Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Lustra drogowe, lustra sklepowe, lustra przemysłowe, lustra nietłukące - Eb-lustra »

  Eb-lustra.pl posiada w sprzedaży - Lustra drogowe, lustra sklepowe, lustra przemysłowe nietłukące. Firma Eb-lustra posiada szeroką ofertę na lustra drogowe, lustra komunikacyjne i inne lustra zewnętrzne i wewnętrzne.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing Samochodów Ciężarowych »

  Nasza firma Kredyt Lease Spółka Akcyjna zapoczątkowała swoją działalność już na początku lat dziewięćdziesiątych, a dokładniej w 1991 roku, kiedy to jeszcze rynek leasingowy nie był aż tak popularny i znany w kraju. Jesteśmy spółką, która jako jedna z pierwszych zaproponowała swoim klientom tego typu rozwiązania właśnie w dziedzinie inwestycji i kupna różnych niezbędnych środków trwałych do ich firm, co stało się na pewno dużym ułatwieniem dla mniejszych działalności gospodarczych jak i większych przedsiębiorstw czy korporacji.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne »

  Strona przedstawia ogólne schematy postępowania Unii Europejskiej w przypadku rozpatrywania jakichkolwiek dotacji na różnorakie dziedziny. Aby pozyskać fundusze unijne, warto przeczytać kilka dobrych rad

  Data dodania: 28 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja online »

  Skonsolidujemy.pl to fachowa konsultacja i doradztwo w zakresie pożyczek konsolidacyjnych. Tylko na tej jednej stronie znajdziecie Państwo istotne informacje dotyczące możliwości zaciągania i ofert ujętych kredytów. Za jej pomocą można także uzyskać zupełnie gratisowe konsultacje pośrednika kredytowego, a także zaoszczędzić wartościowy czas i zamówić kredyt on line bezpośrednio ze strony.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Poznań »

  Poprawnie kraj wiecie iż gdyby chcecie, żeby w waszym sklepie wiecznie panowała spokojna aura, koniecznie musicie ulokować w no tak dobre kasy fiskalne Kraków jest tym miastem, dokąd z pewnością je znajdziecie. Nasza interes od momentu wielu już lat produkuje kasy fiskalne Kraków jest niemniej jednak tym miastem, na rynki którego je dostarczamy. Od chwili wielu już lat przychodzą do nas różni właściciele sklepów, dokąd nasze kasy fiskalne Kraków pomagają w codziennej pracy. O ile kraj odwiedzicie lokalny sklep, z pewnością uzyskacie wszelkie niezbędne informacje. My ze swoje okolica gwarantujemy wsparcie osób, które oraz co doba kasy fiskalne Kraków poznają od momentu okolica praktycznej. Podpowiemy państwu, które kasy fiskalne Kraków będą dla was najlepsze. Pomożemy wam dodatkowo nauczyć się ich obsługi. Nasze kasy fiskalne Kraków nie są trudne w obsłudze, wszak żeby odgadnąć element, powinno się zaprosić o wsparcie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie »

  Jeśli od zawsze interesowała Cię giełda lub inwestowanie innego typu, czy to amatorsko czy profesjonalnie, to ta witryna może Ci się okazać bardzo przydatna. Wśród oferowanych treści warto wymienić notowania walutowe, bądź też notowania CFD, dzięki którym cały czas będziesz informowany o aktualnej sytuacji na rynku. Warto także poświęcić nieco więcej czasu na założenie własnego konta w serwisie, dzięki czemu będziesz mógł utworzyć własny portfel inwestycyjny. Takowa aplikacja na pewno okaże się niezmiernie przydatna, biorąc pod uwagę fakt jak trudna może się okazać samodzielna analiza techiczna. Zawartość witryny oferuje ponadto wykresy giełdowe czy różnorakie systemy transakcyjne. Dzięki naszemu serwisowi zdziwisz się jak przyjemne mogą być zagadnienia finansowe i ekonomiczne.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o bankach »

  Banki od zalążków powstania były i są jednostkami zaufania publicznego. To im właśnie powierzane są zbierane oszczędności jak podobnie od nich pożycza się finanse. Nie oznacza to jednakże, że wszystkie banki proponują życzliwe usługi swoim kontrahentom. Trzeba pamiętać, że ich kluczowym celem jest zarabianie pieniędzy a nie działalność charytatywna. Mając to na względzie przed rozpoczęciem jakiejkolwiek współpracy z bankami wskazane jest przyjrzeć się gruntownie ich ofertom i wybrać najlepszą. Dobrym miejscem w internecie publikującym szczegóły ofert bankowych jest nasz portal.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Gorąco zapraszam na stronę firmy nazwanej Impel - kadry i płace. W zakresie usługi jaką jest obsługa kadrowa i płacowa, objętych jest więcej niż sześćdziesiąt tysięcy ludzi. Jest to usługa na bardzo wysokim poziomie gwarantująca kompleksowe przejęcie od usługobiorców wszelkich aktualnych obligacji połączonych z administracją dokumentacją z obszaru płac i kadr. Firma nosząca nazwę Impel oferuje outsourcing świadczeń płacowo kadrowych, oraz payroll. Oferując polecane świadczenia wykorzystuje innowacyjny program informatyczny nazywany SAP HR. Firma nazywana Impel zatrudnia powyżej 200 profesjonalistów z kategorii płace i kadry. Przy wykorzystaniu polecanych świadczeń, klienci są pozbawieni od obowiązku ciągłego śledzenia nowości w legislacji, mają gwarantowane także prawne bezpieczeństwo, które jest rezultatem z adekwatnej interpretacji aktualnych kodeksów prawnych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Prowadząc własną firmę albo po prostu dbając o domowe finanse w sposób niezwykle szczegółowy, pewnie nie raz korzystaliśmy z doświadczenia jakiegoś biura rachunkowego. O ile w dużych ośrodkach miejskich o takową usługę jest dosyć łatwo, to mniejsze miejscowości cierpią na niedostatek takich miejsc. Na szczęście powstaje coraz więcej biur, w których możemy skorzystać z niezwykle doświadczonej kadry, która z pewnością pomoże nam rozwikłać niemal każdą finansową zagadkę . Dzisiejsze biura rachunkowe, to firmy usługowe świadczące kompleksowe usługi w kategorii szeroko pojętej księgowości. Można szukać w tym miejscu między innymi pomocy przy uzupełnianiu trudnych do zrozumienia zdjęcia ślubne wrocław formularzy podatkowych – za odpowiednią opłatą można uniknąć ewentualnych kłopotów ze skarbówką. Biura rachunkowe w Polsce, w większości przypadków poszerzają wachlarz oferowanych usług o domowe doradztwo finansowe – przy pomocy wiedzy specjalisty zapanujemy wreszcie nad domowym budżetem i odtąd zawsze już będzie nam starczać do przysłowiowego „pierwszego”. Jak wszędzie, tak również (a może przede wszystkim) w kwestii finansów, warto zaufać wyłącznie ludziom z największym doświadczeniem. Tak więc nie bójmy się szukać i przebierać w ofertach.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pożyczka »

  Aktualny kryzys nakłania ludzi do coraz większych oszczędności oraz zaciągania większej ilości kredytów. Polskie banki zacierają ręce oferując coraz liczniejsze i bardziej atrakcyjne oferty. Najlepsza lokata bankowa nakłania nas każdego dnia reklamami, ale jaka najlepsza lokata jest naprawdę? Wyjaśnienie tego pytania i inne takie jak: dobra pożyczka odnajdą Państwo na naszej witrynie kredytowo.com.pl. Lepiej poznać wszystkie szczegóły, niż później martwić się konsekwencjami.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bony skarbowe »

  Pozycjonowaniem serwisów www zajmują się prywatne osoby ale w większości odpowiednio wykwalifikowane w tym celu firmy. Bardzo dużo firm, takich jak Ogicom, w w szeregu swoich usług udostępnia pomoc kreatora stron www, który dla większości przedsiębiorstw okazuje się wielkim ułatwieniem. Dużą popularnością cieszą się portale opierające się na systemie CMS. Internet jest doskonałym źródłem informacji, rozrywki, które są dostępne na różnych stronach www. Założenie najzwyklejszego wirtualnego dziennika dzięki specjalnym kreatorom trwa zaledwie kilka chwil. Na giełdzie domen dużą popularnością cieszą się domeny .pl, .com.pl .com .eu. .biz.pl. Firmy, które oferują usługi hostingowe i wirtualne serwery proponują swoim klientom adresy pocztowe na wybranych domenach. Aby dana strona internetowa mogła zaistnieć w sieci musi przejść szereg etapów, przez wszystkie z nich przeprowadzają odpowiednio wykwalifikowane do tego firmy. Obecnie wiele firm pozwala na stworzenie strony internetowej z zakładką e-sklepu, co jest szczególnie wygodnym rozwiązaniem dla klienta.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt przez internet »

  Najlepsze propozycje bankowe w Polsce - kredyty oraz pożyczki online poprzez sieć. Proponujemy korzystne kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, refinansowe, hipoteczne oraz konsolidacyjne - kredyty ranking. Zapraszamy na nasze forum kredytowe - w tamtym miejscu dowiesz się, jaki bank i kredyt zalecają nasi odbiorcy. Wykorzystaj możliwość oraz wyłoń w najwyższym stopniu korzystną ofertę bankową. Zapoznaj się z naszą bazą wiedzy, w której przedstawiamy najważniejsze informacje oraz rady odnośnie wyboru korzystnej oferty bankowej. Nie musisz więcej poszukiwać informacji o bankach i kredytach. U nas odnajdziesz to czego szukasz i wyłonisz najbardziej atrakcyjną ofertę online.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konto osobise »

  Głównym rachunkiem bankowym stało się konto rozliczeniowe. Konto takie pozwala nam na dokonywanie nieograniczonej ilości bezpłatnych transakcji pieniężnych w ciągu miesiąca. Możemy utworzyć grupę przelewów powtarzalnych, dzięki temu nie trzeba za każdym razem wpisywać identycznych parametrów do transakcji. Rachunki rozliczeniowe należy połączyć z kontami do oszczędzania oraz giełdowymi.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Europejskie Centrum Odszkodowań - Bydgoszcz »

  WITAMY W EUROPEJSKIM CENTRUM ODSZKODOWAŃ S.A. BYDGOSZCZ

  Jesteśmy wiodącą w Polsce firmą, która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań oraz innych świadczeń wynikających ze szkody, np. rent i zadośćuczynień.

  Nasze doświadczenie, wiedza i profesjonalizm są od lat gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

  Od 2004 roku zaufało nam ponad 40 tysięcy osób.

  Posiadamy własną kancelarię Radców Prawnych (Kancelaria Radców Prawnych EuCO), która dostarcza naszym Klientom fachowej pomocy prawnej i reprezentuje ich w sądach.

  Prowadzimy także działania charytatywne. Wspieramy własną Fundację - EuCO Dzieciom oraz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Za okazane wsparcie Jurek Owsiak odznaczył EuCO medalem XV lecia Fundacji WOŚP.

  Nasze wartości:

  Być wsparciem dla Klienta i służyć mu fachową pomocą oraz wiedzą prawniczą
  Uczciwość
  Otwartość i przejrzystość
  Wzajemny szacunek
  Działanie w interesie Klientów
  Przedsiębiorczość i osiąganie sukcesów dzięki naszym pracownikom
  Czynny udział w życiu społecznym

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty »

  Dostęp do informacji finansowych obecnie jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. W dzisiejszych czasach, żeby poznać dokładnie ofertę któregokolwiek banku wystarczy tylko włączyć komputer podpięty do sieci. W ciągu zaledwie kilkunastu minut można odnaleźć i rozpatrzyć dosłownie wszystko. Unikatową asystą w takich wypadkach są takie strony jak prezentowana w tym miejscu nasza : Wabank. Portal ten można śmiało zarekomendować nie tylko niezorientowanym osobom w tematyce finansowej, ale także profesjonalistom na codzień czynnym w branży.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZUS- emerytura »

  Potrzebujesz informacji o emeryturach. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?Szybki przyrost liczby emerytów oraz spadek zatrudnienia, a także wzrost realnej wartości emerytur w stosunku do płac rzeczywistych były głównymi przyczynami reformy emerytalnej w Polsce. W jej wyniku powstały trzy główne filary. Dwa obowiązkowe: - I zarządzany przez ZUS, pobierane środki przeznaczane są na bieżące finansowanie składek emerytalnych, - drugi związany z OFE inwestującymi środki przekazywane co miesiąc przez ZUS, - I nieobowiązkowy związany z IKE, czyli wszelkie formy dodatkowego oszczędzania na zakończenie kariery zawodowej.Polski systemu zabezpieczenia społecznego jest klasyfikowany jako system o zdefiniowanej składce i niezdefiniowanym świadczeniu. Oznacza to, że:- polskie prawo określa, jaką kwotę jesteśmy zobowiązani odprowadzać co miesiąc do ZUS (i w konsekwencji do funduszu emerytalnego), - nasze przyszłe świadczenie emerytalne będzie w całości zależne od wysokości środków zgromadzonych pod koniec okresu oszczędzania.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Business ideas »

  Ciepło zapraszam do odwiedzenia portalu po angielsku o domenie idealsmallbusiness.com - Business ideas. Na omawianym portalu umieszczane są pisane po angielsku pomysły na własną firmę. Pomysły te posortowane są według kategorii, jak również otagowane na podstawie zainteresowań lub zawodzie. Opisywany portal jest nową witryną, jednakże już dzisiaj znajduje się tam sporą liczbę ciekawych pomysłów na biznes. Prawie codziennie publikowane są nowe pomysły na własny biznes. Gdy poszukujesz rzetelnych artykułów w języku angielskim, jakie są w stanie Ci pomóc z wystartowaniem własnego biznesu to dobrze trafiłeś. Przeczytasz tu artykuły z rozmaitych branż, pomysły na biznes także na małe firmy jak też na większe. Rekomenduje poznanie się z publikowanymi pomysłami i wierzę, że okażą się pomocne dla początkujących przedsiębiorców. Wierzę też, że okażą się pomocne tym, którzy dopiero układają biznes plan. Praca na etacie nie daje takiej satysfakcji jak praca na swoim, a udany pomysł stanowi 50 procent sukcesu. Dlatego nie nie ociągaj się i odwiedź polecaną stronę już dziś, jestem przekonany, że odszukasz tam pomysł dla siebie. Omawiany portal wydaje przede wszystkim pomysły na biznes, jednak równolegle z jego progresem dołożymy starań by udostępniać na nim dodatkowe wskazówki i publikacje związane z biznesem.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt - Portal finansowy »

  Bankier24 - Serwis finansowy. Karty - bez wychodzenia z domu... Masz zamiar otworzyć rachunek firmowy? A może szukasz kredytu aby zrealizować swoje pragnienie? W naszym serwisie znajdziesz produkty finansowe dostępne on-line przez największe banki w Polsce. Bankier24.com zgromadził dla Ciebie najciekawsze oferty w jednym miejscu tak abyś nie musiał tracić czasu jak i pieniędzy na samodzielne wyszukiwanie poszczególnych ofert tychże banków.
  Nasze zestawienie zawiera zarówno rachunki prywatne jak i konta dla jednostek. Spośród rozległej oferty polskich banków, wybraliśmy najlepsze osiągalne na polskim rynku. Wybierz wyboru interesujące Cię rodzaj rachunku a otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Chcesz poznać jak bez ryzyka i prosto zarabiać pieniądze? Wystarczy, że zobaczysz na naszą stronę poświęconą tematyce lokat bankowych. Depozyt bankowy to bardzo chętnie wybierany sposób pomnażania oszczędności. Dotychczas miliony Polaków zarabia w ten sposób. Niemniej jednak wybór lokaty nie jest taki nieskomplikowany jak mogłoby się wydawać. Instytucje finansowe zalewają nas swoimi produktami, wśród których wiele ofert zawiera najdziwniejsze kruczki mające Cię skłonić do skorzystania propozycji konkretnej instytucji. W związku z tym publikujemy co miesiąc niezależny ranking lokat bankowych, który wspomaga wybór najodpowiedniejszej dla Ciebie lokaty.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jakie najlepsze kredyty na auto zamówić zestawienie »

  Dowiedz się który najtańszy kredyt zamówić. Pożyczki na mieszkanie korzystny termin kredytowania ubezpieczenie od ryzyka utraty miejsca pracy pożyczki oraz doradztwo finansowe. Akceptacja wielu źródeł dochodów, też zagranicznych, możliwość wyboru waluty pożyczki: CHF, PLN nie ma opłat za szybszą spłatę i przeanalizowanie wniosku. Sprawdź jak dużo można otrzymać kupując na kredyt samochód.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Polska (11), pożyczka (1), pieniądze (2), gospodarka (1), konta bankowe (1), lokaty (1), praca (5)

Finanse - nowa strona:

Adres: