Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · następna strona »
 • Tworzenie stron WWW - pozycjonowanie, projektowanie »

  Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie, marketing, administracja. Zobacz cennik! Strony tworzę przy pomocy własnej grafiki oraz korzystając z darmowych zasobów. Później przerabiam według życzeń klienta i jego materiałów. Posiadam doświadczenie w tym temacie. Przeczytałem kilka najnowszych książek i wiele kursów, poradników w internecie. Korzystam z dwóch serwisów oferujących te usługi. Zajmuję się całą operacją. Klient nie musi nic robić!

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety »

  Dekormania - nasza organizacja to wielkie doświadczenie, profesjonalizm, a także niewysokie opłaty. Tworzeniem fototapet zajmujemy się od lat. Fototapety dla każdego - postaci z bajek dla maluchów, samochody dla mężczyzn, martwa natura dla dziewczyn, niebo dla romantyków. Szeroki wybór materiałów dekoracyjnych przyczyni się do tego, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niesamowicie konkurencyjne opłaty przy największej solidności wykonania.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy SulejówekWycena nieruchomości Sulejówek »

  Rzeczoznawca majątkowy Sulejówek, wycena nieruchomości: gruntów, zabudowań, mieszkań, obiektów handlowych, usługowych i magazynowych. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, feasibility study, szacowanie nieruchomości dla potrzeb sprzedaży (przetarg) nieruchomości, ustalenie opłat z tytułu użytkowanie wieczyste, wynagrodzenie z wywłaszczenie, oszacowanie wartości dla potrzeb ustalenia wysokości opłat adiacenckiej i planistycznej. Do pozostałych usług należą certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne ) oraz termowizja (badania termowizyjne).

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Solidne drzwi drewniane przeciwpożarowe, drzwi z drewna »

  Drzwi drewniane przeciwpożarowe to solidne drzwi do wszechstronnego wykorzystania. Drzwi drewniane przeciwpożarowe stosuje się do obiektów biurowych oraz obiektów handlowych. Do produkcji drzwi drewnianych wykorzystuje się nowoczesne materiały. Wytwórca Opeus realizuje drewniane drzwi przeciwpożarowe zapewniające dużą niezawodność w działaniu. Nasze drzwi drewniane przeciwpożarowe mogą być w zasadzie dowolnego kształtu. Dodatkowo drzwi drewniane przeciwpożarowe są wytrzymałe na obciążenia.
   
  W wielu sytuacjach dokonując zakup drzwi do obiektów jak i innych lokali staramy się dobierać takie drzwi przeciwpożarowe, drzwi drewniane przeciwpożarowe żeby zostały piękne, jak również urzekały nie tylko nas swoim wyglądem. Tutaj staramy się również dobierać takie same bądź tez bardzo podobne do wszystkich drzwi jakie posiadamy dzisiaj w mieszkaniu.
  Drzwi drewniane przeciwpożarowe z sprawdzonego drewna jakie zakupimy w hurtowni budowlanej również podlegają montażowi. W wielu wypadkach w drzwi drewniane przeciwpożarowe wliczony jest też montaż natomiast zdarza się tak, że sami pragniemy zamontować nasze drzwi drewniane. Tutaj głównie będziemy musieli dysponować odpowiednią wiedzą, narzędziami jak również co więcej siłą. Istotna będzie także poradę drugiej osoby. Solidne drzwi drewniane przeciwpożarowe muszą z pewnością mieć też futrynę. To ona przysparza nam najwięcej problemów podczas montażu drzwi drewnianych.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Play oferuje firmom bardzo interesujące rozwiązania w domenie telefonii komórkowej oraz Internetu mobilnego. Play dla firm nęci korzystnymi cenami oraz zaprasza każdego, dla kogo liczy się wysoka jakość obsługi w tej dziedzinie. Poszukując dobrego operatora, można pomyśleć o sieci Play, ponieważ bezustannie zyskuje ona nowych użytkowników, którzy polecają ją innym. Po więcej szczegółów Play dla firm powinno się odwiedzić salon lub sprawdzić cenniki w Internecie.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasa SKOK »

  Ubezpieczenia w SKOK cechują mocno konkurencyjne składki oraz wysoki poziom oferowanych propozycji. Ubezpieczenia SKOKbędą wysoko cenione przez znane niezależne serwisy branżowe. Jednym z bardziej popularnych ubezpieczeń na liście usług SKOK będzie ubezpieczenie OC auta.
  Jakie ubezpieczenia w SKOK?
  Oferowane poprze SKOK ubezpieczenia obejmują niemal każdą dziedzinę życia. Ubezpieczyć jesteśmy zobowiązani się na wypadek utraty pracy, życia oraz masa innych możliwości. Ubezpieczenia w SKOK deponują również wyjątkowo dobrą oraz konkurencyjną propozycję ubezpieczeń OC I AC którym warto się bliżej przyjrzeć.
  Ubezpieczenie domu SKOK
  SKOK ubezpieczenia ma również na majątek taki jak mieszkanie czy mieszkania. Najtańsze ubezpieczeniedomu może pozwolić nam oraz naszej rodzinie na "spokojny sen". Ubezpieczenie kredytu hipotecznego będą kolejnym zabezpieczeniem jego spłaty, co za takim idzie w razie jakichkolwiekkłopotów nasza rodzina nie zostanie obciążona spłatą kredytu.
  Inne ubezpieczenia w SKOK
  Inne ubezpieczenia w SKOK będą np. Na wypadek utraty pracy albo nagłej śmierci. Są toefektywne metody na większe zabezpieczenie kredytu hipotecznego.Dają one przechowywać spokój w razie niepowodzenia i problemów ze spłatą zadłużenia wobec SKOK.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie statków »

  Czy drzwi okrętowe oraz kable offshore są celowo tworzone do pojedynczych gatunków statków? Pokazuje się, że nie przygotowuje się schematycznych detali marynarskich. Wszystko musi być doskonale dostosowane. Nasza oferta: Zaopatrzenie statków: głowice odpowietrzające John Gjerde, kable okrętowe Helkama, Draka, Telefonika, Ema Elester, stycznik, SLA, TSA, RTS, Wk5dm, R15, RTX, selsyny, elektryka, air vents, aero 1.1, von arx, mikroma. Wyposażenie statków w kable offshore

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki hotelowe »

  Okno jest szczególnie istotnym elementem każdego pokoju, a właściwe jego ozdobienie często świadczy o tym, jak owe pomieszczenie będzie postrzegane w całości. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest powieszenie zasłony, która możne być wykorzystana samodzielnie albo też w różnych kombinacjach, chociażby z firanką. Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie propozycja materiałów na zasłony jest niezwykle szeroka. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo także żaluzje drewniane, czy rolety rzymskie. W zależności czy mamy ochotę ja zastosować jako jedyną ozdobę, może być niezwykle dekoracyjna. Jeśli natomiast zestawiamy ją z innymi dodatkami, czy dekoracjami mamy możliwość zastosować prostsze w formie i barwie wyjście, które będzie jedynie dodatkiem całości dekoracji okna. Dostępne u nas w sprzedaży modele zasłon umożliwiają również niezwykłe wiele możliwości przy alternatywie ich kształtu, albo klarowności. Mamy możliwość zgodzić się na materiał złożony z kilku różnych, dla przykładu niezwykle na topie jest połączenie sztywnych i nieprzeźroczystych tkanin z koronką. Wyjątkowy kształt zasłony może także pomóc nam wyeksponować okno w bardzo oryginalny sposób.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Katowice »

  Murapol S.A to lider rynku deweloperskiego. Firma posiada jedenastoletnie doświadczenie w realizacji kompleksu osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Na ten moment,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od początku stawiał na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu używa zawsze wysokiej klasy materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii.  Skupia się na detalach i wykonuje z wielką precyzją wszystkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została kilkakrotnie nagrodzona i wyróżniona między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi w Katowicach jedną inwestycję - budowę Osiedla "Mała Skandynawia" przy  ul. Armii Krajowej. Osiedle zostało wybudowane z myślą o osobach, którym zależy na wygodzie, komforcie, sąsiedztwie terenów zielonych i bliskości centrum sportowego.  Więcej informacji uzyskasz po wpisaniu w wyszukiwarkę: nieruchomości Katowice albo na stronie dewelopera - www.murapol.pl

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes, firmy, przetargi »

  Wiedza w biznesie to jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu biznesu. Nie ważne czy prowadziasz firmę jednosobową czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem informacja będzie zawsze potrzebna.Od odległych czasów dobra informacja jest cenniejsza niż produkty których wartość można w jakiś sposób ocenić. Rzetelna informacja dla biznesu jest nieoceniona, może przynieść korzyści finansowe, długoterminowe korzyści biznesowe, towarzyskie itp.Od wielu lat działają także specjalistyczne firmy i brokerzy informacyjni którzy sprzedają informację. W zależności od skali prowadzenia biznesu można korzystać z takich wyspecjalizowanych firm lub samodzielnie wyszukać potrzebną nam informację Obecnie na stronach internetowych można wyszukać wiele ciekawych i aktualnych tematów . Można dodatkowo niestety dotrzeć na ogromną ilość starych, niekatualnych artykułów.Dlatego warto bazować na stronach internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku, działających od wielu lat, posiadających dużą oglądalność i wysokie statystyki.Dobrze jeśli portal ogólnoinformacyjny podaje informacje zbiorczo nie tylko z danej branży ale z wielu kategorii. To pozwoli na oszczędzanie wielu godzin poświęconych na wyszukiwaniu informacji na kilkunastu stronach. Idelane rozwiązanie to temtyczny serwis prezentujący informacje biznesowe z każdej branży .Na łamach naszego portalu odnajdziesz kompleksową wiedzę na tematy z wielu tematycznie poukładanych kategorii. Zobacz sam już teraz jakie niograniczone możliwości dają odwiedziny na naszych stronach internetowych. Aktualne biznes informacje są bezwzględnie dzisiaj potrzebne.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fitmax »

  Opisywany sklep dostarcza obszerną gamę odżywek a także suplementów przeznaczonych dla profesjonalnych sportowców i ludzi dopiero zaczynających swoją przygodę z sportem. Rozporządzamy obszernym asortymentem, na naszej stronie internetowej można odszukać produkty wielu znanych firm. Oferujemy również profesjonalną pomoc dla osób, które nie wiedzą, jakie suplementy okażą się dla nich odpowiednie. Gwarantujemy bardzo dobrą jakość zakupów oraz ekspresową wysyłkę, która w branży sklepów sieciowych jest bardzo ważna. Posiadamy spore grono zadowolonych klientów - fitmax. Jeżeli ktoś zamierza wykonywać wyczynowo sport, to musi najpierw sprawdzić, czy jego ciało da sobie radę - nie zawsze bowiem człowiek jest w stanie wykonywać określone dyscypliny sportu, tym bardziej, jeżeli przykładowo cierpi na schorzenia, jakie nie pozwalają na wzmożoną aktywność w sporcie. Zasadniczą kwestią, jaką powinna wykonać taka osoba, będzie udanie się do lekarza, który sprawdzi, w jakiej formie jest określony określony. Pomocne będzie także, przy bardzo dużej aktywności sportowej, stosowanie dodatkowych preparatów, takich jak odżywki dla sportowców. Jest to bardzo istotna rzecz szczególnie dla ludzi, którzy powinni wypracować odpowiednią kondycję, przykładowo dodać wagi czy mięśni w danym okresie. Będzie to trudne, jeżeli organizm nie posiada pomocy we właściwej diecie oraz przy dodatku różnych suplementów. Właściwe odżywki dla sportowców dobrze jest dobierać także przy pomocy specjalistów, bowiem w taki sposób można nie tylko zobaczyć, które produkty będą odpowiednie, ale także, które substancje powinno się pobierać.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż makaronu Bielsko »

  Ekspertami od makaronu są Włosi. A Ty lubisz makaron? Jeżeli tak, to odpowiednio trafiłeś. Producent makaronu zapewni rozkosz dla podniebienia wszystkim koneserom makaronu, a tym, którzy nie do końca są przekonani udowodni, że makaron jest dobry pod każdą postacią, na słodko, słono, w zupie i w zależności od pomysłowości kucharza. Ten makaron powstał z najwyższej jakości zbóż, sporządzany jest według troskliwie strzeżonych receptur, tak aby nic nie różniło go od domowych makaronów przygotowywanych przez nasze babcie. To jakość i smak, na którym można polegać. Mak-Pol - to dbałość o smak oferowanego produktu, która łączy się z długoletnią tradycją.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbudujmy wespół piękny dom - strona z informacjami w jaki sposób się do tego zabrać »

  Wstąpże na mojego bloga, z którego będziesz mógł zaczerpnąć informacji dotyczących wszystkiego o czym warto byłoby mieć pojęcie wiedzieć zanim podejmiesz się budowy prywatnego domu. Możesz szukać w sieci próbując odszukać urywki interesujących Cię zadań dotyczących stawiania własnego domu. Rekomendowałbym jednak zajść na tego bloga by widzieć, że informacje zgromadzone są właśnie tu. Postaram się pomóc Ci w dylematach: W jaki sposób wyselekcjonować najlepszy teren pod dom? W jaki sposób opracować leżący wokół ogród? Jak utworzyć w nim osobiste biuro? Zapraszam gorąco.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gumowce »

  W Polsce lasy są naprawdę wyjątkowe dlatego często są powodem naszej dumy. Powodują również, ze myślistwo jest  popularnym hobby często przechodzącym na kolejne pokolenia. Prawdziwi myśliwi wiedzą, że na łowy trzeba się przygotować. Bardzo ważne są odpowiednie buty. Szczególnie ma to znaczenie w okresie zimowym, gdzie długotrwałe oczekiwanie, czasami również, na mrozie w śniegu można przypłacić  zdrowiem, które jest przecież bardzo ważne a może nawet najważniejsze. Dlatego warto zaopatrzyć się w buty jakimi są gumowce Le Chameau. Wykonane z najwyższej klasy materiałów zapewniają ciepło nawet w  zimne dni. Czyż można chcieć więcej? Gumowce jednej z najbardziej renomowanych firm na rynku zapewni myśliwym, i nie tylko komfort, noszenia ale i ciepło, wygodą i bezpieczeństwo. Warto skorzystać z tej możliwości i nie martwić się zmiennymi warunkami pogodowymi tylko cieszyć się z komfortu noszenia tak dobrego obuwia. Warto zaopatrzyć się w te buty, tak żeby hobby było prawdziwą, niezapomnianą przyjemnością.
   

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki taśmowe i rolkowe »

  Pivexin.com.pl to firma, która na rynku polskim działa od dwudziestu lat. Proponują między innymi oklejanie pasów linatexem, sylomerem, oklejanie bębnów, wykonanie bębnów napędowych i zwrotnych, wykonanie krążników, gumowanie bębnów, perforację pasów, pomiar, dobór taśm oraz utylizację. Pracownicy pivexin.com.pl służą własnym klientom pomocą techniczną w dziale oferowanych produktów i chętnie udzielają odpowiedzi na wszelakie pytania. Poza tym przedsiębiorstwo to współdziała z dużą liczbą dostawców w Polsce, jak i zagranicą, co umożliwia im nieustannie poszerzać asortyment. dziewięć lat temu wprowadzili do swojej oferty przenośniki taśmowe, odnowę maszyn i urządzeń, które pracują w ciągach produkcyjnych gwarantując przy tym wykonanie projektów i dokumentacji technicznej.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa Stronka internetowa Radomsko »

  Dla każdego darmowa strona internetowa WWW już jest na serwisie peey. pl, bez znajomości Html-a. Marketing Internetowy, dowolna domena w zasięgu ręki już dzisiaj dla ciebie, Twojego Biura i Firmy. Pojaw się w sieci i zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu stron. Dzięki katalogu usług/produktów darmowej strony na 100pka. pl, przedsiębiorcy i chłopcy i dziewczęta fizyczne prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej strony www www,, a dodatkowo bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom całkowicie i całkiem być obecnym w globalnej sieci. Darmowa wizytówka w globalnej sieci Internet, pozycjonowana strona, na którą można dodawać darmowe ogłoszenie,   jest to nić innego jak skuteczny Sprzedaż Internetowy. Szybka strona w globalnej sieci można dowolnie zmieniać, konwertować zawsze bez znajomości Html-a, domena można dostosować wedle indywidualnej branży czy uznania. Załóż stronę już dzisiaj i zarabiaj w sieci globalnej a Twoja biuro i Firma prędko znajdzie nowych kontrahentów. Zapraszamy na stronę 100pka. pl, odwiedź ją już dzisiaj, nie zwlekaj. Radomsko

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Auto Myjnia »

  Euromyjnia oferuje mycie samochodów, myjnia samochodowa Kraków, automyjnia, myjnia Kraków, mycie aut Kraków, myjnia samochodowa Kraków, automyjnia, myjnia Kraków, mycie aut Kraków. Firma EUROMYJNIA oferuję Państwu szeroki zakres usług ręcznego mycia samochodów: osobowych, dostawczych (do 3,5 tony), oraz motocykli. Kraków, mycie aut Kraków, automyjnia.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • HOTEL Hotele Restauracja Olsztyn »

  Hotel KUR to jedyny w naszym mieście taki obiekt, gdzie zaledwie 3 km od serca miasta można znaleźć cudowne miejsce do wypoczynku - największe olsztyńskie Jezioro Ukiel, przyroda otaczająca hotel, przepiękna, przyjazna dzieciom i surferom plaża, a do tego cisza i spokój to wszystko oferujemy naszym Gościom.Doskonałe położenie Hotelu, tuż przy drodze dojazdowej do Olsztyna, gwarantuje szybkie dotarcie do biznesowego i kulturowego serca miasta.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • SUPPLIES - Outsourcing druku, Serwis »

  Oferujemy usługi z zakresu outsourcingu druku, wynajmu urządzeń, sprzedaży, serwisu. Współpracujemy z firmami dla, których ciągłość pracy zapewniona przez prawidłową pracę urządzeń biurowych jest priorytetem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca - wyszukiwarka »

  Nasza firma dysponuje olbrzymią wiedzą z tematu pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, poszukiwanych fachowców oraz rozwoju przedsiębiorstwa on-line. Pracownicy firmy chętnie podzielą się wiedzą z innymi ludźmi. W 2007 roku w rankingu „Fast 50″ firmy Deloitte Grupa Pracuj była okrzyknięta za dwunastą najprędzej rosnąca firmę z branży technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jedną z 500 najlepiej rosnących przedsiębiorstw z branży IT w całej Europie. Odpowiedzialność Grupy Pracuj w stosunku do pracowników pokazana jest w strefie kultury organizacyjnej, która objawia się w bardzo swobodnej komunikacji między kadrą zarządzającą, a pracownikami, prostych i jasnych procedurach rekrutacji i rozwoju, partycypacji pracowników w proces podejmowania decyzji oraz w odpowiedzialności kadry zarządzającej za podjęte decyzje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: