Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Szkolenia dla kadr firm sprzedażowe wrocław »

  Greylime jest firmą specjalizującą się w szkoleniach. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez wiele lat, świadcząc usługi dla wielu firm. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami biznesu. Stawiamy tylko na wysoką jakość szkoleń. W naszej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń. Szkolenia dla firm, kadr oraz sprzedażowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nasza firma posiada pięć szkoleń stopniowo pogłębiające wiedzę menedżera.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia Kielce »

  O ile szukasz ubezpieczenia dla siebie to na naszej witrynie internetowej Vpolisa.pl zdołasz zawrzeć wszelkie ubezpieczenie online. Błyskawicznie i tanio ubezpieczysz samochód, mieszkanie, rodzinę czy firmę. U nas możesz także odszukać ubezpieczenia turystycze pożądane np. podczas pobytu za granicą. Na naszej witrynie internetowej odnajdziesz też dużo praktycznych wiadomości o różnorodnych produktach ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z prostymi i skutecznymi poradami dotyczącymi zakupu ubezpieczenia OC. Zgodnie z ustawą obowiązującą w Polsce jakikolwiek właściciel samochodu, motocykla bądź innego pojazdu mechanicznego ma obowiązek wykupić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to chroni posiadacza pojazdu przed płaceniem wysokich odszkodowań za szkody, które wyrządził innym osobom na drodze. Kary za brak polisy OC są bardzo wysokie, dlatego nie warto ryzykować. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i zakupu korzystnej polisy ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadku w Anglii »

  Uległeś wypadkowi w Anglii? Należy Ci się odszkodowanie! sprawdź ile możesz dostać. Nasza firma profesjonalnie zajmie się Twoją sprawą. Jesteśmy firmą działajacą na brytyjskim rynku od 2003 roku w różnych branżach. W ostatnich latach szczególnie intensywnie współpracowaliśmy z największymi na świecie firmami ubezpieczeniowymi oraz odszkodowawczymi działającymi na terenie Wielkiej Brytanii oraz całej Europy w tym Polski.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Jesteśmy firmą realizującą wszystkie rodzaje badań rynkowych i społecznych. Od wielu lat prowadzimy badania diagnozujące jakość życia, czego owocem jest zestaw kilkudziesięciu wskaźników jakości życia. Specjalizujemy się w badaniach społecznego wizerunku instytucji zarówno publicznych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Chętnie występujemy w roli partnera w realizacji projektów unijnych, które wspomagamy budową koncepcji badawczej, rekrutacją beneficjentów ostatecznych oraz konstrukcją narzędzi ewaluacyjnych i monitorujących postępy prac.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Szczecin »

  Od wielu lat doradzamy Państwu w wybraniu odpowiednich kredytów mieszkaniowych na finansowanie upatrzonych nieruchomości. Bogata oferta dostępnych na rynku kredytów sprawia, że błyskawicznie możemy się zgubić w wyborze propozycji i przypadkowo przegapić propozycje godne uwagi. Celem, który każdego dnia sobie stawiamy, pracując z klientem jest wyszukanie i przedstawienie najwłaściwszej propozycji kredytowej.
  Właściwy wybór kredytu mieszkaniowego jest nadzwyczaj ważny jako że prawie zawsze wiążemy się z bankiem kredytującym na wiele lat. Kilka lat zdobywanego doświadczenia, oraz bliska współpraca z czołowymi bankami umożliwia nam doradztwo na nadzwyczaj wysokim poziomie.
  Pomożemy Państwu uzyskać kredyt hipoteczny – doskonały finansowania, różnego rodzaju inwestycji, niezależnie od planowanego przeznaczenia pozyskanych funduszy.
  Jeśli kłopotem jest dla Państwa pilnowanie terminów spłat rat wielu kredytów, pomożemy dobrać pojedynczy korzystny – kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu dotychczasowe pożyczki będą mogli Państwo uregulować w tylko jednej racie, znacznie mniejszej niż wartość dotychczasowych opłat.
  Zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązanie umowy »

  Problematyczne sytuacje w zatrudnieniu zostają w tej chwili coraz trwalej nagminne. Bywa tak dlatego, że zwierzchnicy nie miewają respektu dla członków siły roboczej, którzy zatrudniają się w rządzonych przez nich korporacjach.
  Kiedy pragniemy z takimi rzeczami walczyć, to musismy dobrze umieć wszystkie dewizy prawnicze. W takim wypadku potrzebna musi być wiedza na temat prawa pracy. Chcemy rzec Tobie, iż specjalista funkcjonujący na charakteryzowanej stronie web nabył informację, za sprawą jakiej przepadną wszelakie Twe ambarasy.
  Mamy wiarę, że dawane przez nas pomoce prawne sprawią, iż molestowanie w pracy nie będzie dla Ciebie kłopotem.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy »

  Zawsze przypominamy firmom, że Import z Chinto nie jednorazowy wyjazd a długotrwały proces. Aby przywóz towarów z Państwa Środka był szczęśliwy, zależy od wielu czynników, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Państwa Środka, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów i pozwoleń od chińskiego kontrahenta, przygotowanie logistyki aż po sprawną sprzedaż na lokalnym rynku
  Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć producenta w Chinach. 2012 Targi w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach wystawy organizowane są bardzo często. Każdy z importerów znajdzie interesującą go branże na chińskich targach. Po znalezieniu chińskiego dostawcy ważne jest sprawdzić czy jest zarejestrowana. Otóż wiele chińskich firm w Chinach nie są firmami sprawdzonymi producentami, często to nieuczciwe firmy lub po prostu firmy handlowe zamiast chińskich fabryk.
  Dlatego dzięki portalowi www.chinskiraport.pl można dostawcę z Chin sprawdzić. Jest to najważniejszy z etapów handlu z Chinami. Możemy się dowiedzieć kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy chiński dostawca ma wszystkie wymagane certyfikaty, certyfikat ISO oraz licencję eksportową?
  Trzeba wiedzieć, że import z Azji odbywa się na przedpłacie dlatego pewność, że chińska firma ma KRS jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin.
  Nasze biura w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. Producenta z Chin. Zajmuje to tylko 72 godziny.zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu 532619322 lub e-mail: kontakt@chinskiraport.pl

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje, finansowanie »

  European Projects Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczo-inwestycyjną. Naszą misją jest umożliwienie zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.
  Oferujemy szeroki zakres usług konsultingowych w takich dziedzinach jak:
  1) Doradztwo finansowe (pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowanie, w tym dotacje z UE);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi);
  3) Doradztwo środowiskowe (m.in. sporządzanie raportów z oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć inwestycyjnych).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany doradca NewConnect »

  Autoryzowany doradca NewConnect - spółka nasza firma jest zespołem profesjonalistów, świadczących usługi doradcze dla drobnych firm, jak również wielkich koncernów. Wiedza, zdobyta na przestrzeni czasu umożliwia wsparcie projektu osiągnięciu celu, rozwoju wewnętrznemu i zdobywaniu nowych funduszy. W skład naszej oferty wchodzą wyceny spółek a także debiuty giełdowe. Oprócz wymienionych specjalizujemy się w wycenie marki firmy oraz w profesjonalnym doradztwie strategicznym przy prowadzeniu firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany, polecamy naszą oficjalną witrynę, na której znajdziesz informacje o firmie oraz szczegółową ofertą dla firm i spółek.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje i przejęcia »

  Ślicznie zapraszamy do odwiedzenia mojej storny firmowej. Nasza spółka zajmuje się głównie konsultingiem. Obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorstwa. Z naszą spółką pozyskiwanie finansowania nie stanowi już problemu. Do naszych specjalności zaliczamy również przygotowanie takich specyfikacji jak np. biznes plan. Po więcej szczegółów zapraszamy na moją stronę internetową. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, Nasz pracownik błyskawicznie udzieli Wam wszelkich odpowiedzi i rozwieje wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobre posadzki chemoodporne »

  Pkwallsystem to lider w branży wyrobów systemów epoksydowych, poliuretanowych, żywicznych oraz dodatkowo systemów antykorozyjnych. Wykonujemy między innymi powłoki epoksydowe, doskonale zabezpieczające podłogi; każda podłoga epoksydowa posiada znaczną odporność mechaniczną i chemiczną. Istotnie wykonane posadzki chemoodporne wyróżniamy jako zupełnie odpowiadające żądaniom zakładów, myjni, parkingów i pracowni wszelakiego typu. Zabezpieczamy nie tylko podłogi, przedmiotem naszej oferty jest też powłoka do blachy powlekanej. Realizujemy także malowanie wilgotnych pomieszczeń oraz malowanie cynku używając narzędzia również technologie maksymalizujące trwałość i jakość efektu końcowego.

  Data dodania: 27 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • OZE SYSTEMS - kolektory słoneczne, pompa ciepła »

  Misją OZE SYSTEMS jest dbanie o stan środowiska naturalnego. Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem instalacji wykorzystujących
  Odnawialne Źródła Energii (OZE) tj:
  1) Kolektory słoneczne (solary, instalacje solarne);
  2) Pompy ciepła;
  3) Turbiny wiatrowe (elektrownie wiatrowe);
  4) Fotoogniwa woltaiczne (baterie słoneczne, PV).

  Ponadto, oferujemy szeroki zakres doradztwa środowiskowego (raporty z oddziaływania na środowisko, dotacje na ochronę środowiska).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • All-grants.pl Wszystko o dotacjach i funduszach »

  Portal All-grants.pl powstał z myślą o osobach planujących założenie własnej firmy i przekucie w realne rozwiązania dotychczasowych marzeń i pomysłów biznesowych.
  Zawsze aktualne dane i informacje na temat dostępnych na rynku dotacji zarówno z źródeł krajowych jak i unijnych. Wszystko o dotacjach z urzędu pracy, dotacjach unijnych na rozpoczęcie działalności, preferencyjnych pożyczkach dla firm z funduszy pożyczkowych. Kompleksowa i bogata oferta wsparcia w procesie aplikowania po dotacje i pożyczki, zawierająca przygotowanie wniosku aplikacyjnego, sporządzenie biznesplanu pod wybrany typ dotacji. Dodatkowo dostęp do materiałów i poradników wspierających prowadzenie i rozwijanie własnego biznesu.
  Oferty sporządzenia biznesplanu do urzędu pracy, biznesplanu pod dotację z działania 6.2 POKL, biznesplany dla banków, oraz wnioski i biznesplany dla funduszy pożyczkowych

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to firma w której bez problemów rozwiążemy wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje na przykład sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (m. in. zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te usługi wykonujemy błyskawicznie oraz w przyjaznej atmosferze w naszej siedzibie na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej!

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony o tematyce finansów. Na naszym portalu pragniemy przedstawić Państwu różnego typu kredyty, a także techniki oszczędzania. Odwiedzając naszą stronę można napotkać sporą ilość cennych informacji. Warto podkreślić, że finanse z pewnością są zagadnieniem nadzwyczaj szerokim. W takim wypadku staramy się robić wszystko, aby przedstawić wyczerpująco. Chcielibyśmy zaznaczyć, że w świecie finansów wciąż mamy sposobność natrafić na wiele nieuczciwych przedsiębiorstw. W takim przypadku z pozoru tanie kredyty mają możliwość być nadzwyczajnym obciążeniem dla tych, którzy muszą kredyt spłacać. Dlatego też chcemy przekazywać Państwu artykuły, które pomogą chronić się przed nieuczciwymi przedsiębiorcami. Zapoznając się z treścią naszej strony macie Państwo szansę natrafić na artykuły, których tematem są kredyty hipoteczne.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interim management »

  Doradztwo strategiczne i operacyjne oraz interim management to tylko niewielka część bogatej oferty firmy Apax. Oprócz wyżej wymienionych, nasza firma oferuje szereg innych usług konsultingowo doradczych. Pomagamy polskim i zagranicznym firmom wdrażać nowatorskie rozwiązania wpływające na poprawę efektywności pracy i rozwiązań obowiązujących w danej firmie. Nie tylko przygotowujemy rozwiązania, ale również czuwamy nad ich wdrażaniem, dopilnowując aby cały proces przebiegł zgodnie z naszymi sugestiami. Co ważne, ponosimy odpowiedzialność za skuteczność. Jeśli zaciekawił Państwo ten wstęp, zapraszamy po więcej na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - wyceny przez rzeczoznawce majątkowego »

  Wykonujemy usługi w zakresie wyceny gruntów, lokali użytkowych, mieszkalnych.Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz znajomość rynku lokalnego i krajowego nieruchomości to tylko parę z wielu naszych atutów.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe Wrocław »


  Wysokiej klasy Biuro Księgowe w Wrocławiu, oferuje wszystkim przedsiębiorstwom ale również osobom prywatnym pomoc w branży podatkowej a także kompleksowe usługi związane z kierowaniem księgowości firmy.

  Miła atmosfera, przystępny i szybki kontakt, doskonała znajomość prawa podatkowego a także duży staż pracy procentujący w jakość świadczonych usług to cechy które odzwierciedlają biuro księgowe Libra.
  Libra nie tylko prowadzi księgowość klienta ale także podpowiada licznych wskazówek, które mają na celu przyrost oszczędności oraz minimalne obciążenie finansowe klienta zarówno z fiskusem jak i klientami.
  Zapraszamy do współpracy oraz do zadawania pytań, więcej informacji na stronie firmowej libra.net.pl

  LIBRA Renata Kiełbasiewicz-Drozdek
  ul. Partyzantów 12c
  51-672 Wrocław
  71 347 65 35
  r.drozdek@libra.net.pl
  NIP: 8981069164,
  Regon 933004760

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Wszelka takowa osoba, jaką interesowały będą księgowe usługi radom, będzie miała możliwość zwyczajnie spojrzeć do naszej placówki. Wszystko dlatego, iż jesteśmy w tym naprawdę nieźli i pomożemy wam w rozwiązaniu waszych papierowych problemów. Słusznie orientować się, iż księgowość radom, jaką się zajmujemy jest na najlepszym dostępnym poziomie, a w całej tej mieście ciężko będzie wyszukać drugą taką agencję, która będzie działała na równie wysokim poziomie, co i my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zielona Góra lubuskie drzwi okna rolety inteligentne domy bramy markizy sprzedaż okien »

  Firma www.salva.com.pl proponuje eleganckie okna Zielona Góra. Jako firma z doświadczeniem okna lubuskie są ciepłe i dobrze wyciszone. W ogromnej liczbie przypadków zdarza się iż potrzebujemy rolety Zielona Góra, tutaj będą mieli Państwo możliwość wyboru spośród wielu. Rolety lubuskie to wspaniały sposób ku temu ażeby zabezpieczyć okna i nasz dobytek. Kolejnym elementem bez jakiego się nie obędzie to drzwi lubuskie. Nikomu nie należy tłumaczyć jak istotne dla naszego życia są drzwi Zielona Góra. Mamy już kluczowe szczegóły nadal potrzebujemy bramy Zielona Góra. Sterowane na pilota bramy lubuskie i sprzedaż okien Zielona Góra. Istotne jest by oferować Państwu sprzedaż okien lubuskie. Gdy posiadamy okna potrzebne będą markizy Zielona Góra. Jest wiele rodzajów montażu do praktycznie każdego typu okna markizy lubuskie na każdym kroku się przydadzą. Marzysz i słyszysz jak dobre są inteligentne domy Zielona Góra Strona internetowa WWW www.salva.com.pl oferuje innowacyjne inteligentne domy lubuskie. Firma posiada trzy siedziby na terenie miasta, dzięki temu ma możliwość zaoferować znacznie szerszy zakres usług a tym samym obsłużyć większą liczbę ewentualnych prac.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: