Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. »

  Adwokaci i radcowie prawni. Udzielamy porad prawnych (także online), opinii prawnych, zakładamy podmioty gospodarcze, obsługujemy podmioty gospodarcze, prowadzimy sprawy karne, cywilne, gospodarcze, pracownicze, rodzinne. Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • World Expo International Sp. z o.o. Targi i wystawy »

  WEI jest koordynatorem polskich wystąpień zbiorowych, którego głównym zadaniem jest profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie imprezy targowej, wystawy czy misji. Organizuje transport eksponatów, promocję eksportu, imprezy wystawiennicze. Dodatkowo, dla zainteresowanych organizuje zakwaterowanie, wycieczki i bilety lotnicze.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spółki »

  Jeśli wypróbujesz tą witrynę www, to zajdziesz w położenie, w jakim efektywnych porad prawnych udziela znany radca prawny, który posiadł strasznie wielką informację na temat norm prawniczych spółek. Udzielał wskazówek ten ekspert do dzisiaj rozmaitym jednostkom gospodarczym kiedy planowano ich powstanie jak i przy pisaniu dla tych korporacji dokumentów prawniczych. Ciesz się ze sposobności do skorzystania z wiedzy opisywanego specjalisty a także wyraź zgodę, aby wskazał drogę on w podobny sposób Tobie.
  Charakteryzowanego eksperta porada jest bezpłatna, a w tym samym czasie niezwykle celna. Na tej witrynie eksperckiej przeczytasz multum ciekawych treści oraz danych na temat prawa handlowego. W razi czego, nie zastanawiaj się i porozmawiaj z tym doradcą. On z uśmiechem Ci podpowie.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż, Wadowice »

  Nasze biuro domów i mieszkań oferuje: kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, zakupu lokalu mieszkalnego albo wynajmu nieruchomości (domy i powierzchnie komercyjne), działek budowlanych i gruntów w Wadowicach i okolicach. Zapewniamy wsparcie w sprawie zakupu nieruchomości, działek, gruntów oraz radę w sprawach związanych z geodezją. Dajemy sposobność przeprowadzenia tylko wybranego etapu transakcji w następujących etapach: zobowiązanie stanu prawnego domów i mieszkań, działki rolnej, obszaru i doradztwo prawne na każdym etapie współpracy, ocenę ekonomiczną rynku, promocję domów i mieszkań, działki, terenu i nawiązanie kontaktu z zainteresowanymi, organizację oględzin domów i mieszkań, parcele, obszaru przez zainteresowanych, ustalanie szczegółów sprzedaży, organizację procesu zawarcia umowy przedwstępnej i przenoszącej własność nieruchomości, przygotowanie dokumentacji potrzebnej do zawarcia umowy dystrybucji w formie aktu notarialnego, inne czynności nie wymienione powyżej, a wpływające na skuteczność finalizacji transakcji.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Infolink Business infobroker - dostarczanie informacji »

  Infolink jest agencją infobrokerską zajmującą się dostarczaniem opracowanych informacji na zlecenie. Oferujemy wyszukiwanie informacji biznesowych, finansowych, ekonomicznych, gospodarczych, prawnych i patentowych.

  Nasze usługi obejmują opracowanie i weryfikowanie informacji dla potrzeb związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym. To wsparcie informacyjne może dotyczyć różnych aspektów życia gospodarczego jak np.: firm, produktów i usług, zaopatrzenia, zbytu, marketingu, konkurentów, uwarunkowań prawnych, itp..

  Przygotowujemy raporty, badania i analizy rynku, tworzymy bazy danych. Kojarzymy kontrahentów i kooperantów, eksporterów i importerów. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych.
  Jako infobroker lub tzw. broker informacji wyszukujemy dane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Firma realizuje również zadania z dziedziny tłumaczeń i szkoleń językowych.

  Konkretne informacje biznesowe mogą dotyczyć:

  Produktów i usług, producentów i dostawców
  Informacji rynkowych i handlowych
  Informacji i uwarunkowań prawnych
  Wyszukiwania właścicieli marek oraz patentów

  Przykładowe bazy danych mogą obejmować:

  Bazy teleadresowe producentów i usługodawców
  Bazy dotyczące instytucji oraz organizacji
  Bazy potencjalnych kontaktów handlowych
  Bazy istniejącej konkurencji
  Bazy osobowe

  Raporty i analizy gospodarcze:

  Raporty dotyczące konkurencji
  Analizy rynku lub wybranego sektora gospodarki
  Analizy barier wejścia na rynek
  Analizy otoczenia biznesowego
  Analiza gospodarki danego kraju

  Strona Główna

  Oferta

  Kooperacja

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP, P.Poż i Ochrona Środowiska - kompleksowa obsługa »

  Świadczymy usługi w zakresie specjalistycznej obsługi firm w zakresie BHP, P.Poż i Ochrony Środowiska. Więcej szczegółów na stronie www.specjalistabhp.com.pl Podpisując z nami umowę masz pewność, że sprawami BHP będą się zajmowac specjaliści z wieloletnim doświadczeniem

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawa autorskie osobiste »

  W obecnych czasach wybitnie modne staje się użytkowanie sieci Internetowej, gdzie wielce bez trudności nadwyrężone zostać mogą jakieś prawa autorskie. Jeśli pragniecie sprawnie poznać dewizy prawa ważne w wymienionym zagadnieniu, to odwiedźcie proponowaną witrynę internetową.
  Jest ta witryna odpowiedzialnym zespołem danych na problemy powiązane z upoważnieniami autora. Poprzez tą stronę będziesz miał umiejętności co do tego w jaki sposób wypada zachować, jeżeli jakaś osoba plagiatuje Twoje mienie.
  Ta strona doradcza prowadzona jest przez renomowanego specjalistę, który charytatywnie pożąda Ci dopomóc. Opisz jemu swój problem a później cierpliwie zaczekaj, aż adwokat ten go unieważni.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego kraków »

  Jesteśmy świeżo otwartą kancelaria radcy prawnego kraków. Aby przyciągnąć kolejnych partnerów w sposób zatrważający zredukowaliśmy ceny naszych usług. Naprawdę jesteśmy teraz najtańszą kancelarią adwokacką na terenie krakowa. Nasz team to zgrana grupa pięciu radców i adwokatów posiadających kilkuletnie doświadczenie. Reprezentowaliśmy już kilka dużych firm jednak większość naszych klientów to osoby prywatne. Jedno jest pewne, dzięki nam uzyskasz rozwiązania Twoich wszystkich problemów prawnych. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i kontaktu z nami.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Masz problemy w relacjach ze swoim partnerem, czy w twojej spółce zaszły jakieś nieprzewidziane trudności natury finansowej? Nie za bardzo się orientujesz do kogo skierować się po pomoc prawną? Nie ociągaj się wobec tego więcej, a jeno zobacz co posiada do zaprezentowania w tej dziedzinie adwokat Gdańsk. Pod adresem adwokatnowakowska.pl, otrzymasz adekwatne odpowiedzi na nurtujące Cię zapytania z zakresu w czym racjonalnie ma możliwość Tobie pomóc nasze biuro prawnicze. Posiadamy sprawdzoną oraz rzetelną kadrę pracowników opartą na odpowiedzialnych i wyrobionych prawnikach. Ich wieloletnie doświadczenie, czy liczne znajomości w tej branży są wręcz nieocenione przy przeprowadzanych przez nas sprawach. Jedynie my zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest dociekliwość oraz orientacja w przepisach przy przeprowadzanych przez nas zleceniach.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre doradztwo rachunkowe »

  Prowadzone przeze mnie doradztwo rachunkowe (Tarnów) świadczy usługi powiązane z księgowością, która jest kluczowym elementem składowym rachunkowości. Rachunkowość (Tarnów) to szereg działań związanych z rejestracją wszystkich zachodzących zdarzeń gospodarczych. Nasza główna księgowa (Tarnów) posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu prowadzi profesjonalną obsługę kadrową dla firm. Obsługujemy zarówno małe firmy jak również duże spółki, czym dajemy potwierdzenie rzetelności jak również profesjonalizmu prowadzonych usług.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • ConQuest Consulting - doradztwo transakcyjne »

  Niezawodność, fachowość i skuteczność, to podstawowe atuty firmy doradczej ConQuest Consulting. Posiadamy szeroką wiedzę oraz długo letnie doświadczenie w polu wprowadzania firm na nowe rynki produktowe i geograficzne. Specjalizujemy się w doradztwie konsultingowym oraz szeroko pojętym badaniu rynku. Pomagamy w utworzeniu w pełni profesjonalnego biznes planu. Musicie Państwo pamiętać, że każdy nowy towar wypromowany na rynek, winien spełniać kilka wymogów. Liczy się nie tylko opakowanie, cena, ale przede wszystkim odpowiednia komunikacja z Klientem. Proponowane przez specjalistów badanie rynku, da Państwu możliwość podjęcia najwłaściwszej decyzji w zakresie przygotowywanej inwestycji. Z nami przekonacie się, czy nowy towar przekona do siebie odbiorców.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o rachunkach internetowych indywidualnych i firmowych - ranking »

  Informacje o rachunkach bankowych. Wszystko na temat kont osobistych. Porównanie rachunków internetowych, firmowych i oszczędnościowych. Rankingi bieżących usług bankowych. A także wszystkie informacje o tak zwanych "darmowych", "bezpłatnych" kontach osobistych. Za i przeciw korzystaniu z usług bankowych (konta, lokaty, fundusze) przez internet. Czytelne tabele opłat i prowizji wszystkich usług banków internetowych(online).

  Z strony dowiesz się wiele na temat zakładania konta przez internet. Poznasz własne preferencje wybranych usług i dobierzesz najlepszy czyli najtańszy rachunek dla siebie lub swojej firmy. Blog jest niezależny, wpisy krótkie i jasne dla starszych osób. Ponadto całkowicie bezpłatny tworzony przez klienta dla klienta wszystkich banków.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Dziedziną działań Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Świadczymy usługi prawne dla przedsiębiorców jak i urzędów miejskich. Zakres pomocy prawnej to m.in.: prawo zamówień publicznych, ustawa o samorządzie gminnym, ustawa o finansach publicznych i ustawa o koncesji na roboty budowlane lub usługi. Świadczymy bardzo specjalistyczne doradztwo i wszechstronną obsługę prawną. Posiadamy nieprzerwanie uaktualniane kwalifikacje poparte nieodzownym doświadczeniem.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  ERS to spółka zajmująca się doradztwem personalnym. W naszej pracy korzystamy z wiedzy z okolic Human Rescources a także nowych technologii, wspierając wielkie polskie spółki i międzynarodowe organizacje. W ciągu wielu lat istnienia opracowaliśmy wyjątkowe schematy działania, które gwarantują nam przewagę konkurencyjną.
  Centralny profil naszej działalności to researching bardzo dobrych pracowników dla dużych przedsiębiorstw. Jak do dzisiaj możemy pochwalić się pełnym zadowoleniem naszych klientów.
  Warto zaznaczyć, że odróżnia nas też dogłębna znajomość potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra księgowa Gdańsk »

  Nasze nowe biuro rachunkowe w Gdańsku to nie tylko gwarancja profesjonalnej, należytej obsługi, ale także pewność zaangażowania młodego grupy licencjonowanych biegłych rewidentów. Mamy w ofercie atrakcyjne ceny, jak również bezpłatne wsparcie w czasie zakładania nowej działalności gospodarczej. Chętnie doradzimy, jak najkorzystniej rozliczyć się z fiskusem oraz zakładem ubezpieczeń społecznych. Wypełnimy deklaracje, jak również zeznania. Przypomnimy o zbliżających się terminach składania deklaracji lub opłacania wymaganych składek czy zaliczek na poczet obciążeń podatkowych. Gwarantujemy kompleksowe zaangażowanie w realizację zleceń, jak również elastyczne podejście do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Jeśli już dojdzie do takiej sytuacji życiowej, iż będzie nam niezbędna pomoc ADWOKAT GDAŃSK, to nie można załamywać rąk, tylko na chłodno przemyśleć co będzie dla nas najlepsze w owej kłopotliwej sytuacji. Multum ludzi bowiem, gubi w takich chwilach zimną krew i postanawiają oni w pojedynkę walczyć o swoje prawa. A zdenerwowanie jak wiemy jest nieodpowiednim doradcą. W związku z tym, najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług wprawnej Adwokat Gdańsk, która w sposób solidny oraz merytoryczny zadba o nasze sprawy. Taką placówką jest właśnie gabinet pani ADWOKAT GDAŃSK Beaty Nowakowskiej, której to siedziba jest zlokalizowana w Gdańsku a swoim obrębem działalności otacza też całe Trójmiasto oraz okolicę. Należałoby tam zatelefonować już dzisiaj i umówić się na konsultacje.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie procesami biznesowymi »

  W Open Horizon mamy do wykorzystania sporo dużo wnoszących szkoleń. Definiują nowoczesne sposoby zarządzania procesami biznesowymi i dostarczają olbrzymiej ilości niezwykle wspierających działania wiadomości. Olbrzymią zaletą są treningi, dzięki którym wiedza zostaje przełożona na umiejętności. Wśród kursów są na przykład szkolenia Lean i dotyczące organizacji strategii. Na witrynie Open Horizon umiejscowiono plany szkoleń. Będziemy mieć styczność z angielskimi odpowiednikami: Lean Six Sigma Green Belt i Lean Six Sigma White Belt. Optymalizacja procesów to bardzo przydatny w dzisiejszych czasach zabieg. Należy jednak orientować się jak to się planuje. Open Horizon to kadra wyszkolonych znawców tematu, którzy umieją zwalczać wszelkiego typu problemy w organizacjach gospodarczych. Oddziałuje to na zwiększenie konkurencyjności i wiele odmiennych wymiarów działalności. Szkolenia z zarządzania projektami oraz 6 Sigma Green Belt to idealna inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa. Szkolenia przekładają się na zwielokrotnienie dochodów.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domów i mieszkań Gorzów »

  Nieruchmości w Gorzowie Wlkp są w bardzo atrakcyjnych cenach na tle i innych dużych  miast w których można zakupić domy, mieszkania, lokale, działki oraz inne nieruchomości. Wynajem mieszkań lokali w Gorzowie krztałtuje się na umiarkowanym poziomie, zaoobserwować lekki niedobór pomieszczeń biurowych w dobrych lokalizacjach. W okresie szkolnym nasila się zapotrzebowanie na wynajem mieszkań  w Gorzowie głównie ze strony studentów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż spółek »

  Porta Legis świadczy pełen zakres usług związanych z powoływaniem i rejestracją spółek, prawa handlowego i osobowych. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych sytuacjach wymagane jest niezwłoczne posiadanie spółki. W związku z tym oferujemy gotowe spółki.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są szkolenia coaching.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

grunty (1), biznes (3), wywiad gospodarczy (1), szkolenie (1), (83)

Doradztwo - nowa strona:

Adres: