Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »
 • Sygma Bank »

  Jeśli kariera w Sygma Bank to coś o czym marzysz, to trafiłeś idealnie. Na obecną chwilę wszystkie polskie oddziały Sygma Banque Societe Anonyme gromadzą ponad tysiąc osób i zespół ten stale rośnie. Jesteśmy świadomi, że pracownicy bogaci w wiedzę i doświadczenie stanowią podstawę naszej instytucji, dlatego też regularnie organizowane są szkolenia podnoszące kwalifikacje, a tym samym jakość naszych usług. Czekamy także na wszelkie opinie o Sygma Bank. Kadrę Sygma stanowi zespół profesjonalistów, który w każdej chwili możesz zasilić właśnie Ty!

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • OTCHANGERS.NET - Tibia Multi IP Changer 7.1 - 8.74 »

  otchangers.net - Changes your Tibia experience! Tibia multi ip changer i tibia mc download! IP Changer jest aplikacją dzięki której połączysz się z wybranym przez siebie OTS"em. Wystarczy wpisać nr IP znaleziony na listach OTSów i cieszyć się grą na nowym OTS"ie. Przy poszczególnych wersjach IP Changera jest tez wersja Tibii z jaką dany Changer działa.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasz-Dentysta : Gabinet Stomatologiczny - Pabianice »

  NASZ DENTYSTA - Gabinet Stomatologiczny - Pabianice - NZOZ Eskulap ul. Grobelna 8, tel. 533 533 004Gabinet "Nasz Dentysta" znajduję się w PABIANICACH w NZOZ ESKULAP na I piętrze przy ulicy Grobelnej 8, jest prowadzony przez lekarzy dentystów Katarzynę Kowalską-Frańczak i Bartosza Frańczak.W trosce o zadowolenie naszych pacjentów na wykonane zabiegi udzielamy 24 miesięcznej gwarancji

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Ofertę naszej kancelarii kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie prowadzić interesy, koncentrować się na dynamicznym rozwoju własnej firmy, zostawiając księgowość profesjonalistom, dla których jest ona prawdziwa pasją, a nie tylko żmudną i nudną pracą. Nasza firma to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie księgowo-podatkowe pozwala nam zaoferować klientom profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowości, podatków, analizy finansowej, pozyskiwania funduszy unijnych oraz doradztwa ekonomicznego. Rzetelnie prowadzona księgowość może zapewnić bezpieczeństwo każdej firmie, gdyż pozwala na błyskawiczne wyłapanie jej słabych stron i zabezpieczenie przed wieloma kłopotami finansowymi. Współpracę z nowym klientem rozpoczynamy od dokładnej analizy finansowo-ekonomicznej. Podpowiadamy co zrobić, by zminimalizować obciążenia podatkowe lub jak rozłożyć je w czasie. Doradzamy, jaką wybrać formę prawną dla działalności gospodarczej oraz jaką wybrać formę opodatkowania. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zewnętrznego (dotacja, leasing, kredyt).

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • TAXI KATOWICE-TAXI PYRZOWICE-TAXI BALICE »

  Taxi Katowice Śląsk-Taxi Airport Lotnisko Katowice Pyrzowice-Taxi Kraków-Taxi Airport Lotnisko Balice Kraków: NAJTANIEJ TRANSFERY LOTNISKOWE I PRZEWOZY MIĘDZYMIASTOWE.OBSŁUGA NOWYMI, KLIMATYZOWANYMI VAN TAXI .Przewozy całoroczne w góry: Zakopane, Szczyrk, Żywiec oraz inne. Tel: (+48) 503-89-40-89., email: taxi@airport-taxi.pl, www.airport-taxi.pl

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm Kampuni »

  Nowoczesny Internetowy katalog firm gdzie znajdziesz Polskie firmy, możesz dodać także do bazy swoją firmę, poczytać ciekawe artykuły, dowiesz się co dzieję się w lokalnej branży. Świat Polskiego Biznesu znajdziesz właśnie u nas!
  Kampuni jest to internetowy katalog firm i usług na terenie Polski. Znajdziesz tu informacje oraz mapę dojazdu do każdej firmy, która ogłosiła się na naszym portalu. Kampuni to skarbnica wiedzy. Szybko znajdziesz interesująca się firmę dzięki przejrzystości i funkcjonalności naszej bazy danych. Wystarczy zaznaczyć interesującą nas branżę, interesujące nas podkategorię i wybrać odpowiednie województwo i miasto. Dodatkowo na pod-stronę każdej firmy znajdziesz mapkę dojazdu, która ułatwi Ci zlokalizowanie danej firmy. U nas także adresy, numery telefonów do urzędów użyteczności społecznej między innymi: urząd miasta, policja, szkoły, ZUS, PUP, MOPS, Apteki, Szpitale itp. Kampuni to miejsce skupiające wszystkie firmy w jednym miejscu. Znajdziecie u nas również wzory umów: spółek, urzędowych, kadrowych, księgowych itp. Kampuni proponuje również porady prawne, które nadzoruje Kancelaria Prawnicza Szajkowski & Sobota.

  Kampuni to alternatywa dla reklam w telewizji, radiu czy gazecie. Katalog firm to miejsce gdzie skutecznie zareklamujesz swoją firmę lub usługę, nie wydając dużej ilości pieniędzy. Reklama w Internecie jest skutecznym sposobem na zdobywanie nowych klientów. Dostęp do Internetu ma prawie każdy. Nie ma rozróżnienia wiekowego. Korzysta z niego prawie każdy. Szukając informacji o firmach, instytucjach i usługach.

  Zalogowanie się na Kampuni jest bardzo proste. Wystarczy wpisać dane swojej firmy zaznaczyć odpowiednią branżę oraz podkategorię. Aby szybciej zostać zlokalizowanym należy wybrać miasto oraz województwo. Zalecamy wpisanie danych adresowych, aby wyświetliła się mapa dojazdu do państwa firmy, instytucji. Jednak gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy wystarczy skontaktować się z nami.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druk UV »

  Nasze studio graficzne funkcjonuje od 1993 roku. Wchodzi w skład firmy Meliński Minuth w Poznaniu, specjalizującego się w projektowaniu i zabudowie stoisk targowych, showroomów oraz konferencji. Oferujemy wykonywanie grafiki i montujemy ją. Każdy druk jest utwardzony promieniami UV – jest solidny i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Najwyższą jakość zdjęcia gwarantuje nowoczesny park maszynowy. W ofercie wszelkie rozmiary reklamy na sztywnych materiałach – typu szkło, plexi, PCV, dibond. Wykonujemy również zamówienia na druk wielkoformatowy. Meliński Minuth, Studio Graficzne, Poznań, ul. Obornicka, kontakt: tel. 61 8356 316/509 327 503, email druk@melinski-minuth.com.pl.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów Lubin »

  Jeśli chcesz sprzedać samochód który tylko stoi na waszej działce, powinieneś wiedzieć, że doskonale trafiłeś! Nasz skup aut oferuje wam zaawansowane usługi dotyczące sprzedaży pojazdów na terenie Lublina. Gwarantujemy klientom korzystne warunki sprzedaży tego typu samochodu w ekspresowy oraz praktyczny sposób! Skup samochodów Lublin gwarantuje tobie więc profesjonalne warunki sprzedaży samochodu w szybkim tempie. Trzeba więc taki skup aut Lublin wziąć na poważnie i wykorzystać jego opcje w pełni!

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kateringowe, kanapki, bankiety Kraków »

  W obecnym okresie na krajowy rynek weszło mnóstwo firm. Branżą, która przeżywa obecnie silny rozrost, jest gastronomia. Nic zadziwiającego, bo w dalszym ciągu rośnie zapotrzebowanie na usługi kateringowe. Kraków jest miastem, w jakim prosperuje firma Zielony Smok realizująca posługi w tym zakresie. Komentarze dotychczasowych konsumentów na temat realizowanych przez nich usług są jedynie pozytywne. W swojej ofercie mają oni śniadania, na których serwowane są nie tylko stereotypowe kanapki. Kraków w przeciągu dziesięciu lat stał się handlowym centrum Rzeczypospolitej Polskiej. Znacznie więcej przedsiębiorstw transferuje tutaj swoje siedziby z racji na walory miasta. Z tej przyczynny bardzo częstokroć aranżowane są tutaj rozmaite bankiety. Kraków to miasto, jakie rozwija się zdecydowanie w dobrym kierunku. W nadchodzących latach zamierzane jest tu dużo inwestycji.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyparki »

  Chłodnie także z upływem czasu ulegają niszczeniu i wymagają napraw. Remonty chłodni kominowych i wentylatorowych mogą polegać na konieczności przeprowadzenia różnych prac. W chłodniach kominowych może np. zaistnieć potrzeba remontu płaszcza żelbetonowego, a w obrębie chłodni wentylatorowych może zaistnieć potrzeba remontu szkieletu. Tego rodzaju roboty powinny być zrobione z ogromną starannością, żeby chłodnie kominowe a także wentylatorowe mogły działać przez długi czas tak efektywnie, jak przed wystąpieniem jakiegoś rodzaju uszkodzenia.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt sportowy »

  Powoli zbliża się wiosna, a więc i czas zrzucenia ciężkich ubrań. Większość z nas już zaczyna myśleć nad tym co zrobić, żeby pozbyć nagromadzonych przez czas zimowy kilogramów. Mamy do wyboru diety cud połączone nieodzownie z efektem jojo i wiszącymi fałdami skóry - pozostałością po nieudanych próbach treningów - albo optymalną dietę i ćwiczenia w domu lub poza domem za pomocą różnego rodzaju sprzętu sportowego. Siłownie oferują szeroki wybór przy optymalnych cenach. Treningi są bardziej efektywne, wydajne a przez to bardziej zachęcające i motywujące do dalszej walki o wymarzoną figurę i formę. Jeżeli zaczniemy treningi już teraz jesteśmy w stanie wypracować sobie zadowalający system doprowadzający do nieuchronnego sukcesu. Ćwiczenia za pomocą atlasu, wioślarza, bieżni czy innego sprzętu sportowego dają naprawdę świetne efekty a przy tym są bardzo atrakcyjne. Łączy się to z odbudową samooceny, poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. Każdy wie, że najbardziej atrakcyjne osoby odznaczają takimi właśnie cechami. A więc do dzieła!

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo i remonty »

  Szukasz informacji o rzeczach takich jak tapetowanie, malowanie czy remont domu? W naszym serwisie dowiesz się jak najlepiej zabrać się za urządzanie własnego mieszkania czy biura. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.szukasz informacji o rzeczach takich jak tapetowanie, malowanie czy remont domu?

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Handel ładowarek kołowych »

  Nasza firma od lat angażuje się w realizację kompleksowych zamówień z płaszczyzny importu środków transportu oraz w sprzęcie specjalistycznym i maszyn do robót publicznych. Istotnym profilem działania spółki jest przywóz towarów oraz przede wszystkim pośrednictwo w dystrybucji pojazdów jak kontenery chłodnicze oraz kontenerów cystern od francuskich firm konstrukcyjnych. Specjalista w dostawach naczepy cysterny spożywcze. Szczegóły sprzedaży lub zapotrzebowań odkryjecie Państwo w internetowym serwisie naszej spółki.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka informacji biznesowej »

  Wiedza w biznesie to jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu biznesu. Nie ważne czy prowadziasz firmę jednosobową czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem informacja będzie zawsze potrzebna.Od odległych czasów kompletna informacja jest cenniejsza niż produkty których wartość można w jakiś sposób oszacować. Uczciwa informacja dla biznesu jest nieoceniona, może przynieść korzyści finansowe, długoterminowe korzyści biznesowe, towarzyskie itp.Od wielu lat działają również wyspecjalizowanie firmy i brokerzy informacyjni którzy sprzedają informację. W zależności od skali prowadzenia biznesu można korzystać z takich wyspecjalizowanych firm lub samemu odnaleźć potrzebną nam informację Obecnie na stronach internetowych można wyszukać wiele ciekawych i aktualnych tematów . Można dodatkowo niestety trafić na ogromną ilość starych, niekatualnych artykułów.Dlatego warto bazować na portalach internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku, działających od wielu lat, posiadających dużą oglądalność i wysokie statystyki.Dobrze jeśli portal ogólnoinformacyjny podaje informacje zbiorczo nie tylko z danej kategorii ale z wielu kategorii. To pozwoli na zaoszczędzienie wielu godzin poświęconych na wyszukiwaniu informacji na wielu stronach. Idelane rozwiązanie to temtyczny serwis prezentujący biznes informacje z każdej branży .Na łamach naszego portalu odnajdziesz kompleksową wiedzę na tematy z wielu tematycznie poukładanych kategorii. Przekonaj się sam już teraz jakie niograniczone możliwości dają wizyty na naszych stronach internetowych. Aktualne biznes informacje są bezwzględnie dzisiaj potrzebne.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring obiektów Kraków »

  Sposoby przenoszenia obrazu i dźwięku rozwija się coraz to w wyższym stopniu. Mimo tego, że część osób mniema, że nie da się już w wyższym stopniu rozwinąć tej transmisji to aczkolwiek są w błędzie. Kompletny czas trwają pracę nad uefektywnieniem tej techniki. Naukowyc pożądają osiągnąć wyższą jakość wysyłanego video oraz niższe koszta wyłącznie przekazu obrazu. Jest to niesłychanie ważne choćby przy monitorowaniu budynków, gdzie fundamentalne są każde wydatki i minuty. Obecnie monitoring jest 1 z najefektywniejszych recept ochrony mienia. Czemu? Dlatego, że jest tak aktywny. Należałoby aczkolwiek wybrać profesjonalną firmę do instalacji kamer. Stąd jeśli poszukujesz takowej firmy prosimy na nasza stronę internetową www gdzie odkryjesz dokładną ofertę.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Błonie »

  Rzeczoznawca majątkowy Błonie, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości handlowych i biurowych oraz obiektów w trakcie realizacji. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla celów: zabezpieczenie kredytu bankowego, studium wykonalności projektu, określenie wartości dla potrzeb sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste gruntu, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, potrzeba określenia wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej. Pozostałe usługi to termowizja (badania termowizyjne), certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne).

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawa do ekspresu »

  Gdy ktoś wybiera się na święto weselną, musi jednakowoż kupować dowolny podarek w celu młodej pary bądź ofiarować finanse. Niezmiernie dobrym pomysłem jest ekspres aż do kawy. Ludzie młodzi na bodaj się ucieszą obok tego, że będą musieli brać za dobrą monetę bezustannie wkłady jakimi jest kawa do ekspresu, tymczasem wewnątrz owo będą się rozkoszować smakiem pysznego napoju każdego ranka. Na zapewne taki niespodzianka się spodoba także znajomym państwa młodych, skoro będą mogli ich odwiedzać oraz uciskać pyszną kawę w ciągu każdym całkowicie. Kawowiec do ekspresu jest cokolwiek inna aniżeli ta aż do parzenia tradycyjnego, atoli bez problemu wolno ją natychmiast kupić w każdym sklepie, demonstracja nie jest to natychmiast mierny przeszkoda. Kraina ludzie młodzi będą ściśle mówiąc wybitnie zadowoleni, że zostali obdarowani w tym wyjątkowym dniu takim prezentem jakim jest ekspres do kawy. Śmiało demonstracja można kupować takie narzędzie jeśli nie ma się pomysłu na pozostały niespodzianka gwoli państwa młodych w tym wyjątkowym dla nich dniu. Spośród całą pewnością kawa będzie im smakowała, natomiast oni będą radośnie napomykać ten doba swojego wesela popijając aromatyczną kawę.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do olejów »

  pompy zębate to prosta i ekonomiczna obsługa, a dodatkowo serwisowanie. Pompa Varisco może być całkiem rozebrana, bez odłączania rurociągów ssących i tłocznych. Ponowny montaż pompy może być przeprowadzony bez specjalnego ustawiania agregatu. Części podlegające zużyciu mają bardzo korzystne ceny. Można wymienić elementy robocze bez demontażu pompy.Pompy zębate są urządzeniami stosowanymi w wielu gałęziach przemysłu. Do popularności tego rodzaju pomp przyczyniły się:

  cicha praca,
  niezawodne działanie,
  długa żywotność pompy dzięki stosowaniu dobrych jakościowo materiałów i nowoczesnych technologii produkcji,
  ekonomika i uproszczenie systemu hydraulicznego,
  pompy Varisco mogą być wyposażone w urządzenia (zawory) proporcjonalne sterujące przepływem, ciśnieniem i mocą,
  kołnierze montażowe odpowiadające normom ISO i SAE,
  przyłącza hydrauliczne odpowiadające normom GAS, SAE i UNF,
  modułowość konstrukcji - Pompy zębate cechuje konstrukcja modułowa, co pozwala na znaczną elastyczność przy stosowaniu części składowych pompy. Dla każdej wielkości pompy korpus jest wspólny, a na nim montowane są różne typy kompensatorów (mechaniczny lub hydrauliczny w celu sterowania ciśnieniem i wydajnością).

   

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cyrk »

  Wciąż szukasz sposobu na nudę? Szybko zajrzyj na portalrozrywki.eu! Odnajdziesz tu dużo interesujących sposobów, żeby miło oraz przyjemnie spędzić popołudnie. Portalrozrywki.eu poleca nam odwiedzenie cyrku. Jest to wspaniały sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia wraz ze swoimi pociechami. Natomiast kasyno jak też salon gier przyniesie wiele radości zapalonemu hazardziście. Dla kogoś, kto preferuje bardziej aktywnie spędzać czas, proponowany jest sport. Wykupienie karnetu na basen jak również kort tenisowy jeszcze nikomu nie zaszkodziło, wręcz przeciwnie – pozwoliło poprawić kondycję. Uprawianie sportu powoduje także wytwarzanie w naszym organizmie hormonu szczęścia. Jaki widać aktywny tryb życia nie poprawia tylko kondycji, ale również samopoczucie. Nadal nie masz pomysł na spędzenie wolnej niedzieli? Wejdź na portalrozrywki.eu, a wśród wielu ciekawych ofert, z pewnością znajdziesz coś dopasowanego dla siebie.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń Pozycjonowanie stron »

  Dla każdego darmowa już w tym momencie na serwisie 100pka.pl, bez znajomości podstaw tworzenia stron www, zupełnie darmo wizytówka twojej Ciebie i Twojej firmy. Skuteczny Sprzedaż Internetowy, Dowolna domena w zasięgu ręki już współcześnie dla Twojego Biuro i Spółki. Pojaw się w sieci i zarabiaj na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu strony. Dzięki katalogu usług/produktów darmowej strony w 100pka.pl, przedsiębiorcy i chłopcy i dziewczęta prowadzące działalność gospodarczą zyskują możliwość szybkiego uruchomienia firmowej witryny www, a ponadto bezpłatnej rejestracji adresu internetowego. Udostępniane rozwiązania umożliwiają firmom w pełni być obecnym w globalnej sieci Internet. Darmowa wizytówka w globalnej sieciowej pozycjonowana strona, na którą można dodawać bezpłatne ogłoszenie,  jest to nić innego jak skuteczny sprzedaż Internetowy. Szybka strona w Internecie|w globalnej sieci Internet można dowolnie przemieniać w każdej chwili, bez znajomości Html-a, domena można dopasować wedle swojej branży czy uznania. Załóż stronę już  obecnie i zarabiaj w sieci Internet a Twoja biuro i Firma szybko znajdzie nowych nabywców. Zapraszamy na stronę 100pka.pl, odwiedź ją już dzisiaj. Toruń
   Jednym z pewniejszych metodę na to, aby można było promować własne towary, a ponadto usługi jest pozycjonowanie stron stron internetowych WWW, czyli  katalogowanie. Katalogowanie polega na tym, iż do niewiarygodnie dużej ilości katalogów stron, a dodatkowo folderów tematycznych edytuje się opisy witryn wraz z dodaniem linku www. Załóż śpiesznie darmową stronę na naszym serwisie  100pka.pl i wybierz obcje pozycjonowania stron. Toruń
   

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: