Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Domy Bezrzecze »

  Jeśli szukają Państwo doskonałej nieruchomości, to warto pomyśleć nad kupieniem domu na Bezrzeczu. Ta nieduża wieś energicznie się rozwija, przez co ma możność zaproponować swoim mieszkańcom rozwijającą się infrastrukturę. Najważniejszym pozytywem Bezrzecza jest bezpośrednie sąsiadowanie ze Szczecinem, dzięki czemu dystans jaki należy przebyć jadąc do pracy w ścisłym centrum miasta liczy zaledwie kilkanaście minut jazdy. Sąsiedztwo lasów i pól sprawia, że jest to kapitalne miejsce do odpoczynku, a piękny ogród za domkiem pozwala na codzienne zażywanie ruchu na świeżym powietrzu. O kapitalnej lokalizacji nieruchomości na Bezrzeczu poświadczyć mogą uzyskiwane przez niektóre z nich wartości, jest to jednak bardzo dobra inwestycja, godna wydanych na nią środków.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wynajem Warszawa »

  Kluczowym profilem działania firmy Gwiazda Nieruchomości jest doradztwo i pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży powierzchni biurowych. W czasie kilkunastoletniej aktywności działając na zlecenie posiadaczy nieruchomości, wynajęliśmy wiele budynków i powierzchni biurowych. Nabyte doświadczenie przy komercjalizacji biur umożliwia nam oferować efektywne usługi właścicielom nieruchomości. Reprezentujemy też klientów poszukujących powierzchni biurowych, doradzając przy wyborze biura.
  Współpracę z każdym klientem inicjujemy od dokładnego poznania potrzeb klienta, wielkości poszukiwanej powierzchni, przedkładanych lokalizacji, dogłębnych oczekiwań dotyczących nowego biura.
  Z kolei przygotowujemy listę potencjalnych ofert, którą analizujemy z klientem ograniczając liczbę ofert.
  Po wybraniu kluczowych ofert możemy przystąpić do negocjacji, które wieńczy podpisanie umowy w wybranej nieruchomości.
  Zapraszamy do korzystania z naszych usług, doradzając naszym klientom pomagamy dokonywać optymalnych wyborów na rynku nieruchomości.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady jak zbudować życiorys zawodowy i List motywacyjny »

  Podstawowym dokumentem które wnosimy starając się o etat to CV. Osoba oferująca pracę analizując nasze życiorys zawodowy przeznacza zaledwie nieco ponad kilka sekund. Zatem od Ciebie jest to zależne jak wyceni Twoje życiorys zawodowy. Pisząc Curriculum Vitae bardzo łatwo jest popełnić niedociągnięcia. Gdy pragniesz uchronić się od błędów pisząc Podanie o pracę wejdź na stronę www. dobre-cv. info i zapoznaj najczęściej popełniane błędy w życiorys zawodowy. Najmniejszy błąd może przesądzić o rozstrzygnięciu jaką poda osoba oferująca pracę zatem trzeba poświęcić trochę dłuższych chwil na stworzenie CV.

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Lublin »

  Biuro zostało założone w 2007 roku przez profesjonalistkę i pasjonatkę księgowości, mgr Annę Jeżynę, która może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie księgowości oraz kadr i płac. Właścicielka posiada również licencję Ministra Finansów (nr 19500/2007) zezwalającą na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Jesteśmy firmą zorientowaną na indywidualne potrzeby Klienta. Cenimy nowoczesne rozwiązania i innowacyjne narzędzia przekazu informacji, które wspomagają nawiązywanie relacji z Klientami.Z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do rodzaju działalności i potrzeb każdego Klienta. Pracujemy przy pomocy renomowanych, specjalistycznych programów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych na licencji.Dbamy o rozwój zawodowy kadry pracowniczej poprzez regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz umożliwiamy pracownikom stały dostęp do najnowszych publikacji branżowych oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Krzysztofa Dmowskiego to świetna oferta dla każdego, kto tylko szuka jakiejkolwiek pomocy w sprawach prawnych. Jej siedziba mieści się w Warszawie, i to właśnie tu można skorzystać z jej usług, które obejmują głównie najróżniejsze sprawy karne, związane z wykroczeniami. Oczywiście, prowadzący ją adwokat może występować zarówno w roli obrońcy, pełnomocnika, jak i oskarżyciela. Oprócz samego właściciela, kancelaria prowadzi także stałą współpracę z wieloma doskonałymi adwokatami, zatem korzystając z jej usług mamy absolutną pewność, że naszą sprawą będą zajmowali się dobrze wykwalifikowane osoby. To właśnie owe kwalifikacje oraz długie doświadczenie pozwalają nam na stwierdzenie z całą pewnością, że nawet zwykła porada prawna, z której będziemy mogli tutaj skorzystać będzie dla nas niezwykle pomocna, więc zdecydowanie warto jest zainteresować się tą możliwością.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odwroconahipoteka.pl - chcesz wiedzieć więcej! »

  Odwróconą hipotekę po raz pierwszy wykorzystano w Ameryce Północnej, tam i teraz funkcjonuje ona z pozytywnym efektem. Posiada ona własne atuty ale i negatywy.

  Śledząc istniejące przepisy osiągalne u nas, dobrych cech tego kredytu jest więcej niż sądzisz. Fundamentalny atut - odbierasz bezpieczne transze nie troszcząc się o dług. Hipoteka odwrotna wnet będzie dostępna w lokalnym banku. Owa współczesna inicjatywa walutowa jest na dzień dzisiejszy uznana w wielu krajach Europy. Korzystając z niej z rękojmią rządowej ochrony swobodnie odbierzesz kapitał zamrożony w własnym m.

  Będziesz miał możliwość je ulokować jak tylko zapragniesz na wyłącznie przez Ciebie wyznaczony wydatek. Z nami będziesz wiedział jak zrobić to odpowiedzialnie i bezpiecznie.

  Pojęcie odwrotna hipoteka bywa w wielu wypadkach mylone z ofertą parabanków. Właściwie to często używane miano odwrotnego kredytu hipotecznego, który ma być w naszym kraju oferowany przez banki a przy tym być gwarantowany ustawą. Co więcej dozór nad odwrotnym kredytem hipotecznym będzie sprawować kontrolująca banki KNF.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Poznań »

  Chcesz zapisać się na Kurs Nurkowania? Zapraszamy do Poznańskiego Centrum Nurkowego Nautica. Kursy prowadzi jeden z najbardziej doświadczonych instruktorów w Wielkopolsce - Krzysztof Janicki. Dzięki dużemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu PCN Nautica zajmuje obecnie 3 miejsce w Polsce pod względem ilości wyszkolonych kursantów.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy Szczecin »

  Godna zaufania kadra specjalistów skutecznie Polkadr urzeczywistnia programy rekrutacyjne na obszarze całego panstwa. Pomysly z propozycje kierowane są przede wszystkim do zespolow zainteresowanych doradztwem personalnym - specjalizujemy się w rekrutowaniu kadry średniego i wysokiego stopnia, rowniez wypelniamy działania w zakresie leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Serdecznie zapraszamy i na strony naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Szeroki zakres usług księgowo – rachunkowych zapewnia renomowane biuro rachunkowe z Poznania. Obsługujemy największe firmy w Poznaniu i regionie. Dzięki delegowaniu naszej firmie formalności rachunkowych, mogą Państwo oszczędzić czas i pieniądze. Na rynku z powodzeniem działamy od 2000 roku. Zadaniem firmy jest perfekcyjne wykonywanie usług księgowych. Istnieje możliwość wykonywania księgowości w siedzibie firmy.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Separacja »

  Opisywana stronka web budowana jest przez doświadczonego usługodawcę prawnego, jakiego rozsądek oraz doświadczenie są ogromne.
  Człowiek charakteryzowany pragnie, byś ukazał mu swe trudności prawnicze tyczące dziedziny prawa rodzinnego. O ile trud, z którym się zadręczasz łączy się z rzeczami podobnymi do takich jak rozstanie albo separacja, to już teraz powinieneś przeanalizować charakteryzowaną stronę web.
  Otrzymasz tutaj udane porady prawne, jakie dawane są za darmo. Otóż chcemy Tobie pomóc.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Kielce »

  odszkodowanie Kielce - Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla firm i osób indywidualnych. Ubezpieczyciele za wszelką cenę prubują zaniżyć faktyczną kwotę odszkodowania lub w ogóle go nie wypłacić. Pieniądze jakie dostajesz od firmy ubezpieczeniowej to 15-30% faktycznej kwoty, która Ci się należy. Zastanwiasz się co zrobić, żeby odzyskać swoje pieniądze? Zadzwoń do nas. Zajmiemy się Twoim przypadkiem. Przyjmujemy sprawy dotyczące odszkodowań komunikacyjnych, za wypadki w pracy itp... Zajmiemy się także sprawami, gdzie poszkodowany zginął na skutek wypadku. Nie przyjmujemy żadnych przedpłat. Nasze wynagrodzenie to wspólnie ustalony procent od wynegocjowanej z ubezpieczycielem kwoty. Wygrywamy sprawy z ubezpieczycielami w 99% przypadków.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jaki jest najlepszy kredyt gotówkowy? »

  Aby wytypować najtańszą pożyczkę konsumpcyjną wypada wprzódy wypróbować wszelkie inne oferty. Najodpowiedniej tego uczynić przeglądając zestawienie pożyczek gotówkowch gdzie każdy kredyt jest dogłębnie opisany. Czasem bywa tak, że środków pożądamy tego samego dnia, a formalności w placówkach bankowych trwają najczęściej parę dni, wtedy winniście złożyć zamówienie na tak zwaną chwilówkę bez KRD przez www.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa »

  Lorek Consulting – Fachowe usługi consultingowe dla przedsiębiorstw. Doradzam Klientom w kwestii redukcji i optymalizacji kosztów oraz zarządzaniu zakupami. Moja działalność ugruntowana jest na wieloletnim doświadczeniu pracy z sektorem firm małych, średnich i korporacyjnych oraz instytucji publicznych, bez względu od branży. Takie spektrum Klientów, a także liczba dni spędzonych nad projektami czyni ze mnie wiarygodnego partnera biznesowego, który dzięki bogatej eksperckiej wiedzy służy pomocą, nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe cennik »

  Przedstawiamy państwu nowoczesne rozwiązanie, jako skuteczne i cieszące się uznaniem biuro rachunkowe w Warszawie. Przedstawiamy Państwu spis cen naszych usług księgowych, podatkowych i ustawowych. Cieszymy się, że zainteresowaliśmy Państwa, dlatego zrealizowaliśmy specjalne oferty dlatego prosimy spojrzeć na naszą stronę i zostać naszym klientem.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca dla firm play »

  Osoba pełniąca stanowisko Doradcy Biznesowego w sieci Play to osoba, która doradza Klientom w zakresie wyboru usługi i produktu. Do głównych obowiązków Doradcy Biznesowego należy miedzy innymi pozyskiwanie i obsługa Klientów oraz utrzymywanie na wysokim poziomie długofalowych relacji z Klientami a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Doradca Biznesowy w sieci Play powinien posiadać prawo jazdy kategorii B. To osoba która charakteryzuje się dużą wiedzą na temat prezentowanych usług oraz produktów branży telekomunikacyjnej. Doradca cechuje się umiejętnością aktywnego słuchania, jest osobą komunikatywną charakteryzującą się także wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją, umiejętnościami negocjacyjnymi.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Kraków »

  Biuro rachunkowe Faber w Krakowie zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac. Prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, sprzedaży i zakupów VAT. Dodatkowo, na życzenie klienta, pomagamy w zakładaniu firm (zarówno małych jednoosobowych jak i spółek), sporządzamy informacje do PIP, GUS i NBP, deklaracje VAT w innych krajach UE. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna lista świadczonych przez nas usług, cennik oraz lista klientów.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Sankowski w Warszawie- rozwody, sprawy karne, odszkodowania. »

  Kancelaria Adwokacka Sankowski specjalizuje się w sprawach karnych oraz prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

  Naszych Klientów reprezentujemy w postępowaniach przed sądem w sprawach cywilnych i karnych.
  Specjalizujemy się w takich dziedzinach prawa, jak prawo karne, karne-gospodarcze, obsługa prawna przedsiębiorstw, odszkodowania, ochrona dóbr osobistych i sprawy spadkowe.

  Zapewniamy ochronę praw i wolności obywatelskich naszych Klientów, w tym ich praw procesowych.

  Pomagamy również przedsiębiorstwom w dochodzeniu roszczeń w procesach gospodarczych i zabezpieczamy ich interesy przed potencjalnymi zagrożeniami, które pojawiają się w trakcie prowadzonej działalności.
  W wypadku, gdy zagadnienie prawne, z którym zwraca się do nas osoba zainteresowana, nie dotyczy zakresu naszej specjalizacji, pomagamy znaleźć kancelarię adwokacką zajmującą się daną dziedziną prawa.
  Na sukces Kancelarii adwokackiej pracuje cały jej zespół, w tym współpracujący na stałe adwokaci i aplikanci adwokaccy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w stosowaniu prawa w praktyce oferujemy Państwu pomoc w szybkim i skutecznym przeprowadzeniu spraw.

  W swojej działalności opieramy się na trzech podstawowych zasadach: skuteczność, rzetelność i zaufanie.

  Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną także w języku angielskim oraz dysponuje możliwością skorzystania z pomocy tłumaczy innych języków obcych.

  Zapraszamy do współpracy!

  www.kancelaria2004.pl

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Chłopcy i dziewczęta, które zdecydowały się na otwarcie spersonalizowanej spółki, w wielu przypadkach nie żałują takiej decyzji. Omal w każdej sytuacji przyznają jednak, że początki ich działalności nie należały do najprostszych., Świat biznesu/działalności/przedsiębiorstwa to nie tylko obietnica przyszłych dochodów, ale także konieczność zmagania się z bardzo zróżnicowanymi problemami. Ani przepisy prawne, ani wymagający urzędnicy nie muszą być już jednakże zmorą młodego przedsiębiorcy, witryna internetowa WWW zawierająca porady biznesowe umożliwia bowiem na dostanie odpowiedzi na pytanie o to, jak sobie z nimi radzić. Użytkowanie ze wspomnianych porad przyczynia się do tego, że prowadzenie własnej korporacji staje się kategorycznie mniej niełatwe.W czasach szalejącego krachu finansowego, coraz większa liczba osób postanawia podjąć ryzyko i otworzyć swoją firmę. Niestety szkoły nie uczą nas tego w jaki sposób efektywnie prowadzić przedsiębiorstwo i to właśnie z tego powodu wszelkiego typu porady biznesowe są dzisiaj w cenie.Serwis biznesowy, który tu opisujemy prezentuje na swoich witrynach profesjonalny poradnik biznesowy dla kapitalistycznych laików. Wspomoże Cię on przy procesie zakładania działalności, wyborze formy księgowości i w skutecznym radzeniu sobie z problemami, które w przyszłości napotkasz na swojej wyboistej drodze biznesmena. Najczęściej nie ma sensu wymyślać na nowo koła i warto skorzystać z sugestii osób, które mają większe doświadczenie w danym temacie.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne »

  Nasze biuro detektywistyczne działa na rynku od 2008 roku. Świadczy usługi na bazie autoryzacji śledczego. Działamy na terenie całej Polski jaki i poza jej granicami. Detektywi w swojej robocie zbierają wiadomości na jakich zależy klientowi. Przyjmujemy zadania w kwestiach rodzinnych, badamy wiarygodność przedsiębiorstw czy pracowników. Agencja Detektywistyczna zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych i chowających się, poszukiwaniem rodziny w których nasze biuro ma 100% wydajność. Przystępujemy też zajęcia w sytuacjach w których kierowane są działania cywilne, gospodarcze, karne czy karno - skarbowe o przestępstwach i wykroczeniach a także różne przed sądem lub odmiennym organem praworządności. Istnieje możliwość zawarcia umowy w biurze w Rzeszowie, Przemyślu i Strzyżowie, ze względu na charakter pracy preferujemy zawieranie umowy na odległość.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: