Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Program hotelowy śląsk »

  Z reguły każdego dnia chodzimy na zakupy. W dużej liczbie przypadków brakuje czegoś w lokalu mieszkalnego w wielu wypadkach do ugotowania obiadu. Należy wybrać się do sklepu po drodze z pracy bądź wyskoczyć do pobliskiego spożywczego już będąc w mieszkania. Stojąc w kolejce wielokrotnie irytujemy się na tych, którzy spowalniają ruch, czekając na paragon. Sami, raczej rzadko, potrzebujemy tego kwitka, jednak dla osób prowadzących jednostkę gospodarczą taką jak sklep jest to konieczne. kasiorki fiskalne śląsk obowiązują wszystkich, którzy sprzedają różnego typu produkty. To samo dotyczy oferowanych usług. Nie powinno nas więc dziwić, że kasiorki fiskalne mają chłopcy i dziewczęta jeżdżące taksówkami czy również kierowcy w autobusach. Nie musisz również niecierpliwić się, kiedy wręczają nam paragony. Jest to ich obowiązek, za którego niewypełnienie mogliby zostać obciążeni kosztami. Nie wolno się zatem im dziwić. Pracownicy sklepów, tuż przed wieczornym zamknięciem, wykonują za każdym razem tzw. opis dobowy. Oznacza to, że robią wydruk obrotu z całego dnia. Jest to konieczne do opłacenia podatku. Dobrze zatem wiedzieć, że kiedy ktoś handluje jakimiś towarami, przykładowo program hotelowy śląsk, nie korzystając prócz tego kasiorki fiskalnej, to robi to nielegalnie. Jest on zobowiązany do wydania nam paragonu i bez wątpienia mamy prawo się tego domagać. Służy to jako nasz dowód zakupienia czegoś, a też może być fundamentem do hipotetycznego zwrotu, a oprócz tego naprawy sprzętu, będącego na zapewnień. Nie pozwalajmy się oszukać. Sprzedawcy, handlujący towarami, bez zastosowania kasy fiskalnej, pragną zwyczajnie omijać podatek. [url=http://www.inter-serwis2.

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Sosnowiec »

  Wiele ofert znajdziesz w naszym biurze - kredyty Katowice. Kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe czy też kredyty hipoteczne. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. Pomożemy znaleźć Ci najlepszą ofertę.Fachowa pomoc w doborze odpowiedniego kredytu - kredyty Jaworzno, zawsze fachowa obsługa i doradztwo. Z nami znajdziesz ofertę która spełni Twoje oczekiwania finansowe - kredyt na samochód lub mieszkanie.Poznaj naszą ofertę ubezpieczeń samochdowych i majątkowych. Ubezpieczenia Sosnowiec. Znajdziesz u nas również ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe. Zapraszamy do naszego biura w Jaworznie przy ul Katowickiej 19D

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najtańszy kredyt gotówkowy »

  Kredyt - jest pożyczką pieniężną zaciągniętą w banku na wyznaczony cel i czas oraz za wskazany procent. Dawane kredytów poprzez banki jest jednym z ich nadrzędnych funkcji. Kredyt dostaje się na określony czas,, po którym wypada go oddać. Okres ów liczony jest w dniach, zaś przy dłuższych okresach w miesiącach oraz latach. Zapraszamy do portalu - kredyt gotówkowy ranking. Obowiązkiem serwisu naszego jest powiadamianie odbiorców o najlepszych oraz najtańszych ofertach kredytów w Polsce. Atrakcyjne kredyty gotówkowe w Polsce tylko u nas. Wypełnij wniosek kredytowy online i ciesz się z atrakcyjnego kredytu.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Kompetentny informator na temat kredytów hipotecznych na zakup swojego mieszkania - w serwisie natrafisz na opis oraz przewodnik odnośnie wyboru najlepszego kredytu hipotecznego na zakup lub budowę swojego domu. Ukazujemy znaczące aspekty kredytów hipotecznych takie jak oprocentowanie, forma rat, progam rządowy "rodzina na swoim" i mnóstwo innych. Myślisz o tym, jaki kredyt na zakup mieszkania wybrać i czym kierować się przed wyborem? Po zapoznaniu się z stworzonymi przez naszych specjalistów artykułami, na pewno wyselekcjonujesz idealny kredyt. Gorąco zapraszamy do sięgnięcia do poradnika i zaznajomienia się z zamieszczonymi tam treściami.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pozabankowa »

  Jeśli od czasu do czasu nie starcza Ci pieniędzy to warto użyć poręcznych pożyczek chwilówek. Zanim jednak użyjesz jakiś produkt finansowy, zaleca się żebyś się jak najwięcej o nim dowiedział i wytypował ten faktycznie pożądany. Obecnie reklam pożyczek i kredytów jest cała masa. Konkretnie z każdej strony jesteśmy zasypywani propozycjami otrzymania dużej gotówki do ręki. My zapewniamy Tobie sprawną weryfikację tych ofert i odkrycie naprawdę najlepszej. Tym co wyróżnia pozytywnie nasz portal, to niemała ilość zamieszczonych wypowiedzi klientów.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku »

  Chcesz założyć sobie rachunek bankowy i nie wiesz jaką instytucję finansową wybrać? zapraszamy do naszego serwisu przedstawiamy w nim wybrane oferty polskich instytucji finansowych. Wybrane oferty zostały skatalogowane tak aby zmniejszyć koszty prowadzenia rachunku oraz jednocześnie zapewnić klientowi maksimum satysfakcji z oferowanych usług. Bezpieczeństwo wszelkich transakcji również zostało wzięte pod uwagę.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły - gotówka »

  Inwestowanie może dostarczyć nam znacznie większe zyski niż tradycyjne sposoby lokowania pieniędzy. W przypadku gdy zdobywasz oraz sprzedajesz akcje koniecznie musisz zapłacić podatek dochodowy. Giełdy zapewniają inwestorom łatwe zakupywanie oraz też sprzedawanie udziałów w spółkach rejestrowanych na giełdach. Jedną z najważniejszych instytucji gospodarki rynkowej jest giełda. Gotówka, jest formą aktywów cechująca się najwyższym stopniem płynności. Bez żadnego wyboru obrót akcjami opodatkowany jest 19 proc. podatkiem od zysku jako przychód pochodzący ze źródeł kapitałowych.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze Wrocław »

  Jeżeli szukasz uczciwej firmy konsultingowej, która wspomoże Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodowitym rynku to powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Ochoczo przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnorodnego rodzaju rynkach. Zaręczamy, że jesteśmy w stanie sumiennie wykonać każde prawne czynności. Na naszej stronie przedstawiona jest kompletna oferta oraz dokładnie przedstawiony limit usług jakie wykonujemy. Zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie w wina »

  Powodem tak wielkiego zainteresowania jest możliwość kupienia najlepszych bordoskich win w sprzyjającej cenie. Popyt na francuskie wina stale rośnie, a ich produkcja jest ograniczona. Dlatego też ceny trunków non stop się zwiększają. Nabywając wino w formie en primeur, stajemy się jego właścicielem zanim trafi do szerszej sprzedaży.  Kupujemy je na początku zwiększania się jego wartości, bezpośrednio od producenta. Winiarze w ten sposób sprzedają wyłącznie ograniczoną cześć osobistej produkcji, wiec jest to nielada gratka dla konsumentów, kolekcjonerów i inwestorów.Co wspólnego mają wydarzenia z dalekiego Bordeaux z Polską? Okazuje się, że jest kilka podobieństw. Mieszkańcy Polski coraz chętniej biorą udział w zakupach bordoskiego wina w formie En Primeur. Wykonujemy to jednakże nie po to, by skosztować tych trunków, a z powodu profitów jakie umieją zaoferować. Znacząca większość tych środków to w chwili obecnej zakupy w formie En Primeur.Wino Lafite Rothschild ze słynnego rocznika 1982, od momentu wejścia na rynek, 65-krotnie podwyższyło własną wartość.  Po pierwsze, z każdym rokiem maleje liczba dostępnych na rynku butelek, a skłonnych do ich wypicia nie brakuje. Po drugie, wino to nie auto -  z wiekiem jest coraz lepsze. Polecany przez krytyków okres leżakowania dla najlepszych trunków z Bordeaux sięga kilkudziesięciu lat! Malejąca podaż oraz poprawiająca się jakość przekładają się na wzrost cen. - To sprawia, że inwestowanie w wina jest świetną inwestycją długoterminową, tak jak produkty strukturyzowane czy inwestycja w nieruchomości.Kolejną zachętą dla inwestorów jest brak, podatku Belki".

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Wpłacając finanse na lokatę możemy być w stu procentach przekonani o proficie. Jeśli boimy się lokować w giełdę to lokaty bankowe są doskonałym wyborem. Dla bardziej agresywnych inwestycji mamy do zaoferowania fundusze inwestycyjne - tutaj jednak powinno się przemyślanie wyselekcjonować żeby nie stracić. Proponujemy nasz serwis bankowy i doradców, którzy chętnie gratisowo doradzą jaką lokatę lub fundusz wybrać. Zapraszamy - ranking lokat. Lokatę otworzysz bez trudu oraz szybko - poprzez net, telefon,, w oddziale Banku oraz na Poczcie. Lokaty możesz otwierać w złotówkach lub walutach obcych. Wyłącznie u nas natomiast odnajdziesz najlepsze porównania i zestawienia, rankingi lokat. Zapraszamy osoby pragnące ulokować określoną gotówkę aby zaznajomiły się z naszą ofertą, a tym samym z propozycją wiodących banków w kraju.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniach »

  Nowe oferty na składki OC samochodu, opinie. www w zakresie finansów - kredytów, OFE, porad prawnych. Ciekawe felietony o firmach Ubezpieczeniowych- witryna moderowana codziennie. Wejdź i zapoznaj się z panującym - rozporządzeniami. Poznaj oferty i sukcesy promocje firm ubezpieczeniowych.Powiemy Wam obliczyć najtańsze OC i nabyć składkę, który kredyt wziąć pod uwagę - komentarze i reportaże.Odwiedź nas w tym momencie!Blog poświęcony polisom i leasingowi.

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza »

  Specjalizacją Kancelarii Prawniczej Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K. jest wsparcie dla przedsiębiorstw na terytorium RP, a w szczególności współpraca z Włochami oraz krajami trzecimi. Dysponując wiedzą z zakresu systemów prawnych spółek handlowych prawo polskie, włoskie, międzynarodowe, prawa gospodarczego, prawa karno skarbowego, celnego, przepisów prawa międzynarodowego, prywatnego, jest w stanie oferować pomoc polskim podmiotom inwestującym we Włoszech. Wspólnicy mówiący w języku ojczystym włoskim lub polskim, posługujący się innymi językami takimi jak: angielski, francuski i rosyjski, bez problemu pomogą rozwiązać każdy problem. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki Gotókowe »

  złóż darmowy wniosek nasi doradcy oddzwonią i wyjaśnią szczegółyJeżeli udajesz się na zakupy - mniejsze lub większe - weź ze sobą pożyczkę Tu i Teraz. Bez zabezpieczeń i poręczycieli - nawet do 50 000 zł !Pożyczkę Tu i Teraz możesz przeznaczyć na dowolny cel - zakup sprzętu Hi-Fi, remont mieszkania i zakup mebli lub kupno samochodu. wejdź sprawdź.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe, rozwój osobisty »

  Szukasz sposobu który pomoże pomnożyć swoje oszczędności ? To dobrze trafiłeś. Efektywne inwestowanie pieniędzy jest bardzo trudne. Nie zwlekaj, zarób swój pierwszy milion korzystając z naszego serwisu internetowego. Inwestowanie w nieruchomości przynosi w obecnych czasach coraz większe zyski poprzez wynajem oraz odsprzedaż okazyjnie zakupionych mieszkań. Inwestowanie to bardzo długotrwały proces, dlatego dobrze jest korzystać z doświadczeń innych firm.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt przez internet »

  Na naszej stronie znajdą Państwo oferty finansowe banków i instytucji finansowych, oferujących konta osobiste i firmowe, kredyty przez internet, pożyczki bez zaświadczeń, lokaty, ubezpieczenia i wiele innych produktów finansowych. Obecnie oszczędność czasu, wygoda i łatwość w korzystaniu z ofert finansowych jest bardzo ważna, a internet wszedł w niemal każdą sferę naszego życia codziennego, więc wychodzimy naprzeciw naszym klientom. Z pomocą naszej strony w prosty i wygodny sposób - właśnie przez internet, załatwisz wszelkie sprawy związane z Twoimi finansami osobistymi i bankowością.

  Data dodania: 31 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona usług internetowych »

  Strona prezentuje i ocenia wybrane oferty i usługi dostępne w internecie. Oferty prezentowane w serwisie są ofertami wybranymi, tak aby większość potrzebnych usług i ofert była dostępna w jednym miejscu. Ich różnorodność sprawia, że każdy może znaleźć oferty lub usługi odpowiednie dla siebie lub prezentowane tu usługi mogą posłużyć odwiedzającemu wyłącznie w celu informacji o nich.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne »

  Strategia funduszu opiera się na strategicznej (zależnej od fazy cyklu koniunkturalnego) oraz taktycznej zależnej od krótkoterminowego poziomu ryzyka alokacji aktywów w 5 podstawowych klas akcje polskie i zagraniczne, obligacje, waluty, instrumenty pochodne na towary i surowce, nieruchomości. Aby dowiedzieć się jak inwestować w fundusze polecamy skontaktować się z pracownikiem TFI celem umówienia spotkania. Fundusz inwestycyjny Agio Mulistrategia może zajmować zarówno długie, jak i krótkie pozycje w instrumentach pochodnych. Fundusz inwestycyjny jest osobą prawną lokującą zebrane od Uczestników zasoby pieniężne w papiery wartościowe, instrumenty finansowe i inne prawa majątkowe, we wspólnym interesie Uczestników funduszu. Fundusz może być utworzony jedynie przez towarzystwo, po uzyskaniu zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego. Idealną inwestycją dla klientów instytucjonalnych jest subfundusz AGIO Kapitał. Pozwala on na inwestowanie nadwyżek finansowych. Agiofunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oferuje innowacyjny parasolowy fundusze inwestycyjne AGIO Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi dwoma subfunduszami - Agio Multistrategia i Agio Kapitał. Celem inwestycyjnym funduszy Agiofunds jest wypracowanie zysku absolutnego tzw. strategia total return. AGIO Multistrategia to fundusze inwestycyjne dla zamożnego Klienta spodziewającego się iż uzyska ponadprzeciętny zysk absolutny w horyzoncie inwestycyjnym powyżej 1 roku.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt-24.pl pożyczki »

  Serwis internetowy Kredyt-24. pl to bogate źródło informacji dla osób zainteresowanych finansami a w szczególności osób które myślą o uzyskaniu kredytu w banku bądź też w firmie oferującej pożyczki pozabankowe najczęściej w przypadkach kiedy mamy problem z uzyskaniem kredytu bankowego. Znajdziemy tu zatem odpowiedzi na pytania gdzie sięgnąć po pożyczkę z negatywną opinią w bik, jakie firmy udzielają pożyczki na oświadczenie bez okazywania zaświadczeń o zarobkach czy informacje na temat banków i firm które udzielają pożyczek osobom w wieku 18 lat. Oprócz porad dużo miejsca poświęcono również ofertom finansowym czyli zarówno kredyty gotówkowe, pożyczki pozabankowe czy chwilówki przez intenet które możemy uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu bez dodatkowych dokumentów. Również dla osób prowadzących firmy znalazła się tu szeroka i bogata oferta finansowa w postaci kredytów na start, kredytów inwestycyjnych i obrotowych czy leasingu dla firm na zakup maszyn, urządzeń czy pojazdów.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Kraków »

  Pośród Kontrahentów Biura Wycen Majątkowych – Rzeczoznawca 24 z Krakowa znajduje się duża liczba Klientów indywidualnych jak też grupowych. Z wykonywanych przez krakowskie biuro wycen nieruchomości korzystają osoby prywatne jak też firmy z różnego typu branż. Sporym powodzeniem odznacza się także wycena maszyn oraz całych linii technologicznych. Biznesmeni z wielorakiego typu zakresu działania czy też firmy leasingowe korzystając z usług Rzeczoznawcy 24 z Krakowa, mają zagwarantowaną wszechstronną i fachową pomoc. Oprócz wyceny nieruchomości oraz maszyn, Rzeczoznawca 24 - Biuro Wycen Majątkowych Kraków wykonuje też świadectwa energetyczne. Obojętnie czy remontowane jest mieszkanie, stawiana jest nieruchomość prywatna czy budynek użyteczności publicznej, certyfikaty energetyczne stanowią istotny certyfikat w tego rodzaju działaniach.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: