Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  TBR Twoje Biuro Rachunkowe realizuje się w profesjonalnej obsłudze księgowej dużych jak także małych firm. Biuro rachunkowe Kielce w ramach świadczonych usług oferuje głównie: administrowanie ksiąg rachunkowych, wykonywanie raportów statystycznych, dokonywanie wyliczeń podatkowych, to również usługi w obszarze kadr i płac dodatkowo księgowość uproszczona. Koszty za usługę precyzowane są z każdą firmą osobno w zależności od specyfiki realizowanej działalności. Tbr ma ugruntowaną pozycję ponadto długoletnią praktykę wśród rozlicznych promujących się pod frazą biura rachunkowe Kielce.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie konta bankowe »

  Dziś możemy z bliska przyjrzeć się sytuacji, w której coraz większe grono ludzi decyduje się posiadać w banku konto osobiste. Ostatnie lata pociągnęły za sobą szybki rozwój ów grupy produktów oferowanych przez banki. Razem z kontem mamy możliwość wybrać coś z bardzo pokaźnego wachlarza dodatków. Przykładowo, możemy dodatkowo wybrać pakiet ubezpieczeń. Zwiększa się także ilość banków, które udostępniają bezpłatne wybieranie środków pieniężnych z bankomatów firm konkurencyjnych. To bardzo duża zaleta, dlatego, że bez względu na typ sytuacji nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni i możemy udać się do pierwszego funkcjonującego bankomatu. Konta bankowe są coraz bardziej spopularyzowane także przez wzgląd na ich szeroko zakrojoną promocję w mediach. W filmach reklamowych obejrzymy popularne osoby związane ze światem mediów, które próbują wzbudzić zainteresowanie nowych klientów. Ponadto intrygująca konstrukcja wspomnianych tutaj reklam wzbudza zainteresowanie osób, które jeszcze nie zdecydowały się na posiadanie konta. Osoba studiująca, osoba prowadząca swój biznes ? każdy trafi na produkt idealny dla siebie, w związku z tym, że repertuar produktów, spośród których możemy wybierać jest doprawdy imponujący.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe: kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty »

  Kredyty mieszkaniowe, kredyty hipoteczne, spłata nawet do 50 lat, wartość nieruchomości kredytowana nawet do 110%. W naszym serwisie znajdziesz również kredyty gotówkowe na dowolny cel bez poręczycieli, z możliwością ubezpieczenia kredytu. Tutaj również możesz skonsolidować wszystkie swoje dotychczasowe zobowiązania. Nasz serwis oferuje również bardzo duży wybór kredytów refinansowych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notowania giełdowe »

  Notowania giełdowe z giełd papierów wartościowych z całego świata, a też informacje dotyczące aktualnych kursów walut. Najświeższe wiadomości biznesowe, porady, analizy, jakie pomogą ci w efektywnym pomnażaniu swoich gotówki na giełdach, sprawdź notowania giełdowe. Wszystkie informacje zobowiązane na stronie są codziennie uaktualniane, więc im zaufać i sprawdzać je w każdej sytuacji wtedy, kiedy chcesz podjąć jakąś decyzję o sprzedaży czy kupnie akcji lub musisz ujrzeć, czy podjąłeś właściwą decyzję inwestycyjną. Zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty strukturyzowane »

  Lokaty strukturyzowane stanowią stosunkowo nową, niezwykle interesującą grupę instrumentów inwestycyjnych. Zazwyczaj konstruowane są w ten sposób, że posiadają część odpowiadającą za "przechowanie" określonej części zainwestowanego kapitału przez okres do upływu terminu wymagalności - o niskim ryzyku i niskiej stopie zwrotu - a także część generującą właściwy zwrot z inwestycji - najczęściej stanowią ją różnego rodzaju opcje.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kart kredytowych »

  W naszym serwisie przedstawiamy kilka wybranych instytucji finansowych oferujących karty kredytowe na najlepszych warunkach. U góry mogą Państwo znaleść oferty takich banków jak: BPH, Milenium, Citi Handlowy, Lukas Bank, mBANK MultiBank oraz Toyota Bank Te oferty są w/g nas i wielu zadowolonych klientów najciekawsze i najbardziej atrakcyjne. Na co należy zwrócić uwage biorąc karte kredytową: łatwa dostępność czyli brak potrzeby dużych wpływów na konto, bezpieczeństwo czyli zabezpieczenie czipowe oraz ubezpieczenie karty, darmowy kredyt to znaczy 0% przez pierwsze trzy miesiące, przelewy z karty czyli każdy swój rachunek zapłacisz kartą. Te i inne dodatkowe cechy spełniają proponowane przez nas banki, zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT Kraków - Biuro Rachunkowe SOWA »

  Biuro Rachunkowe Sowa zajmuje się fachowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem VAT, PIT i CIT. Na zlecenie sporządzamy również deklaracje i sprawozdania do Urzędu Skarbowego bądź ZUS. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, utrzymując akceptowalny poziom cen. Jesteś przedsiębiorcą z terenu Krakowa, bądź okolicznych miejscowości? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Kraków »

  Zapraszamy do naszego kantoru - kantor-exchange.pl. Nasze kantory są zlokalizowane na terenie Krakowa. Wymiana walut w naszym kantorze odbywa się zawsze po korzystnym kursie, aktualne tabele kursów możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Kursy walut są to ceny waluty wyrażone w innej walucie. Odwiedź nas w następujących galeriach i centrach handlowych na terenie Krakowa: Kantor Galeria Krakowska: ul. Pawia 5, Kraków, +48 12 430 07 61. Kantor w Galerii Kazimierz: Kantor Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków +48 12 433 01 18. Kantor w Carrefour Czyżyny: Kantor Carrefour, Czyżyny ul. Medweckiego 2, Kraków, +48 12 297 30 48. Kantor w Tesco Wielicka: Kantor Tesco Wielicka, ul. Wielicka 259, Kraków, +48 509 039 357.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Euro »

  Waluta euro w ciągu ostatnich lat stała się państwową walutą w bardzo wielu krajach Europy. Zmiany te mogą nieść ze sobą zarówno wiele korzyści jak i trudności, zatem naprawdę warto jest wiedzieć, czego tak naprawdę mamy się spodziewać. Wiedza ta jest bardzo potrzebna tym bardziej, że z bardzo dużą dozą pewności możemy powiedzieć, że w najbliższej przyszłości faktem stanie się również euro w Polsce, więc pieniądz ten będzie miał bezpośredni wpływ na życie każdego z nas. Dlatego też warto jest odwiedzić serwis europejskawaluta.pl, bowiem zawiera on prawie całą wiedzę, jaka tylko może być potrzebna w tego typu kwestiach. Regularne aktualizacje oraz mnóstwo przydatnych artykułów sprawiają, że regularne odwiedzanie go jest czymś po prostu niezbędnym dla każdego, kto chciałby wiedzieć, czego należy spodziewać się po euro w Polsce!

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatki »

  Zaprząta Cię wątpliwość z zasięgu Księgowości? Zadaj zapytanie na forum Ksiegowy.org. Tu zdobędziesz sporo wskazówek od doświadczonych znawców z tej płaszczyzny. Na tej stronie możesz stawiać pytanie o wszystko, z czym masz trudność. Nie trwoń czasu. Tu wiedza i swobodna polemika, to wyborna okazja adekwatnych kontaktów na długie lata. Wywoływane tematy wspomagają wielu forumowiczom zabezpieczyć się od wielu błędów w rachunkowości. Odwiedź nas.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PORÓWNYWARKA FINANSOWA »

  Serwis nasz to zbiór wyszukiwarek finansowych, promocji i na bieżąco uaktualnianych rankingów. Dla użytkowników stanowi bogate źródło wiadomości o aktualnych ofertach banków i innych instytucji finansowych. Szczególnie może być pomocny dla osób poszukujących najlepszych i najtańszych kredytów mieszkaniowych, których wybór umożliwiają porównywarki i niezależni doradcy finansowi.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Terminal płaniczy »

  Chciałbyś zyskać właściwe i funkcjonalne terminale płatnicze? Należy wiedzieć, że wspaniałym rozwiązaniem jest właśnie nasz sklep www! W naszych ofertach znajdziecie nie tylko terminal płatniczy oferowany w atrakcyjnych stawkach ale i również w bardzo właściwych warunkach! Taka płatność kartą stała się ostatnimi czasy bardzo ceniona dlatego jest to idealna inwestycja dla firm i sklepów! Takie karty płatnicze znajdziecie w bardzo właściwych warunkach. Zapewniamy klientom atrakcyjne stawki i idealne warunki a również samodzielny kontakt z kontrahentem!

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • E konto »

  Nasza placówka posiada dobre konta bankowe. Każdy klient na pewno znajdzie najlepsze dla siebie. Nasza administracja pomoże utworzyć dopasowane konto w banku do każdego z ludzi . Dzięki temu zainteresowani są usatysfakcjonowani . W bankowej ofercie jest wiele opcji . Bankowość internetowa także jest w mojej ofercie i jest bardzo dobrym krokiem do nabywców. Nie muszą tracić czasu w nieskończonych kolejkach, żeby wykonać płatność. Można założyć konto internetowe i cieszyć się wolną chwilą. Bo wszystko można zrobić błyskawicznie w domu .Konta bankowe we współczesnych latach są popularne. Nasz bank oferuje ich duży wybór. Z pewnością każdy z nas znajdzie najbardziej pasujące dla siebie. Tworzymy konta osobiste bez problemów . W wymienionej ofercie istnieje również konto internetowe. Bankowość elektroniczna jest modna i rozpowszechniona wśród ludzi, którzy chętnie z niej używają. Bankowa pomocna kadra pomaga znaleźć konkretne konto bankowe dla każdego nabywcy . Przez to każdy zainteresowany   wychodzi zadowolony . Nasza bankowość jest na dobrym poziomie.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Biuro Tłumaczeń ALPHA budują tylko wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, czynnie udzielający się w dyskusjach na tematy czystko związane z praktyczną stroną zawodu tłumacza, takie jak etyka pracy, oraz posiadający szeroką wiedzę w dziedzinie szeroko pojętej teorii przekładu. Oprócz wielu współpracujących z nami wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, nasz stały skład wspierają specjaliści z konkretnych dziedzin, którzy działają z nami w charakterze konsultantów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Taxmed prowadzi fachową i kompleksową obsługę finansową i księgową przedsiębiorstw jak również osób fizycznych prowadzących własny biznes. Księgowość Warszawa to w szczególności obsługa uproszczonej księgowości, pełnej księgowości jak również rejestracja firm w ZUS-ie, obsługa kadrowo-płacowa i dużo innych. Biuro rachunkowe Warszawa jest energicznie rozbudowującą się firmą rachunkową, używającą w regularnej pracy specjalistyczne rozwiązania finansowe. Taxmed świadczy dodatkowo usługi dla osób prywatnych na płaszczyźnie rozliczeń podatkowych. Zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty mieszkaniowe porównanie rankingi kredyty na 100% wartości nieruchomości »

  Kredyty mieszkaniowe porównanie, rankingi, kredyty na 100% wartości nieruchomości- kredyty na zakup ziemi budowę zakup domu na własne mieszkanie w blokach wnioski online. Kredyty mieszkaniowe udzielane na terenie Warszawy Katowic Opola - pomoc doradców kredytowych Open Finance Warszawa Expander Warszawa kredyty dla młodych małżeństw z dopłatami rządowymi

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla zadłużonych »

  Kredyty, pożyczki, te nazwy kojarzy prawie każdy Polak . Jest niewiele obywateli, którzy nigdy nie korzystali z tych propozycji banków. Jednak czasami bywa tak, że nasze długi są tak olbrzymie, że suma spłacanych rat nie pozwala na zwyczajne funkcjonowanie . Nie jest wtedy wyjściem nie płacenie rat kredytów . Wtedy jest potrzebne oddłużanie. Wiele banków oraz instytucji parabankowych ma propozycję dla zadłużonych, jaka umożliwia nie redukcję sumy kredytu ale na obniżenie wysokości rat . Polega to bardzo często na konsolidacji wszystkich kredytów – czyli łączenie je w jeden kredyt, gdzie opłaty są mniejsze od sumy wszystkich kredytów osobno. Co więcej poszczególne banki w takich okazjach stosują mniejsze oprocentowanie oraz mniejszą opłatę . Jednakże czasem nie można w ten sposób pomniejszyć swoich rat i trzeba zastosować produkt zwany antywindykacja. Na czym to polega? Są to działania prawne podejmowane przez specjalistów z zakresu prawa oraz bankowców, czy ekonomistów, jakie maja na celu nie wyłącznie nasze oddłużenie, czy zmniejszenie rat ale również wyczyszczenie rejestrów dłużników .

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisolokaty »

  Świadomy wybór funduszu emerytalnego jest jednym z najważniejszych wyborów rozpoczynającego pracę człowieka, lecz często lekceważoną. Winą za ten fakt obarczyć możemy nasz rodzimy system edukacji, który tylko na wybranych kierunkach stworzył przedmioty takie jak finanse, czy przedsiębiorczość. Zdaniem wielu nauka o finansach, mechanizmach rządzących rynkiem finansowym, OFE i planowaniu emerytalnym powinna być obowiązkowa. Obowiązek edukacji na tych kierunkach w pewnością podniósłby współczynnik odkładających na emeryturę. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej, to odwiedź niniejszą witrynę. Znajdziesz w nim wszystko, co związane jest ze świadomym oszczędzaniem.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Poznań »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się serwisem oraz sprzedażą urządzeń fiskalnych a także szkoleniami z ich używania. Oprócz sprzedaży takich urządzeń jak kasy fiskalne proponujemy również sprzedaż sprzętu komputerowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Biuro naszej firmy położone jest w Poznaniu. Jesteśmy niezawodnym Sojusznikiem dla Państwa firmy, całkowicie wierzymy, że przewodnia jest postać świadczonych usług oraz towarów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie kształtować korzystną współpracę z różnymi firmami a także tworzyć wspólne zaufanie. Staramy się aby, w kontaktach z klientami wyrażać serdeczność jak i tkliwość a także dopasowywać się ściśle do Państwa potrzeb. Ciepło zapraszamy na własną stronę internetową.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Będzin »

  W wielu przedsiębiorstwach problem księgowości jest jak najbardziej do rozwiązania. Doskonałą podpowiedzią w tym wypadku pozostaje nawiązanie współpracy z osobą, która znają się na tym temacie. Biuro rachunkowe Będzin jak najbardziej może być zdecydowanie bardziej użyteczne. Wykorzystywanie usług takiego biura oczywiście opłaci się zwłaszcza wtedy, gdy wszelkie rachunki oraz dokumenty pozostaną uporządkowane i oddane na czas w stosowne miejsca.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: