Druk Podkategoria: Druk

 • Drukarnia online »

  Drukowalnia.pl oferuje tanie wizytówki oraz ulotki reklamowe! Sprawdź naszą ofertę! Oferujemy druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską pod Twoje drzwi. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zajrzyj na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Warszawa »

  Firma Tęcza to mistrzowie w swojej gałęzi, którą wykonujemy od blisko dwudziestu lat. W ofercie naszej firmy umieszczono głównie usługi związane z poligrafią i drukiem. Do realizacji zleceń stosujemy bardzo dobrej jakości materiały jak i sprzęt który dokonuje druku. Firma jest w posiadaniu profesjonalnych grafików, którzy wedle życzenia sami zaprojektują wskazany materiał(wizytówka, ulotka, teczka) oraz wiele innych. Bez problemów podejmujemy się zleceń, w których otrzymujemy gotowe materiały do druku, oczywiście pod warunkiem iż pliki, które dostajemy są odpowiednich formatów możliwych do wydruki w dobrej jakości.

  Drukarnia Tęcza
  ul. Dąbrowskiego 9
  0-035 Szczecin
  tel. kom 601 477 166
  e-mail: tecza@neo.pl
  NIP: 9551247899

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na terenie Krakowa »

  W czasach telewizji, billboardów oraz ulotek, przebicie się ze swoim produktem w reklamie wymaga sięgnięcia po inne nośniki i gadżety. Tworzona jest np odzież sportowa i reklamowa z nadrukiem, na której sponsorzy zamieszczają dane o osobistych produktach, widoczne potem u zawodników sportowych albo u ludzi biorących udział w imprezach korporacyjnych. Popularny jest również roll-up z nadrukiem, który rozstawia się przy stoiskach reklamowych albo innych miejscach. Nadruki (Kraków) mogą być wykonywane też na innych, niestandardowych dosłownie materiałach.

  Data dodania: 23 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Druk

Druk - nowa strona:

Adres: