Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »
 • SUPPLIES - Outsourcing druku, Serwis »

  Oferujemy usługi z zakresu outsourcingu druku, wynajmu urządzeń, sprzedaży, serwisu. Współpracujemy z firmami dla, których ciągłość pracy zapewniona przez prawidłową pracę urządzeń biurowych jest priorytetem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca - wyszukiwarka »

  Nasza firma dysponuje olbrzymią wiedzą z tematu pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, poszukiwanych fachowców oraz rozwoju przedsiębiorstwa on-line. Pracownicy firmy chętnie podzielą się wiedzą z innymi ludźmi. W 2007 roku w rankingu „Fast 50″ firmy Deloitte Grupa Pracuj była okrzyknięta za dwunastą najprędzej rosnąca firmę z branży technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jedną z 500 najlepiej rosnących przedsiębiorstw z branży IT w całej Europie. Odpowiedzialność Grupy Pracuj w stosunku do pracowników pokazana jest w strefie kultury organizacyjnej, która objawia się w bardzo swobodnej komunikacji między kadrą zarządzającą, a pracownikami, prostych i jasnych procedurach rekrutacji i rozwoju, partycypacji pracowników w proces podejmowania decyzji oraz w odpowiedzialności kadry zarządzającej za podjęte decyzje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia w Irlandii »

  Serwis bezpłatnych ogłoszeń drobnych dla Mieszkańców Polski w Irlandii. W serwisie ogłoszeniowym znajdą siię kategorie ogłoszeń takich jak: Praca, domów i mieszkań, motoryzacja, dział usług, randki, a dodatkowo inne kategorie z setkami ogłoszeń drobnych Polaków w Irlandii. Bezpłatne dodawanie ogłoszeń z opcją dodania aż 6 obrazów. W portalu dostępna jest baza ofert pracy, dział przydatnych linków oraz dodatkowo ankiet do pobrania. Nie pozwól ażeby twoje ogłoszenie pozostało niezauważone i zamieść je w serwisie szperaj.com. Portal jest idealnie wypozycjonowany w wyszukiwarkach, od lat znajduje czołowe miejsca w google. Strona wymaga logowania dzięki czemu prawie każdy użytkownik może sprawdzeniu nad swoimi ogłoszeniami. Na stronie znajdują się mapy miast w Irlandii oraz dodatkowo sposobność sprawdzenia odległości w gronie poszczególnymi miastami, dział darmowych gier, a dodatkowo stacji telewizyjnych. Dzięki portalowi ogłoszeniowemu, mieszkając za granicą w Irlandii łatwo znajdziemy kogoś kto zainteresuje się towarem który chcemy sprzedać zamieszczając ogłoszenie albo odnaleźć pracę na zielonej wyspie.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla biura rachunkowego »

  Oprogramowanie CDN OPT!MA to innowacyjny system wspierający kierowanie firmą. Posiada budowę modułową, dzięki czemu użytkownik samodzielnie rozstrzyga o wyborze niezbędnych dla niego funkcjonalności. Zapewnia to również ewentualność rozbudowy programu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. W celu łatwiejszego i bardziej klarownego zapoznania się z systemem, moduły Comarch OPT!MA pogrupowane zostały biorąc pod uwagę zakres wykorzystywania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przemkowy Katalog »

  Serwis przemkowy.com.pl jest profesjonalnym katalogiem stron. Jego zadaniem jest wykonanie doskonałego skryptu do katalogowania stron. Każdy może dodać swoją witrynę do serwisu przemkowy.com.pl. By dodać stronę, należy wybrać konkretną kategorię oraz podkategorię. Następnie, korzystając z formularza, należy dodać serwis do katalogu przemkowy.com.pl. Kategorie w serwisie przemkowy.com.pl: AGD i RTV, biznes i ekonomia, dom, edukacja i nauka, flora i fauna, internet i komputery, kultura i sztuka, marketing, miasta i państwa, prawo i społeczeństwo, produkcja przemysłowa, rozrywka, sport i turystyka, technika, zdrowie i uroda jak również inne. Podkategoriami np. edukacji i nauki są: e-booki, kalendarium, szkoły oraz uczelnie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Buzil »

  GPT - jesteśmy jednym z wiodących dostawców chemii gospodarczej i środków czystości na terenie całego kraju. Chemia profesjonalna, która stanowi główny punkt naszej oferty, produkowana jest przez takie firmy, jak Voigt, Metsa Tissue i Buzil. Ponadto sprzedajemy artykuły gospodarstwa domowego (sprzęt czyszczący), produkty sezonowe (np. piasek) oraz artykuły higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, itp.). Dajemy możliwość podjęcia współpracy na korzystnych warunkach. Naszym klientom doradzamy najlepsze technologie sprzątania.

  Data dodania: 11 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz »

  Zakład usług kominiarskich świadczy pełną gamę usług związanych z kominiarstwem. Rejonem działania kominiarzy są okolice Warszawy, a w szczególności miejscowości takie jak: Warszawa, Radzymin, Marki. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.Zapewniamy fachową obsługa administracji, instytucji i wspólnot mieszkaniowych - możliwość zawierania stałych umów.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jaki kredyt hipoteczny zamówić »

  zbiorkredytow.pl to jedyny tak starannie przygotowany zbiór propozycji różnych placówek bankowych, polecających dużo zobowiązań finansowych. Zapoznanie się z treścią tego portalu zamieni Wam nawiedzanie kilku banków i porównywanie ich propozycji kredytowych. Zawarty na witrynie spis pożyczek a także odnośnik pozwalający na uzyskanie bezpłatnych rad, pozwoli na zaoszczędzenie wartościowego czasu, jak również pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Extra MLM - Multi Level Marketing »

  Polska nazwa dla Multi Level Marketing to marketing sieciowy – dobrze oddaje ona specyfikę tego typu działalności. Praca w MLM polega na budowaniu swojej sieci dystrybucji danego towaru. Oznacza to mniej więcej tyle, że namawiamy jak najwięcej osób by rozprowadzały nasze produkty, a te osoby także namawiają kolejne osoby i tak dalej. Tworzy się, wzajemnie ze sobą powiązana, siatka dystrybucyjna, w której sukces zależy od pracy całego zespołu!

  FM Group to przykład firmy która zajmuje się Multi Level Marketingiem. Dystrybuują oni perfum FM w 49 krajach świata. Nasze przychody w tej branży zależą od sieci sprzedaży którą stworzyliśmy. To znaczy, że działając w FM Group by zarabiać pieniądze, wystarczy przekonać pewną liczbę osób by korzystały perfum FM. Spróbuj już dziś!

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w szeroko pojętych usługach szkoleniowych oraz audytu projektów realizowanych z dofinansowaniem z funduszy strukturalnych . Trzonem naszej działalności są przede wszystkim usługi takie jak: zarządzanie ryzykiem, kontrola zarządcza oraz audyt i kontrola projektu.Nasze doświadczenie przekłada się na wysoką skuteczność realizowanych przez nas projektów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w zakładce „Audyty i Szkolenia”. Ofertę kierujemy do wszystkich instytucji, zarówno prywatnych jak i administracji państwowej, które korzystają lub zamierzają skorzystać z dofinansowania ze środków unijnych.Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport złomu »

  Przedsiębiorstwo Scraptrans Sp. z o.o. oddaje się szczególnie hurtowym handlem złomem niewsadowym. Od sierpnia 2011 roku prowadzimy skup odpadu stalowego oraz metali nieżelaznych i innych surowców wtórnych od jednostek podmiotowych oraz instytucji, na naszym placu w Lubinie przy ul. Kolejowej. Dysponujemy wszystkie istotne pozwolenia na kumulowanie i przewożenie odpadów które od Was odbieramy. Wystawiamy karty dostarczenia odpadów dla instytucji gospodarczych. Sprzedając nam surowce wtórne pozbywacie się odpadów stosownie z prawem i będą one zużytkowane z koncepcją o ochronie naszego środowiska naturalnego. Oferujemy ogromnie rywalizujące odpłatności. Proponujemy również handel węgla przeróżnego gatunku. Węgiel dystrybuujemy na terenie Lubina i okolic naszym przewozem. Zbieranie oraz transfer odpadów od osób indywidualnych oraz hurtowy skup złomu stalowego od jednostek prowadzących skup złomu. Własnymi pojazdami ciężarowymi (wywrotki stalowe 60m3) przyjmujemy całe ładunki złomu zaczynając od 22 tony. Obsługujemy zakłady w których w tokach produkcyjnych powstaje odrzut w postaci odpadu stalowego lub złomu mosiądzu.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Warszawa »

  Trasa Kasztanowa to nieprozaicznie prekursorski rysunek kompanii FS Holding, która zabezpieczę się konstrukcją domów jak również siedli domów w Warszawie oraz obszarach. Konstruowane przez nich nieruchomości są uporządkowane do konieczności teraźniejszych klientów, dzięki czemu mieszkanie w nich to sama uciecha. Z kompletną propozycją firmy FS Holding mogą Państwo zapoznać się na ich witrynie internetowej a nienaruszony portret lokaty mogą Królestwo znaleźć na www.alejakasztanowa.com.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne »

  Biuro Tłumaczeń ALPHA budują tylko wykwalifikowani i kierunkowo wykształceni tłumacze, mający wieloletnie doświadczenie zawodowe, czynnie udzielający się w dyskusjach na tematy czystko związane z praktyczną stroną zawodu tłumacza, takie jak etyka pracy, oraz posiadający szeroką wiedzę w dziedzinie szeroko pojętej teorii przekładu. Oprócz wielu współpracujących z nami wykwalifikowanych tłumaczy i native speakerów, nasz stały skład wspierają specjaliści z konkretnych dziedzin, którzy działają z nami w charakterze konsultantów.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia wyposażenie sklepów »

  O gospodarce rynkowej powiada się na dużo sposobów i wcale nie dowolny człowiek biznesu jest jej zadeklarowanym zapaleńcem. Każdy ma obecnie jednak świadomość tego, iż jej maksymy są restrykcyjne, jakkolwiek jednakie dla wszystkich, przestrzegając ich można wskutek tego liczyć na ostateczny sukces. Posiadacze sklepów o różnorodnym profilu mają sporo okazji, żeby przekonać się o rzeczywistości tamtego zapewnienia. Rynek, na którym postępują jest raz po raz w wyższym stopniu konkurencyjny i nawet ci, którzy wyprzedają artykuły niszowe muszą konkurować z podmiotami gotowymi zająć i trzymać ich lokalizację. W nowej rzeczywistości raz po raz większe znaczenie ma tym samym nie wyłącznie ciekawa oferta i przystępność cenowa zbywanych artykułów, jednak także wyposażenie sklepów, jeżeli więc nie stoi ono na znacznym poziomie, ciężko liczyć na to, że przekona do konkretnej jednostki nowych użytkowników. Na szczęście, posiadacze butików, jakim zależy na szczytowym sukcesie mogą pochwalać się nielichą pomysłowością i w żadnym wypadku nie muszą obawiać się o to, iż prowadzony za pośrednictwem nich lokal będzie porównywalny do tych, jakie dzierży konkurencja.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Społeczeństwo obywatelskie »

  Nauki społeczne – dla większości ludzi to hasło jest obce. A jednak z tym, co się pod nim znajduje, ukrywa, można spotkać się na co dzień. Mnóstwo informacji na ten temat można przeczytać na naukispoleczne.eu. Do nauk społecznych możemy zaliczyć architekturę. Do jej gałęzi należy architektura wnętrz oraz architektura krajobrazu jak również ogrodnictwo. Na stronie naukispoleczne.eu możemy przeczytać też o komunikacji społecznej, która jest niezwykle istotna w życiu każdego człowieka. Naukispoleczne.eu to też szeroko pojęta polityka, psychologia społeczna, socjalizacja, resocjalizacja a także socjologia. Do nauk społecznych zaliczana jest także urbanistyka, do której należy zagospodarowanie przestrzeni, oraz wolontariat, czyli dobrowolna jak również bezpłatna pomoc niesiona ludziom potrzebującym, przez osoby dobrego serca. Więcej informacji na temat nauk społecznych mamy możliwość przeczytać na witrynie naukispoleczne.eu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Afganski »

  Serwis afganski.com.pl jest najnowocześniejszym katalogiem stron. Jego misją jest utworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Każdy internauta może dodać swoją stronę internetową do serwisu afganski.com.pl. Żeby to zrobić, należy wybrać konkretną kategorię jak też podkategorię. Następnie, korzystając z formularza, należy dodać serwis do katalogu afganski.com.pl. Kategorie w serwisie afganski.com.pl: AGD i RTV, biznes i ekonomia, dom, edukacja i nauka, flora i fauna, internet i komputery, kultura i sztuka, marketing, miasta i państwa, prawo i społeczeństwo, produkcja przemysłowa, rozrywka, sport i turystyka, technika, zdrowie i uroda jak również inne. Podkategoriami np. domu są: architektura, ogrody, kuchnia jak też oświetlenie.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rigips »

  Nasza firma istnieje na polskim rynku od 14 lat, a naszą specjalizacją jest produkcja płyt gipsowo – kartonowych a także systemów suchej zabudowy wnętrz, do których wlicza się płyty gipsowo kartonowe, podwieszane sufity a także części zabudowy poddasza. Nasze produkty produkowany jest przy poszanowaniu zasad ochrony przyrody, przy wykorzystaniu naturalnych surowców.
  Rozpiętość naszej działalności zwiększa się dzięki sieci dystrybucyjnej obejmującej terytorium Polski. Produkty sygnowane naszym logotypem można kupić w sieci hurtowni oraz składów budowlanych na obszarze Polski

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karton makulaturowy »

  Uważasz, że każdy może skorzystać informacje, które niszczysz przeciwko Tobie?
  Masz mnóstwo dokumentów, których chciałbyś zutylizować ale nie możesz ich po prostu wyrzucić na śmietnik?
  Firma Niszczenie, likwiduje dokumentacje na najwyższym poziomie w całym kraju.
  Dojeżdżamy do klienta i zabieramy wszystkie akta, które są do zniszczenia. Gdy firma Sawo Recykling zajmie się twoimi dokumentami, nikt już ich nie wykorzysta.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Śląsk »

  JB Budownictwo to firma operująca w branży od dekady. Zajmujemy się aranżacją wnętrz, usługami remontowymi, pracami budowlanymi oraz zastępstwem inwestycyjnym. Podejmujemy się robót przede wszystkim na terenie aglomeracji śląskiej, w okolicy miast takich jak Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Gliwice.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny Marketing Internetowy »

  Jednym z pewniejszych sposób na to, żeby można było promować indywidualne produkty, a oprócz tego usługi jest pozycjonowanie stron internetowych, czyli  katalogowanie. Katalogowanie polega na tym, iż do niesłychanie dużej ilości folderów stron oraz katalogów tematycznych edytuje się opisy witryn wraz z dodaniem linku www. Załóż śpiesznie darmową stronę na naszym serwisie  100pka.pl i wybierz obcje pozycjonowania stron. Tarnobrzeg
   Masz ochotę na tanie strony internetowe WWW - teraz kupienie gotowej strony internetowej w przystępnej cenie nigdy nie było prostsze. U nas znajdziesz ponad 30 wzorów. Gotowe szablony graficzne są przygotowane pod względem każdej branży. Rozdajemy bezpłatne domeny a w cenie taniego abonamentu masz możliwość pozycycjonowania indywidualnej strony. Sprawdź w chwili obecnej cennik naszych usług na 100pka.pl Tarnobrzeg

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: