Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »
 • Monitor Polski »

  Lex.pl serwuje najnowsze wiadomości z pola ustaw i rozporządzeń rządowych. Nasza nieprzerwanie aktualizowana wersja Monitoru Polskiego jest niezwykle aktualną wersją aktów prawnych obowiązujących w w Polsce. Dostarczamy wszystkie Dzienniki Ustaw oraz tworzymy i robijamy wszystkie ustawy, aby każdy z was mógł pojąć ich istotę i sedno. Nasza redakcja niestrudzenie pracuje nad nowymi artykułami z zakresu ustaw i aktów prawnych, abyście wszyscy byli na bieżąco z najnowszymi rozporządzeniami Rady Ministrów. Zapraszamy do czytania i zapisywania się do naszego newslettera.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stopy WIBOR »

  Od  2011 roku stopy zostały podniesione łącznie o 1,25 pkt. procentowy. W tym czasie 3-miesięczny WIBOR wzrósł łącznie o 1,jedenaście%. Efekt tylko tej zmiany, nie licząc spadku zdolności kredytowej, to możliwości zakupowe mieszkania znajduje się niższe o 44 tys. złotych.
  Oznacza to, że rodzina z naszego przykładu musiałaby zrezygnować z zakupu osiem metrów kwadratowych domu. Ubytek ten został jednakże na szczęście zniwelowany przez spadek cen mieszkań.
  Spadku zdolności spowodowanego obecnym wzrostem stopy WIBOR powinni uniknąć ci, którzy już złożyli wniosek o kredyt i ci, którzy mają już wstępną decyzję kredytową.
  Szansę na, starą" zdolność mają również osoby, które dopiero chcą ubiegać się o kredyt, jeżeli zrobią to szybko. Banki nie aktualizują WIBOR-u codziennie, tylko raz na jakiś czas.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego warszawa »

  Jęzor angielski określany mianem jest współczesną łaciną. To ogromnie słuszne określenie, gdyż dziś posługujemy się tym językiem w wielce wielu oficjalnych sytuacjach, tudzież jadąc zagranicę, możemy bez problemu dogadać się, korzystają właśnie z tego języka. Wskazane jest zatem przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie oddać nam może nauka angielskiego warszawa prowadzona w dobrej szkole językowej. Tutaj, co oczywiste, potencjał jest owszem dużo, jako że i szkół językowych jest dużo. Wszelako najlepiej jest selekcjonować te opcje, które zakładają, iż dyscyplina badawcza angielskiego warszawa będzie prowadzona w burzliwy modus za pośrednictwem osobę, która gruntownie zna ten język. Z tego podobnie powodu, raz za razem popularniejsze stają się na przykład kury językowe prowadzone w Anglii, USA, bądź także innych tego typu miejscach. To skoro pozwala znacznie powiększyć efektywność prowadzonych działań, a umiejętności językowe szlifują się znacznie szybciej. Należałoby toteż poczęstować taką właśnie formę uczenia się, jeżeli owszem mamy takie dyspozycja finansowe zaś te powiązane spośród czasami.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odsetki »

  Witryna internetowa odsetkiustawowe.eu to najnowszy serwis, który pozwoli ci uzyskać wiele wiadomości,które tyczą się odsetek ustawowych. Zajrzyj na naszą witrynę i sprawdź, jak możesz zabezpieczyć własne umowy z klientami, w jakiej wysokości odsetki przysługują ci w w razie nieterminowej zapłaty za wykonaną przez ciebie pracę. Na naszej witrynie zainstalowaliśmy prosty, jednak bardzo skuteczny przelicznik odsetek, dzięki któremu szybko wyliczysz wysokość przysługujących ci odsetek. Wiedz, iż ukazaliśmy także podstawy prawne w przypadku zastosowania odsetek ustawowych w umowach, które mogą być zawierane zarówno pomiędzy firmami, jak i też osobami fizycznymi.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biometryczna kontrola czasu pracy »

  ELITE Protection Line to nowoczesne, biometryczne urządzenia służące do Kontroli Czasu Pracy. W naszej ofercie znajdą Państwo:- terminale z czytnikiem linii papilarnych, - oprogramowania do wprowadzania danych o użytkownikach systemu, kreowania harmonogramu pracy oraz kalkulacji wyników;- wprowadzenie systemu ROI, pozwalającego na dokonanie analizy finansowej czasu pracy.Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę www: elitepl.pl.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka »

  Numizmatyka to nauka zajmująca się zgłębianiem monet, banknotów i innych znaków pieniężnych. Witryna internetowa Numistat oferuje ogromną dawkę informacji na ten temat umożliwiając jednocześnie swoim czytelnikom lokowanie kapitału w monetach. Obejmuje między innymi: katalog wraz z bazą cen, historycznymi zmianami kursów oraz codziennymi notowaniami każdej z monet. Udostępnia też sposobność zlecania kupna, sprzedaży i zawierania współpracy z pasjonatami z Polski i zagranicy gwarantując jednocześnie ich bezpieczeństwo i autentyczność. Dodatkowo do dyspozycji numizmatyków forum dyskusyjne, kurs inwestowania w monety i inne użyteczności Dostępne za darmo. Sprawdź! Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty konsumpcyjne »

  Rynek internetowych usług finansowych stale rośnie i zdobywa dużą rzeszę sojuszników. Z tej przyczyny też platforma finansowo-kredytowa kredytkonsumpcyjny.info wyróżnia kredyty udzielane przez największych i najbezpieczniejszych przedstawicieli tej branży, do których przystają między innymi: PKO BP, Inteligo, Bank BPH, Deutsche Bank czy Bank Milenium - ranking kredytów gotówkowych. Promujemy też wykaz ofert kredytowych banków, kredyty mieszkaniowe, konsumpcyjne. Przedkładamy najtańsze kredyty na rynku. Dzięki nam wykryjesz odpowiedni pożyczkę. Specjalnie dla Was uzbieraliśmy kilkadziesiąt ofert Bankowych! Dla biznesów zalecamy: Konta dla MSP, Kredyty hipoteczne dla firm. Polecamy wejść do polskiego bloga.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na życie – inwestycje »

  Czy slogan ubezpieczenia i oszczędzanie jest dla Ciebie tajemnicze? Czy znasz zasady kierujące ubezpieczeniami w państwie? Czy potrafisz wskazać polisę ubezpieczeniową, która będzie korzystna dla Twoich najbliższych? Jeśli chociaż na jedno z tych zapytań odpowiedziałeś „nie” – nasz portal ubezpieczeniowy jest akurat dla Ciebie. Znajdziesz na nim nowinki nie tylko o tym, co oznaczają oszczędzanie z ubezpieczeniem,lecz też pojmiesz, jakimi zasadami się rządzą. Namawiamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej wszystkich tych, których chociaż w niewielkim stopniu zaciekawiły zagadnienia dotyczące ubezpieczeń. Nasi specjaliści ułatwią Ci zrozumieć, że ubezpieczenie na życie może być odpowiednie także dla Ciebie.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • CLS - Kredyt samochodowy leasing samochodowy »

  CLS sp. z o.o. oferuje leasing samochodowy oraz kredyt na samochód nowy i używany, decyzja kredytowa do 1h, 0% wkładu własnego, bez zaświadczeń, niskie oprocentowanie.CLS Sp. z o.o. działa na rynku od maja 2002 roku. Jesteśmy ogólnopolską firmą, niezwiązaną w sposób kapitałowy ani personalny z żadną dużą instytucją finansową, taką jak bank, firma leasingowa, czy też firma ubezpieczeniowa, co daje nam dużą swobodę i niezależność działania. Dzięki tej niezależności klient ma zawsze gwarancję, że oferta, którą dla niego przygotujemy jest naprawdę dopasowana do jego potrzeb.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-lombard »

  e-lombard, pozyczki pod zastaw, pozyczki, pożyczki, lombard, lombard internetowy, elombard, e-lombard, e-lombard, pozyczki pod zastaw, pozyczki, pożyczki, lombard, lombard internetowy, elombard, e-lombard, e-lombard, pozyczki pod zastaw, pozyczki, pożyczki, lombard, lombard internetowy, elombard, e-lombard, e-lombard, pozyczki pod zastaw, pozyczki, pożyczki, lombard, lombard internetowy, elombard, e-lombard, warszawa łódz

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale płatnicze »

  Elavon jest częścią ogólnoświatowej firmy Euroconex, wiodącego dostawcy usług obsługi transakcji bezgotówkowych na świecie. Do tej pory był znany jako CardPoint S.A. oraz departament obsługi transakcji bezgotówkowych Banku Zachodniego WBK. Istnieje na rynku wiele lat, jest więc w stanie podzielić się ze swoimi klientami doświadczeniem uzyskanym przy współpracy dotyczącej obsługi transakcji bezgotówkowych. Oprócz akceptacji transakcji bezgotówkowych Elavon posiada ofertę innych ciekawych programów i usług dostępnych na terminalach płatniczych. Zapraszam do zapoznania się oraz skorzystania z wyjątkowo konkurencyjnej oferty obsługi transakcji bezgotówkowych, doładowań telefonów komórkowych, CashBack oraz DCC.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe »

  W obecnych czasach konto bankowe jest niezbędne niemal każdemu. Pare lat wstecz posiadanie konta wiązało się z wieloma opłatami oraz koniecznością stania w długich kolejkach w banku. Teraz czasy się zmieniły założenie i prowadzenie konta nie musi jednak być uciążliwe i drogie - wystarczy, że założysz konto internetowe. Najlepsze banki które tutaj opiszę oferują takie konta - założenie takiego konta odbywa się przez internet bez potrzeby wychodzenia z domu.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i finanse »

  Chcesz zaciągnąć kredyt, lecz totalnie się na tym nie znasz? Już dziś wejdź na stronę VIPkredyt.pl i poszerz swoją wiedzę. Wyszukasz tu informacje zarówno na temat kredytów gotówkowych jak i hipotecznych czy mieszkaniowych, toteż niezmiernie szybko zorientujesz się, jaka oferta będzie dla ciebie najbardziej odpowiednia. Już teraz wejdź na stronę VIPkredyt.pl i zapoznaj się ze wszystkimi informacjami. Wielką zaletą tego wybitnego serwisu jest na pewno fakt, iż wszystkie informacje podane są w prosty i przystępny sposób, wobec tego nawet największy laik będzie w stanie je zrozumieć.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konto bankowe »

  Konta bankowe w teraźniejszych latach są znane . Mój bank gwarantuje ich wielki wybór. Zapewniamy, że każdy człowiek wyszuka dobre dla siebie. Dajemy konta osobiste bez nerwów . W wymienionej ofercie widnieje też konto internetowe. Bankowość elektroniczna jest na topie i powszechna wśród obywateli, którzy z wielką chęcią z niej korzystają . Nasza przyjemna administracja pomaga dobrać konkretne konto bankowe dla każdego nabywcy . Z tego powodu każdy nabywca   wychodzi zadowolony . Oferowana bankowość jest na bardzo dobrym poziomie.Tylko w tym banku założysz wygodne konto osobiste. bankowa kadra należy do jednej z najlepszych i z wielką chęcią pomogą Ci odszukać najlepsze konto bankowe Mamy w ofercie też konta internetowe, które są niesłychanie nowoczesnym rozwiązaniem. Każdy. kto ma w posiadaniu bankowe konto może mieć również konto internetowe. Uprości to konto większość płatności . Tylko u nas w banku otrzymasz dokładne informacje na temat każdego konta bankowego, które Cie zaciekawi . Na naszej stronie WWW też znajdziesz najważniejsze informacje, ale można je także otrzymać telefonicznie .

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Dla wszystkich, którzy pracowali lub obecnie pracują za granicą, oferujemy pewny zwrot podatku, który zapłacił pracodawca. Wystarczy wypełnić na naszej stronie formularz zgłoszeniowy a nasi konsultanci poprowadzą za ciebie całą procedurę. Wysokie, pewne zwroty i niskie prowizje. Odzyskujemy podatek z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Holandii oraz USA. Możemy także uzyskać zasiłek rodzinny z Niemiec.

  Data dodania: 14 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Spółki kapitałowe »

  Podatek leśny jest typem podatku od nieruchomości, pod wieloma względami podobnym do podatku rolnego. Bon towarowy jest substytutem pewnej kwoty pieniędzy. Podatek liniowy, czyli podatek płaski, jest procedurą rozliczania wielkości podatku, jest ona wprost proporcjonalna do wielkości bazy opodatkowania. Biznesplan wyznacza cele, strategie postępowania i pomaga w podejmowaniu właściwego wyboru spośród różnych wariantów inwestycyjnych.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Salekonferencyjne Toruń »

  Nader dobrze jeśli podczas firmowego zebrania mamy okazję na chwilę zabawy w rewelacyjnym obiekcie zaś taki bez dyskusyjnie jest toruń. Istotne jest żeby hotel konferencyjny miał nie tylko wyposażone w rzutnik slajdów sale konferencyjne ale również inne atrakcje jak np. drink bar. Obiekty w Toruniu mogą poszczycić się się wielkim zainteresowaniem. Wybierając Toruń na miejsce gdzie urządzisz szkolenie nie będziesz musiał martwić się o zapewnienie szczególnych zajęć dla zaproszonych gości ponieważ osrodki zajmuja się organizacja czasu wolnego. Toruń to miejsce gdzie miesci się duża ilość terenów zielonych przez co jest to najbardzie "zielone" miasto w Polsce. Łatwa wyszukiwarka ośrodków szkoleniowych oraz wyczerpujące prezentacje hoteli z uwzględnieniem wyposażenia.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Różnego rodzaju kredyty weszły na dobre w życie wielu ludzi. Współcześnie przypadkowe sprawunki ratalne są kompletnie normalną i częstą operacją. Nie zawsze jednak wybór konkretnej oferty kredytowej jest opłacalny. Nadmiar promocji produktów bankowych nie uproszcza wcale podjęcia decyzji. Każdy klient mający w planach zaciągnięcie zobowiązania kredytowego winien zrobić użytek z informatorów jakie stały się modne w internecie. Jednym z nich jest nasz serwis w głównej mierze zorientowany na pożyczki określone dla osób prywatnych.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze autokredyty »

  To nie niespodzianka tylko fakt, że nie każdego mieszkańca dużego miasta w biorąc pod uwagę aktualną sytuację gospodarczą państwa, stać na kupno nowego auta wprost od dealera. Dopiero dla osób, które nie posiadają na to odpowiednich środków zrobiono prezentowaną witrynę internetową, za pośrednictwem której wybierzemy najlepszy sposób finansowania nabycia pojazdu. Do dyspozycji są dla użytkowników zarówno kredyty na nowe i używane auta. Jeżeli nie jesteśmy pewni, która opcja jest najlepsza dla nas, na pewno powinniśmy skorzystać z pomocy fachowca, który idealnie dopasuje propozycje do naszej zdolności kredytowej, abyśmy ponieśli jak najniższe koszty. Dzięki takiemu rozwiązaniu, z pewnością będziemy mogli pozwolić sobie na wyśnione auto. Pamiętaj! Kredyty są dla wszystkich.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

praca (5), lokaty (1), biznes (3), Niemcy (7), Holandia (5), pieniądze (2)

Finanse - nowa strona:

Adres: