Masz trudność w wzięciu takiego kredytu w banku? Najlepszą alternatywą w tym wypadku będzie kredyt bez BIKu. Takie kredyty udzielają instytucje pozabankowe, których jest aktualnie wiele na rynku. Jest to zobowiązanie finansowe, które zostaje zawarte między kredytobiorcą, a instytucją pozabankową. Jest to super opcja dla osób, które są dla banków niewiarygodne na podstawie weryfikacji danych w Biurze Informacji Kredytowej. Oczywiście jest wiele przyczyn, z których powstają komplikacje na podstawie BIK. Trzeba wziąć pod uwagę, że pożyczka bez BIKu nie będzie tak wysoki, jak w przypadku klasycznego kredytu bankowego. Może on mieć nieco większe oprocentowanie. Zaletą takich kredytów jest to, że są one udzielane bez względu na naszą historię kredytową. Do tego czas otrzymania takiego zobowiązania finansowego jest wręcz błyskawiczny. Możemy pieniądze otrzymać nawet tego samego dnia, w którym złożyliśmy wniosek o otrzymanie kredytu. Warto rozejrzeć się na rynku finansowym i poznać oferty różnych instytucji pozabankowych. Wybór jest naprawdę ogromny, jest z czego wybierać. Instytucje pozabankowe mają wykwalifikowanych konsultantów, którzy poinformują każdą zainteresowaną osobę w zakresie zobowiązań finansowych.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Jabłonna »

  Rzeczoznawca majątkowy Jabłonna, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kratki kanalizacyjne - kanały ze stali nierdzewnej - KMB STEEL PRODUCT »

  KMB STEEL PRODUCT jest firmą usługową, proponującą wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie naszej firmy znajdują się takie fabrykaty jak: kratki ściekowe, koryta odwadniające, czyszczaki. Bogata oferta produktów, oraz terminowe dostawy, są gwarantem udanej współpracy, a więc sukcesu Naszych kontrahentów, jak i Nas samych. Wszystkie produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej - 1.4301 lub kwasoodpornej (AISI 304 albo AISI 316) co zapewnia trwałość w użytkowaniu zapewniając nawet najostrzejsze wymogi sanitarne. Każdy wyrób spawany jest w osłonie argonu, a później wytrawiany, co zapewnia wysoką jakość spoin.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pufy, fotele wypoczynkowe i meble wypoczynkowe od Ecopuf.pl »

  Wzorce mody ulegają zmianie w obecnych czasach bardzo szybko nie tylko w ubiorze, fryzurach, lecz także w wystrojach wnętrz. Meble salonowe dopasowywane są do indywidualnych gustów a także potrzeb klienta z zachowaniem jednak obowiązujących trendów. Warto pamiętać jednak, że istnieją klasyczne formy i kształty, które są ponadczasowe. Rozpoczynając od mebli salonowych trzeba zaznaczyć, że od długiego czasu zupełnie wyszły z mody tzw. meblościanki. Meblościanki to meble składające się z szaf, półek, szuflad ułożonych w rzędzie pod ścianą. Ich zaletą jest pojemność i funkcjonalność, niestety w wielu mieszkaniach pomniejszają optycznie pomieszczenie.Obecnie modne jest zachowywanie minimalizmu oraz prostoty, czyli ograniczanie ilościzmniejszanie ilości szafek (w nowoczesnych mieszkaniach nieodłącznym elementem jest garderoba). W salonie charakterystycznym elementem jest płaski telewizor, miękka kanapa, fotele lub pufy oraz ława. Meble dla dziecka i meble młodzieżowe tworzone są, tak by były funkcjonalne oraz wygodne. Charakterystycznym meblem w tych pomieszczeniach są nowoczesne pufy. Wypełnione są one granulatem, dzięki któremu każdy może je do siebie przystosować.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Piaseczno »

  Rzeczoznawca majątkowy Piaseczno, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, ustalenie opłat z tytułu użytkowanie wieczyste, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, oszacowanie wartości dla potrzeb ustalenia wysokości opłat adiacenckiej i planistycznej, feasibility study, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Olsztyn »

  Balustradą nazywa się całkowicie wypełnione lub ażurowe ogrodzenie zabezpieczające krawędzie schodów, tarasów, balkonów, antresol, dachów, mostów, wiaduktów i innych budowli. Wszystkich, planujących zamontowanie metalowych balustrad na trenie Olsztyna albo w okolicy zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Armax, specjalisty w zakresie konstrukcji metalowych,  na temat balustrady Olsztyn, podaną na stronie www.armax.olsztyn.pl.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencje ochrony Ciechanów »

  Specjalna wiadomość dla mieszkańców Ciechanowa, interesujących się tematem agencje ochrony Ciechanów. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową www.bib.com.pl.  Tam w dziedzinie ochrona osób i mienia odszukacie wykaz firm oferujących takie usługi.Jeśli zarządzacie wielkimi obiektami, organizujecie imprezy o duzej liczebności uczestików, przesyłacie znaczne kwoty pieniędzy lub inne przedmioty o dużej wartości dobrze jest przeanalizować podjęcie współpracy jednostką specjalistyczną, taką jak agencja ochrony. Ta współpraca z całą pewnością zapewni zwiększenie bezpieczeństwa waszego obszaru i obiektów przez zainstalowanie systemów alarmowych i objęcie stałym nadzorem i monitoringiem. Podczas imprez masowych zawsze pomocna będzie dość znaczna ilość osób dbających o ich bezpieczny niezakłócany przebieg, a konwojowanie wartościowych przedmiotów umożliwi im dotrzeć do miejsca przeznaczenia w bardziej bezpieczny sposób.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Domofonów Kraków tel.500-837-898 »


  Montaż i naprawy www.serwis.domofony.wizytowka.pl Tel. 500-837-898 analogowych i cyfrowych systemów domofonowych Montaż i naprawy videodomofonów Instalacje interkomowe i przywoławcze Montaż i naprawy systemów telewizji przemysłowej CCTV - rejestracja zdarzeńm Montaż instalacji alarmowych Montaż systemów kontroli dostępu - zamki szyfrowe, czytniki kart magnetycznych Instalacje telefoniczne, komputerowe, RT Montaż systemów automatyki do śluz powietrznych Domofony: Urmet, Commax, Wekta Videodomofony: Commax Zasilacze, przekaźniki: Urmet, Elfon


  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Polskie »

  W zagadnieniu otwierania oraz kierowania własną firmą pomocne mogą okazać się, prowadzone przez nas serwisy biznesowe. Zobaczyć tam można dużo interesujących i przydatnych newsów odnoszących się do biznesu i jego otoczenia. Ekspozycja firm z wielu branż i specjalizacji, opis ich ofert, poradniki, najnowsze tendencje oraz sytuacja na rynku. Wszystko to można zobaczyć na naszych witrynach. Ponadto, kładziemy także nacisk na publikowanie najnowszych i precyzyjnych wiadomości sfery biznesu. Mamy nadzieję, że serwisy te wesprą wielu nowych, jak i już doświadczonych właścicieli w perfekcyjnym zarządzaniu organizacją.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze. »

  Urządzenie elektroenergetyczne, które stanowi samodzielne i niezależne źródło prądu elektrycznego powszechnie określane jest jako agregat prądotwórczy. Podstawowymi elementami każdego agregatu są prądnica zsynchronizowana, silnik spalinowy oraz elektryczna rozdzielnica. Okazuje się, że agregaty prądotwórcze dostępne są w bardzo różnych zakresach mocy. Dostępne są agregaty o zakresach mocy, 9, 20, 30 aż po 1400-2000 kVa. Różne są także rodzaje silników, jakie są zastosowane w poszczególnych maszynach. Pośród najbardziej znanych silników, jakie powszechnie montuje się w agregatach prądotwórczych należy wymienić silniki, takich marek, jak Perkins czy Deutz. Agregaty prądotwórcze wykorzystują paliwo, z którego mogą wytwarzać prąd elektryczny, w związku z tym każdy agregat musi być wyposażony w zbiornik paliwa. W przypadku agregatu bardzo ważny jest też panel sterowania, dzięki któremu będzie można sprawować pełną kontrolę nad działalnością tej maszyny. Zasadniczo agregaty używa się do wytwarzania prądu elektrycznego, choć mogą być one wykorzystywane w razie rozerwania sieci rozdzielczej.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki letniskowe jastarnia »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegi Jastarnia. Kompleks wypoczynkowy Draga zaprasza miłośników surfingu i nie tylko do aktywnego wypoczynku w Jastarni, tuż nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Kompleks ten mieści się zaledwie 300m od centrum Jastarni, jednej z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad naszym morzem. Na terenie ośrodka znaleźć można liczne atrakcje, w tym szkołę Kite oraz Windsurfingu. Na wszystkich gości czekają pokoje, domki oraz pole campingowe, dostępna jest także jadłodajnia.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torby Foliowe »

  Firma SWISSGRAF zajmuje się produkcjąróżnorakiego gatunku wyrobów foliowych. Jesteśmyfabrykantem folii z siedzibą we Wrocławiu ifunkcjonujemy już wiele lat zdobywając przez cały ten czas bogate doświadczenie w branży produkcyjnej. Posiadamynowoczesne maszyny produkujące przeróżne opakowania foliowe takie jak torby czyworki foliowe. Co więcej w zakresie naszych usług jest produkcja nadruków na folię. Trzymamy stałą pozycję na rynku.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody Olsztyn »

  Wszyscy, którzy pragną skorzystać z czystej wody  ze swojego kranu w Olsztynie albo okolicy i interesuje ich zagadnienie filtry do wody Olsztyn mogą skorzystac z ofert zamieszczonych na witrynie internetowej www.bib.com.pl, na której wyszukają bez problemu spis firm działających w tej branży i oferty najaktywniejszych z nich. Informacje, które znalazły się na tej stronie są na bieżąco aktualizowane, ażeby zostały jak najbardziej pomocne.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alpha BHP Kraków - Szkolenia bhp Kraków »

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bhp - Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie bhp, prawa pracy oraz ppoż. Przygotowujemy wymaganą dokumentację bhp, ocenę ryzyka zawodowego, instrukcje bhp, postępowania powypadkowe. Prowadzimy szkolenia w w zakresie bhp - Szkolenia wstępne bhp, szkolenia okresowe bhp, szkolenia ppoż, szkolenia pierwsza pomoc. Dzięki naszym specjalistom bhp będziesz gotowy na przyjęcie kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy lub Inspekcji Sanitarnej.
  Zadzwoń, zapytaj o promocyjne ceny.
  www.alpha-bhp.pl
  biuro@alpha-bhp.pl
  +48 535 818 810

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deutz »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą maszyn i urządzeń, a ponadto części zamiennych producentów krajowych jak i zagranicznych. Nasza oferta obejmuje dostawę oryginalnych części zamiennych do silników Deutz oraz markowych zamienników najwyższej jakości. Oferujemy także pełną paletę części zamiennych, nowe silniki, silniki używane oraz dodatkowo silniki po remoncie niemieckiej marki Deutz. Produkty tej naszej firmy charakteryzują się najwyższą jakością.
   
  Oferta nasza w zakresie części do silników Deutz oparta jest wyłącznie na produktach najwyższej jakości renomowanych producentów. Zajmujemy się naprawami silników i maszyn,, a oprócz tego sprzedażą części zamiennych.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Garaze »

  Wszystko co potrzebujesz wiedzieć na zagadnienie garaży we Wrocławiu, obowiązujące ceny dane na temat jak poprawnie przeprowadzić transakcję zakupową, bądź jak sprzedać garaż. W chwili obecnej w cieżkich czasach, trzeba monitorować rynek i jego zachowania gdyż każda złotówka jest ważna. Ceny zmieniają się z miesiąca na miesiąc dlatego istotne żeby mieć dostęp do wartościowych informacji.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron - na czym polega? »

  Zdecydowanie projektowanie stron internetowych to nie jest taka łatwa sprawa. Przede wszystkim trzeba znać się doskonale na obsłudze komputera oraz wszystkich pomocy, które służą tworzeniu stron. Wiele osób korzysta z gotowych projektów z licznych portali internetowych, tylko, że ma to jeden duży szkopuł, albowiem takie witryny internetowe nie będą do końca unikalne. Gotowe szablony powodują, że strony będą różnić się tłem, kolorami a także treścią, jednak ogólnie układem i grafiką będą do siebie podobne. Wobec tego dobrze jest skorzystać z pomocy grafika komputerowego. Budowanie profesjonalnych stron internetowych polega na tym, że należy stworzyć taką stronę internetową od a do z, wraz z wszystkimi podstawami. Dzięki temu otrzymuje się profesjonalną i jedyną w swoim rodzaju stronę. Im bogatszy kod html oraz wszelkie inne elementy na stronie, tym ta strona wydaje się bardziej jednostkowa i profesjonalna. Wobec tego zdecydowanie trzeba zdecydować się na kogoś, kto się doskonale zna na tworzeniu stron internetowych.
   

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm Polska »

  najlepsze firmy w regionie. Najlepszy lakiernik w miescie, Najlepsza wykonczeniowka regionie, Najlepsze sklepy w miescie, geodeta. Tylko najlepsi fachowcy w w w miescie! Dodaj sklep. Najlepsze firmy w Polsce, katalog firm najlepszych oraz baza firm poleconych, firmanajlepsza.pl to miejsce gdzie możesz bezpłatnie: Znaleźć rzetelnych fachowców, Polecić sprawdzonych fachowców innym użytkownikom, Przestrzec innych użytkowników przed nierzetelnymi usługodawcami/fachowcami.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

Firmy - nowa strona:

Adres: