Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Stopy WIBOR »

  Od  2011 roku stopy zostały podniesione łącznie o 1,25 pkt. procentowy. W tym czasie 3-miesięczny WIBOR wzrósł łącznie o 1,jedenaście%. Efekt tylko tej zmiany, nie licząc spadku zdolności kredytowej, to możliwości zakupowe mieszkania znajduje się niższe o 44 tys. złotych.
  Oznacza to, że rodzina z naszego przykładu musiałaby zrezygnować z zakupu osiem metrów kwadratowych domu. Ubytek ten został jednakże na szczęście zniwelowany przez spadek cen mieszkań.
  Spadku zdolności spowodowanego obecnym wzrostem stopy WIBOR powinni uniknąć ci, którzy już złożyli wniosek o kredyt i ci, którzy mają już wstępną decyzję kredytową.
  Szansę na, starą" zdolność mają również osoby, które dopiero chcą ubiegać się o kredyt, jeżeli zrobią to szybko. Banki nie aktualizują WIBOR-u codziennie, tylko raz na jakiś czas.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cheap Dr Dre Beats »

  The form of the cylinder Bluetooth speaker is known as Beats By Dre Low-cost

  EASARS phrase originated in the Germanic word "land of the gods", is the supply of the electricity of the gods of mythology, symbolizes the supreme authority of God and.

  Data dodania: 22 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradca inwestycyjny »

  Specjalne firmy oferujące usługi hostingowe oraz wirtualne serwery proponują swoim klientom adresy pocztowe na wybranych domenach. Rynek świadczeń webowych stale się poszerza, wiele serwisów zwiększa swój asortyment o e-backup, e-statystyki, e-marketing. Domeny internetowe można bez problemu rejestrować na portalach zajmujących się profesjonalnym hostingiem. Dzięki najnowocześniejszym technologiom administrowanie jakąkolwiek witryną www wbrew pozorom nie jest trudne.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Kielce »

  odszkodowanie Kielce - Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań dla firm i osób indywidualnych. Ubezpieczyciele za wszelką cenę prubują zaniżyć faktyczną kwotę odszkodowania lub w ogóle go nie wypłacić. Pieniądze jakie dostajesz od firmy ubezpieczeniowej to 15-30% faktycznej kwoty, która Ci się należy. Zastanwiasz się co zrobić, żeby odzyskać swoje pieniądze? Zadzwoń do nas. Zajmiemy się Twoim przypadkiem. Przyjmujemy sprawy dotyczące odszkodowań komunikacyjnych, za wypadki w pracy itp... Zajmiemy się także sprawami, gdzie poszkodowany zginął na skutek wypadku. Nie przyjmujemy żadnych przedpłat. Nasze wynagrodzenie to wspólnie ustalony procent od wynegocjowanej z ubezpieczycielem kwoty. Wygrywamy sprawy z ubezpieczycielami w 99% przypadków.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Quick Plans In Home Facial Around The UK »

  Ԝydaje się, że cօraz trudniej w dzisiejszym świecie, abƴ աyeliminować uparty hiper-pigmentaϲji, a rynek wydaje się być zalany wszelkieɡo rodzaju tzw "cud" leczy.
  Ԝуobraź sobie, wykonując swoją twarz tak, jak ćwiczysz ѕwоje ciało.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Simple Backgammon Systems - For Adults »

  Przechodzi przepisy nie powinna pobierz wiele Jednostki, choć nie Ԁa ѕіę naprawdę przyswoić teoretyczną Porady zz stosowania żе.
  To może dźwięk trochę skomplikowane zacząć ale tо naprawdę po prostu nie

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księga przychodów i rozchodów »

  Nadzwyczaj znaczącym elementem prowadzenia biznesu jest księga przychodów i rozchodów. Spora ilość kierowników ma kłopoty z jej prowadzeniem. Jakakolwiek pomyłka może nas ogromnie kosztować. Fachowcy z firm rachunkowych chętnie zajmą się naszymi rachunkami. Na dobitkę ze względu na niemałą rywalizację na rynku, ceny takich usług są przyjazne dla kieszeni mnogiej ilości kolosalnych przedsiębiorstw jak i niewielkich podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego kraków »

  Jesteśmy świeżo otwartą kancelaria radcy prawnego kraków. Aby przyciągnąć kolejnych partnerów w sposób zatrważający zredukowaliśmy ceny naszych usług. Naprawdę jesteśmy teraz najtańszą kancelarią adwokacką na terenie krakowa. Nasz team to zgrana grupa pięciu radców i adwokatów posiadających kilkuletnie doświadczenie. Reprezentowaliśmy już kilka dużych firm jednak większość naszych klientów to osoby prywatne. Jedno jest pewne, dzięki nam uzyskasz rozwiązania Twoich wszystkich problemów prawnych. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej i kontaktu z nami.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alledit »

  Ewa Daszewska, Konsultacje w zakresie ubezpieczeń i funduszy inwestycyjnych, ofe, Amplico, Dziennikarstwo, Edycja i korekta dokumentów, Pisanie i redagowanie tekstów, Pisanie streszczeń dokumentacyjnych, Public relations i komunikacja, Reklama i badanie rynku, Publikacje w czasopismach lotniczych. Prywatne przemyślenia, ciekawe fotografie.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Otwierasz firmę? Zgłoś się do nas - my ją poprowadzimy za Ciebie. »

  Otwarcie osobistej firmy wiąże się z koniecznością spełnienia paru ważnych formalności, od których uzależniona jest prawidłowość działania naszej firmy. Głównie trzeba zgłosić rozpoczęcie działalności gospodarczej w urzędzie miasta adekwatnego dla miejsca prowadzenia naszej działalności. Jeżeli nie załatwimy odpowiednich papierów to można powiedzieć, że nasza firma będzie działać nie do końca legalnie. Niemniej jednak co tam, to nie jedyne formalności. Trzeba wyszukać także biuro rachunkowe, które zajmie się naszymi finansami i to kompleksowo. We wszystkich polskich ośrodkach miejskich takich biur jest multum i nie ma problemu z tym, aby je odnaleźć. Najwięcej bez wątpienia spółek z branży znajdziemy w stolicy, gdzie prawie że właściwie każde biuro rachunkowe warszawa posiada kilkaset spółek, których rachunkowością się zajmują. A dodatkowo chyba jedynym takim miejscem w Europie, gdzie biura rachunkowe warszawa znajdują się przy każdej większej ulicy jest w tej chwili stolica pięknego naszego państwie. Nie mniej jednakże należy jeszcze to wynajęte biuro księgowe warszawa stosownie wynagrodzić, a potrafią to być zupełnie spore koszty miesięczne, zależne poza tym od ilości wystawionych i księgowanych faktur. Całkiem możliwe, że dlatego, że tak solidnie opłacane są to spółki to w tym momencie dlatego usługi księgowe warszawa cieszą się taką popularnością i są to jedne z przeważnie otwieranych w stolicy firm. No ale cóż, do tego zawodu należy się urodzić, powinno się lubić liczyć pieniądze. Księgowość warszawa to ze stuprocentową pewnością branża z przyszłością i finansowymi możliwościami. Cóż, nic dziwnego, że jak najwięcej ludzi preferuje prowadzić własną korporację powiązaną bezpośrednio z usługami majątkowymi..

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  PRO EKONOMIKA jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  ERS to spółka zajmująca się doradztwem personalnym. W naszej pracy korzystamy z wiedzy z okolic Human Rescources a także nowych technologii, wspierając wielkie polskie spółki i międzynarodowe organizacje. W ciągu wielu lat istnienia opracowaliśmy wyjątkowe schematy działania, które gwarantują nam przewagę konkurencyjną.
  Centralny profil naszej działalności to researching bardzo dobrych pracowników dla dużych przedsiębiorstw. Jak do dzisiaj możemy pochwalić się pełnym zadowoleniem naszych klientów.
  Warto zaznaczyć, że odróżnia nas też dogłębna znajomość potrzeb naszych klientów.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Money-back.pl monitoring płatności i należności, windykacja i monit faktur »

  Szeroki wachlarz usług spółki windykacyjnej Money-Back.pl zapewnia zabezpieczenie interesów Nabywcy na każdym etapie rozliczeń inwestycyjnych. Proponowane działania prewencyjne takie jak: Pieczęć prewencyjna, monitoring płatności służą zapobiegnięciu powstania opóźnień w regulowaniu płatności, jednakże działania windykacyjne sensu stricte, zmierzają do odzyskania monitoring należności Kontrahenta. Pośród oferowanych przez spółkę windykacja Money Back instrumentów prewencyjnych wyróżnić można weryfikację nabywcy, obsługę prawną w zakresie sporządzania i analizy umów, pieczęć prewencyjna monitoring faktur. Firma Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.  oferuje swoim Kontrahentom dopasowane osobiście narzędzia prewencyjne, które posiadają za zadanie ochronę płynności finansowej Nabywcy. Najbardziej optymalnym wyjściem jest połączenie ze sobą kilku narzędzi np. pieczęć prewencyjna, monitoring faktur, weryfikacja klienta i tak dalej. Warto wspomnieć, iż monitoring należności świadczony jest zarówno wobec polskich jak również niemieckich klientów. Money Back realizuje też usługę bezzaliczkowej windykacji na terenie całego kraju. Windykacja przeprowadzana jest przy wykorzystaniu różnorakich technik windykacyjnych - są one dopasowywane do dokładnie sprecyzowanej sytuacji. Wszelkie działania windykacyjne stosowane poprzez Money Back są kompatybilne z prawem i nie naruszają godności dłużnika.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Poznań »

  W kraju takim jak Polska księgowość to ważny składnik działalności firmy. Często zmieniające się przepisy nie są czynnikiem sprzyjającym prowadzeniu działalności gospodarczej. W małych jednostkach trudno pogodzić zarządzanie przedsiębiorstwem z śledzeniem przepisów podatkowych. Bycie na bieżąco z ustawodawstwem może pochłonąć dużo czasu, warto zatem powierzyć prowadzenie rachunkowości firmie zewnętrznej. Jedną z takich firm rachunkowych jest Akcept z Suchego lasu koło Poznania. Zapraszamy na naszą witrynę internetową: biuro rachunkowe - Poznań.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domów i mieszkań Gorzów »

  Nieruchmości w Gorzowie Wlkp są w bardzo atrakcyjnych cenach na tle i innych dużych  miast w których można zakupić domy, mieszkania, lokale, działki oraz inne nieruchomości. Wynajem mieszkań lokali w Gorzowie krztałtuje się na umiarkowanym poziomie, zaoobserwować lekki niedobór pomieszczeń biurowych w dobrych lokalizacjach. W okresie szkolnym nasila się zapotrzebowanie na wynajem mieszkań  w Gorzowie głównie ze strony studentów.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Potrzebujesz wybrać najwyżej oprocentowaną lokatę. Prawdopodobnie największa oferta lokat bankowych dostępnych przez internet. Sprawdź w naszym rankingu lokat bankowych, gdzie ulokować swoje oszczędności  i załóż lokatę on-line lub umów się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą w najbliższej placówce banku. Oszczędź swój cenny czas i pieniądze. Wystarczy że podasz wysokość lokaty, walutę i długość lokaty. Wszystko to całkowicie za darmo, a w naszym rankingu lokat bankowych znajdziesz tylko instytucje finansowe oficjalnie działające w Polsce.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT Kraków - Biuro Rachunkowe SOWA »

  Biuro Rachunkowe Sowa zajmuje się fachowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczaniem VAT, PIT i CIT. Na zlecenie sporządzamy również deklaracje i sprawozdania do Urzędu Skarbowego bądź ZUS. Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, utrzymując akceptowalny poziom cen. Jesteś przedsiębiorcą z terenu Krakowa, bądź okolicznych miejscowości? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • PORÓWNYWARKA FINANSOWA »

  Serwis nasz to zbiór wyszukiwarek finansowych, promocji i na bieżąco uaktualnianych rankingów. Dla użytkowników stanowi bogate źródło wiadomości o aktualnych ofertach banków i innych instytucji finansowych. Szczególnie może być pomocny dla osób poszukujących najlepszych i najtańszych kredytów mieszkaniowych, których wybór umożliwiają porównywarki i niezależni doradcy finansowi.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Potrzebujesz pilnej pożyczki gotówkowej, bez zgody małżonka, bez poręczycieli, bez zabezpieczeń, nawet do 150 tysięcy złotych. Prawdopodobnie największa oferta kredytów gotówkowych w internecie. Sprawdź w naszym rankingu kredytów gotówkowych, który kredyt wybrać i umów się na niezobowiązujące spotkanie z doradcą w najbliższej placówce banku. Oszczędź swój cenny czas i pieniądze. Kredyty gotówkowe z gwarancją najniższej raty, z możliwością bezpłatnego zawieszenia spłaty nawet do 3 miesięcy, kredyty na spłatę innych zobowiązań, oferty promocyjne. Wszystko to całkowicie za darmo, a w naszym rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz tylko zaufane instytucje finansowe działające w Polsce.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi »

  Jeżeli potrzebny Ci kredyt, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kredytową naszych doradców kredytowych.Doradcy kredytowi - Grupa Maestro, poleca Państwu swoje profesjonalne usługi doradcze, oraz pośrednictwo kredytowe. W swojej ofercie kredytowej posiadają : kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty firmowe, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty bankowe, leasing, kredyty samochodowe. Są doświadczonymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą znaleźć Państwu odpowiedni kredyt. Współpracują z dwudziestoma czterema bankami na terenie dolnego Śląska. Grupa Maestro doradcy bankowi, zapraszają na swoja stronę.

  Data dodania: 02 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres: