Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Odszkodowania uk »

  Pomagamy uzyskać odszkodowanie w uk. Szybko, bezpłatnie z gwarancją wypłaty 100% odszkodowania. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadków przy pracy oraz wypadków drogowych. Dzięki serwisowi każdy poszkodowany w wypadku w uk może w szybki i łatwy sposób zgłosić chęć uzyskania odszkodowania w uk.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław »

  Pracownia BHP i Ochrony Środowiska Eko-Okno - Wrocław. Pomagamy w spełnieniu wymogów prawa ochrony środowiska i BHP. Prowadzimy szkolenia BHP, robimy analizy ryzyka zawodowego, pomiary środowiska pracy, emisji zanieczyszczeń, przeglądy ekologiczne, wnioski o wydanie pozwoleń z dziedziny ochrony środowiska (odpady, powietrze, wodnoprawne, uwarunkowania środowiskowe, zintegrowane, raport oddziaływania na środowisko)

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia EFS »

  Istniejemy od 1999 roku. Na początku byliśmy wspólnotą ekspertów, którzy wypełniali się wiedzą i doświadczaniem. Obecnie zasięg naszych usług to konsulting, szkolenia, oraz kursy. Wszystkie nasze projekty organizowane są w następujących formach: zamkniętej (wewnątrz firmy), w formie szkoleń otwartych i warsztatów, w formie szkoleń out-door (w ramach integracji pracowników), i w postaci projektów doradczych. Szkolenia zamknięte organizowane są w dziedzinie komunikacji interpersonalnej, nadzorowania zespołem i personelem, wizerunek osobisty, oraz negocjacje. Wszystkie te szkolenia pozwolą podwyższyć umiejętności zawodowe twoich pracowników, przez co twoja firma zdobędzie możliwość postępu.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Magnolia Nieruchomości Szczecin »

  Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotnym i wymagającym okresem w życiu każdego z Państwa jest sprzedaż, zakupienie, wynajem lub najem nieruchomości. To też, aby Państwu dopomóc i sprawić, że będzie to o wiele mniej stresujący moment chcielibyśmy zaoferować naszą pomoc. Należy tylko do Nas zajść lub przedzwonić a, my już zajmiemy się Państwem w dobry i efektywny sposób. Poprzez nasze starania zapewnimy Państwu prawidłowy, a co najistotniejsze w 100% bezpieczny przebieg każdej transakcji. Dzięki naszej owocnej współpracy z notariuszami, majątkowymi rzeczoznawcami oraz doradcami finansowymi znacznie mogą Państwo zaoszczędzić poświęcony czas i nerwy. W naszej propozycji znajdą Państwo zarówno mieszkania, domy, lokale, działki budowlane jak i nieruchomości komercyjne. Swoimi działaniami nie ograniczamy się tylko do nieruchomości mieszczących w okolicach Szczecina, ale pracujemy na terenie całego województwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy przy transakcjach związanych z nieruchomościami. Obrót nieruchomościami to nasz zawód i życiowa pasja!

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia EFS Warszawa »

  MASTER Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczo-szkoleniową. Powstaliśmy korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. Obecnie rozwijamy firmę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku otworzyliśmy Oddział w Warszawie. Projekt został współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków z budżetu Państwa. W ramach współpracy z grupą firm doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa oraz Katowic tworzymy znaczący efekt synergii w dużych projektach doradczych. Dysponujemy również wsparciem renomowanej kancelarii prawnej, specjalizującej się w restrukturyzacjach spółek. Ponadto współdziałamy z firmami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz zakres usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa i obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej oraz usługach targowo-wystawienniczych.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • GK Sprinkler - Instalacje Tryskaczowe »

  Firma nasza specjalizuje się w opracowywaniu dokumentacji oraz w montażu instalacji tryskaczowych i przeciwpożarowych, łącznie z serwisem w obiektach użyteczności publicznej, jak również obiektach przemysłowych. Obowiązującym standardem są wytyczne
  Polskiej Normy PN-EN-12845, VdS CEA 4001 i amerykańskiego standardu FM.Działalność firmy ubezpieczona jest w wysokości 5.000.000,00 Euro
  Firma GK Sprinkler Polska sp. z o.o., posiada certyfikaty VdS oraz FM zezwalające na wykonanie instalacji według powyższych norm.
  Firma specjalizuje się w przeciwpożarowych systemach wykrywczo gaśniczych dużych obiektów przemysłowych, banków, central telefonicznych, pomieszczeń serwerowni, trafostacji, obiektów handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

  Data dodania: 21 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze kredyty hipoteczne »

  Dalej nie potrafisz podjąć decyzji, który z przedstawianych na rynku kredytów hipotecznych będzie najbardziej wartościowy, a oferty banków są dla Ciebie nie jasne lub zanadto skomplikowane? Bardzo dobrze wiemy jak kłopotliwa to decyzja, gdyż niemal codziennie warunki udzielania kredytów ulegają zmianie, a postanowienie o wyborze kredytu może być zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. Dlatego też dla osób takich jak Ty, powstała nasza strona, za pośrednictwem, której wybierzesz i zamówisz online bez wychodzenia z domu najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Witryna prezentuje od początku do końca propozycje wszystkich banków, jak i konfrontuje je ze sobą pod aspektem opłacalności i kilku pozostałych elementów, jakie sprawią, że propozycja kredytu na zakup domu, jaki wybierzesz razem z nami będzie wychodzić naprzeciwko Twoim oczekiwaniom. Wejdź na witrynę o najciekawszych kredytach na zakup mieszkania by zaznajomić się z wiadomościami, które oceniamy i aktualizujemy na teraźniejszą, szczegółowo dla Ciebie żebyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie przed tak znaczącą decyzją.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ubezpieczenia Kielce »

  O ile szukasz ubezpieczenia dla siebie to na naszej witrynie internetowej Vpolisa.pl zdołasz zawrzeć wszelkie ubezpieczenie online. Błyskawicznie i tanio ubezpieczysz samochód, mieszkanie, rodzinę czy firmę. U nas możesz także odszukać ubezpieczenia turystycze pożądane np. podczas pobytu za granicą. Na naszej witrynie internetowej odnajdziesz też dużo praktycznych wiadomości o różnorodnych produktach ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z prostymi i skutecznymi poradami dotyczącymi zakupu ubezpieczenia OC. Zgodnie z ustawą obowiązującą w Polsce jakikolwiek właściciel samochodu, motocykla bądź innego pojazdu mechanicznego ma obowiązek wykupić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenie to chroni posiadacza pojazdu przed płaceniem wysokich odszkodowań za szkody, które wyrządził innym osobom na drodze. Kary za brak polisy OC są bardzo wysokie, dlatego nie warto ryzykować. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i zakupu korzystnej polisy ubezpieczenia OC.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Sztuka - architekt Mirosław Rąbalski »

  Mając na uwadze satysfakcję naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby projekty tworzone w naszej pracowni były przede wszystkim odzwierciedleniem potrzeb i marzeń naszych inwestorów. Nasza pracownia znajduje się w Gliwicach i działa nie tylko na terenie Śląska, ale też w innych regionach Polski. Zajmujemy się tworzeniem projektów domów jedno i wielorodzinnych, także energooszczędnych, sklepów, obiektów usługowo-biurowych, hoteli i hal przemysłowych. Wykonujemy też zlecenia na rzecz służby zdrowia takie, jak projekty przychodni, adaptacje pomieszczeń szpitalnych i ośrodków rehabilitacyjnych. Chętnie pracujemy dla klientów o nietypowych upodobaniach i opracowujemy projekty adaptacji starych obiektów. Tworzymy również projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, hal przemysłowych, sklepów, barów itp., starając się aby były one niepowtarzalne i komfortowe. Opracowujemy plany zagospodarowania terenów wokół danej inwestycji obejmujące zieleń, komunikację i małą architekturę. Nasza praca opiera się też na współpracy ze specjalistycznymi biurami konstrukcyjnymi i instalacyjnymi. Pracujemy zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych.
  Na naszej stronie internetowej umieściliśmy niektóre przykłady naszych projektów i realizacji oraz chcieliśmy też przedstawić naszą twórczość artystyczną.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Polecamy usługi rachunkowe dla przedsiębiorstw małych, średnich, bardzo dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Usługi księgowe możemy praktykować poprzez internet w takim razie nie ma tutaj bariery odległości. Oczywi ście osoby i firmy z Rzeszowa i okolic zapraszamy zwłaszcza do współpracy i odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania rozległy wachlarz usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj dłużej biura księgowego gdyż my czekamy tutaj na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Piotrków Trybunalski »

  Jesteś właścicielem SPA i poszukujesz niedrogich saun saun w przystępnych cenach? Zaznajom się z ofertą znanego producenta! Łaźnie parowe, sauny na podczerwień, sauny fińskie, sauny ogrodowe i VIP – spory wybór każdego typu i każdej kategorii. Instalacja jest łatwa i trwa krótko – zyskujesz na czasie. Oferujemy transport na terenie kraju i poza nim – 50 km gratis. W asortymencie Świata Saun również najlepszej jakości akcesoria, wanny z systemem sterowania (jacuzzi), groty, komnaty i jaskinie solne oraz obrazy-puzzle z soli, wytwarzające jony ujemne. Nietuzinkowa dekoracja i dobroczynny wpływ na zdrowie!

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • CV przykłady »

  Sekcja CV w wortalu ogłoszeniowym GazetaPraca.pl to platforma w zupełności dedykowana tematyce CV. Pracowi redaktorzy na jego łamach umieszczają duże ilości interesujących informacji dla osób, mających wątpliwości podczas tworzenia zawodowego podsumowania. Dzięki opublikowanym, ciekawym wzorom życiorysu, jesteś w stanie upewnić się czy stworzone przez Ciebie CV posiada wszystkie niezbędne informacje. Sprawdź jak napisać dobre CV, które pomoże Ci otrzymać posadę, na którą rekrutujesz.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Londyn »

  Firma Quick Claim LTD działa na rynku uzyskiwania odszkodowań z tytułu wypadku w pracy, samochodowego czy innego nieszczęśliwego zdarzenia. Dlaczego warto wykorzystywać usługi prawników firmy Quick Claim LTD? Ponieważ doradztwo świadczone przez radców prawnych pracowników firmy zwiększa szanse na uzyskanie możliwie najwyższego odszkodowania. Firma zajmuje się swoją działalnością na terenie Anglii i Walii w okręgu Londyn, Birmingham, Sheffield, Bradford i Liverpool. Na stronie www.e-wypadki.com znajdują się informacje o tym jak postępować zaraz po wypadku tak aby móc starać się o jego wypłatę. Należałoby się zapoznać z tymi informacjami jeszcze przed wypadkiem, po to by znać swoje prawa i w razie nieszczęścia wiedzieć jak się zachować. Dodatkowo na stronie firma umieściła dokładne dane kontaktowe oraz zakres wykonywanych usług.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo finanasowe »

  Jestem niezależnym doradcą finansowym współpracującym z MultiSaveMoney. Zajmujemy się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo finansowe, oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Bezpłatnie porównujemy produkty funduszy inwestycyjnych i oferty banków min:

  -pomagamy wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy,
  -analizujemy najkorzystniejszy okres spłaty zadlużenia, oprocentowanie i rodzaj waluty
  -zamieniamy wszystkie dotychczasowo wzięte kredyty w jeden tańszy,
  -kierujemy przy wyborze otwartego funduszu emerytalnego
  -doradzamy najlepsze formy inwestowania pieniędzy,
  -budujemy nowe lub udoskonalamy już funkcjonujące programy finansowe

  Czym się wyróżniamy?
  Tworzymy nową jakość na rynku usług doradztwa finansowego, gwarantując spełnienie obietnic złożonych klientom. Sprawiamy, że skomplikowany świat finansów staje się bardziej zrozumiały.

  Partnerzy:
  Nasi partnerzy to wiodące instytucje finansowe i ubezpieczeniowe w Polsce i na świecie, wśród nich są:

  -Otwarte Fundusze Emerytalne
  -Firmy ubezpieczeniowe
  -Fundusze inwestycyjne
  -Banki

  Doradca finansowy

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Chorzów »

  Polecamy nasze usługi dla przedsiębiorstw. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Tychach. Oferujemy pełną ofertę prowadzenia księgowości - począwszy od rozliczania działalności gospodarczej na zasadach ogólnych, kończąc na spółkach. Zapraszamy na naszą stronę www i do współpracy wszystkie firmy potrzebujące profesjonalne usługi księgowości. Prowadzimy wiele firm ze województwa śląskiego toteż nie zwlekaj tylko wybierz najlepszego doradcę w księgowości.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Anglia »

  Witryna przeznaczona dla uczestników wypadku drogowego na terenie Anglii. Znajdziesz tutaj numer bezpłatnej infolinii pod, którym możesz uzyskać istotne informacje dotyczące postępowania po wypadku samochodowym w Anglii. Jeżeli spotkało Cię to nieszczęście jakim jest wypadek samochodowy w UK na łamach tej strony znajdziesz niezbędne informacje na temat tego jak uzyskać odszkodowanie w UK. Nie działaj na własną rękę, skorzystaj z profesjonalnej pomocy, którą znajdziesz na stronie wypadeksamochodowy.com.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o ubezpieczeniach »

  Blog zaprojektowany dla posiadaczy samochodów - polisy.Najnowsze wpisy na temat kosztów składek, aktualności, rabatów. Analiza obowiązującego prawa, komentarze. Informujemy o to co najważniejsze dla właścicieli aut, jak kupić najtańsze ubezpieczenia pojazdów, gdzie dokonywać kalkulacji, analiz,analiz kosztów. Jeżeli już poszukujesz pobudzających ciekawość artykułów, zapraszamy do nas na stronę www. Polisy OC, "AC" NNW - najlepsze korporacje ubezpieczeniowe. Zajrzyj sam. Nic nie tracisz.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Chciałbyś mieć dobrego adwokata w stolicy? No to sprawdź tego wspaniałego adwokata: Marta Duda. Jest znakomitym adwokatem jeśli chodzi o prawo cywilne (np. prawo rzeczowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (m.in. podział majątku), prawo karne (dając za przykład postępowania karne),prawo pracy (zakaz konkurencji) czy też prawo administracyjne (na przykład reprezentacja przed organami publicznymi w sprawach dotyczących prawa farmaceutycznego).
  Polecam także porady online. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na witrynę internetową warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo finansowe »

  Doradztwo finansowe to branża, gdzie swoje profesjonalne usługi świadczy klientom firma Profits, starającą się ciągle dostosowywać ofertę do szybko zmieniających się realiów na rynku. Zatrudnieni tam wysoko wykwalifikowani doradcy finansowi podpowiedzą jakie kredyty hipoteczne, czy ubezpieczenia będą dla Państwa najrozsądniejszym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o doradztwo finansowe Rzeszów i lokalny rynek charakteryzują się dużą konkurencją, dlatego nasza firma szczególną wagę przywiązuje do wysokiej jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gdańsk »

  Wektor s.c. z Gdańska prowadzi biuro rachunkowe. Proponujemy usługi rachunkowe dla małych i średnich firm. Mamy do zaoferowania duży wachlarz usług rachunkowych: pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany, książka przychodów i rozchodów. Naszym priorytetem jest terminowość, rzetelność i odpowiedzialność. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac.. Zapewniamy również bieżącą obsługę kontaktów z urzędami. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

sauny (1), online (2), Rzeszów (1), usługi (3)

Doradztwo - nowa strona:

Adres: