Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »
 • VAT Materiały budowlane »

  Firma Othello Consulting kompleksowo obsługuje osoby fizyczne w zakresie zwrotu VAT za materiały budowlane.
  - Sporządzanie wniosków VZM
  - Doradztwo
  - Profesjonalna i szybka obsługa
  - Cała Polska
  Ponadto nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że jakość usługi, którą Wam dostarczamy jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne porady jak stworzyć list motywacyjny. »

  Każdy jest w trakcie poszukiwania pracy musi napisać podanie o pracę wraz z listem motywacyjnym. Bywa to pismo ciężki do stworzenia. Od formy życiorysu zawodowego będzie zależeć praca. Jeżeli nie rozumiesz w jaki sposób przygotować list motywacyjny to proponuję wejść na stronę www www.listmotywacyjny.info dzięki której dowiesz się w jaki sposób napisać list motywacyjny. Na stronie znajdziesz: wzory, przykłady, porady i informacje jak stworzyć list motywacyjny który pomoże znaleźć Ci Twoją dobrą pracę a jednocześnie polepszy Twoje życie. W dzisiejszych czasach trudno jest znaleźć interesującą pracę, a my pomożemy Ci w jej odkryciu.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzór przemysłowy »

  Firma Federowicz i Rumpel tworzona jest przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkich sprawach związanych z dziedziną własności intelektualnej. Początki naszej działalności sięgają 1990r. Dynamicznie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby stale obsługiwanych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Na dzień dzisiejszy działamy w ośmioosobowym zespole. Prawnicy reprezentujący kancelarię maja uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami oraz urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Europy.

  Data dodania: 18 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzierżawa »

  Każdy klient dowolnej firmy zajmującej się hostingiem może liczyć na fachową pomoc w obrębie udostępnianych przez nią usług internetowych. Firmy takie jak Ogicom, zajmują się rejestracja domen. Pozycjonowanie stron internetowych w dużej mierze polega na umieszczaniu linków do niej w licznych katalogach oraz dość częstym jej odwiedzaniu przez różnych ludzi. Na rynku internetowym istnieje spora liczba różnych usługodawców, proponujących wykonane szybko oraz dokładnie sklepy www. Profesjonalne firmy webmasterskie zapewnia przedsiębiorstwom profesjonalne prezentowanie swoich towarów jak również usług w Internecie. Aby dana strona internetowa zajęła wysokie miejsce w sieci, trzeba ją ją bardzo dobrze wypozycjonować. Obecnie wiele firm pozwala na zaprojektowanie witryny internetowej z zakładką e-sklepu, co zaczyna być bardzo wygodnym wyjściem dla klienta. Dzięki ułatwionemu dostępowi do różnych programów, dużo osób zaczyna pracę jako projektanci stron www. Bardziej doświadczeni webmasterzy tworzą portale internetowe wykorzystując Javę, PHP, HTML, CSS.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa proponuje swoje usługi skierowane do dużychfirm jak również osób prowadzących działalność gospodarczą - podatki Rzeszów. Nasza propozycja jest kompleksowa - doradzimy w zakresie podatków, oferujemy też doradztwo prawne i prowadzenie ksiąg rachunkowych. Zapraszamy do naszego biura lub proponujemy kontakt telefoniczny przedsiębiorstwom z całej Polski. Dzięki nam będziesz posiadał dojście do fachowej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy również prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych typu sieć. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Proponujemy całą niezbędną pomoc i obsługę w aspekcie doradztwa, administrowania i prowadzenia działalności gospodarczej, również przez osoby prawne, jak i osoby fizyczne. Prawo spółek to nasza podstawowa specjalizacja. Dysponujemy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie i kompetentną wiedzę. Powierzane nam zadania przeprowadzamy skrupulatnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie potrzeby po każde dostępne środki legislacyjne. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym przypadku odmianie prowadzenia aktywności gospodarczej, dajemy wszechstronną pomoc legislacyjną w aranżowaniu spółek, a także na każdych etapach ich działania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce akcyjnej na główny plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Liczba objętych przez partnerów akcesów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w kwestiach spółki przy mianowaniu zarządu, rady nadzorczej, rozdziale zysku, zmianie umowy spółki. Do założenia spółki z o.o. jest wymagany kapitał zakładowy w wielkości minimalnej. Akt założycielski spółki kapitałowej musi być parafowany przez wszystkich udziałowców. Z zawiązania umowy spółki, powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Duże doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych klientów nie tylko odnośnie bieżącej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w kierunku długookresowej wizji rozwoju firm. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki akcyjne i jednostki prywatne. Posiadamy praktykę w aspekcie obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za śmierć »

  Niemało osób nie zna jakie rodzaje odszkodowania za śmierć osoby bliskiej (np. syna może otrzymać. I tak do gatunku świadczeń odszkodowawczych tzw. odszkodowanie za śmierć należą: renta alimentacyjna za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie jednorazowe za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej oraz zwrot pokrytych kosztów pogrzebu i terapii. Odszkodowanie za śmierć bazujące jest na art. 446 kodeksu cywilnego. Grono osób upełnomocnionych do odszkodowania za śmierć nie jest określony konkretnie, ale mówimy o tzw. osobach bliskich. W umotywowanych wypadkach odszkodowanie za śmierć pozyska także konkubentka. Jak wiele wynosi odszkodowanie za śmierć? Towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacają w przybliżeniu 20.000zł, a w sądzie można zdobyć nawet 200.000zł. KDRO.pl specjalizuje się w uzyskiwaniu dużego odszkodowania za śmierć, nawet gdy śmierć osoby bliskiej wystąpiła 17 lat temu lub kiedy była negacja wypłaty odszkodowania za śmierć.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe usługi Toruń »

  Kancelaria Optima świadczy usługi podatkowe (Toruń) dla klientów korporacyjnych i spersonalizowanych. Prowadzimy rozliczenia rachunkowych oraz rejestrację wszelkich zdarzeń gospodarczych. Nasza księgowa (Toruń) swoim doświadczeniem a także kompetencjami gwarantuje najwyższą jakość usług oraz dokładność jak również rzetelność wszelkich rozliczeń. Usługi podatkowe (Toruń), które przygotowujemy, cieszą się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem, ponieważ jesteśmy otwarci na każdego kontrahenta a także każdy jest przez naszą firmę traktowany indywidualnie i z należytą uwagą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w istniejących dylematach. Oferujemy konkurencyjne stawki.

  Data dodania: 21 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szacowanie nieruchomości GOODWILL »

  Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

  Nasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

  W naszej działalności stawiamy na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje. Dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu rzeczoznawcy, zapewniamy Państwu poczucie całkowitego bezpieczeństwa w sprawach związanych z naszymi usługami.
  http://bwn-goodwill.pl/index.html

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gra giełdowa »

  Jeśli potrafilibyśmy przewidzieć to wszystko, co posiada bezpośredni a wręcz pośredni wpływ na sytuację giełdową bylibyśmy z pewnością najbogatszymi ludźmi na Świecie. Jednakże nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jak grać na giełdzie, by odnieść sukces w każdej chwili. Na giełdową sytuację ma wpływ tak wiele rzeczy, że nie ma możliwości ich dosłownie wymienić, a nierzadko nawet rzeczy, które mogły by się wydawać, że nie posiadają wpływu, powodują nagłą przeróbkę całej sytuacji giełdowej. Gra giełdowa jest o tyle nieprzewidywalna, że mówi się o nastrojach graczy. I to właśnie dlatego żadna osoba nie jest w stanie prognozować wszystkiego, co dzieje się na giełdzie. Na giełdzie zdarzają się sytuacje wręcz absurdalne, gdy z powodu właśnie nastrojów inwestorów i sprzedających, pewniaki" stoją w miejscu, a dosłownie nikt nie zwraca na nie uwagi. Jedynie wytrawni gracze giełdowi umieją dostrzec tą sytuację. Można spróbować własnych sił na webowych symulatorach gry giełdowej, i sprawdzić, czy posiadamy predyspozycje do zostania rekinem finansjery.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka mechaniczna MS Tech-S. »

  MS Tech–Solutions to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie doradztwa technicznego. Główny obszar naszej działalności to przemysł samochodowy oraz maszynowy.

  Współpraca z nami to gwarancja pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Nasze działania są zawsze zorientowane na optymalizacje kosztów naszych Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym miejscu i o każdej porze!
  Nasza misja

  Jesteśmy po to, aby rozwiązywać problemy naszych klientów. W tym celu wykorzystujemy nasze bogate doświadczenia zawodowe i wiedzę branżową, zdobytą w trakcie pracy w przemyśle.
  Nasze wartości

  -innowacje i profesjonalizm
  -zaufanie i uczciwość
  -ciągły rozwój poprzez szkolenia i naukę od najlepszych
  -zapewnienie naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie

  Nasze usługi

  -Doradztwo w zakresie procesów obróbki skrawaniem
  -Obróbka mechaniczna
  -Doradztwo w zakresie procesów spawania
  -Resident Enginnering
  -Reprezentowanie zagranicznych firm u swoich klientów
  -Szkolenia oraz wdrożenia w zakresie Lean Manufacturing
  -Rekrutacja kadry inżynierskiej
  http://www.mstech.com.pl/

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości giełdowe »

  TraderGuide to serwis pełniący rolę internetowego przewodnika w świecie giełdy i finansów. Opublikowane w nim teksty objaśniają reguły funkcjonowania GPW i stanowią tym samym wskazówki pomagające w rozpoczęciu gry. Osoby zaglądające na TraderGuide przeczytają na czym polega giełda, jakie są jej początki oraz jak zacząć grać na giełdzie. Serwis zawiera oprócz tego dział opisujący jak wygląda analiza techniczna oraz dział z aktualnościami giełdowymi. Całość tworzona jest z myślą o osobach dopiero wkraczających do świata giełdy i inwestycji.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia Publiczne »

  PublicSpeaking.com.pl zawiera ofertę grupowych warsztatów wystąpień publicznych jak również szkoleń indywidualnych. Tematyka warsztatów obejmuje przygotowywanie wystąpień, reagowanie na manipulacyjne pytania, sztukę dyskutowania i używania multimediów.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zatrudnianie cudzoziemca »

  Zatrudnianie cudzoziemca w Polce wymaga załatwienia kilku formalności. W dniu 28 lipca 2011 roku weszło w życie Postanowienie Ministra Pracy również Polityki Społecznej spośród dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie przypadków, w których powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi na obszar Rzeczypospolitej Polskiej jest dopuszczalne bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę (Dz. Przy. spośród 2011 r. Nr 155, poz. 919). Chlebodawca oczekujący zatrudnić Ukraińca, Białorusina, Rosjanina, obywatela Mołdowy jednakowoż Gruzji ma obowiązek zarejestrowania oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi w powiatowym urzędzie pracy właściwym na rzecz siedziby innymi słowy miejsca zamieszkania wnioskodawcy. Nasza przedsiębiorstwo pomoga załatwić wszelkie formalności związane z zatrudnianiem cudzoziemca.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Nagminnie usytuowane na działkach słupy energetyczne są tak zaprojektowane oraz przygotowane aby pod względem wytrzymałości mechanicznej, elektrycznej prowadzić druty napowietrznych linii energetycznych. Wymiary słupów energetycznych uzależnione są od napięcia znamionowego linii energetycznej. Słupy energetyczne muszą wytrzymywać naciągnięcie od przewodów fazowych i odgromowych, parcie wiatru, zmianę naprężeń przy zmianach temperatury, zmianę ciężaru przewodów. Słupy energetyczne są tak poustawiane aby zagwarantować bezpieczeństwo i odległość drutów od siebie. Poustawiane na gruntach słupy energetyczne mają ogromny oddziaływanie na wygląd krajobrazu. Dzieje się tak ponieważ kształt linii energetycznych musi spełniać wszystkie normy dyktowane przez wytrzymałości mechaniczne i elektryczne oraz realizować wszelkie wymagania, by nie doprowadzić do ryzyka porażenia ludzi i zwierząt w okolicy linii energetycznych. Bardzo często na słupach energetycznych stosuje się także słupowe stacje transformatorowe, których celem jest rozdzielanie energii elektrycznej. Linie energetyczne przebiegają wzdłuż i wszerz kraju, transportujac energię do każdego domu, dlatego że energia elektryczna jest powszechnie dostępna i nie ma takiej osoby, która by z niej nie korzystała. Nie znaczy to jednak, że dostawcy pradu elektrycznego mogą umieszczać słupy energetyczne w każdym pasującym dla nich miejscu. Wielu posiadaczy gruntów rolnych, działek budowlanych na których znajdują się słupy energetyczne wysokiego napięcia nie ma pojęcia, że ich ziemia jest wykorzystywana przez zakład energetyczny za darmo. Natomiast z tego tytułu można się ubiegać o uzyskanie dużego odszkodowania.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze darmowe doradztwo Open Finance kontakt ze specjalistą »

  Wypełnij internetowy formularz kontaktu. Zaoszczędzisz czas i nerwy. Proponujemy Open Finance Money Expert Goldenegg Gold Finance. Dzięki darmowym konsultacjom z doradcą wybierzesz optymalny kredyt dostosowany idealnie do twoich potrzeb.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reklama w internecie »

  Reklama w internecie stwarza ogromne możliwości. Dociera do milionów internautów, dobrze zrobiona na pewno zostanie zauważona. Banery, popupy boksy reklamowe można spotkać na coraz większej ilości witryn.Reklama w internecie stwarza ogromne możliwości. Dociera do milionów internautów, dobrze zrobiona na pewno zostanie zauważona. Banery, popupy boksy reklamowe można spotkać na coraz większej ilości witryn.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konsultant ślubny w Zielonej Górze »

  Nasza firma trudni się konsultacjami oraz pomocą w organizowaniu bankietów ślubnych. Bardzo dobrze wiemy jak istotną datą jest dzień w którym ślubujemy miłość oraz wierność i właśnie dlatego chcielibyśmy udzielić kilku porad młodej parze przed tak ważnym dniem. Świetnie jeżeli młoda para ma spokojną głowę i nie musi się martwić o różne detale związane z organizowaniem ślubu, bo przecież ten dzień powinien być dla młodej pay szczególny i bardzo dobrze jest by nie odczuwali tego dnia stresu tylko dobrze się bawili razem z uczestnikami wesela. Głównie działamy w województwie lubuskim w miejscowościach takich jak Nowa Sól, Krosno Odrzańskie i Świebodzin.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Przepisy prawa zmieniają się dość szybko, niejednokrotnie z dnia na dzień. Uwzględniając nadzwyczaj szeroki zakres tego zagadnienia, uświadamiamy sobie, że bez pomocy zawodowców z obrębu prawa, masa sporów byłoby uciążliwych do rozwiązania.
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą usług kancelarii, która specjalizuje się w licznych dziedzinach prawa:
  -cywilnym
  -karnym i karno-skarbowym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -rodzinnym i opiekuńczym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Przeprowadzamy też sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami i dotyczące spraw windykacyjnych.
  Zapewniamy w pełni profesjonalne usługi oraz pełną dyskrecję. Działamy z poszanowaniem etyki zawodu oraz jego godności, a dane nam dostarczone strzeżemy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • List Motywacyjny »

  Powstało bardzo wiele stron które posiadają wiele wzorów Curriculum Vitae. Jednak powinno się uważać gdyż nie wszystkie wzory są do polecenia. Dla osób chcących dosięgnąć porad jak napisać dobre Curriculum Vitae powstała ta strona, która pomoże w znalezieniu pracy. Dzięki naszym wzorom podań składanych przy ubieganiu się o pracę Twoje prawdopodobieństwo na znalezienie pracy poważnie wzrosną. U nas na stronie wyszukasz dobrze przygotowane podanie o pracę napisane w języku polskim i angielskim przy pomocy których możesz szukać pracę za granicą.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: