Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Prawnik szczecin »

  Adwokat ze Szczecina świadczy usługi, w tym porady prawne w sprawach z zakresu prawa karnego uczestnicząc w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, pełniąc funkcję obrońcy w sprawach karnych, karnoskarbowych i w sprawach o wykroczenia. Zdarza się iż adwokat pełni również funkcję oskarżyciela posiłkowego czyli reprezentuje pokrzywdzonego w całym procesie sądowym. Oprócz tego adwokat zajmuje się wnioskami o odroczenie wykonania kary, wnioskami o przerwę w odbywaniu kary oraz wnioskami o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary. Kancelaria specjalizuje się w sprawach cywilnych, rodzinnych (alimenty, rozwody), spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku), gospodarczych i z zakresu prawa pracy.

  Data dodania: 09 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Księgowość i rachunkowość to jest to co lubimy najbardziej. Eurofiss przodujące biuro księgowe zaprasza starszych i nowszych nabywców do sprawdzenia nowego cennika usług. A przy tym posiadamy ciekawe rozwiązania ekonomiczne w postaci doradztwa podatkowego i kancelarii podatkowej. Jak wiadomo z podatkami przenigdy nie ma żartów i powinno się je płacić, ale wyłącznie my wiemy jak działać efektywnie żeby te podatki były jak najmniejsze.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniach »

  Blog zaprojektowany dla posiadaczy samochodów - polisy.Najnowsze wpisy na temat kosztów składek, aktualności, rabatów. Analiza obowiązującego prawa, komentarze. Informujemy o to co najważniejsze dla właścicieli aut, jak kupić najtańsze ubezpieczenia pojazdów, gdzie dokonywać kalkulacji, analiz,analiz kosztów. Jeżeli już poszukujesz pobudzających ciekawość artykułów, zapraszamy do nas na stronę www. Polisy OC, "AC" NNW - najlepsze korporacje ubezpieczeniowe. Zajrzyj sam. Nic nie tracisz.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Kartuzy »

  Jeśli planujesz założyć swoje nowe przedsiębiorstwo i byłby przydatny kredyt na start koniecznie sprawdź propozycję, jaką może zaoferować Ci biuro obsługi finansów i nieruchomości Pama. Jest to firma ciesząca się zaufaniem swoich klientów. Firma Pama proponuje pomoc w zakresie pożyczek, ubezpieczeń i inwestowania. Działa z troską o klientów i daje im gwarancję bezpieczeństwa ich zasobów pieniężnych. Z całą pewnością będzie dla Ciebie cenna ich pomoc w zakresie określenia jakim jesteś rodzajem inwestora, abyś mógł zainwestować swoje pieniądze z minimalym ryzykiem. Ich usługi są całkowicie nieodpłatne. Dlatego nie jest warto podejmować ryzyka ani wydawać niepotrzebnie grubych pieniędzy innym biurom za takie usługi. Tak więc skontaktuj się z doradcami firmy Pama, którzy zaproponują Ci najkorzystniejsze dla Ciebie kredyty dla firm. Dowiesz się od nich, że nawet mała firma może otrzymać pożyczki na duże sumy pieniędzy. Ponadto pożyczki te będą na uczciwych porozumieniach i korzystnym oprocentowaniu. Biznesmeni zakładający działalność gospodarczą mogą dostać znacznie korzystniejsze oprocentowanie, niż firmy, które już istnieją. Korzystna będzie również na pewno możliwość elastyczności ich spłaty. Warto sprawdzić tak atrakcyjną ofertę, która daje szanse na najkorzystniejsze kredyty Kartuzy na rozwój Twojej firmy.
   

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze Wrocław »

  Jeżeli szukasz uczciwej firmy konsultingowej, która wspomoże Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodowitym rynku to powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Ochoczo przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnorodnego rodzaju rynkach. Zaręczamy, że jesteśmy w stanie sumiennie wykonać każde prawne czynności. Na naszej stronie przedstawiona jest kompletna oferta oraz dokładnie przedstawiony limit usług jakie wykonujemy. Zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek VAT »

  Wszelcy z tych, którzy to czytają niekiedy rozwiązują sytuacje prawne połączone z prawek podatkowym. W wielu przypadkach powiązane są one z takimi sprawami jak to, że należy opłacić podatek dochodowy czy też starać się o zwrot sumy pieniędzy z podatku.
  Jeżeli zamierzasz rozwikłać wszelakie swoje indywidualne niejasności, to wyeksploruj tą darmową stronę o tematyce prawa a także skonsultuj się na tej witrynie z adwokatem, który od wielu już kwartałów kłopocze się takimi pojęciami, jakie Ciebie frapują.
  Zapewni Ci on fachowe wskazówki, co sprawi, że całokształt skumasz i nigdy już nie będziesz mieć już szkopułu. Rozwikłaj przy mojej pomocy swoje indywidualne trudności .

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza »

  Specjalizacją Kancelarii Prawniczej Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K. jest wsparcie dla przedsiębiorstw na terytorium RP, a w szczególności współpraca z Włochami oraz krajami trzecimi. Dysponując wiedzą z zakresu systemów prawnych spółek handlowych prawo polskie, włoskie, międzynarodowe, prawa gospodarczego, prawa karno skarbowego, celnego, przepisów prawa międzynarodowego, prywatnego, jest w stanie oferować pomoc polskim podmiotom inwestującym we Włoszech. Wspólnicy mówiący w języku ojczystym włoskim lub polskim, posługujący się innymi językami takimi jak: angielski, francuski i rosyjski, bez problemu pomogą rozwiązać każdy problem. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Oferujemy fachowe i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa strategicznego dla przedstawicieli zarządów spółek. Posiadamy szeroką wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania fuzji i przejęć przedsiębiorstw (M&A) zarówno w kraju jak i za granicą. Nasze doradztwo strategiczne obejmuje również fachową pomoc właścicielom firm w wyznaczaniu potencjalnych kierunków rozwoju przedsiębiorstw oraz w gruntownym analizowaniu skutków zaproponowanych i przeprowadzonych działań. Zaufaj doświadczonym oraz sprawdzonym doradcom i zapytaj o profesjonalne usługi doradcze w zakresie doradztwa strategicznego dla Twojej firmy.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla firm Gorzów »

  W dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji pozyskania kapitału na lokowanie albo na bardzo dobra konsumpcyjne. Wiele opcji sprawia, że część z nich jest lepsza inne gorsze. W tak zaistniałej okoliczności warto zatrudnić specjalistów do wyboru najlepszej opcji. Rzeczy, które zostaną zakupione za świeżo uzyskane pieniądze warto z pewnością ubezpieczyć. Spowoduje, to że w razie nieprzewidzianego wypadku nie pozostaniemy z niczym. W wyborze dobrego ubezpieczenia, też warto zatrudnić specjalistów, którzy odpowiednią dobiorą propozycję do naszych potrzeb.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencje pracy tymczasowej »

  Wzrasta zainteresowanie agencjami pracy tymczasowej, które mają znacznie większe doświadczenie i potrafią zarządzać i prowadzić całą dokumentację takiej firmy i rozliczać pracowników, TO idealne rozwiązanie na które decyduje się coraz więcej firm.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe »

  Zaoszczedz.pl to obiektywna wyszukiwarka produktów finansowych oraz turystycznych. Dzięki naszemu portalowi otrzymasz świetne oferty w najniższych cenach. Nasze opinie są obiektywne – możesz zaufać nam w wyborze takich usług, jak np.: lokaty bankowe, konta osobiste, kredyty gotówkowe, kredyty chwilówki, pożyczki, a także taksówki, hotele czy bilety lotnicze. Zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę, gdzie poza wyszukiwarką usług znajdziesz rozmaite interesujące promocje. Z naszą pomocą oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także sporo czasu!

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Firma APU jest profesjonalnym biurem odzyskiwania odszkodowań. Pole naszego działania obejmuje pomoc ofiarom wypadków i pokrzywdzonym przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Na szybką i skuteczną pomoc poszkodowanym pozwala nam szeroki zakres wiedzy z dziedziny ubezpieczeń oraz stała współpraca z prawnikami, agencjami ubezpieczeniowymi i lekarzami różnych specjalności. Nasza firma zajmuje się ustalaniem okoliczności wypadku lub zdarzenia drogowego, opierając się na doświadczeniu specjalistów z dziedziny ruchu drogowego i techniki samochodowej. Oferujemy wysokie kwalifikacje, kompetencję i rzetelność.

  Data dodania: 18 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • watch tv shows online free »

  Spreety has a free newsletter, a weekly iTunes giveaway, an online TV blog, and a toolbar. There is no obligation, and you can unsubscribe at any time. As a guide of online TV, Spreety provides easy to navigate links to the highest quality, legal entertainment choices, including popular online TV shows, classic TV shows, music videos, news, online sports, and movies online. Our research of trusted online TV sites is the foundation for the free and safe guides of Spreety TV Online and iPhone TV Online.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy, kredyty, konta osobiste »

  Portal finansowy rynek-bankowy.eu dostarcza informacje z rynku finanowego w Polsce. Oferuje najciekawsze kredyty hipoteczne, konta osobiste w kilkunastu najlepszych bankach w naszym kraju. Zachęcamy do wypełnienia formularzu kontaktowego - to naprawdę nic nie kosztuje, a doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.iriswpraktyce.pl - standard iris wdrażanie doskonalenie »

  Poradnik zawiera wymagania oraz praktyczne porady dotyczące normy kolejowej iris. Wskazówki w formie szablonów są przydatne dla opracowania, wdrożenia, utrzymania oraz procesu ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością zgodnie z normą iris.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umowa zlecenie »

  Jeśli masz kłopot skonstruowaniem umowy zlecenia dla swojego przyszłego podwładnego, nie wiesz jak się do tego zabrać? Po to jest właśnie ta witryna. Na niej wydobędziesz gotowe schematy, z jakich będziesz potrafił skorzystać. Dzięki nam zdobywasz pewność, że umowa zlecenie będzie skonstruowana zgodnie z wytycznymi jakie obowiązują na tą chwilę w Polsce.
  Dzięki wzorcom umów, które odnajdziesz na stronie masz świadomość, że umożliwiasz swojemu podwładnemu wszystko czego wymaga polskie prawo. Dzięki temu masz pewność, że wszystko jest moralne i na swoim miejscu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Helper Ubezpieczenia Szczecin oferuje kompleksową pełną ubezpieczeń w oparciu o produkty wiodących firm ubezpieczeniowych na polskim rynku.
  Ubezpieczenie komunikacyjne Ubezpieczenie majątkowe Ubezpieczenie finansowe
  Ubezpieczenie życiowe Ubezpieczenia turystyczne
  W naszym biurze obsługę w zakresie ubezpieczeń prowadzą również agenci

  PZU SA, InterRisk VIG, STU Ergo Hestia, Generali oraz InterPolska
  Mamy różnego rodzaje szczegolnie tanie ubezpieczenie oc. najbardziej popularne zaliczają się zwłaszcza tanie ubezpieczenie oc komunikacyjne i tanie ubezpieczenie ac od nieruchomości oraz ubezpieczenia majątkowe Występuje też dużo innych ubezpieczeń takich jak: tanie ubezpieczenie oc rolne, podróży, turystyczne, majątkowe, pomagamy również po wypadku. Każde ubezpieczenie ma swój cel i wielu agentow zawiera polisy komunikacyjne Oc tanie komunikacyjne. Zwłaszcza renomowane jest ubezpieczenie AC tanie i dobre tylko helper ubezpieczenia Szczecin

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV i Listu Motywacyjnego »

  Jeśli poszukujesz jak napisać idealne Curriculum Vitae, natychmiast wejdź na stronę www www.baza-cv.info. Z całą pewnością odnajdziesz tutaj informacje, jakich szukasz. Na tej witrynie odnajdziesz wszelkiego rodzaju informacje związane z poszukiwaniem etatu. Tylko tutaj znajdziesz najróżniejsze wzory życiorysu zawodowego i wskazówki, jak napisać List Motywacyjny. Nie odkładaj tego później! Liczy się każda chwila żeby dostać wymarzoną pracę. Uprości Ci to witryna internetowa www.baza-cv.info. Nie czekaj Daj sobie pomóc!

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne - Smart HR »

  Dynamicznie rozwijająca się agencja doradztwa personalnego. Eksperci w naszej firmie są po to aby pomóc Państwu w rozwiązaniu problemów związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi m.in.: rekrutacja, budowanie systemów ocen okresowych, profili kompetencyjnych, OPTYMALIZACJA ZATRUDNIENIA, systemów motywacyjnych, badanie opinii pracowniczej, prowadzenie kadr, outplacement i restrukturyzacja zatrudnienia, audyt kadrowy).

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny »

  List motywacyjny należy do najważniejszych dokumentów, które należy napisać wykonując poszukiwanie nowego zatrudnienia. To przede wszystkim w nim musimy przedstawić naszą osobę, nasze predyspozycje oraz zaangażowanie, która kieruje nami w trakcie rekrutowania do danej korporacji. Bardzo często to przede wszystkim list motywacyjny decyduje o tym, czy zostaniemy zaproszeni na właściwą rozmowę.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: