Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Novelty24.com »

  Novelty24.com to portal internetowy poświęcony aktualnym wydarzeniom w naszym ojczystym kraju i na świecie. Powszednia świeża doza nowiusieńkich informacji ze świata polityki, mediów, show biznesu, cywilizacji, mody, sportu. Chcesz być na czasie ze wszelkimi nowościami, po prostu przeglądaj nasz portal. Wszystkie niusy są w jęz. angielskim, więc mamy nadzieję, że również dzięki nam poprawisz swój język. Kreujemy dodatkowo inne powiązane portale np. www.europe.novelty24.com. Tam również znajdą Państwo wnikliwe newsy zadedykowane stosownym regionom geograficznym. Novelty24 to wasze powszednie źródło wiadomości i zrobimy wszystko, abyś był z nami jak najdłużej. Ciepło zachęcamy do zwiedzania i czytania naszego portalu, jak również zachęcamy do zostawiania odlotowych komentarzy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje »

  Dziś każdy, kto może być człowiekiem z inicjatywą będzie zdawać sobie sprawę w głównej mierze z tego, iż dotacje  bardzo często są jak też pewnie zawsze okażą się niezwykle pomocne. Nie ma nic, więc osobliwego w tym, iż aż tak dużo osób chciałoby się o nie starać. Nie da się przecież ukryć, iż dotacje zawsze są jedynie nie do pogardzenia środkami, które moglibyśmy w jakiś sposób zagospodarować. Jeśli ktoś już prowadzi swoją własną działalność gospodarczą to często nie będzie z tym żadnych problemów przede wszystkim, dlatego, iż okazuje się jak widać na dziś dzień w gruncie rzeczy w każdej firmie warto, skorzystać z takiej okazji by kupić jakieś nowatorskie sprzęty oraz zainwestować w coraz to nowsze pomysły. W sytuacji jeżeli chodzi o dotacje człowiek niemniej zawsze powinien pamiętać otym w głównej mierze, iż wszystkie pieniądze, które zostaną przez niego wykorzystane będą musiały być w bardzo dokładny sposób udokumentowane. W praktyce będzie chodzić przeważnie o to,by na absolutnie wszystko mieć odpowiednie faktury. Określone śroski, które otrzymamy z wybranej agencji zawsze będą musiały być dokładnie rozliczone i udokumentowane. Przeróżnego typu środki, które zarazem umozliwią rozwinięcie prowadzonej działalności jak także jej początek okazują się w obecnych czasach nadzwyczaj warte tego żeby się o nie postarać. Wszakże obecnie tak ciężko wielokrotnie wystartować z określonym ciekawym pomysłem, wszak tak mnóstwo ludzi pozostaje bez szans na pracę ale posiada nadzwyczaj ciekawy pomysł na rozpoczęcie własnej działalności. Oczywiście nie można również zapominać, iż z przeróżnego typu dotacji korzystają także poszczególne instytucje, które wykorzystują je do rozwinięcia prowadzonej działalności lecz również wielokrotnie do rozpoczęcia przeróżnego typu przedsięwzięć jakie będą mogły posłużyć społeczeństwu. Tak, więc wypełniony wniosek o dotację dzisiaj może przedłożyć zarówno osoba fizyczna jak i prawna. Oczywiście każda z nich ma dobrą szansę na ich zdobycie.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KURSY WALUT - KALKULATOR WALUTOWY - Kantory Wymiany Walut »

  E-kantory.pl to serwis, który udostepnia internautom aktulane kursy walut z kantorów. Promujemy przede wszystkim kantory oferujace swoim klientom wymiane walut on-line. E-kantory to nowosc na rynku narzedzi finansowych w Polsce. Ulatwiaja wymiane pieniedzy, oferujac konkurencyjne kursy wymiany walut. Kalkulator walutowy, który zamiescilismy na naszej stronie, pomaga w szybkim przeliczaniu transakcji. Ponad to, prezentujemy takze wybór wielu ciekawych stron poswieconych tematyce ekonomicznej oraz ciekawostki dotyczace walut z calego swiata. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konta bankowe. »

  Nie wiesz jakie konto powinieneś wybrać, na co zwracać uwagę, by nie żałować? Skorzystaj z naszej porównywarki kont bankowych. Największa liczba ofert darmowych rachunków! Cenne porady i artykuły. Sprawdź sam.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Waluta Euro »

  Euro ma kolosalny wpływ na nas wszystkich. Jednakże, że nasze państwo w dalszym ciągu ma swoją starą dewizę, czyli złotówki, to w dalszym ciągu koncypujemy wstąpić do strefy euro, inaczej standardowo przyjąć ogólnoeuropejską walutę, która ma być jak mówią rozwiązaniem wszystkich naszych problemów. Jeśli chcesz posiadać wiedzę czy tak właściwie będzie i czy się nam to w gruncie rzeczy płaci to zapraszamy na naszą stronę. W tym miejscu mamy wszystkie konieczne wiadomości w kwestii tego co się dotyczy euro oraz wszystkich rzeczy powiązanych z gospodarką strefy euro. Na pewno dowiesz się tego co jest ci potrzebne i będziesz świadom wszystkim wad jak i wartości posiadania tej walut. Zapraszamy każdego zainteresowanego tymi sprawami na nasz nadzwyczaj ciekawy blog.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bank Ing »

  Udzielający się obecnie pod nazwą ING Bank Śląski, jest naprawdę śląskim bankiem, który własną działalność zapoczątkował niespełna 25 lat temu, a to jest w 1988 roku w Katowicach. Był to jeden z pierwszych banków w Polsce, który funkcjonował i działa do dzisiaj jako bank komercyjny. Jest to doskonały bank nie tylko dla Ślązaków. Propozycja banku szybko objęła terytorium całej Polski, obecnie ten polski bank pochwalić może się także zdobyciem całkiem sporej liczby zagranicznych, przede wszystkim holenderskich inwestorów.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Bras7.pl zajmuje się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych, osób indywidualnych oraz fundacji i stowarzyszeń. Oferujemy Państwu sprawną oraz rzetelną obsługę, a także fachowe doradztwo prawno-finansowe. Oczywiście zapewniamy całkowitą poufność przepływu informacji. Wymiernym wskaźnikiem wiarygodności naszego biura jest fakt, że jego działalność jest ubezpieczona w PZU S.A. Czekamy na Państwa zgłoszenia i zapraszamy na stronę www naszego biura.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta osobiste »

  Konto osobiste jest dziś instrumentem bankowym niezbędnym każdemu człowiekowi, dlatego też jeśli jeszcze nie jesteśmy posiadaczami osobistego konta powinniśmy czym prędzej zmienić ten stan. Pośród całej masy ofert dostępnych na krajowym rynku warto lepiej zaznajomić się z propozycją przygotowaną przez Inteligo. Reklamowane przez bank konta cieszą się znacznym zainteresowaniem klientów detalicznych o czym świadczą bardzo liczne statystyki i rynkowe raporty. W dodatku w cyklicznie tworzonych rankingach wiodących kont konta proponowane przez Inteligo zajmują zwykle wysokie pozycje. Zdecydowanie podstawową zaletą rachunku osobistego Inteligo jest fakt, że jest ono bardzo ekonomiczne. Wszelkie opłaty ograniczono tu do minimalnej wartości. Aby lepiej zaznajomić się ze wszelkimi szczegółami powinniśmy przestudiować tabelę opłat i prowizji, w której znajdziemy najbardziej interesujące nas dane. Jeśli poprzez nasze konto osobiste nie zamierzamy dokonywać szczególnie zaawansowanych i skomplikowanych operacji i ograniczymy się jedynie do płatności kartą, sporadycznych przelewów i wszystkich innych czynności i operacji, które zakwalifikować można jako podstawowe, możemy spodziewać się braku jakichkolwiek opłat.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Potrzebujesz pilnej pożyczki gotówkowej, bez zgody małżonka, bez poręczycieli, bez zabezpieczeń, nawet do 150 tysięcy złotych. Prawdopodobnie największa oferta kredytów gotówkowych w internecie. Sprawdź w naszym rankingu kredytów gotówkowych, który kredyt wybrać i umów się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą w najbliższej placówce banku. Oszczędź swój cenny czas i pieniądze. Kredyty gotówkowe z gwarancją najniższej raty, z możliwością bezpłatnego zawieszenia spłaty nawet do 3 miesięcy, kredyty na spłatę innych zobowiązań, oferty promocyjne. Wszystko to całkowicie za darmo, a w naszym rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz tylko zaufane instytucje finansowe działające w Polsce.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe »

  Wybór konta bankowego dla twojego przedsiębiorstwa to nie chwila. Należy się dobrze zastanowić co nam będzie potrzebne w przyszłości. Nie wiesz który bank ma najlepszą ofertę dla przedsiębiorców? Który bank wybrać dla Twojej firmy? Korzystając z naszego porównania możesz wybrać najlepszy bank oraz otworzyć konto online odpowiednie dla Twojej firmy. Na polskim rynku jest bardzo duży wybór kont internetowych i kont biznesowych. Dzięki nam dokonać właściwego wyboru i znaleźć najlepsze produkty finansowe dla Ciebie.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse osobiste »

  Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową akcją Tydzień dla oszczędzania. Akcja wspiera liczne grono znakomitych osób oraz instytucji. Na stronie internetowej akcji można sprawdzone sposoby na oszczędzanie pieniędzy oraz sposoby na zarządzanie finansami osobistymi. Zapraszamy także przede wszystkim szkoły do zgłaszania swojego uczestnictwa w akcji. Wystarczy tylko wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Zacznij oszczędzanie już dziś, aby cieszyć się ze swoich finansów osobistych jutro. Zajrzyj na tdo.edu.pl

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe »

  Witaj na naszej stronie informacyjnej, jeśli tu trafiłeś to oznacza, że szukasz szybkiej gotówki, to znaczy że bardzo dobrze trafiłeś. Po prawej stronie znajdziesz najciekawsze oferty na naszym rynku, banki te oferuja pożyczki gotówkowe na preferencyjnych warunkach. Pamiętaj, nie warto ufać firmą z ulotek na ulicy, w naszym kraju jest wiele firm, które oferują "góry kasy" ale nie wywiązują się ze swoich obietnic, to co my przedstawiamy to oferty profesjonalnych instytucji finansowych, którym warto zaufać. Zapraszamy do zapoznania się z ich ciekawą ofertą.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fxsalt ndash; Your Essential Trading Ingredient | FXsalt start »

  Forex platform. Broker ECN-STP, jedne z najniższych spreadów na rynku, obsługa w języku polskim, darmowe analizy rynkowe, porady online na temat strategii inwestycyjnych, darmowe szkolenia do pobrania w formie e-bookow.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze strukturalne »

  Na finanse publiczne składają się na przykład: budżet państwa a także budżety samorządowe i fundusze celowe. Bankowość elektroniczna pozwala na wykonywanie transakcji i płatności przez sieć z udziałem banku, na bezpiecznej witrynie internetowej. Bank emisyjny ma jedyne uprawnienia do przekazywania do obiegu znaków pieniężnych będących prawnym środkiem płatniczym w określonym państwie. W celu obrony przed phishingiem banki oraz przedsiębiorstwa finansowe stosują bezpieczny protokół HTTPS tam, gdzie potrzebne jest zalogowanie do systemu.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie kredyty mieszkaniowe z dopłatami »

  Jaki bank ma najniższe oprocentowanie. Wybierz kredyt na swój wymarzony dom, wykorzystaj nasze kalkulatory kredytowe i oblicz na jaki kredyty Ciebie stać - zobacz porównanie kredytów. Kredyty hipoteczne w euro o najniższym oprocentowaniu. Najniżej oprocentowane kredyty dla młodych w banku PKO BP.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narożnik z funkcją spania »

  Bawialnia, jednakowoż także pokój powszedni owo najważniejsze położenie w całym domu zaś nie ma co aż do tego żadnych wątpliwości. Warto z tej przyczyny przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie mamy, kiedy chodzi o akcesoria salonu w umeblowanie. Kalkulować się będzie w tym procesie przede wszystkim komfort, jako że to na niego musimy podnosić, chcąc zdobyć najlepsze efekty a najwyższy stan komfortu. Co owo oznacza w praktyce? Przede wszystkim, że wypada przebrać odpowiednią sofę aż do salonu. Najlepiej w tej roli sprawdzi się z całą pewnością narożnik z funkcją spania, jako że owszem w gruncie rzeczy, przez wzgląd niemu będziemy mogli powiązać różne funkcje tego mebla. Zgodny kąt z funkcją spania będzie się prezentował znakomicie pod spodem każdym w stosunku do, oraz przede wszystkim, będzie owo mebel pewność siebie wygodny do siedzenia – w podobny sposób w momencie, jak nasz budynek wolnostojący odwiedzą goście, gdy natomiast w chwili, gdy będziemy chcieli po prostu w pokoju dziennym odpocząć nim telewizorem. Dyspozycja są wobec tego spore a z całą pewnością warto spośród nich wykorzystać, wybierając taki przed momentem narożnik, który jest najlepszą możliwą opcją.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Centrum finansowania Supercar. Leasing operacyjny pojazdów i maszyn - nowość leasing finansowy. W ofercie także kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne oraz gospodarcze. Zapraszamy do skorzystania z oferty - leasing i kredyty samochodowe.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek w mbanku »

  Czy warto skorzystać z promocji mbanku? Na to pytanie i wiele innych znajdziesz odpowiedz na naszej witrynie, jest ona przygotowana z myślą o osobach poszukujących dobrych tanich rozwiązań bankowych, między innymi rachunki bankowe, pożyczki, ubezpieczenia i inne. Poniżej prezentujemy oferty mbanku godne polecenia, sprawdzone przez nas oraz przez wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt długoterminowy dla przedsiębiorcy »

  Prowadzisz prywatną działalność gospodarczą borykasz się z niekorzystną sytuacją na lokalnym gruncie, potrzebujesz pieniądze na poszerzenie firmy, zapraszamy do przeczytania naszej listy kredytów dla firm. Oferta uwzględnia kredyty dla większych oraz mniejszych, świeżych i dojrzałych firm. W ofercie prezentujemy kredyty krótkoterminowe oraz konsolidacyjne.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Źródła finansowania inwestycji »

  Zapraszamy na portal Szukam Inwestora. Nasza platforma to uniwersalne narzędzie dla inwestorów oraz firm poszukujących kapitału. W portalu m.in. profesjonalna wyszukiwarka ofert z zakresu poszukiwania inwestora, sprzedaży firm, inwestycji oraz nieruchomości. Ponadto Szukam Inwestora oferuje kontakt z fachowymi doradcami (i Ty możesz zostać jednym z nich, prześlij nam swoje zgłoszenie), bazę wiedzy oraz forum, na którym można dzielić się opiniami, doradzać. Ciągle się rozwijamy, naszym celem jest stworzenie profesjonalnego pomostu między inwestorem, a przedsiębiorcą przy wykorzystaniu Internetu.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: