E-biznes Podkategoria: E-biznes

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »
 • Szybka strona w Internecie Krosno »

  Masz ochotę na mało kosztowne serwisy www - teraz kupienie gotowej strony internetowej w przystępnej cenie nigdy nie było prostsze. U nas znajdziesz ponad 30 wzorów. Gotowe szablony graficzne są wykonane pod kątem każdej branży. Rozdajemy bezpłatne domeny a w cenie taniego abonamentu masz możliwość pozycycjonowania indywidualnej strony. Sprawdź w tym momencie wykaz cen naszych usług na 100pka.pl KrosnoJednym z pewniejszych metodę na to, żeby można było promować własne towary, a ponadto usługi jest SEO (ang. Search engine optimization) stron www, czyli  katalogowanie. Katalogowanie polega na tym, iż do niewyobrażalnie dużej ilości folderów stron, a oprócz tego katalogów tematycznych edytuje się opisy witryn wraz z dodaniem linku www. Załóż szybko darmową stronę na naszym serwisie 100pka.pl i wybierz obcje pozycjonowania stron Krosno.
   

  Data dodania: 23 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Domena za free »

  Dzięki spisie produktów/usług darmowej domeny w 100pka.pl, przedsiębiorcy i osoby prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej strony internetowej, a dodatkowo bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom całkowicie zaistnieć w internetowej rzeczywistości. Darmowa wizytówka w globalnej sieciowej, pozycjonowana strona, na którą można dodawać bezpłatne ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny Sprzedaż Internetowy. Szybka strona w sieci Internet można dowolnie przekształcać w każdej chwili, bez znajomości Html-a, domene za free można dostosować wedle indywidualnej branży czy uznania. Załóż stronę już współcześnie i zarabiaj w Internecie a Twoja biuro i Firma prędko znajdzie nowych nabywców. Zapraszamy na 100pka.pl

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport drobnicowy Turcja »

  Na dzień obecny usługi transportowe Poznań są nam świadczone coraz w dużej liczbie przypadków. Korzystać z nich możemy praktycznie w bardzo wielu przypadkach, przykładowo wtedy, gdy w tym momencie myślimy o przeprowadzce przedsiębiorstwa/spółki bądź domu. Teraz wtedy możemy postawić na Transport Gdańsk, a bez wątpienia specjalistyczna firma transportowa wywiezie całe nasze mienie pod wskazany przez naszą firmę adres. aktualnie z usług korporacji transportowych w wielu sytuacjach korzystamy w tej chwili przy okazji przeprowadzek. Jeszcze do niedawna w zasadzie przeprowadzki kojarzyły nam się głównie z ogromnym chaosem, a dodatkowo nieładem, aktualnie jednakże oferowane nam usługi Transport Tir Turcja sprawiają, że przeprowadzka wcale nie musi oznaczać bałaganu, a ponadto stresu. Dosłownie przeciwnie, w tej chwili możemy się przeprowadzić faktycznie błyskawicznie, zatem o ile wyłącznie w najbliższym czasie zamierzasz przerobić swoje miejsce zamieszkania bądź miejsce siedziby osobistej korporacji, koniecznie powinieneś postawić na transport Katowice. Oferty przedsiębiorstw Transport drobnicowy Turcja znajdziesz przede wszystkim w sieci, zdecydowana większość tego rodzaju firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) posiada bowiem indywidualne strony www. Wystarczy zatem wpisać w wyszukiwarce frazę usługi transportowe Łódź bądź transport Szczecin, a zyskasz dostęp do agencji zajmujących się tego typu usługami. W ten sposób przejrzysz oferty dosłownie kilku firm, dzięki którym będziesz mógł zdecydować się na jedną, oferującą ci najbardziej interesujące, a dodatkowo odpowiadające warunki. W późniejszym czasie wystarczy omówić szczegóły i czekać na planowany uprzednio termin przeprowadzki, żeby przekonać się, że może ona przebiec prędko, a oprócz tego bezproblemowo.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Audyt komunikacji »

  Badaniapr.pl to serwis poświęcony charakterystyce oferty wysuwanej przez rzeszowską agencję PR Exacto, która przeprowadza dokładne badania Public Relations. Komunikacja wewnętrzna oraz badania zewnętrzne to główne obszary działalności rzeszowskiej agencji, która w dziedzinie PR posiada naprawdę spory bagaż doświadczeń. Specjaliści pracujący w Exacto zajmują się wykonywaniem skomplikowanych projektów badawczych takich jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w firmie. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak diagnozowanie wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i kontrahentami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes e-commerce »

  Jednym z możliwości na zarabianie jest działalność w globalnej sieci Internet. Mało kto wie, ale przez Globalną sieć Internet można także zarabiać spore pieniądze. Działalność taka nazwyana jest mianem e-biznesu. Jest to właściwie biznes jak każdy inny, jedynie wszystko, albo przynajmniej większość dzieje się w internetowej rzeczywistości. Niestety wiele początkujących e-biznesmanów kończy swoją działalność szybciej niż zaczęli. Wynika to z braku wiedzy. Z tego względu powinno się wiedzieć jak prowadzić e-biznes. Jednym z miejsc, gdzie można odkryć ogrom cennych treści z zakresu biznesu e-commerce jest niniejszy blog fachowy.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Duże cukierki »

  Jeżeli wasi odbiorcy mają już dość długopisów reklamowych czy kubków może byście cukierków reklamowych. Cukierki reklamoweTo pozostaje coś co każdego zaciekawi. Znakomity producent cukierków reklamowych zrobi dla Was bardzo ciekawą pracę. Polecam na stronę internetową przedsiębiorstwa która wykonuje zachowawcze cukierki reklamowe.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat energetyczny Warszawa »

  Ja dodatkowo wykonałem certyfikat energetyczny Warszawa za pomocą serwisu www.dobryaudyt.eu, ale komplet zadania, zrealizowano dla mnie niezwykle fachowo, nie było mowy o jakiejkolwiek  pomyłce, pozdawałem sobie sprawę z tego, iżby zauważa je mnóstwo ludzi. Nie chciałem zaniżać wyceny obiektu, a tak prawidłowo opisany certyfikat energetyczny Warszawastworzył sposobność mi nawet na osiągnięcie fajniejszej propozycji, nabywaca do dokumentacji nie posiadał żadnych uwag, jeszcze nie jednokrotnie używałem z ich prac, są to fachowcy,  których sądziłem iżby na rynku już brakuje, a jednak się pomyliłem.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siedlce Strony www »

  Dla każdego darmowa już aktualnie na serwisie 100pka.pl, bez znajomości filarów tworzenia stron internetowych, całkowicie darmo wizytówka twojej Ciebie i Twojej korporacji. Skuteczny Sprzedaż Internetowy, Dowolna domena w zasięgu ręki już na dzień obecny dla Twojego Biuro i Korporacji. Pojaw się w sieci i zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu strony. Dzięki ofercie darmowej strony w 100pka.pl, przedsiębiorcy i osoby prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej strony www, a ponadto bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom całkowicie zaistnieć w internetowej rzeczywistości. Darmowa wizytówka w sieci Internetowej pozycjonowana strona, na którą można dodawać bezpłatne ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny marketing Internetowy. Szybka strona w sieci Internet|w globalnej sieci można dowolnie konwertować zawsze, bez znajomości Html-a, domena można dopasować wedle swojej branży czy uznania. Załóż stronę już  dziś i zarabiaj w globalnej sieci Internet a Twoja biuro i Firma szybko znajdzie nowych nabywców. Zapraszamy na stronę 100pka.pl, odwiedź ją już współcześnie. Siedlce
   

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa Stronka internetowa Kluczbork »

  Dla każdego darmowa witryna www już jest na serwisie 100pka.pl, bez znajomości Html-a. Marketing Internetowy, dowolna domena w zasięgu ręki już dzisiaj dla ciebie, Twojego Biura i Firmy. Pojaw się w sieci i zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu stron. Dzięki katalogu usług/produktów darmowej strony na 100pka.pl, przedsiębiorcy i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej strony www www,, a oprócz tego bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom w pełni i zupełnie zaistnieć w Internecie. Darmowa wizytówka w globalnej sieci Internet, pozycjonowana strona, na którą można dodawać darmowe ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny Sprzedaż Internetowy. Szybka strona w sieci Internet można dowolnie przerabiać, konwertować zawsze bez znajomości Html-a, domena można dopasować wedle swojej branży czy uznania. Załóż stronę już na dzień dzisiejszy i zarabiaj w sieci globalnej a Twoja biuro i Firma szybko znajdzie nowych kontrahentów. Zapraszamy na stronę 100pka.pl, odwiedź ją już współcześnie, nie zwlekaj. Kluczbork

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron »

  Jednym z pewniejszych metodę na to, aby można było wylansować swoje towary, a dodatkowo usługi jest pozycjonowanie stron www, czyli  katalogowanie. Katalogowanie polega na tym, iż do nieprawdopodobnie dużej ilości katalogów stron, a dodatkowo katalogów tematycznych edytuje się opisy witryn wraz z dodaniem linku www. Załóż śpiesznie darmową stronę na naszym serwisie  i wybierz opcje optymalizacji SEO.
   Trudnimy się dostarczaniem serwisu do tworzeniem stron internetowych WWW. Nasza firma oferuje kompleksowo zrealizacje domen strony www biznesowych i prywatnych, optymalizację SEO portali społecznościowych, a ponadto sklepów internetowych. Oferujemy gotowe rozwiązania, rejestracji i utrzymania domen, edycji informacji oraz dodatkowo pozycjonowania. Nasza firma pomoże być obecnym czy w sieci internetowej. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa domena Elbląg »

  Dla każdego darmowa witryna www już jest na serwisie peey.pl, bez znajomości Html-a. Marketing Internetowy, dowolna domena w zasięgu ręki już dzisiaj dla ciebie, Twojego Biura i Korporacji. Pojaw się w sieci i zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu stron. Dzięki katalogu usług/produktów darmowej strony na peey.pl, przedsiębiorcy i mężczyźni i kobiety fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zyskują sposobność szybkiego uruchomienia firmowej strony internetowej www, oraz bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom w pełni i całkiem zaistnieć w globalnej sieci. Darmowa wizytówka w Internetu, pozycjonowana strona, na którą można dodawać darmowe ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny Sprzedaż Internetowy. Szybka strona w Internecie można dowolnie przemieniać, przerabiać zawsze bez znajomości Html-a, domena można przystosować wedle spersonalizowanej branży czy uznania. Załóż stronę już współcześnie i zarabiaj w sieci globalnej a Twoja biuro i Firma śpiesznie znajdzie nowych nabywców. Zapraszamy na stronę peey.pl, odwiedź ją już aktualnie, nie zwlekaj. Elbląg

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Zakup lokalu mieszkalnego to dziś kolosalny problem. Czemu? Ludzie po prostu nie mają pieniędzy bądź nie spełniają rygorystycznych wymogów bankowych, które mówią jasno oraz wyraźnie, że otrzymanie pożyczki hipotecznej to istotny kłopot. Na szczęście kredyt hipoteczny nie jest jedyną szansą na zdobycie środków na nowiutkie mieszkanie. Są jeszcze właściwe usługi od para banków oraz instytucji które zarządzają trochę większymi kwotami. To pożyczka hipoteczna, czyli oryginalna usługa, która pozwala uzyskać pieniądze na mieszkanie. Niemniej jednak drastyczne warunki dalej obowiązują. Są one nieco mniejsze, aniżeli w przypadku zapomogi od banku. Nie zmienia to faktu, że wypada starać się pozyskać taką zapomogę. Lokale mieszkalne tanieją, ale dalej utrzymują się na wysokim pułapie cenowym. W następstwie tego dużo osób woli wynajmować. W końcu należy osiąść na własnym, a w związku z tym zakupić mieszkanie. Gdy odmowna decyzja z banku w sprawie kredytu hipotecznego nas załamuje - są inne rozwiązania. Pożyczka hipoteczna do takich przynależy. Bez kłopotu pozyskamy to, czego bank nie pragnie nam udzielić. Hipoteczny wariant pożyczki od razu naprowadza pożyczkodawcę na cel usługi i na to, na co zostaną ofiarowane finanse. Kupno mieszkania, domu bądź też inwestycja we własne cztery kąty. Wszystko, co powiązane z mieszkaniami jest raczej kosztowne. Nic w następstwie tego ekstrawaganckiego, że ludzie poszukują pomocy pieniężnej. Zdobycie mieszkania na własność to nie lada wyzwanie. Jednakże pożyczka hipoteczna, inne pomoce finansowe bądź też po prostu oszczędności, jakie dokonamy mogą nas przybliżyć do urzeczywistnienia fantazji.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron - na czym polega? »

  W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest projektowanie stron internetowych. Dla wielu z nas to bardzo dobry sposób na zarabianie, jak choćby sklep internetowy lub oblegana witryna internetowa. Jednak w wielu sytuacjach samemu piszemy takie witryny internetowe z gotowych projektów na portalach lub staramy się samemu napisać ją w html. Jednak zazwyczaj bez doświadczenia w tworzeniu stron to dobrze nie wychodzi. Ponadto korzystanie z gotowych szablonów powoduje, że strona internetowa jest bardzo podobna do wielu innych. Dlatego trzeba skorzystać w tym momencie z usługspecjalisty, którym jest wykształcony grafik komputerowy. Taka osoba bez problemu stworzy dla nas kompletnie nową i znakomitą witrynę internetową. Dodatkowo będziemy mogli brać czynny udział w każdych etapach kreowania witryny www, jak choćby dobór projektu, koloru, tła, obiektów na stronie, czy choćby wielkości zdjęć. Dzięki temu dostaje się okazję na to, iż strona internetowa będzie mocno profesjonalna. W następnym etapie trzeba witrynę jak najlepiej prowadzić i dobrze rozreklamować w internecie.

  Data dodania: 02 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowe auta osobowe »

  Nowe samochody w Polsce sprzedają się coraz lepiej. Salony samochodowe prześcigają się w ofertach, aby zachęcić klientów, do wyboru danej marki. Posiadanie auta z salonu, nie jest już domeną firm i zamożnych osób. Ceny nowych aut są coraz niższe. Podstawowe wersje modeli dostępne są już od 20 tysięcy złotych. Autosalony, szczególnie w okresie ponoworocznym robią różnego rodzaju okazje i wyprzedaże starszego rocznika, na których można kupić wybrany przez nas pojazd za przystępne pieniądze. Dzięki kredytom samochodowym, tanie nowe samochody są praktycznie w zasięgu każdego z nas.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia obuwia »

  Nasza hurtownia obuwia oferuje szeroki asortyment obuwia. Posiadamy w ofercie obuwie wiodących producentów i importerów. Posiadamy buty tekstylne, sportowe, wizytowe, sezonowe i całoroczne w wersjach damskich, męskich i dziecięcych w niskich cenach. Hurtownia obuwia zapewnia, iż oferowane przez nas produkty są bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo odpowiadają najnowszym trendom mody. Rozwijamy się dynamicznie, z roku na rok odnosząc coraz większe sukcesy w branży obuwniczej. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kolorów i modeli balerinek, klapek, szpilek, kozaków, czółenek, obcasów, kaloszy. Zajmujemy się dystrybucją butów skierowanego do kobiet i mężczyzn ceniących estetykę, wygodę i wysoką jakość towarów, dla których ważne jest dobre ubieranie się zgodnie z obowiązującymi trendami mody.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Katowice »

  Podstawą każdego biznesu jest rejestracja działalności, a oprócz tego znalezienie stosownego biura albo mieszkania. Nasza firma stworzyła dla wszystkich osób biznesu unikalne rozwiązanie na biuro czy sale konferencyjną, przygotowalismy biuro na godziny Katowice o wysokim standardzie oraz dodatkowo sale szkoleniowe Katowice. Dzieki czemu można przygotować prestiżowe spotkanie biznesowe bez ponoszenia gigantycznych kosztów.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy SulejówekWycena nieruchomości Sulejówek »

  Rzeczoznawca majątkowy Sulejówek, wycena nieruchomości: gruntów, zabudowań, mieszkań, obiektów handlowych, usługowych i magazynowych. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, feasibility study, szacowanie nieruchomości dla potrzeb sprzedaży (przetarg) nieruchomości, ustalenie opłat z tytułu użytkowanie wieczyste, wynagrodzenie z wywłaszczenie, oszacowanie wartości dla potrzeb ustalenia wysokości opłat adiacenckiej i planistycznej. Do pozostałych usług należą certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne ) oraz termowizja (badania termowizyjne).

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidne drzwi drewniane przeciwpożarowe, drzwi z drewna »

  Drzwi drewniane przeciwpożarowe to solidne drzwi do wszechstronnego wykorzystania. Drzwi drewniane przeciwpożarowe stosuje się do obiektów biurowych oraz obiektów handlowych. Do produkcji drzwi drewnianych wykorzystuje się nowoczesne materiały. Wytwórca Opeus realizuje drewniane drzwi przeciwpożarowe zapewniające dużą niezawodność w działaniu. Nasze drzwi drewniane przeciwpożarowe mogą być w zasadzie dowolnego kształtu. Dodatkowo drzwi drewniane przeciwpożarowe są wytrzymałe na obciążenia.
   
  W wielu sytuacjach dokonując zakup drzwi do obiektów jak i innych lokali staramy się dobierać takie drzwi przeciwpożarowe, drzwi drewniane przeciwpożarowe żeby zostały piękne, jak również urzekały nie tylko nas swoim wyglądem. Tutaj staramy się również dobierać takie same bądź tez bardzo podobne do wszystkich drzwi jakie posiadamy dzisiaj w mieszkaniu.
  Drzwi drewniane przeciwpożarowe z sprawdzonego drewna jakie zakupimy w hurtowni budowlanej również podlegają montażowi. W wielu wypadkach w drzwi drewniane przeciwpożarowe wliczony jest też montaż natomiast zdarza się tak, że sami pragniemy zamontować nasze drzwi drewniane. Tutaj głównie będziemy musieli dysponować odpowiednią wiedzą, narzędziami jak również co więcej siłą. Istotna będzie także poradę drugiej osoby. Solidne drzwi drewniane przeciwpożarowe muszą z pewnością mieć też futrynę. To ona przysparza nam najwięcej problemów podczas montażu drzwi drewnianych.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasa SKOK »

  Ubezpieczenia w SKOK cechują mocno konkurencyjne składki oraz wysoki poziom oferowanych propozycji. Ubezpieczenia SKOKbędą wysoko cenione przez znane niezależne serwisy branżowe. Jednym z bardziej popularnych ubezpieczeń na liście usług SKOK będzie ubezpieczenie OC auta.
  Jakie ubezpieczenia w SKOK?
  Oferowane poprze SKOK ubezpieczenia obejmują niemal każdą dziedzinę życia. Ubezpieczyć jesteśmy zobowiązani się na wypadek utraty pracy, życia oraz masa innych możliwości. Ubezpieczenia w SKOK deponują również wyjątkowo dobrą oraz konkurencyjną propozycję ubezpieczeń OC I AC którym warto się bliżej przyjrzeć.
  Ubezpieczenie domu SKOK
  SKOK ubezpieczenia ma również na majątek taki jak mieszkanie czy mieszkania. Najtańsze ubezpieczeniedomu może pozwolić nam oraz naszej rodzinie na "spokojny sen". Ubezpieczenie kredytu hipotecznego będą kolejnym zabezpieczeniem jego spłaty, co za takim idzie w razie jakichkolwiekkłopotów nasza rodzina nie zostanie obciążona spłatą kredytu.
  Inne ubezpieczenia w SKOK
  Inne ubezpieczenia w SKOK będą np. Na wypadek utraty pracy albo nagłej śmierci. Są toefektywne metody na większe zabezpieczenie kredytu hipotecznego.Dają one przechowywać spokój w razie niepowodzenia i problemów ze spłatą zadłużenia wobec SKOK.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki hotelowe »

  Okno jest szczególnie istotnym elementem każdego pokoju, a właściwe jego ozdobienie często świadczy o tym, jak owe pomieszczenie będzie postrzegane w całości. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest powieszenie zasłony, która możne być wykorzystana samodzielnie albo też w różnych kombinacjach, chociażby z firanką. Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie propozycja materiałów na zasłony jest niezwykle szeroka. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo także żaluzje drewniane, czy rolety rzymskie. W zależności czy mamy ochotę ja zastosować jako jedyną ozdobę, może być niezwykle dekoracyjna. Jeśli natomiast zestawiamy ją z innymi dodatkami, czy dekoracjami mamy możliwość zastosować prostsze w formie i barwie wyjście, które będzie jedynie dodatkiem całości dekoracji okna. Dostępne u nas w sprzedaży modele zasłon umożliwiają również niezwykłe wiele możliwości przy alternatywie ich kształtu, albo klarowności. Mamy możliwość zgodzić się na materiał złożony z kilku różnych, dla przykładu niezwykle na topie jest połączenie sztywnych i nieprzeźroczystych tkanin z koronką. Wyjątkowy kształt zasłony może także pomóc nam wyeksponować okno w bardzo oryginalny sposób.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: E-biznes

E-biznes - nowa strona:

Adres: