Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Turbiny wiatrowe, elektrownie wiatrowe »

  Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej.
  Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW.
  Zakres naszych usług obejmuje:
  * pomoc w wyborze lokalizacji;
  * uzyskanie niezbędnych pozwoleń;
  * wykonanie analiz, pomiarów;
  * pomoc w pozyskaniu finansowania;
  * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych;
  * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
  Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania.
  Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Wągrowiec »

  Kompleksowe, solidne usługi prawne oferuje klientom indywidualnym oraz firmom Kancelaria Prawna Sed-Lex Poznań (na witrynie sed-lex.pl znajdują się wskazówki jak dojechać). Adwokat Wągrowiec jest możliwość skorzystać z pomocy radcy prawnego, bądź zaangażowania adwokata do przeprowadzenia sporu w sądzie czy uczestnictwa w mediacjach w zakresie: spraw rodzinnych, majątkowych, wekslowych, spadkowych, nieruchomości, zasiedzenia, odszkodowań, windykacji należności, windykacji wierzytelności, określania praw i obowiązków stron, spraw upadłościowo-naprawczych itp. Porad prawnych udziela się po uprzednim zarezerwowaniu terminu wizyty (przez telefon – 61 843-93-35 (36), emailem – kancelaria@sed-lex.pl bądź poprzez formularz kontaktowy na witrynie). Kancelaria ma też własne filie w Wągrowcu, Gnieźnie i Wrześni.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kindergeld »

  Firma Piotr Pliszka jest przedstawicielem Niemieckiej Kasy Ubezpieczeń Społecznych DAK. Oferujemy kompleksową pomoc w rejestracji w niemieckiej kasie chorych DAK. Dodatkowo oferujemy pomoc w otrzymaniu niemieckiego zasiłku dla dzieci rodziców pracujących lub prowadzących działalność gospodarczą w Niemczech oraz pomoc przy rozliczeniach rocznych z Niemieckim Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla sprzedawców »

  Nasza firma przeprowadza regularne szkolenia handlowców, będące świetnym źródłem informacji dla osób chcących zająć się sprzedażą w swoim życiu zawodowym a także szkolenia sprzedażowe, wykorzystywane poprzez mężczyźni i kobiety już pracujące, chcące rozwijać prywatne umiejętności. Szkolenia otwarte (sprzedaż) są intrygującą propozycją dla osób, które spontanicznie planując swój kalendarz, nie potrafią przedtem określić czy będą mogły w nim uczestniczyć. Szkolenia (sprzedaż) są szkoleniami dedykowanymi osobom o różnym profilu spółki, zarówno tym pracującym w sklepie, jak i prowadzącymi marketing na odległość, przez telefon czy w ramach innej struktury.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Stargard »

  Propozycja naszej firmy skierowana jest do wszystkich mieszkańców Stargardu, Szczecina oraz innych regionów, którzy zamierzają zakup, sprzedaż, najęcie bądź wynajem nieruchomości na obszarze lub w okolicy tych miast. Praktykę w obrocie nieruchomościami zdobywaliśmy poprzez długie lata, przez co posiadamy sporą wiedzę na temat rynku oraz jego charakterystyki. Nawiązaliśmy wzajemną współpracę z wysokiej jakości profesjonalistami w dziedzinie prawa, usług finansowych a także wyceny nieruchomości. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo nie tylko mieszkania oraz domy, lecz także działki budowlane a także nieruchomości typowo komercyjne - lokale usługowe, hale przemysłowe. Wszystkie te cechy sprawiają, iż możemy zaproponować Państwu usługi najwyższej jakości, które ciągle zamierzamy doskonalić. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej, kontaktu telefonicznego lub też wizyty w naszym biurze celem zaznajomienia się z naszą ofertą. partnerstwo z nami to pewność sukcesu oraz pełnej satysfakcji!

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radzymin »

  biuro rachunkowe Radzymin - Bilans, Cash Flow, zmiany w kapitale, inne. Wykonamy za Ciebie takie sprawozdanie jakiego będziesz potrzebował. Prowadzimy biuro rachunkowe od wielu lat. Sprawdzamy nowelizacje w przepisach i ustawach. księgujemy i rozliczamy bez względu na formę organizacyjno prawną przedsiębiorstwa. Możesz być naszym stałym klientem wtedy wynegocjujemy satysfakcjonująca Cię stawkę. Dostosujemy też godziny naszej pracy do Twojego czasu. Nie odmawiamy też usług jednorazowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Warszawa »

  Jednym spośród popularnych zawodów prawnych jest adwokat. Adwokaci są specjalistami spośród zakresu różnorakich dziedzin prawa. Tak bywa adwokaci Warszawa na przestrzeni formułowania indywidualnej wymarzonej ścieżki zawodowej zawodowej wybierają określoną dziedzinę czyli rozmiary z zakresu edukacji prawniczej, iżby w niej się w przyszłości wprowadzać w życie zawodowo. Za pomocą temu adwokaci Warszawa mogą być lepszymi specjalistami, skupiając się na wybranych elementach z zakresu prawniczej edukacji. Adwokaci mogą wdrożyć dużo kwestii w ramach własnych zawodowych kompetencji. Przeważnie specjalizują się oni w węższej dziedzinie prawa, na której najlepiej się znają. Przy użyciu temu wolno przegłosować stosownego adwokata do sprawy, jaką chcemy mu skierować. Polskie prawo pomimo tego zabrania ogłaszania specjalizacji, jaka jest domeną danego adwokata. W ten sposób kontrahenci nie posiadają możliwości sprawdzenia, w czym realnie specjalizuje się wiadomy prawnik. Jest to niekorzystne, ponieważ nie pozwala nabywcom na spełnienie świadomego wyboru chłopcy i dziewczęta, która zajmie się ich sprawami w kwestii prawnej. Jeśli zgłaszamy się ze sprawą rozwodową, niezbicie lepiej zajmie się nią osoba, która posiada wyspecjalizowaną wiedzę prawniczą na ów sprawa niż adwokaci, którzy zajmują się kwestiami z zakresu prawa karnego.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze inwestycyjne »

  Chcesz się dowiedzieć, które fundusze inwestycyjne są najlepsze? A może czym charakteryzuje się wzorowe inwestowanie? Interesuje Cię czym jest emerytura pomostowa? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to trafiłeś idealnie! Na te i wiele innych niewiadomych znajdziesz odpowiedzi właśnie w naszym serwisie! Dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na temat emerytury lub jaki jest najlepszy fundusz inwestycyjny. Z naszą pomocą poznasz najlepsze TFI, dowiesz się które inwestycje są aktualnie warte zainteresowania. Gorąco zapraszamy do odwiedzin dobrzezainwestuj.pl.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie szkoleniami »

  Spółka Mynetwork jest jednyn z wiodących wytwórców kursów e-learningowych. Jesteśmy na rynku od 2002 roku. Stworzona przez nas oferta wypełnia wszystkie dziedziny zastosowania e-learningu w organizacji.
  Sprawia to, że możemy wspierać naszych partnerów biznesowych na każdym etapie nauczania. Nasz zespół to zgrana drużyna w przybliżeniu 50 fachowców, których wiedza gwarantują, że możemy sprzedawać produkty pierwszej jakości. Od początku działalności poszerzamy naszą ofertę, osiągając coraz to lepsze wyniki kapitałowe i poszerzając zatrudnienie.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Warszawa »

  Strona ułatwia podjęcie decyzji w wyborze kredytu hipotecznego na budowę domu, zakup apartamentu lub mieszkania. Jeżeli klient myśli o zmianie obecnego kredytu na korzystniejszy lub chce złozyć wniosek o kredyt preferencyjny to znajdzie tu perfekcyjne rozwiązanie. Portal posiada w swojej ofercie produkty wybranych i renomowanych instytucji doradczych. Współpracownicy Domu Kredytowego świadczą usługi kompleksowo i nieodpłatnie. Od 2006 roku ponad 300 udzielonych kredytów hipotecznych oraz kilkaset sprzedanych produktów bankowych, takich jak karty VISA i Mastercard, konta wspólne, leasing świadczą o wysokim poziomie świadczonych usług finansowych.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karstans – doradcy i konsultanci ekonomiczni »

  Jesteśmy firmą doradczą świadczącą swe usługi od 19 lat. Zdobywaliśmy doświadczenie uczestnicząc w procesach prywatyzacyjnych dużych przedsiębiorstw w. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy i rozwijamy współpracując zarówno z dużymi jak i małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Misją firmy jest dostarczanie klientom indywidualnych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki działalności, które umożliwią wzmocnienie pozycji finansowej firmy i zabezpieczą interesy jej właścicieli.Domeną, w której działa KarStanS jest doradztwo ekonomiczne ze szczególnym naciskiem na strategię i finanse przedsiębiorstw.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Efect »

  W życiu każdej osoby nadchodzą momenty aby podjąć poważne przedsięwzięcia finansowe, które na pewno wpłyną na czyjąś sytuację. Żeby być gotowym na taką sytuację i podjąć zawsze odpowiednią decyzję zacznij współdziałanie z firmą Efect. Odszukane dla Twojej osoby rozwiązania finansowe przez specjalistę finansowego Efect Doradztwo Finansowe na pewno korzystnie wpłyną na Twoją sytuację finansową.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ruda śląska »

  Nasze doświadczenia zawodowe sięgają roku 1995. Zatrudniamy wykwalifikowanych i licencjonowanych pracowników w zakresie prowadzenia rachunkowości.Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Jeśli miesza ktoś w Krakowie i termin księgowa Kraków nie jest mu obcy bo poszukuje właśnie księgowej lub biura rachunkowego które zajęło by się prowadzeniem finansów jego firmy to polecam biuro MCFIR w którym załatwicie wszystkie sprawy związane z finansami i rachunkowością . Polecam zapoznać się z ofertą, wtedy sami zobaczycie czy bęzie przemawiać do was .

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie sprawozdań finansowych »

  Zaskakująco niskie ceny przy sporym zaangażowaniu i profesjonalnym podejściu gwarantuje firma ABC Audit Sp. zo.o. z Poznania. Zachęcamy do odwiedzin na naszą stronę bądź bezpośrednio w Poznaniu tuż obok Starego Rynku. Możliwość negocjacji warunków umowy, jesteśmy elastyczni - oraz bogata oferta przyciąga do nas klientów. Badania sprawozdań finansowych.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek walutowy Forum »

  Rzeczowe forum dyskusyjne skonstruowane zamierzenie z myślą o traderach giełdowych. Gruntowną problematyką forum jest zarabianie na rynku Forex, a pomoce z owej tematyki zajmują około 92% ogółu sajtu. Wyszperasz tutaj mnóstwo pomocnych informacji odnośnie inwestowania na parkietach walutowych i dodatkowo możesz nawiązać kontakty z innymi użytkownikami tychże giełd. Bierz udział w dyskusjach, wymierzaj zapytania i wykazuj aktywny udział w przygotowywaniu wiedzy na rzecz jakichkolwiek pozostałych adresatów strony.

  Główne przedmioty forum:
  Analiza techniczna rynku walutowego – diagnozowanie giełd i przewidywania na podstawie kursów określonych walorów finansowych.

  AF Forex – Antycypowanie nadchodzących wartości na podstawie wskaźników ekonomicznych krajów oraz podmiotów prywatnych (m.in.: PKB).

  Wskaźniki techniczne – analizowanie sytuacji na giełdach z pomocą przeróżnych wskaźników AT (np. Fibo).

  Fibonacci – wyznaczanie znaczących poziomów giełdowych (poziomy wsparcia) używając liczb odkrytych dzięki matematyka z Włoch.

  Strategie Forex – sposoby zlecania i zamykania kontraktów na rynku Forex.

  Platforma forex – Informacje oraz zdania na temat pośredników rynku forex a przede wszystkim na Oanda i Plus500.

  R. Kiyosaki - Opiekun dużej grupy przedsiębiorców.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia negocjacje »

  Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces neocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. szkolenia negocjacje.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektem online »

  Planoid.pl jest serwisem, który zawiera aktualności, interesujące informacje oraz porady, a także recenzje oprogramowania służącego do wspomagania pracy grupy i zarządzania projektami. Na łamach serwisu systematycznie opisywany jest program do zarządzani projektem. Wykonanie projektu nawet z pozoru trywialnego zawsze stanowi złożony proces wymagający planowania zadań. Planowanie, wspomaganie pracy grupowej i zarządzanie projektem to główne trzy tematy serwisu Planoid.pl.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie dla firm »

  Bibby Financial Services to firma oferująca usługi faktoringu, które zapewnią twojemu przedsiębiorstwu płynność finansową, zabezpieczą przed przestojami oraz niewypłacalnymi klientami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta Bibby Financial Services posiada bogatą ofertę i oprócz takich usług jak faktoring z regresem czy zarządzanie należnościami, dodatkowo zajmuje się również odzyskiwaniem wierzytelności i windykacją. Jako faktor niezależny od banku, dzięki własnym kryterium oceny kredytowej, pomaga firmom nie mającej według banku zdolności kredytowej. Zapraszamy na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki kredyty mieszkaniowe »

  Bardzo dobrą stroną, jaka pozwoli tobie szybko tudzież zręcznie podjąć decyzję odnośnie kredytów każdego rodzaju jest informacjakredytowa.com. Strona ta należy do ludzi zajmujących się profesjonalnym doradztwem finansowym, więc wszyscy zagubieni znajdą tam wiele odpowiedziStrona zawiera wiele bardzo pomocnych materiałów dla każdego.Bardzo skuteczne doradztwo na przykład w dziedzinie kredytów znajdziesz na tej stronie i będziesz w stanie szybko stwierdzić która z opcji jest dla ciebie najlepsza i najbardziej odpowiednia. Sam na pewno byś się pogubił, a tak dzięki naszej pomocy wszystko będzie jasne. W takim razie zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: