Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · następna strona »
 • Działki Bielsko »

  Interesujących się nieruchomościami niekomercyjnymi w Bielsku i okolicach, zachęcamy do wypełnienia formularza, który pomoże nam zorientować się, czego Państwo szukacie. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży i zakupie nieruchomości, Biuro Południe zajmuje się również pomocą w uzyskaniu kredytów, wyceną nieruchomości, przygotowaniem prawnym do sprzedaży domu, mieszkania, gruntu i podobnych obiektów. Zapewniamy operacje etyczne i zgodne z prawem oraz bezpieczeństwo inwestycji.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery cysterny ADR »

  Cysterny chemiczne ADR naczepy używane oraz nowe także autocysterny. Przegląd oraz ostatnie nowinki techniczne. Naczepy zbiorniki pochodzące od spółek transportowych z krajów unijnych. Naczepy silosy spożywcze, chemiczne, bitumiczne, paliwowe oraz gazowe LNG. W dyspozycji informacje oraz informacje techniczne na temat cystern kontenerowych, pojazdów ciężarowych cystern, naczep cystern oraz magazynowych cystern. Kontenery ISO cysterny chemiczne, spożywcze, bitumiczne, do transferu lub przechowywania: artykuły spożywcze, chemiczne, materiały niebezpieczne ADR. Cysterny kontenerowe 20 i 40 stopowe, izolowane cieplnie oraz podgrzewane. Silosy i zbiorniki magazynowe, magazynowe silosy, silosy oraz cysterny magazynowe i stacjonarne. Dwupłaszczowe ze stali kwasoodpornej z izolacją termiczną oraz webastem. Oprócz tego poruszany sprawa importu z Francji pojazdów pojazdów do żywca, naczep do transportu materiałów sypkich. Ukazywane problematyka z aktualizacją na polskę badań technicznych UDT.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Serdecznie nakłaniamy do bardziej dokładnego zaznajomienia się z ofertą realizacji Komisu Skup Samochodow Wroclaw. Zapewniamy szybką realizację transakcji kupna samochodu. Nieodpłatna kalkulacja wartości rynkowej samochodu trwa tylko chwilę, a na auta pracownik wrocławskiego Skupu Aut umawia się w domu u kontrahenta w przystępnej dla niego porze. Pracujemy przez siedem dni w tygodniu. Przejmujemy wszelkie możliwe procedury powiązane ze zmianą właściciela pojazdu. Do najwyższych standardów obsługi klienta wdrażanych przez Skup Samochodow Wroclaw zaliczamy płatność gotówką w chwili odbioru pojazdu, jasne zasady wyceny wartości aut albo rozległe spektrum zainteresowania Autokomisu – dowolne auto, rocznik 1995 i następne, w obojętnym stanie technicznym. Polecany
  Skup Aut we Wrocławiu zaprasza właścicieli pojazdów do placówek na terenie całego kraju.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży w Łodzi »

  Outlet to trafny punkt dla przedsiębiorców oraz detalistów, by zyskać materiały, a następnie upłynnić je klientom przy podniesionej cenie. Dochód gwarantowany. Posiadanie magazynu może być całkiem dochodowe i koncesjonuje sprzedaż towarów, jakimi jesteś zaciekawiony bądź wiesz coś o nich. Istnieje garstka kroków, ażeby zbudować poprawnie funkcjonujący outlet hurt. Po pierwsze wyłów branżę bądź niszę dla osobistego outletu. Czy jest to outlet obuwniczy, hurtownia odzieży w łodzi bądź Outlet, odpowiednio przemyśl z czym potrzebujesz wyskoczyć do nabywców. Bowiem to czy jesteś specjalistą w dystrybuowaniu hurtowych ciuchów, materiałów, materiałów eksploatacyjnych lub kosmetyków ma rozstrzygające znaczenie dla twojej perspektywy. Zaasekuruj się, że to, co postanowisz opchnąć może być nabywane w znacznych dawkach przez sklepikarzy, gdyż oni staną się twoim przewodnim nabywcą. Załatw zezwolenia postulowane na twoim rewirze do zarządzania działalności detalicznej oraz wyselekcjonuj całkiem przystępną miejscówkę, gdzie nie będziesz zmuszony bić się z rywalem. I rób z głową, to na bank wyjdziesz na tym porządnie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.eko-pur.pl - Ocieplenia pianką poliuretanową PUR »

  Nasza Firma specjalizuje się w natrysku piany poliuretanowej i elastomerów z wykorzystaniem najnowszej technologii. Wykonujemy ocieplenia, docieplenia na różnych budynkach, konstrukcjach, obiektach. Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta. ZASTOSOWANIE SYSTEMUOcieplanie, ocieplenia, docieplenia, termoizolacje, izolacje, hydroizolacje, izolacje akustyczne:hal przemysłowych, hal łukowych, hal sportowych, magazynów, hangarów, dachów od wewnątrz i na zewnątrz, poddaszy, stropodachów, fundamentów, stropów na gruncie, stropów nad piwnicami, przechowalni warzyw i owoców, dojrzewalni owoców, pieczarkarni, budynków gospodarczych - kurników, obór, chlewni, stajni, ubojni, chłodni, obiektów przemysłowych - rurociągów, przewodów wentylacyjnych klimatyzacyjnych i innych, obiektów użyteczności publicznej – basenów.W pracach izolacyjnych używamy wyłącznie atestowanych surowców renomowanych firm. Stosowane przez nas materiały posiadają wszystkie wymagane Certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej oraz Atesty Państwowego Zakładu Higieny, których kopie dostarczane są Inwestorowi.Oprócz wyżej wymienionej specjalizacji zajmujemy się wszelkimi usługami budowlanymi, tynkami maszynowymi. Szczegóły na naszej stronie internetowej www.eko-pur.plocieplenia poddaszyocieplenia piankątynki maszynowe

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia medialne »

  Firma oferuje szeroką ofertę szkoleń dla firm w Poznaniu. doświadczeni trenerzy i dziennikarze to to, co nas wyróżnia. Oferujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte zajęcia dla firm. zapraszamy do współpracy...

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Kraków »

  Na południu Polski jest wiele lokali, ale takich jak Il Gusto jest znikoma ilość. Budynek jest położony w ścisłym centrum Krakowa, mniej więcej dwieście metrów od Wawelu na trasie prowadzącej z Rynku Głównego na Kazimierz. Il Gusto proponuje posiłki wywodzące z południa Europy, a konkretniej z Włoch. Kuchnia ta jest korzystna dla zdrowia, a równocześnie jest sycąca i różnorodna. Owoce morza oraz ryby, mięsne dania, przeróżne sałatki, także zupy to tylko pierwiastek kulinarnego obrazu jedzenia serwowanego w Il Gusto. O ile będziesz chciał, możesz zamówić dania do pracy, czy domu, a restauracja sama Ci go dostarczy.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Chcesz rozpocząć własny biznes? Chcesz otworzyć firmę? Dobrze trafiłeś: masa pomysłów na biznes, oraz wszystkie potrzebne informacje. Znajdziesz tu także informacje jak napisać biznes plan, o jakie dotacje możesz się ubiegać a także jak rozpocząć działalność gospodarczą. Masz jakiś pomysł na biznes, ale nie wiesz czy ma szanse się udać? Napisz na forum na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące się pytania.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Czy zdajesz sobie sprawę, jak bardzo fundamentalna jest w naszej sferze życiowej inteligencja finansowa ? Proponuję Ci bezpłatne porady z zakresu tej tematyki. Wystarczy, iż odwiedzisz stronę www centrum-rozwoju.pl oraz zaczniesz analizować wpisy na nim zamieszczone. To właśnie na tej witrynie nauczysz się między innymi w jaki sposób zdobywać pieniądze z różnorodnych źródeł a, także jak dysponować własnym budżetem. Różnicowanie źródeł zarobków, to jeden z istotnych detalów inteligencji finansowej. Nie zapomnij o tym na swej ścieżce ku milinowi. Zapraszam na bloga!

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać konsultantką »

  Zachęcamy do zakupu produktów Oriflame z dostawą do klienta. Szeroka oferta wysokiej jakości produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci w dobrych cenach. Nie zastrzegamy żadnych oczekiwań dotyczących częstotliwości zakupów. Dbając o komfort, zdrowie i naturalne piękno naszych klientek i klientów, udostępniamy rady profesjonalisty oraz możliwość znalezienia indywidualnej konsultantki w okolicy miejsca zamieszkania. Przypominamy, że w Klubie Oriflame kosmetyki dostępne są bez 30% marży. Oriflame pomaga również dzieciom z rodzin zastępczych – szczegóły na temat akcji Akuku: www.pl.oriflame.com.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uzdatnianie wody bielsko »

  Jeżeli chciałbyś uzdatnić wodę trzeba wiedzieć, że właściwie trafiłeś! Nasza działalność tworzy w wykwalifikowany sposób czyszczenie studni Bielsko – jednak i również filtry do wody Bielsko. Zapewniamy zróżnicowane stawki oraz bardzo dobre warunki! Także w przygotowanej propozycji odnajdziesz badanie wody Bielsko albo także uzdatnianie wody Bielsko – zdecydowanie więc każdy powinien wykorzystać propozycje i sposobności jakie u nas wyszukasz! Nie czekaj tylko korzystaj już teraz!

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ceny złomu bielsko »

  Nasza działalność specjalizuje się w pozyskiwaniu złomu różnego rodzaju oraz innego pochodzenia. Nie tylko więc złomowanie Bielsko dotyczy metali ale i również puszek aluminiowych czy także wiele innych rodzaj. Tego typu skup złomu Bielsko to wyjątkowy skup jaki automatycznie zapłaci wam za złom gotówką! Takie ceny złomu Bielsko gwarantuje tobie doskonałe i korzystne warunki z których należy korzystać! Taki złom Bielsko to strzał w dziesiątkę – dlatego trzeba faktycznie korzystać z takich okazji w pełni, a będziecie z nich usatysfakcjonowani!

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości »

  Wycena nieruchomości Warszawa, wraz z przedmieściami, wycena nieruchomości: gruntowych zabudowanych i niezabudowanych oraz mieszkań, nieruchomości komercyjnych i w trakcie budowy. Rzeczoznawca majątkowy dokonuje wyceny nieruchomości dla potrzeb: zabezpieczenie kredytu bankowego, ustalenie opłat za użytkowanie wieczyste, określenie wartości z tytułu naliczenia opłaty adiacenckiej lub planistycznej, rekompensata za pozbawienie praw do nieruchomości, określenie wartości dla celu sprzedaży nieruchomości, także w trybie przetargu, ocena opłacalności inwestycji. Do pozostałych usług należą certyfikacja energetyczna (świadectwa energetyczne ) oraz termowizja (badania termowizyjne).

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły ślubne »

  Sklep internetowy decARTe oferuje zaproszenia ślubne oraz artykuły ślubne. Szeroki wybór wzorów i kolorów, możliwość modyfikowania zaproszeń wg swoich własnych wytycznych. Niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Tanie zaproszenia ślubne tylko w Decarte.sklep internetowy decarte oferuje zaproszenia ślubne oraz artykuły ślubne. szeroki wybór wzorów i kolorów, możliwość modyfikowania zaproszeń wg swoich własnych wytycznych.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja płyt kraków »

  Jeśli jesteś prawdziwym fanem gier na konsoli, strona love-game.pl została stworzona specjalnie dla ciebie. Można tam znaleźć wszystko, czego prawdziwy gracz, ale i kolekcjoner może potrzebować. Jest to strona, w formie sklepu internetowego, w którym można nie tylko kupić, ale również sprzedać swoje rzeczy. Prowadzi on działalność w kontekście właśnie gier, konsoli, płyt. Wycenia sprzęt i skupuje go od ręki, bez zbędnych formalności. Podobnie jest z płytami, które już nie są nam potrzebne. Można tutaj zaopatrzyć w się w całkiem nowe gry, w zupełnie konkurencyjnych cenach, jaki i w gry już używane, skupione od innych fanów konsoli. Oprócz gier, love-game.pl oferuje również najlepszej jakości sprzęt, a także akcesoria, które są niezbędne. Poza takimi rzeczami, znajduje się również centrum naprawy płyt. Jeśli chcemy uratować jakąś płytę, można to również zrobić na love-game.pl. Wszystkie ceny są naprawdę bardzo dobre, a usługi godne polecenia. Aby korzystać ze strony wystarczy się zarejestrować.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Sporo z nas w teraźniejszym świecie dąży do szczęścia zawodowego. Sporo z nas haruje w państwowej firmie, inni w tym momencie w własnych firmach. Wielu osób boryka się z pytaniem, pracować w prywatnej firmie czy uruchomić prywatną działalność gospodarczą ? Dla wielu z nich problemem nie do ogarnięcia jest pomysł na biznes, a dokładnie brak pomysłu. Właśnie, to może być problem, dlatego, że nie każdy z nas ma sprawdzony pomysł na biznes i może nie wiedzieć jak założyć własną korporację. W takim wypadku, wartym zaryzykowania pomysłem jest wyszukanie w sieci świetnych tematycznych portali, gdzie wpadniemy na dziesiątki tysięcy sprawdzanych idei na rozkręcenie własnej firmy. Od kilku, a nawet kilkunastu tygodni w internecie tworzą się super strony i portale podające godne polecenia pomysły na otwarcie własnej firmy. Dlaczego by nie wytestować ? Może nie trzeba więcej stać w miejscu i rozpocząć własną działalność ? Jeżeli dręczą Ciebie takiego rodzaju myśli, zapraszam Cie na prężnie rozwijający się vortal pełen najlepszej jakości i wyszukanych pomysłów na firmę.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Detektywistyczne »

  Biuro Detektywistyczne Horus świadczy usługi detektywistyczne w pełnym zakresie. tel 697702250 www.detektyw-horus.pl
  Biuro Detektywistyczne HORUS jest licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zaświadczenia o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-25/2010 wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji detektywa nr 0001409 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerów gdańsk »

  W przypadku, gdy Państwa hobby są komputery, pragniemy zaprosić do zapoznania się z treścią naszego bloga. Opisujemy komputery Gdynia. Informujemy, jak kupić najnowsze komputery Gdańsk. Ponadto opisujemy programy, które wgramy na zakupione komputery trójmiasto. Rozumiemy, że w ostatnim czasie wykorzystywane są nie tylko tradycyjne komputery. W efekcie ukazujemy ponadto laptopy. Na naszym blogu możecie znaleźć netbooki. Tego typu urządzeniom chcemy poświęcać dużo artykułów. Notebooki wydają się bowiem cieszyć niesłabnącą popularnością. Wzięliśmy jednak pod uwagę fakt, jak sporym utrudnieniem ma sposobność okazać się tu serwis komputerowy. Dlatego też na naszej witrynie napotkacie wskazówki mówiące, jak odnaleźć pogotowie komputerowe.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusz inwestycyjny »

  Czy inwestowanie może być banalne? Czy inwestycje mogą dawać zarobek? Jak duże jest niebezpieczeństwo bankructwa? w co inwestować Jak wzbogacić się na tym, że inni zyskują? Czym jest fundusz inwestycyjny Na te zagadnienia i wiele innych odszukasz odpowiedź na stronie www.najpierwsobie.pl. Skorzystaj z naszej wiedzy już teraz i zacznij osiągać zyski! Przyłącz się do grupy świadomych inwestorów, by świadomie i skutecznie budować przyszłość swoją i innych. Nie musisz być profesjonalistą - my nauczymy cię efektywnie inwestować.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm polskich »

  Wiedza w biznesie to jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu biznesu. Nie ważne czy prowadziasz firmę jednosobową czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem informacja będzie zawsze potrzebna.Od prehistorycznych czasów kompletna informacja jest cenniejsza niż produkty których wartość można w jakiś sposób oszacować. Uczciwa informacja dla biznesu jest nieoceniona, może przynieść korzyści finansowe, długoterminowe korzyści biznesowe, towarzyskie itp.Od wielu lat działają także specjalistyczne firmy i brokerzy informacyjni którzy sprzedają informację. W zależności od skali prowadzenia biznesu można korzystać z takich wyspecjalizowanych firm lub samemu znaleźć potrzebną nam informację Współcześnie na stronach internetowych można wyszukać wiele ciekawych i aktualnych tematów . Można też niestety dotrzeć na dużą ilość starych, niekatualnych artykułów.Dlatego warto bazować na stronach internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku, działających od wielu lat, posiadających dużą oglądalność i wysokie statystyki.Dobrze jeśli wortal podaje informacje zbiorczo nie tylko z danej branży ale z wielu kategorii. To pozwoli na oszczędzanie wielu godzin spędzonych na wyszukiwaniu informacji na kilkunastu stronach. Idelane rozwiązanie to temtyczny serwis prezentujący informacje biznesowe z każdej branży .Na stronach naszego wortalu odnajdziesz kompleksową wiedzę na tematy z wielu tematycznie poukładanych kategorii. Zauważ sam już teraz jakie ogromne możliwości dają wizyty na naszych stronach internetowych. Aktualne biznes informacje są bezwzględnie dzisiaj potrzebne.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

biznes (3), media (1), Biuro (5), lokale (2), samochodów (1), klub (1), tynki maszynowe (1), windykacja (1), firma (1), rozwój osobisty (1), bezpieczeństwo (1)

Biznes - nowa strona:

Adres: