Firmy Podkategoria: Firmy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Firms.pl »

  Firms. pl to młody portal promujący krajowe firmy w Internecie. W skład serwisu wchodzi szesnaście serwisów umieszczonych w oddzielnych sub domenach, każdy przeznaczony jest dla konkretnego województwa. Umieszczanie nowych wizytówek przedsiębiorstw jest bezpłatne. Portal pojawił się w Internecie pod koniec sierpnia 2009 roku, i od tego czasu zdobywa coraz większą popularność, mamy nadzieję, że dorówna konkurencyjnym katalogom firm w Polsce.

  Data dodania: 23 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi ogrodnicze Łódź »

  Jeśli ogrody łódź Łódź to Twój konik, koniecznie wejdź na stronę czasnazielen.eu. Firma ogrodnicza Łódź świadczy usługi ogrodnicze Łódź w bogatym wymiarze. Jej specjalizacją jest aranżacja zieleni, ogrodów Łódź. Tutaj znajdziesz nie tylko pomysł na projekt ogrodu, ale także przydatne wskazówki, jak prawidłowo troszczyć się o niego. Czas Na Zieleń dopomoże zaaranżować przestrzeń wokół prywatnej posesji czy firmy, uwzględniając potrzeby a także budżet klienta. Usatysfakcjonowani klienci są zdecydowanie najlepszą wizytówką firmy. Zapoznaj się z ofertą jeszcze dziś.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Olsztyn, gdzie szukać adresów? »

  Sprzedaż i zakup gruntów wiąże się zazwyczaj ze ścisłą współpracą z geodetą, w celu podziału działek lub wznowienia granic. Kiedy zabierzemy się do budowy również zwrócimy się do geodety po aktualną mapę do celów projektowych, wytyczenie obrysu budowli i wreszcie inwentaryzację powykonawczą. Jeśli interesuje Państwa temat geodeta Olsztyn, polecamy stronę www.bib.com.pl. Różnorodne gałęzie nauki, np. geologia i przemysłu przykładowo górnictwo, potrzebują usług geodezyjnych. Przydaje się wtedy geodeta w roli mierniczy górniczy.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież damska sklep internetowy »

  Sklep z odzieżą damską online BB-Style proponuje Państwu modną odzież damską w cenach tańszych niż w serwisie allegro. Często poszerzamy ofertę o nowe modne ubrania takie jak: sukienki, spodnie, bluzy, tuniki, topy, bluzki. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie Laserem »

  CIĘCIE LASEREM FIRMY TRUMPF: TRU LASER 3030Laser firmy Trumpf to jedno z najlepszych urządzeń tego typu na świecie.Powyższy modelcharakteryzuje się bardzo dużą precyzją cięcia i wysoką wydajnością, co pozwala wykonaćusługę cięcia na najwyższym poziomie to znaczy dobrze i szybko.cięcie laserem Zamość, cięcie laserem lubelskie, profesjonalne cięcie laserem

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZEGARKI DOBRE. »

  Myśle że nie raz zastanawialiście się nad wyborem adekwatnego zegarka. Jaki producent, jaki model ? I ile to kosztuje dużo pieniędzy. Ciężko odpowiedzieć na to pytanie i częściej cena = jakość, natomiast nie jest to główna zasada jaką należy się kierować podczas zakupu zegarka. Popularne są casio zegarki z powodu dobrej jakości, a ponadto dobrej ceny, dzięki czemu zegarki tej korporacji są dobrej jakości i w niskich kosztach. Są zegarki tańsze oraz zegarki droższe. Jaki model wybierzemy zależy jedynie od naszych upodobań.  Produkcja dobrej jakości zegarków zabiera wiele czasu, więc i koszt ma możliwość być znacznie wyższy niż w sytuacji zegarków niższej jakości. W większości natomiast zdaża się że produkt dobrej jakości jest dostępny w niskich kosztach, dlaczego więc nie zakupić sobie takiego aktualnie zegarka ? - Myśle że warto. Na zegarki dobre trafić można w sklepach internetowych, sklepach stacjonarnych. Długo szukać nie powinno się żeby odkryć okazje dla siebie. Dlatego więc, jesli planujesz zakup zegarka wybierz się na szukania takowego w sieci albo w sklepach w swoim mieście. A znajdziesz coś dla siebie.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siedzenia grammer do ciągnika rolniczego, wózka widłowego, maszyn budowlanych »

  Oferujemy siedzenia znanej i cenionej na całym świecie firmy Grammer do pojazdów rolniczych i ogrodniczych, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.Gamę foteli Grammer cechuje bogate wzornictwo oraz funkcjonalność. Siedzenia z rodziny Grammer znajdują zastosowanie w ciągnikach i sprzęcie rolniczym, w wózkach widłowych oraz maszynach budowlanych.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Olsztyn, bramy Olsztyn »

  Brama, bywa z reguły otworem w budowli, takiej jak ogrodzenie albo budynek. Może być równocześnie elementem zamykajacym ten otwór. Bardzo często spotyka się bramy wjazdowe dwuskrzydłowe albo przesuwane, a oprócz tego furtki. Bramy w budynkach, to przeważnie bramy garażowe. Ze względu na konstrukcję bramy garażowe dzieli się na segmentowe oraz rolowane. Dla zainteresowanych tematem bramy Olsztyn i ogrodzenia Olsztyn witryna www.bib.com.pl.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do czekolady »

  Mimo niezbyt długiej istnienia na rynku, nasze pompy do glukozy z sukcesami konkurują z uznanymi markami firm polskich i zagranicznych, przede wszystkim dzięki spełnianiu wysokich norm jakościowych, rzetelności i terminowości. Naszymi partnerami handlowymi są Cargill i inne największe i najbardziej liczące się korporacje transportowe.Nasze Biuro Techniczne służy najwyższej jakości poradą w doborze adekwatnego typu i kompletacji pompy. Konsultanci podpowiedzą, jaka jest idealna pompa do syropu glukozowego.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oświetlenie led »

  Lampy marki Hei solarlight proponują bezkonkurencyjne korzyści w obszarze funkcjonalności i projektu. Urządzenia PV są idealnie powiązane z oświetleniem słonecznym umożliwiając na zdumiewający, wybiegający w przyszłość projekt. Nowoczesny akumulator i wysoka wydajność technologii LED zapewniają niezwykłą funkcjonalność i bezawaryjne działanie nawet podczas zimy oraz podczas długich okresów złych warunków atmosferycznych.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Próba szczelności instalacji gazowej Kraków tel.500-837-898 »

  Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Firmowym takich producentów jak: ACV, Buderus, Riello, Termet, Ulrich. A dodatkowo posiadamy autoryzacje na uruchomienia, naprawy pogwarancyjne, przeglądy i konserwacje urządzeń grzewczych takich producentów jak: Ariston, Beretta, Brotje, De Dietrich, Ferroli, Giersch, Hewalex, Immergas, Junkers, Mann, Saunier Duval, Vaillant, Viessmann, Weishaupt.www.polsat.pl.wizytowka.pl Serwis Junkers Kraków, Serwis Neckar Kraków, Serwis Euroterm Kraków, Serwis Mora Kraków, Serwis Demrad Kraków, Serwis Termet Kraków, Serwis Vaillant Kraków, Serwis Beretta Kraków, Naprawa Junkers Kraków, Naprawa Neckar Kraków, Naprawa Euroterm Kraków, Naprawa Mora Kraków, Naprawa Demrad Kraków, Naprawa Termet Kraków, Naprawa Vaillant Kraków, Naprawa  Beretta Kraków, Serwis de dietrich kraków, serwis Ferroli kraków, serwis Giersch Kraków, serwis Hewalex Kraków, serwis Mann Kraków, serwis Saunier Duval Kraków, serwis kotłów gazowych, naprawa piecy gazowych Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Firmowym takich producentów jak: ACV, Buderus, Riello, Termet, Ulrich. Oprócz tego posiadamy Junkers, Mann, Saunier Duval, Vaillant, Viessmann, Weishaupt.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Elblag »

  Jeśli rozpoczynacie budowę i poszukujecie treści dotyczących zagadnienia dachy Olsztyn lub dachy Elbląg, na stronie bib.com.pl znajdziecie Państwo wykaz działalności gospodarczych oferujących poszukiwane materiały.Wybór materiału na dach naszego domu zależeć będzie od tego czy dach będzie płaski, czy spadzisty. Na dachy płaskie stosuje się głównie różnego typu pokrycia bitumiczne, zwane powszechnie papą. Układa się wówczas dwie warstwy, jedną podkładową i drugą wierzchnią, pokrytą warstwą posypki bazaltowej. Można także zastosować rozwiązanie mieszane, ciut droższe, niemniej jednak bardzo elastyczne i mało zużywające się, czyli pokrycie płynne ze specjalnej zastygającej masy nanoszone na podkład z folii lub papy. Na dachy spadziste najtańszym rozwiązaniem są tzw. gonty bitumiczne, w postaci pasów kolorowej papy powycinanej w różnorakie kształty. Mogą być prostokątne, trapezowe, półokrągłe i inne, dla których producenci nadają nazwy, powiązane bardzo często z wymyślnym kształtem.Innym, droższym, ale bardziej trwałym wyjściem są  pokrycia dachowe z blachy. Mogą to być blachy trapezowe lub bardziej miłe dla oka, zbliżone kształtem do dachówki, tzw. blachodachówki. Są to blachy w arkuszach tłoczone w kształty zbliżone do różnego rodzaju dachówek, powlekane poliestrem, plastizolem lub pokrywane posypką, wyglądem imitujące łupek kamienny albo gonty.Najbardziej klasycznym materiałem do pokryć dachowych są dachówki ceramiczne, produkowane w różnorodnych kształtach i barwach. Ich tańszym zamiennikiem są dachówki cementowe, w większości przypadków do złudzenia przypominające  kształtem, jak i barwą dachówki ceramiczne.

  Data dodania: 23 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Event warszawa »

  Na stronie internetowej www.redball.pl można znaleźć ofertę zabawy w paintball. Zabawa jest fantastyczna dla każdego, zarówno dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego typu rozrywki jak i dla osób, które już wiedzą, jak to smakuje. Zabawa w grupie jest o wiele bardziej emocjonująca i przynosi o wiele więcej satysfakcji. Oferta obejmuje kilka rodzajów zabawy na wyznaczonym polu do gry. Można zagrać w gronie własnych znajomych, można dołączyć do gry otwartej, gdzie poznaje się nowych ludzi, z różnymi zainteresowaniami i umiejętnościami. Raz w roku na stronie www.redball.pl ogłaszana jest gra scenariuszowa, organizowana przez firmę prowadzącą pole painballowe. Możliwe jest zorganizowanie imprezy firmowej, na której pracownicy spotykają się w zupełnie innych warunkach niż na co dzień. Organizatorzy zapewniają, oprócz gry w paintball, również wiele innych atrakcji takich jak na przykład lot paralotnią czy zawody w łucznictwie. Organizowane są także pikniki rodzinne i specjalne imprezy dla dzieci.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza IT »

  Przygotowywanie specjalistycznych baz danych stanowi kluczowy obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Na co dzień zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych przedsiębiorstw oraz instytucji. Są one również na bieżąco aktualizowane przez zespół naszych niezawodnych konsultantów. W naszych bazach mogą Państwo odnaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia oraz obrotów, jak też kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm naszej grupy wydawniczej są bardzo ważnym materiałem dla przedsiębiorstw, które szukają nowych odbiorców na swoje usługi i towary. Spis firm często wykorzystuje się do działań powiązanych z promocją bezpośrednią.Nasze bazy to gwarancja szerokiego zakresu wyboru grupy docelowej, jak również najkorzystniejszej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, a także bazy B2B. I tak przykładowo bazy firm budowlanych dostępne na płytach zawierają informacje o firmach usługowych oraz produkcyjnych, które są bezpośrednio związane z branżą budowlaną. Z kolei bazy szkolnictwa są to spisy polskich placówek oświatowych. Możemy w nich znaleźć żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, jak również uczelnie wyższe. Bardzo pomocna może okazać się również baza instytucji publicznych. Zawierają one dane urzędów miast i gmin, jak również urzędów wojewódzkich, powiatowych i marszałkowskich. Udostępniane przez nas bazy danych są w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy wedle udostępnionych kryteriów. Nasz program umożliwia także eksportowanie danych z bazy i oferuje funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy krzywkowe »

  Pompy krzywkowe są podstawą współczesnego przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Klienci oczekują urządzeń niezawodnych, bez elementów eksploatacyjnych stylu statory, rotory, węże, itp.; potrzebują urządzeń, które nie zanieczyszczają pompowanego produktu, są łatwe do mycia ręcznego lub instalacjach CIP/SIP. Pompy krzywkowe wychodzą vis a vis tym oczekiwaniom oferując jedne z najlepszych na świecie rozwiązań tego typu.
   Ze względu na charakterystyczną konstrukcję, a dodatkowo właściwości - krzywkowe pompy Wright Flow znajdują szerokie zastosowanie m.in. w przemyśle spożywczym, chemicznym, petrochemicznym, a oprócz tego jako pompy do napojów i soków. Modułowa konstrukcja pompy z uszczelnieniem korpusu wg. normy DIN 24960 zapewnia wyśmienite rezultaty zarówno w zastosowaniach wymagających warunków higienicznych jak i w typowych zastosowaniach przemysłowych.Pompy krzywkowe w zrealizowaniu higienicznym przeznaczone są do użycia w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym i innych. Gwarantują bardzo łagodny, pozbawiony zaburzeń proces przetłaczania, nie niszcząc wewnętrznej struktury medium.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okucia meblowe Olsztyn oraz meblowe akcesoria Olsztyn »

  Wszystkim, którzy marzą o nowej aranżacji wnętrza domu albo mieszkania w Olsztynie albo okolicy z całą pewnością sporo informacji dostarczy kontakt z firmami działającymi w branży okucia meblowe Olsztyn lub szerzej meblowe akcesoria Olsztyn takich firm wraz ze skróconą ofertą najaktywniejszych z nich odnaleźć można bez trudu na stronie www.bib.com.pl, gdzie znajdują się również inne przydatne oferty, na przykład zdziedziny meble na zamówienie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dezynfekcja Olsztyn - kto świadczy takie usługi? »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie z jakiegoś powodu musicie przeprowadzić akcję pod tytułem dezynfekcja Olsztyn, pomieszczeń albo przedmiotów lub prowadzicie Państwo działalność, która wymaga okresowego wykorzystywania takich zabiegów, to polecamy zapoznanie się z ofertą, zamieszczoną na stronie www.bib.com.pl. Z całą pewnością doszukacie się tam odpowiedzi na pytania, co do sposobności skorzystania z takiej usługi. O ile informacje tam zapisane nie będą wystarczające, skorzystajcie z podanego  kontaktu i zasięgnijcie porady profesjonalistów.

   

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przepływomierze elektromagnetyczne »

  Firma ENKO S. A. jest największym polskim producentem przepływomierzy elektromagnetycznych, przepływomierzy w wykonaniu Ex i jedynym producentem systemu opomiarowania samochodów asenizacyjnych. Przyjęta strategia spółki zakłada zwiększenie możliwości inwestycyjnych, wykonawstwa i sprzedaży przepływomierzy elektromagnetycznych w Polsce i za granicą. Spełniamy wymagania inwestorów na najwyższym, fachowym poziomie. Nasze przepływomierze elektromagnetyczne eksportujemy do wielu krajów Unii Europejskiej, a oprócz tego do Syrii, Białorusi, Korei Południowej na Ukrainę i Kubę. Oprócz produkcji urządzeń firma podejmuje się także kompleksowej realizacji zadań obejmujących: koncepcje, schematy oraz wykonawstwo w oparciu o projektowane przez naszą firmę urządzenia.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Postępowanie powypadkowe - szkolenia bhp Gdynia - kursy BHP »

  Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń bhp i ppoż. Prowadzimy szkolenia z zakresu postępowania powypadkowego i ryzyka zawodowego. Oferta dotyczy obsługi podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych. Do zakresu przedmiotu oferty wchodzi w szczególności:Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad bhp i ochrony przeciwpożarowej. Przeprowadzania kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych brakach i zagrożeniach, wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu ich likwidacji. Pomoc w opracowaniu przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia bhp i p.poż. Sporządzenie dokumentacji powypadkowej dla wypadków przy pracy, w drodze do lub z pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby. Współudział w reprezentowaniu Zleceniodawcy przed Państwową Inspekcją Pracy. Prowadzenie rejestrów wymaganych przez Państwową Inspekcję Pracy. Zgłoszenie firmy do Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Pomoc w zakresie zapewnienia pracownikom odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej. Przedstawienia pracodawcy wniosków dotyczących zachowania ergonomii na stanowisku pracy. Sporządzenie raz w roku określonych analiz stanu bhp zawierających propozycje poprawy warunków pracy. Przeprowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szkoleń p.poż

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fartuchy medyczne »

  Gdy szukasz zawodowej odzieży, jeszcze dziś uruchom stronę naszej firmy. Prezentujemy wysokiej jakości odzież doskonałą chociażby dla branży medycznej. Przekonaj się, jak przedstawia się nasza kolekcja i wybierz coś konkretnego dla siebie. Odpowiedniej klasy odzież zawodowa na pewno spełni Twoje oczekiwania - fartuchy medyczna. Masz szansę skusić się na poszczególne modele, które dopasujesz do danych oczekiwań. Zerknij, jak wyglądają w naszej firmie koszty przesyłki i zamów dla siebie odpowiedniej jakości odzież specjalistyczną.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy

katalog firm (3), portal (1), baza firm (3), firmy (4), katalog (12)

Firmy - nowa strona:

Adres: