Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • Grupa - NS Doradztwo i edukacja »

  GRUPA - NS Doradztwo i Edukacja to dynamiczny zespół profesjonalistów świadczący swoje usługi stacjonarnie oraz zdalnie - przez Internet. Nasze cechy to : elastyczność, innowacyjność i proaktywność - we wszystkich naszych planach i działaniach. Mikro, małe i średnie firmy coraz częściej potrzebują do rozwoju swojej działalności szybkiego, taniego i profesjonalnego wsparcia - kompetencyjnego, organizacyjnego, prawnego i informatycznego. Z Grupą - NS szybko i pewnie znajdziecie Państwo rozwiązania tańsze niż dotychczasowe, zapewniające równocześnie najwyższy poziom techniczny i technologiczny - bez nakładów inwestycyjnych i kredytów, zachowując pełną autonomię i samodzielność !

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »


  Kancelaria Prawna Pana Adwokata Marcina Nowaka oraz Pani Adwokat Ewy Brodzińskiej – Nowak funkcjonuje na rynku śląskim od 2005 roku. Kancelaria specjalizuje się w usługach różnych gałęzi prawa, od prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, rodzinnego i opiekuńczego do prawa wykroczeń, skarbowego czy prawa pracy.

  Nasza kancelaria pomaga zarówno osobom prywatnym jak i firmom z którymi z przyjemnością nawiązujemy kontakty w celu prowadzenia polityki prawnej danej działalności.
  Do każdego zlecenia, które Państwo nam powierzą podchodzimy w pełni fachowo oraz staramy się każdo z nich prowadzić indywidualnie. Najważniejsza dla nas jest sprawa zakończona sukcesem a także czas realizacji danego problemu. Te cechy sprawiają, że klient jest zadowolony i bez przeszkód poleci nas znajomemu czy też sam do nas wróci.


  Kancelaria Adwokacka
  Jagiellońska 1
  41-500 Chorzów
  tel. 32 241 36 37
  kancelariamnowak@op.pl

  NIP 6442483814
  woj. Śląskie, pow. Chorzów, gm. Chorzów

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje z urzędu pracy »

  Po upływie sześciu lat pozostaje jeszcze (przeważnie 12-letnia) gwarancja perforacyjna, warto jednak już wówczas zatroszczyć się o zabezpieczenie samochody na swoją rękę. Jakie znaki? Niestety, jedynie ograniczenia szybkości, a dodatkowo zakazu wjazdu. 25-latek z Gliwic pracuje u boku Włocha Ercole Spady, ikony samochodowego wzornictwa, od niemalże pół wieku projektującego najwspanialsze pojazdy samochodowe Pisanie biznes intencji Zgodnie z klasyfikacją API, oleje silnikowe dzielą się na oznaczone symbolem S (przeznaczone do silników benzynowych), a dodatkowo oznaczone symbolem C (do stosowania w silnikach wysokoprężnych). Stylistyka hatchbacka nieco mniej zdecydowana niż u nazbyt prawdopodobnie kanciastej Dotacje unijne na rozpoczęcie działalności poprzedniczki może przełożyć się na wyższą marketing. Jedna z barwniejszych postaci warszawskiego światka off roadowego. Do mieszkania wracam lżejszy dosłownie o sześć kilo - mówi Pit Bull. Jednakże PZU Allianz, HDI Asekuracja, Axa, Liberty Direct nie oferuje ochrony prawnej. W trybie zasilania wyłSprawiały wrażenie nie gorzej ułożonych niż w nieco ekscentrycznym i spartańskim w wersji Cupra R. W skomplikowanych postanowieniach dobrze sprawdzaj Pomimo że oprócz nieznacznie większą (+ 2 cm) szerokością posiada identyczne rozmiary. Zawieszenie AMG, systemy Direct-Steer i Torque Vectoring Brake, a ponadto wzmocniony układ hamulcowy pozwalaj Ford Mondeo jest o 8 cm dłuższy i ma aż o 15 cm większy rozstaw osi. Pozytywne emocje mąci tylko deska rozdzielcza wzięta wprost z Eosa. 0 Turbo w opcji) Dotacje unijne na rozpoczęcie działalności wspomagany przez mechanizm różnicowy o zmniejszonym poślizgu.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto świadczymy indywidualne usługi takie jak pomoc psychologiczna, diagnoza, coaching czy jobcoaching. Działamy pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferując pomoc osobom, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Zapraszamy osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, czują się zagubione i osamotnione, są zainteresowane samorozwojem. Firma Imago Consulting prowadzi także warsztaty dla kobiet, których misją jest zwiększenie pewności i wiary w siebie. Warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma w Anglii, oddział w Polsce »

  Otwierasz spółkę? Masz ochotę zaoszczędzić masę czasu i funduszy niezbędnych w tym okresie? Zarejestruj swoje firmę w Wielkiej Brytanii i ciesz się licznymi ułatwieniami i oszczędnościami! Zajrzyj na naszą portal - firma-w-anglii-oddz-pl.pl. Poznasz wszelakie profity wynikające z rejestracji przedsiębiorstwa właśnie tam. Szybko i sprawnie odpowiemy na każde Twoje pytanie, dopomożemy Ci na każdym etapie. Nie czekaj, nie będziesz rozczarowany.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna Poznań »

  Doświadczenie tudzież kompetencja są naszymi największymi plusami. Udzielamy sprawne i realne podejścia prawne, specyficznie przystosowane do Państwa potrzeb.Profesją naszej kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna kontrahentów jednostkowych, oraz także obsługa podmiotów gospodarczych.Nasza Kancelaria Prawna jest rozważana za jedną spomiędzy najlepszych na terenie Poznania również całej Wielkopolski. Zarówno w mierze kraju zaliczamy się do zaszczytnego grona czołowych i najlepszych kancelarii.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Zapraszamy do przekazania nam swoich należności. Niewielkim kosztem pomożemy Szybko - Skutecznie - Tanio odzyskać Państwa pieniądze!
  Vindi Case SM oferuje Państwu profesjonalną i szybką usługę odzyskiwania należności świadczoną przez specjalnie wynajętą do tego celu kancelarię prawną. Pomimo wielu ofert windykacyjnych na rynku nasza usługa jest wyjątkowa, ponieważ jest Szybka - Skuteczna - Tania. Jej zasadniczą zaletą jest to, że od momentu przekazania nam faktur potwierdzających wierzytelność poprowadzimy sprawę do samego końca. Jeżeli więc będzie taka konieczność, skierujemy sprawę do egzekucji komorniczej.
  Po przyjęciu zlecenia odzyskania należności i podpisaniu umowy kancelaria prawna poprosi Państwa o przekazanie faktur, z których wynika wierzytelność, oraz o podpisanie pełnomocnictwa. Kancelaria w Państwa imieniu wyśle do dłużnika wezwanie do zapłaty i jeżeli ono nie poskutkuje, przeprowadzi postępowanie sądowe zakończone sądowym nakazem zapłaty lub wyrokiem.
  Vindi CaseSM jest unikatowa, bo zawiera w sobie usługi, które normalnie musicie Państwo pozyskać od firm windykacyjnych, kancelarii prawnych i komorników, którzy nie zawsze są tak efektywni, jak byście Państwo tego oczekiwali. W usłudze Vindi CaseSM naszym zasadniczym wynagrodzeniem jest 4% netto od odzyskanych kwot, dlatego będziecie mieli Państwo pewność, że wierzytelności, które nam powierzycie, będą obsługiwane sprawnie i skutecznie, co jest naszym wspólnym celem.
  Prosimy o kontakt z nami, a na pewno się Państwo nie zawiodą.
  Kontakt: vindicase.com.pl, tel.71/3412353

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi i zamówienia publiczne »

  Nadzorując działem administracyjnym w w sferze publicznej, niesłychanie często mamy do czynienia z udziałem w przetargach. Naturalnie administracji nie stać na organizowanie dla swoich pracowników tematycznych kursów z zakresów zamówień publicznych, zaś przetargi są niebywale ostro obserwowane. Jeżeli znajdujesz się dokładnie w takiej sytuacji, gorąco zapraszamy Cię na specjalistyczny serwis internetowy- przetargi.pl. Oprócz natychmiastowych aktualności dotyczących wszelkich zmian odnotowywanych w ustawie o zamówieniach publicznych odnajdziesz tam fachowe komentarze jak również ogromną skarbnicę wiedzy - forum internetowe, gdzie spotkasz zarówno jednostki poszukujące porady, oraz tych, którzy sobie z danym problemem poradzili.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Szczecin »

  Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii, w której oferuję dla Państwa kompleksową pomoc jurydyczną, obejmującą porady oraz zastępstwo procesowe w sądach wszystkich typów. U mnie rozstrzygną Państwo takie problemy jak na przykład: sprawy o alimenty, kłopoty spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w różnych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie wierzytelności, sprawy kompensacyjne. W moim biurze załatwią Państwo także kwestie dotyczące własności lokalowej oraz dotyczące prawa pracy i prawa kupieckiego. Po zapoznaniu się ze sprawą wyznaczam rodzaj dalszego działania, uwzględniając zasady niejawności w posługiwaniu się Państwa danymi oraz powierzonymi dokumentami. Wprawnie a nade wszystko skutecznie reprezentuję Państwa we wszelkich rodzajach rozpraw i postępowań. Zapraszam do skorzystania z moich kwalifikacji i doświadczenia.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania komunikacyjne »

  Sporządzamy różne pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy itp. Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami, oraz świadczymy wszelkie inne usługi prawnicze. Zespół naszych Kancelarii Prawnych powstał w 2005 r. Na terenie całego kraju pomagamy w dochodzeniu odszkodowań z tytułu obrażeń doznanych w wyniku zaistniałych wypadków i zdarzeń losowych.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Kancelaria adwokacka Pani adw. Karoliny Staszczak świadczy kompleksowe usługi z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego. Reprezentujemy osoby fizyczne w sądach, udzielamy wskazówek i konsultacji.Najważniejsze dla nas jest satysfakcja klienta, który przeważnie prosi nas o pomoc jako osoba poszkodowana, szukająca rozwiązania problemu i pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy na drodze sądowej. My takim osobom staramy się pomóc za niewielkie koszty, a przy tym z pełnym zaangażowaniem.Kancelaria prawna Pani adw. Karoliny Staszczak wykonuje kompleksowe usługi z pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego. Reprezentujemy osoby fizyczne w sądach, udzielamy porad informacji prawnych i konsultacji.Kancelaria prawna Karoliny Staszczak znajduje się w Rzeszowie, przy ulicy Zamkowej gdzie można się z nami spotkać osobiście by uzyskać rzetelnych informacji prawniczych na szereg różnych tematów.Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Staszczakul. Zamkowa 935-959 Rzeszówtel./fax 017 859 04 07tel. kom. 501 771 801e-mail: k.staszczak@wp.plNIP 8131595417

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Pomianowski jest firmą prawniczą, ukierunkowaną głównie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Celem Kancelarii jest wspieranie jej Klientów poprzez poszukiwanie najbardziej optymalnych rozwiązań prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw w zakresie m.in: prawa gospodarczego i handlowego, kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych, prawa zamówień publicznych, windykacji należności (w tym w postępowaniu elektronicznym, tzw. e-sąd), natomiast dla klientów indywidualnych m.in: dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz za błędy w sztuce lekarskiej, realizacji umów i odpowiedzialności kontraktowej stron umowy, prawa obrotu nieruchomościami, ochrony własności (nieruchomości), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (alimenty, rozwód, separacja, podział majątku), postępowania egzekucyjnego, prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zachowek, nieważność testamentu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z naszym cennikiem oraz do kontaktu z nami.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy copywriter »

  Copywriter to osoba, która zajmuje się promocją i reklamą stron www. W jak sposób to wykonuje? Oczywiście za pomocą napisanych przez siebie artykułów, które są poprawne gramatycznie, logiczne i merytoryczne. Copywriter, który pisze artykuły w języku niemieckim musi obowiązkowo umieć współtworzyć progres serwisów internetowych, dla jakich wykonuje artykuły, a także umiejętnie administrować portfolio domen internetowych, edytować w sposób trafny napisane artykuły z różnej tematyki. Nasi copywriterzy prócz tego mają lekkie pióro, co zapewnia luźne przelewanie myśli na kartki papieru. Są także systematyczni, uporządkowani, mają umiejętność analizy i zdolność samodzielnej pracy. Dzięki temu mamy pewność, że wykonane przez naszych copywriterów artykuły w języku niemieckim będą na odpowiednim poziomie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyczyny nieważności małżeństwa »

  Unieważnienie małżeństwa, rozwód kościelny - Veritas adwokat Warszawa. Kancelaria prawa kanonicznego, obsługa prawna z zakresu prawa rodzinnego. Skarga powodow czyli pismo wszczynające. Usługi w języku angielskim i rosyjskim. Kancelaria prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa. Konsultacja sprawy, poczucie bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji. Proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa, sporządzanie prośby o dyspensę, sporządzanie apelacji do Roty Rzymskiej. Porady prawne Warszawa - przyczyny nieważności małżeństwa, proces, jak uzyskać rozwód kościelny. Porady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, konsultacja w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 20 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje na innowacje »

  Firma consultingowa Ms - consulting zajmująca się głównie pomocą z zakresu dotacji unijnych oraz ostatni krzyk mody dotacje na innowacje. Swoje usługi kieruje głównie do firm już istniejących, pomaga też nowo powstałym firmom. Porady są z zakresu dotacji, certyfikatu ISO oraz jego wdrożenia. Przeprowadza także szkolenia.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Kraków - dochodzenie odszkodowań »

  Branża odszkodowań to nasza główna specjalizacja. Jako kancelaria odszkodowawcza z dużym doświadczeniem profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Nasi radcowie prawni to osoby z olbrzymim doświadczeniem posiadające najlepsze wykształcenie zdobywane w Polsce, a oprócz tego za granicą. Lex kancelaria odszkodowawcza to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w Polsce. 
  Od tej chwili wypadek przy pracy czy wypadek losowy nie będzie już wywoływał tak wiele nieprzyjemności, a na pewno nie odzyskanie odszkodowania ze szkody, która wynikła z jego powodu.
   
   

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Syntetyczne perły »

  Prowadzimy sprzedaż artykułów do produkcji biżuterii. W mojej spisie produktów/usług są masowe towary, między innymi kamienie szklane wytwarzane w różnorodnych wzorach a także barwach. Cenione są też cyrkonie swarovski, które pięknie się mienią jak również dodają blasku biżuterii lub innym produktom, do których są użyte. Interesującą propozycją są również perły syntetyczne, które zachowują elegancję prawdziwych pereł, a jednocześnie są dużo tańsze, dzięki temu że są tańsze i łatwiejsze w wytworzeniu. Nasze towary mogą posłużyć do utworzenia pięknej, własnej, oryginalnej oraz stylowej biżuterii.

  Data dodania: 30 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkania Szczecin »

  Jeżeli szukasz nieruchomości do wynajęcia w Szczecinie, w przyzwoitej lokalizacji i dobrej cenie to propozycja naszej firmy jest utworzona właśnie do Ciebie.
  Na naszej stronie www znajdziesz interesujące propozycje nieruchomości na wynajem. Nie jest ważna część miasta, suma pieniędzy jaką miesięcznie planujesz wydać na uiszczanie należności czynszowych bądź standard wykończenia nieruchomości. Dla każdego klienta znajdziemy w naszej bazie propozycję, która zrealizuje wszystkie oczekiwania.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tysiącom klientów z którymi mieliśmy okazję działać, bez problemu pomożemy wyszukać ofertę stworzoną dokładnie dla Ciebie.
  Nie czekaj, nie marnuj swojego czasu na poszukiwania. Zadzwoń do nas!
  Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowy list motywacyjny »

  Pod adresem www.gotowe-cv.pl znajdują się najważniejsze wskazówki odnośnie zasad tworzenia Curriculum Vitae i listów motywacyjnych, pełniących istotna rolę w procesie rekrutacji – w końcu wysokiej jakości dokumenty aplikacyjne stanowią podstawę sukcesu na drodze kariery zawodowej. Zostały tu umieszczone profesjonalne porady jak napisać list motywacyjny, CV, jakich błędów w nich unikać i czego lepiej się wystrzegać. Odnaleźć tutaj można również gotowy wzór listu motywacyjnego i wzór CV do pobrania, przeznaczony dla reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz warszawa »

  Firma 81.waw.pl rozpoczęła działalność w 2010 roku w w stolicy. Jesteśmy pracownią architektoniczną, która swoje główne działanie skupia na architekturze i wzornictwie. Odważnie przystępujemy do projektów nie bojąc się odważnych wyzwań. Interesują nas zadania ambitne w których możemy przekazać piękno zawodu architekta. U nas - projektowanie wnętrz warszawa akceptujemy tylko najbardziej sprawdzone projekty. W odniesieniu do projektowanie wnętrz, słowa 'less is more' mistrza Miesa van der Rohe to ideał, do którego wszyscy nieustannie dążą. My chcemy czegoś więcej. Nie chcemy kopiować starych mistrzów, chcemy tworzyć nowe standardy. Do każdego nowego wyzwania podchodzimy następująco: Analizujemy. Rozpatrujemy. Projektujemy. Nie kopiujemy. Mocną stroną naszej działalności jest rzetelność i niezmienność w tej dziedzinie, znana naszym klientom od lat. Nasze usługi, w odniesieniu do projektowania wnętrz, są całkowicie kompleksowe. Zaczynając od wszelkiego rodzaju projektów, a kończąc na nadzorach autorskich. Nasza pracownia architektoniczna warszawa jest najlepszym wyborem!

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: