Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 12
 • Przetargi - bizzone.pl »

  Wortal Bizzone.pl poświęcony rynkowi ogłoszeniowemu. Na rynku istniejemy od 1997 nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza stawia nas w czołówce firm z branży ogłoszeniowej. Informacje pozyskujemy z wielu źródeł zarówno z kraju jak i z zagranicy, każde ogłoszenie trafiające do naszej bazy jest weryfikowane, klasyfikowane i ubranżawiane w celu ich łatwiejszego przeglądania. W bazie Bizzone.pl znajdziemy między innymi przetargi krajowe, przetargi zagraniczne, zapytanie ofertowe, rynek finansowy czy inwestycje planowane. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z treściami zawartymi w serwisie Bizzone.pl oraz do codziennych odwiedzin naszego serwisu jako źródła informacji.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje dla MSP »

  Msp.org.pl to strona w całości poświęcona rozwojowi małych i średnich firm. Internauta odnajdzie tu informacje dotyczące takich dziedzin jak: sektor msp, dotacje unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak również porady prawne. Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony.

  Data dodania: 15 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne lublin »

  Unijne dotacje stanowią szansę na rozwój tak dla firm już istniejących jak i tych, które dopiero powstają. Ta oto firma zajmuje się szeroko pojętym doradztwem oraz wsparciem w pozyskiwaniu dotacji takiego typu. MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim klientom między innymi sporządzanie wniosków o dotacje, sporządzanie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie prognoz finansowo - ekonomicznych i analiz. Zapewnia również profesjonalne doradztwo dotyczące doboru programu finansowania. Jeżeli chcesz poznać całą ofertę firmy natychmiast zapraszamy do odwiedzenia tejże witryny. Każdy zainteresowany pozyskaniem dotacji unijnych dla przedsiębiorstwa na terenie województwa lubelskiego znajdzie na tej stronie niezbędną pomoc.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra luksusowe »

  Program For Elite ma na celu zaprezentowanie najwyższej klasy produktów i usług informując o nowościach na temat tego, co warto kupić, gdzie się udać, itp. Dodatkowo, poprzez artykuły tematyczne serwis nawiązuje do codziennych spraw z różnych aspektów życia: dorosłych, dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia i inwestycje kapitałowe »

  - Ubezpieczenia na życie i zdrowie, nnw, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE.
  - Ubezpieczenie uniwersalne, zabezpieczające finansowo Ciebie i Twoją rodzinę w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  - Pełny Serwis Ubezpieczeń zdrowotnych, Pakiet medyczny – opieka zdrowotna w której skład wchodzą: ubezpieczenie na życie, niezdolność do pracy.
  - Ubezpieczenia majątkowe, mieszkania i domu – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe.- Inwestowanie systematyczne lub jednorazowe poprzez fundusze inwestycyjne – jako forma zbierania pieniędzy na naukę dla dziecka, na start w dorosłe życie lub na dowolne wydatki w przyszłości.

  Gwarantowana renta kapitałowa
  ubezpieczenia korporacyjne

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sherpaforce- praca za granicą »

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Jej specjalizacja to rekrutacja międzynarodowa. Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji,pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego -bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej.

  Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie:http://praca.sherpaforce.pl/oferty-pracy-w-holandii

  Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie język holenderski.

  Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej praca tymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od wielu lat.

  E-MAIL KONTAKTOWY!!!sherpaforce@sherpaforce.com

  Siedziba firmy :Sherpa International Force Sp. z o.o.Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole

  Oddziały : - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15 - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10 -województwo kujawsko -pomorskie 87-100 ul .Mostowa 22 Toruń

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk »

  Aktualnie jak grzyby po deszczu ukazują się coraz to nowe biura adwokackie. Jednakże niestety w bardzo wielu przypadkach okazuje się, iż ich działanie jest na granicy prawa, co kieruje ich Klientów na szkodliwe komplikacje. Warto przeto, w tej delikatnej kwestii zaufać realnym profesjonalistom. Szerokie kontakty i dodatkowo znajomości prawnicze, jakie posiada prawnik Gdańsk, umożliwiają fachową a także dokładną analizę kierowanych do nas, poszczególnych spraw . Po odwiedzeniu naszej strony internetowej WWW Kancelariaprawnagdansk.pl uzyskasz na nas namiary, aby umówić się z nami na niezobowiązującą wstępną rozmowę. Po zaprezentowaniu początkowego bilansu kosztów i harmonogramu zamówienia, jeśli tylko Państwo sobie tego zażądają, my natychmiast przystępujemy do pracy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie Kielce »

  Nasza Kancelaria Adwokacka zapewni Państwu efektywną, całościową obsługę prawną co więcej pełną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi. Nasi adwokaci dostarczają pomocy prawnej w aspekcie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Wspieramy także w zakresie jednokrotnych, sporadycznych porad prawnych oraz w przygotowywaniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny naszej kancelarii adwokackiej jest do Państwa dyspozycji. Honorarium kancelarii jest wyznaczane każdorazowo indywidualnie z Klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zadania, czasu jego wykonania, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Naszym celem jest dostarczanie usług na względnie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden detal i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zleceń. Nasi Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy oferują pomoc prawną z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki i Godności Zawodu Adwokata.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne porady »

  Jeśli masz pytanie do eksperta lub potrzebujesz specjalistycznej porady, ta strona cię zainteresuje. Znajdziesz tu nie wyłącznie porady medyczne czy prawne, ale również porady finansowe, które rozwieją wszelkie twoje sugestie. Nie zwlekaj, zapytaj eksperta, a otrzymasz porady lekarzy, prawników i ekonomistów. Nie zadręczaj się nurtującymi Cię pytaniami- zwróć się do eksperta w danej dziedzinie, który fachowo odpowie na Twoje pytania i rozwieje wszystkie uwagi. Nie właściwie każdy posiada w rodzinie czy znajomych lekarza, prawnika czy ekonomistę, dla takich ludzi powstał ten portal. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź, w jak wielu dziedzinach możemy wszystkim pomóc.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

ubezpieczenia (1), (83)

Doradztwo - nowa strona:

Adres: