Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Kredyt mieszkaniowy »

  Kredyty to częsty widok w naszych czasach, a co za tym idzie pożyczone pieniądze trzeba będzie kiedyś oddać. Istnieje wiele rodzajów kredytów. Między innymi kredyty mieszkaniowe, kredyt samochodowy, kredyt studencki. Niestety nie oddajemy tej samej sumy, ale powiększoną o pewien określony procent.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki internetowe »

  Najlepszy serwis z ofertami banków internetowych. Banki online mają wiele zalet, są proste w obsłudze i wygodne. Na stronie porównanie różnych banków, wybierz idealne konto dla siebie i złóż wniosek online. Zaletami takich banków jest możliwość zarządzania kontem w domu, za pomocą komputera z dostępem do internetu. Korzystając z internetowych banków masz dostęp do konta o każdej porze Sam zlecasz przelewu, inwestujesz oraz na bieżąco kontrolujesz swoje wydatki. W łatwy sposób zapłacisz za swoje zakupy w sieci. Wśród ofert wiele atrakcji i promocji, darmowe prowadzenie i założenie konta, bezpłatne przelewy internetowe oraz karty do bankomatów. Zachęcamy do zapoznania się przedstawiona ofertą (konta dla firm, kredyty mieszkaniowe, pożyczki, lokaty, inwestycje oraz karty kredytowe). Złóż wniosek online!

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jubiler warszawa »

  Jubiler Warszawa? Nie można przejść obojętnie obok Pracowni Złotniczej AS - serwis internetowy assypniewski.pl. Na napomkniętej stronie internetowej można wyszperać dużo interesujących propozycji - bez ociągania wypróbuj sklepy AS w Warszawie. Z pewnością da się też zakupić produty złotnicze przez internet - na witrynie internetowej. Jest to wyjątkowo dobry sposób dla tych, którzy mają daleko do Warszawy. Ewidentnie nie muszę pisać, że warto, bo w gruncie rzeczy warto tam zobaczyć. Oferta jest kierowana słowo w słowo do wszystkich, którzy szukają fachowe usługi i produkty jubilerskie w Warszawie. Zatem wypróbuj stronę internetową www.assypniewski.pl.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekaż część podatku na OPP »

  Ustawodawca, dając sposobność przekazania 1% podatku tvn wprowadził jednakże pewne ograniczenia. Jednym z nich jest prawo do przekazania podatku wyłącznie w deklaracji złożonej w terminie, a zatem do 30 kwietnia. Oznacza to, że prawie każdy podatnik, który spóźni się ze złożeniem deklaracji utraci prawo do przekazania 1%. O ile jednak podatnik złożył zeznanie w terminie, lecz z jakiś powodów nie wskazał organizacji pożytku publicznego, swój 1% ma możliwość przekazać jeszcze w korekcie zeznania, pod warunkiem złożenia jej w ciągu dwóch miesięcy od upływu terminu składania zeznań podatkowych.W zeznaniu składanym za 2012 r. podatnik ma możliwość przekazać 1% podatku, wybranej poprzez siebie organizacji pożytku publicznego. Tak w rzeczywistości podatnik nie zyska nic - ale też nic nie straci - a ma możliwość bezpośrednio wpłynąć na to, do kogo trafią pieniądze z jego podatków. Dochód gotówki podatnika jest więc bardziej etyczny. Zyskują jednak organizacje. Suma przekazanych kwot sięga bowiem milionów złotych. W 2009 r. z 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, a zatem organizacji działających wprost na rzecz społeczności, wpłynęło ok. 400 mln PLN.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rybnik »

  Księgowanie oraz obsługa przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych pod kątem rachunkowości jest misją wymagającym edukacji. Przedsiębiorcy specjalizujący się w określonych branżach w wielu wypadkach nie mają pojęcia jak powinno się potwierdzać transakcje i rozmawiać z urzędem skarbowym. O ile masz takie problemy przyda ci się ze 100 procentową pewnością Biuro rachunkowe Rydułtowy dążące jak sama nazwa wskazuje do ciągłego wzrostu prywatnych kontrahentów. Jeśli zatrudniasz pracowników zajmujemy się w specjalistycznym zakresie kadrami, a oprócz tego płacami. Posiadamy uprawnienia. Produkujemy biuro rachunkowe kameralnie, ażeby dopasować się do prywatnej struktury prowadzonej przez Ciebie działalności. Znamy specyfikę gospodarki polskiej, dlatego nasze ceny są dopasowane do realiów ekonomicznych. Wspomagamy, a nie wyzyskujemy. Postaw na nas, a nigdy nie będziesz miał problemów z księgami i urzędami.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Projekt rodzina na swoim został wykonany i wprowadzony w życie przez Ministerstwo, Skarb Wasze i placówki bankowe przede wszystkim w związku z analizują o wsparciu młodych małżonków i ludzi samotnie wychowujących dzieci. Projekt ten jest dostępny dla osób, które nie ukończyły 35 roku życia. Oprócz małżeństwami i samotnie wychowującymi dzieci od ubiegłego roku mogą z niego korzystać też single. Więcej najmniejszych elementów w tym temacie dowiesz się czytając teksty dostępne na naszej witrynie internetowej WWW. Na stronie poruszamy też zagadnienie placówek bankowych biorących udział w programie.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy z anglii do polski »

  Wypatrujesz spółki, która wykona za ciebie przelew zza granicy do twoich najbliższych? Nie masz ochoty się zawieść czy też wiele zapłacić? A może miałeś już przykre spotkanie z ową spółką, jaka tylko cię okłamała? Skoro tak to zapraszamy na naszą stronę. Sugerujemy możliwość błyskawicznych transferów do Polski w dosłownie 4 minuty przy użyciu wyłącznie karty VISA. Nasza propozycja jest najciekawszą propozycją na rynku. Sprawdziliśmy konkurencję i z tego powodu będziemy mogli śmiało oznajmić, iż będziecie zadowoleni. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się z regulaminem funkcjonowania.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka porównanie »

  Wierzytelności mieszkaniowe to bez wątpliwości wątek na jaki możemy prowadzić rozmowę godzinami.
  W Polsce niewątpliwie nie dorobimy się prywatnego mieszkania nawet jeśli ciułalibyśmy gotówkę latami. Są w dużym stopniu lepsze rozwiązania na to, aby nabyć swoje, cudowne mieszkanie. Banki przykładają dzisiaj ogromnych starań aby spełnić wymagania konsumenta i oczywiście tym samym kredyt hipoteczny cieszy się dzisiaj naszym dużym zaufaniem.
  Wielką zaletą jest oczywiście małe oprocentowanie takich zobowiązań. Kredyt hipoteczny to znakomite założenie gdy chcemy nabyć dom, a nie mamy dostatecznej ilości środków finansowych. Obecnie możemy kredyty płacić stopniowo tak jak nam wygodnie w związku z tym nie będzie to żaden przeszkoda. Zalety kredytów lokalowych są niezwykle duże, i warto z nich użytkować.
  W jaki sposób dokonać słusznego wyboru?
  Kredyt mieszkaniowy jest dość skomplikowanym zobowiązaniem. Wybór takiego zobowiązania nie jest banalny. Można skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, jednakże dobrym wyjściem nawet wtedy jak zamyślamy skorzystać z pomocy doradcy, jest wykorzystanie kalkulatora kredytowego. Kalkulator kredytowy pomoże przeprowadzić symulacje kosztów całego kredytu i da pewien obraz. Umożliwi to w czasie rozmowy z doradcą poruszyć istotne dla kredytobiorcy materie.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Www.e-sezam.pl Skarbiec Produktów Finansowych »

  Na naszej stronie znajdą Państwo: aktualności finansowe, ofertę produktów bankowych ( w szczególności kredyty mieszkaniowe i kredyty gotówkowe ), kalkulatory, informacje giełdowe, informacje o bankach, aktualne notowania giełdowe i walutowe. Zachęcamy również do dodawania komentarzy i czytania postów na naszym forum finansowym. Dzięki naszej stronie oszczędzą Państwo swój cenny czas bo zamiast szukać w internecie na jednej stronie maja Państwo porównanie produktów wszystkich banków.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje PFRON »

  Firma ADOX zajmuje się profesjonalnym i kompleksowym sporządzaniem, biznesplanów, wniosków oraz pozyskiwaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej zarówno ze środków pochodzących z Powiatowych Urzędów Pracy (PUP), jak również ze środków Unii Europejskiej, w ramach takich projektów jak np. "Zostań Małopolskim Przedsiębiorcą", "Mój Biznes Mój Sukces", "Zatrudnij siebie i innych" itp. Nasze usługi polegają na kompleksowym i indywidualnym wypełnieniu wniosku (biznesplanu) o przyznanie dotacji, innych dokumentów aplikacyjnych i rekrutacyjnych, wyszukiwaniu ofert, doradztwie w zakresie kwestii związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz pomocy w dokonywaniu rozliczenia dotacji. Doświadczenie zdobyte przy sporządzaniu setek wniosków do różnych Urzędów Pracy, jak również biznesplanów w ramach europejskich programów wsparcia przedsiębiorczości gwarantuje profesjonalne podejście do klienta i rękojmię przygotowania wniosku na najwyższym poziomie merytorycznym.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umorzymy do 70% długów firmy/spółki »

  Nasze Usługi :  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i korporacji Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.bcgi.eu Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią firmy, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zleceń lub posiada potencjał który może po dofinansowaniu 

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia mieszkań »

  Portal finansowy totutaj.pl został stworzonyz myślą o bezpieczeństwie poszukujących właściwego ubezpieczenia. Dzięki niemu porównamy ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości i turystyczne, wybierając najlepsze dla siebie. Kupujesz pojazd? Wybierz najlepsze ubezpieczenie OC oraz AC. kupiłeś nieruchomość? Koniecznie ubezpiecz mieszkanieod kradzieży, wody,pożaru.Wyjeżdżasz na wczasy krajowe lub zagraniczne? Ubezpiecz się. Okazji do ubezpieczenia jest nieskończenie wiele. Na stronie internetowej totutaj.pl wyszukać można korzystneubezpieczeniaróżnorodnychubezpieczycieli. Firmauwzględnia dotychczasowe zniżki ponadto umożliwia płatność w ratach. W jednym miejscu zbadać można różnorodne wirtualne biuro warszawa polisy ubezpieczeniowe, wybrać optymalną dla siebie i zadbać o bezpieczeństwo swoje, rodziny a także własności. Na stronie internetowej obliczymy składkę a także zawrzemy umowę ubezpieczeniową online. w razie wahania jeden telefon do doradcy pomoże podjąć decyzję. Dzięki stronie internetowej klient dowie się nie tylko, jak zawrzeć umowę ubezpieczenia, ale też w jaki sposób i komu zadeklarować szkodę. Podsumowując, kompletna usługa dzięki jednej wyłącznie stronie internetowej jest realna.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Niemało osób nie zna jakie rodzaje odszkodowania za śmierć osoby bliskiej (np. syna może otrzymać. I tak do gatunku świadczeń odszkodowawczych tzw. odszkodowanie za śmierć należą: renta alimentacyjna za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie jednorazowe za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej oraz zwrot pokrytych kosztów pogrzebu i terapii. Odszkodowanie za śmierć bazujące jest na art. 446 kodeksu cywilnego. Grono osób upełnomocnionych do odszkodowania za śmierć nie jest określony konkretnie, ale mówimy o tzw. osobach bliskich. W umotywowanych wypadkach odszkodowanie za śmierć pozyska także konkubentka. Jak wiele wynosi odszkodowanie za śmierć? Towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają w przybliżeniu 20.000zł, a w sądzie można zdobyć nawet 200.000zł. KDRO.pl specjalizuje się w uzyskiwaniu dużego odszkodowania za śmierć, nawet gdy śmierć osoby bliskiej wystąpiła 17 lat temu lub kiedy była negacja wypłaty odszkodowania za śmierć.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Grupa KDRC jest tworzona przez dwa powiązane ze sobą podmioty gospodarcze: Kancelarię Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki Sp. k. i KDRC Sp. z o.o. KDRC zostało utworzone w 2012 r. i  powstało w wyniku rozwoju oraz poszerzenia zakresu działalności Kancelarii Doradztwa Podatkowego Przemysław Rosicki, istniejącej od 1989 r.KDRC prowadzi swoją działalność na teranie całego kraju, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu nowych technologii informatycznych i innowacyjnych rozwiązań. KDRC posiada główną siedzibę w Szczecinie, oddział w Warszawie i przedstawicielstwo w Gdańsku.Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta. W ostatnich latach znacznie zmieniły się oczekiwania naszych klientów i staramy się do nich dostosować. Każde działanie klientów wywołuje skutki, czy to w obszarze podatkowym, księgowym, finansowym czy gospodarczym. We wszystkich tych dziedzinach klienci oczekują wsparcia. Dlatego od wielu lat poszerzamy grono współpracujących z nami doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych i biegłych rewidentów. Korzystamy również ze wsparcia specjalistów w takich dziedzinach jak: dotacje i fundusze unijne, BHP, doradztwo personalne.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.Zespół KDRC.http://www.kdrc.plTematyka strony:doradztwo podatkowe, księgowość, biura rachunkowe, podatki, kadry i płace, doradztwo podatkowe Szczecin, księgowość Szczecin, biura rachunkowe Szczecin, podatki Szczecin, kadry i płace Szczecin, doradztwo podatkowe Warszawa, księgowość Warszawa, biura rachunkowe Warszawa, podatki Warszawa, kadry i płace Warszawa, Szczecin, Warszawa, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, kancelaria, Przemysław Rosicki

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztabki złota »

  Chcesz zacząć inwestować gotówkę ale boisz się funduszy akcyjnych czy tez innych papierków wartościowych. Skorzystaj z naszego sklepu online, w którym można nabyć cenne złote monety, a nawet sztabki złota. Zamiana gotówki na złoto to wciąż opłacalny sposób na oszczędzanie. Za pośrednictwem sklepu internetowego możesz również sprzedać swoje złoto. Sprzedaż sztabek złota, złotych monet tylko za pośrednictwem prezentowanego sklepu.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • International Financial Group Katowice »

  Już dziś swoją ofertę kierujemy także od Państwa! Zdajemy sobie sprawę, że jest duża ilość osób, których nie stać na jednorazowe zgromadzenie środków. Wiemy też, że są takie osoby, które dysponują gotówką ale nie mają czasu zadysponować ich w sposób dogodny.Nasi doradcy czekają na Państwa telefony oraz liczne zapytania. Tworzymy doświadczony zespół w pełni wyszkolonych fachowców i profesjonalistów. Zachęcamy do śledzenia nowinek z życia przedsiębiorstwa umieszczanych na Naszej oficjalnej witrynie. Nasza firma poprzez wypłacanie klientom gigantycznych bonusów chce zmobilizować zainteresowanych do rozpoczęcia swojego kumulowania funduszu poprzez zainwestowanie środków.Zdajemy sobie sprawę iż, na tą chwilę Nasza oferta może Państwu nie do końca wydawać się jasna. Prosimy jednak się nie obawiać. Zalecamy w spokoju przeanalizować Naszą witrynę internetową oraz ofertę. Usługi finansowe na miarę XI wieku to Nasza firma! Zapewniamy interesujące pakiety finansowe zarówno dla młodych, osób starszych jak i małżeństw. Mamy bardzo ciekawą ofertę, przez co wierzymy w skorzystanie z niej.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa Zielona Góra »

  Z przyjemnością oferujemy kompleksową obsługę księgową i kadrową. Obsługujemy firmy o różnorodnym profilu działalności, a także formie prawnej. Gwarantujemy pomoc podczas zakładania nowej firmy oraz pomagamy wybrać najbardziej korzystnego sposobu Waszego opodatkowania. Dysponujemy Certyfikatem Księgowym uprawniającym do usługowego prowadzenia księgowości wydany przez Ministra Finansów RP oraz, stosownie do potrzeb z obowiązującymi przepisami, jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną przez nas działalnością. Biuro rachunkowe Zielona Góra lub ogólnie rachunkowość jest bardzo pożądaną działalnością w Zielonej Górze. Naturalnie pod warunkiem, że zna się dobrze na rachunkach.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe »

  Ludzie, których interesują zagadnienia związane z np. kontami osobistymi albo kontami dla firm, bez wątpienia powinny zajrzeć na serwis konta-oszczednosciowe.pl, bo serwis jest w całości poświęcony właśnie najróżniejszym kontom bankowym. Wortal największą uwagę poświęca porównaniu wszystkich ofert krajowych banków, dzięki czemu, będziemy mogli wiedzieć które oferty są najlepsze. Za pośrednictwem serwisu możemy również szybko załatwiać wszelkiego rodzaju formalności jeżeli chodzi o założenie rachunku bankowego, a to wszystko naturalnie bez wychodzenia z domu. Na krajowym rynku finansowym funkcjonuje bardzo dużo banków, a właśnie dzięki takim stronom jak np. konta-oszczednosciowe.pl, można dowiedzieć się wszystkiego, a nawet móc załatwić wymagane formalności.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt z dopłatą »

  Na stronie hipoteczny.altberger.pl znajdziesz głównie wiadomości o tym jakie pożyczki preferencyjne będą najlepsze dla Ciebie i co będziesz mógł dzięki nim zyskać. Wiadomości tam zawarte są stwierdzone i rzetelnie przygotowane, więc pożądane byłoby tam wejść po prostu dowiedzieć się wszystkiego. Czuwa w tym miejscu sztab specjalistów i doradców, jacy moderują stronę i dbają o to, aby treść była obowiązująca i wierna z propozycjami banków. Specjaliści od analizy rynku oraz ofert, jakie mają poszczególne banki są w stanie niezmiernie dokładnie nam pomóc w wyselekcjonowaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego, ergo wszyscy zainteresowani mogliby sprawdzić co znajduje się na tej stronie internetowej. Zapraszam, bowiem jest pełna rzetelnych wiadomości.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo kredytowe - kredyty »

  Przedsiębiorstwo doradztwa kredytowego świadczy swoje usługi w zakresie pomocy przy organizowaniu wszelkich formalności z jednostkami finansowymi. Obecnie wiele ludzi boryka się z zadłużeniem, które uniemożliwia dalszą współpracę z bankami w zakresie kolejnych kredytów. Właśnie do tej grupy klientów adresujemy propozycję kooperacji. Za naszym pośrednictwem można otrzymać głównie pożyczki i kredyty pozabankowe. Zachęcamy nie tylko do analizowania naszych propozycyj, ale także do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: