Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

« poprzednia strona · 4
 • Doradztwo finansowe Kraków »

  Nieustannie rosnący poziom skomplikowania usług finansowych wymusza niejako rosnące zainteresowanie usługami doradztwa finansowego. W gronie najpopularniejszych usług związanych z wsparciem finansowym to doradztwo w zakresie IKZE - indywidualnych kont zabezpieczenia emerytalnego. Związane jest to z kryzysem zabezpieczenia emerytalnego w Europie i obowiązkiem indywidualnego, prywatnego inwestowania we swoją emeryturę. Najlepsze inwestycje Kraków w własne zabezpieczenie emerytalne wymagają profesjonalnej znajomości rynków majątkowych, dlatego również ażeby zabezpieczyć efektywnie własną przyszłość warto skorzystać z usług, takich jak doradztwo finansowe Kraków.
  Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec to zespół doświadczonych, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie, fachowców z zakresu doradztwa finansowego. W szerokiej ofercie usług oferowanych przez Robert Mikulec -Niezależni Doradcy Finansowi znajdują się między innymi usługi związane z produktami jak ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, czy doradztwo w kwestii najlepszych inwestycji Kraków.
  Doradztwo majątkowe, świadczone przez korporację Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec to usługi wykonywane na najwyższym poziomie, czego gwarancją jest wieloletnie doświadczenie pracowników naszego biura oraz obszerne portfolio zrealizowanych projektów. Pracowników biura Niezależni Doradcy Finansowi - Robert Mikulec cechuje przede wszystkim rzetelność, profesjonalne podejście do klienta oraz wysoki poziom wiedzy o rynkach i usługach finansowych.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tylko lokaty »

  Prezentujemy porównanie lokat bankowych, rachunków oszczędnościowych. Jest to ogromnie użyteczne narzędzie w chwili wybierania najbardziej opłacalnej inwestycji. Poznasz w tym miejscu kompletną ofertę depozytów bankowych. Prócz tego za pośrednictwem naszej witryny extralokaty.pl każdy użytkownik może otworzyć lokaty i skonfrontować ich oprocentowanie. Portal finansowy przedstawiający jak zmienia się oprocentowanie depozytów w bankach. Dzięki nam można łatwiej rozeznać się w bieżącej ofercie banków w obszarze produktów oszczędnościowych. Nasza witryna została stworzona z myślą o osobach posiadających wolne pieniądze i pragnących je pewnie ulokować. Możesz w tym miejscu odkryć mnóstwo informacji dotyczących depozytów bankowych.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne »

  Planujesz zakup mieszkania i potrzebujesz w tym celu kredytu hipotecznego? Nie potrafisz się jednak zorientować, które kredyty mogą być dla Ciebie korzystne? Nasz doradca finansowy pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku. Kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, pożyczki - dla nas żadna z tych dziedzin nie ma tajemnic. Pozwól nam zadbać o Twoje finanse i wybrać odpowiedni kredyt dla Ciebie.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zatrudnianie cudzoziemca »

  Zatrudnianie cudzoziemca w Polce wymaga załatwienia kilku formalności. W dniu 28 lipca 2011 roku weszło w życie Postanowienie Ministra Pracy również Polityki Społecznej spośród dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie przypadków, w których powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi na obszar Rzeczypospolitej Polskiej jest dopuszczalne bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę (Dz. Przy. spośród 2011 r. Nr 155, poz. 919). Chlebodawca oczekujący zatrudnić Ukraińca, Białorusina, Rosjanina, obywatela Mołdowy jednakowoż Gruzji ma obowiązek zarejestrowania oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi w powiatowym urzędzie pracy właściwym na rzecz siedziby innymi słowy miejsca zamieszkania wnioskodawcy. Nasza przedsiębiorstwo pomoga załatwić wszelkie formalności związane z zatrudnianiem cudzoziemca.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Nagminnie usytuowane na działkach słupy energetyczne są tak zaprojektowane oraz przygotowane aby pod względem wytrzymałości mechanicznej, elektrycznej prowadzić druty napowietrznych linii energetycznych. Wymiary słupów energetycznych uzależnione są od napięcia znamionowego linii energetycznej. Słupy energetyczne muszą wytrzymywać naciągnięcie od przewodów fazowych i odgromowych, parcie wiatru, zmianę naprężeń przy zmianach temperatury, zmianę ciężaru przewodów. Słupy energetyczne są tak poustawiane aby zagwarantować bezpieczeństwo i odległość drutów od siebie. Poustawiane na gruntach słupy energetyczne mają ogromny oddziaływanie na wygląd krajobrazu. Dzieje się tak ponieważ kształt linii energetycznych musi spełniać wszystkie normy dyktowane przez wytrzymałości mechaniczne i elektryczne oraz realizować wszelkie wymagania, by nie doprowadzić do ryzyka porażenia ludzi i zwierząt w okolicy linii energetycznych. Bardzo często na słupach energetycznych stosuje się także słupowe stacje transformatorowe, których celem jest rozdzielanie energii elektrycznej. Linie energetyczne przebiegają wzdłuż i wszerz kraju, transportujac energię do każdego domu, dlatego że energia elektryczna jest powszechnie dostępna i nie ma takiej osoby, która by z niej nie korzystała. Nie znaczy to jednak, że dostawcy pradu elektrycznego mogą umieszczać słupy energetyczne w każdym pasującym dla nich miejscu. Wielu posiadaczy gruntów rolnych, działek budowlanych na których znajdują się słupy energetyczne wysokiego napięcia nie ma pojęcia, że ich ziemia jest wykorzystywana przez zakład energetyczny za darmo. Natomiast z tego tytułu można się ubiegać o uzyskanie dużego odszkodowania.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logos »

  LOGOS : Societe de conseil marketing et commercial en Europe Centrale et Orientale depuis 1994. Une equipe de consultants dynamiques et specialises par secteur d’activite, 4 bureaux d’implantations et des prestations ciblees dans 10 pays d’Europe de l’Est.

  Data dodania: 26 05 2008 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Serwis poświęcony importowi z Chin. Wsparcie zawiera wskazówki dla początkujących importerów, cenniki i oferty chińskich fabryk oraz forum na którym można podyskutować o imporcie. Wszystkie informacje są przygotowywane przez profesjonalistów, osoby mające doświadczenie w imporcie, które chcą podzielić się swoją wiedzą.

  Data dodania: 05 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • GoldenWay - Doradcy Finansowi Kraków »

  Strona poświęcona doradztwu finansowemu dla klientów indywidualnych i firmowych. Szereg produktów i rozwiązań z zakresu kredytów, hipotek, kredytów samochodowych, leasingu, factoringu oraz inwestycji. Współpracujemy z wieloma bankami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać indywidualnie ofertę dla każdego klienta.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze unijne lublin »

  Unijne dotacje stanowią szansę na rozwój tak dla firm już istniejących jak i tych, które dopiero powstają. Ta oto firma zajmuje się szeroko pojętym doradztwem oraz wsparciem w pozyskiwaniu dotacji takiego typu. MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim klientom między innymi sporządzanie wniosków o dotacje, sporządzanie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie prognoz finansowo - ekonomicznych i analiz. Zapewnia również profesjonalne doradztwo dotyczące doboru programu finansowania. Jeżeli chcesz poznać całą ofertę firmy natychmiast zapraszamy do odwiedzenia tejże witryny. Każdy zainteresowany pozyskaniem dotacji unijnych dla przedsiębiorstwa na terenie województwa lubelskiego znajdzie na tej stronie niezbędną pomoc.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Wspieramy każdą firmę w efektywnym prosperowaniu. Prowadzimy firmę związaną z Badaniami Rynku. Naszym sukcesem jest zadowolenie klientów i gromadzone latami bogate doświadczenie. Pozwalamy zrozumieć, co powoduje problemy w działaniu wielu firm. Zwiększamy ich wydajność i ekonomię metodyki. Badania Marketingowe, umożliwia nam wiele nowoczesnych narzędzi badawczych, a także wyszkolona kadra pracowników. Do analiz wykorzystujemy popularną metodę Mystery Shopping. Opłaca się skorzystać z naszych usług!

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena udziałów CFA Poland »

  CFA Poland oferuje swoim klientom project managementMisja firmy Naszą misją jest profesjonalne doradztwo we wdrażaniu najlepszych możliwych rozwiązań, które zwiększą konkurencyjność naszych klientów. Pragniemy zapewnić naszym klientom najlepszą pomoc w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, wsparcia procesów zarządzania, pozyskiwania źródeł finansowania zewnętrznego, a także przeprowadzania wszelkich analiz w celu poprawy konkurencyjności i rentowności. Wszystko co robimy dla naszych klientów robimy tak, jak byśmy to robili dla siebie. http://cfapoland.pl/

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto bankowe »

  Szukasz atrakcyjnego konta bankowego bez opłat za prowadzenie, z bezpłatnymi przelewami, z wypłatami z wszystkich bankomatów w Polsce za darmo, nowoczesną kartą płatniczą - oczywiście za darmo czy nisko oprocentowanym limitem kredytowym w pakiecie? Myślisz, że to już koniec? Masz rację, to jeszcze nic unikatowego, taką ofertę możesz znaleźć w kilku bankach. Dlatego dodatkowo możemy Ci zaproponować gotówkę, nawet 1250 PLN miesięcznie. I co powiesz na takie warunki? Nie dość, że w prezentowanej ofercie ciężko znaleźć cokolwiek, za co musiałbyś zapłacić, to jeszcze otrzymujesz zwrot części swoich wydatków. Nie czekaj dłużej i sprawdź sam już teraz. Bez wychodzenia z domu, bez czekania na kuriera, bez niepotrzebnych dokumentów. Wszystko załatwisz przez internet w kilka minut. Jeśli, mimo wszystko z jakiś względów oczekujesz innej oferty dostosowanej do Twoich wymagań, wejdź na naszą stronę internetową, podaj kwotę średniego salda, walutę rachunku i sposób dostępu do konta. Możesz sprawdzić ranking kont bankowych lub też porównać wiele kont bankowych według zdefiniowanych parametrów. Podanie danych wymaganych do porównania do niczego nie zobowiązuje, nie musisz podawać żadnych danych osobowych, ani nawet adresu e-mail. Jeżeli wybierzesz interesujące konto bankowe możesz wprost z naszej strony złożyć wniosek o otwarcie rachunku bankowego. Pamiętaj, nasze usługi są dla Ciebie bezpłatne, a w naszym porównaniu kont osobistych znajdują się tylko zaufane instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce. Nie czekaj już dłużej załóż rewolucyjne konto osobiste przez internet i przekonaj się ile zyskujesz.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie Kielce »

  Nasza Kancelaria Adwokacka zapewni Państwu efektywną, całościową obsługę prawną co więcej pełną reprezentację przed sądami powszechnymi, organami administracji oraz sądami polubownymi. Nasi adwokaci dostarczają pomocy prawnej w aspekcie negocjacji, opiniowania i sporządzania pism, umów czy ugód. Wspieramy także w zakresie jednokrotnych, sporadycznych porad prawnych oraz w przygotowywaniu pism do sądów i urzędów. Każdy adwokat i radca prawny naszej kancelarii adwokackiej jest do Państwa dyspozycji. Honorarium kancelarii jest wyznaczane każdorazowo indywidualnie z Klientem. Jego wysokość uzależniona jest między innymi od rodzaju zadania, czasu jego wykonania, wartości przedmiotu sprawy i nakładu pracy. Naszym celem jest dostarczanie usług na względnie jak najwyższym poziomie, z jak najdalej idącym uwzględnieniem potrzeb naszych klientów i w taki sposób aby nie umknął nam żaden detal i byśmy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie stawianych przed nami zleceń. Nasi Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy oferują pomoc prawną z poszanowaniem przepisów prawa oraz Zbioru Zasad Etyki i Godności Zawodu Adwokata.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gloryhole Swallow »

  Glory hole girlz videos

  Alexa is a filthy whore that wants being told what to do.
  In these free glory hole girlz videos she wished to demonstrate Dirty D exactly how dirty slut and submissive she can be!

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres: