Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • Intar - magnesy neodymowe »

  Spółka INTAR z Warszawy funkcjonuje na rynku już 20 lat. Zajmuje się sprzedawaniem magnesów i artykułów magnetycznych. Wyroby sprowadza z państw Unii Europejskiej a także z Chin i Tajwanu. Propozycja wymienia magnesy ferrytowe, samariowe i neodymowe. Poza tym spółka importuje też inne produkty magnetyczne. Na życzenie potrafi przywieźć wyrób z logotypem petenta. Długoletni staż zapewniaprzystępne ceny, wysoką jakość i zadowolenie konsumentów. Jednostka otwarta jest w dni powszednie od 9:30 do 16:30.

  Data dodania: 15 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla sprzedawców »

  Nasza firma przeprowadza regularne szkolenia handlowców, będące świetnym źródłem informacji dla osób chcących zająć się sprzedażą w swoim życiu zawodowym a także szkolenia sprzedażowe, wykorzystywane poprzez mężczyźni i kobiety już pracujące, chcące rozwijać prywatne umiejętności. Szkolenia otwarte (sprzedaż) są intrygującą propozycją dla osób, które spontanicznie planując swój kalendarz, nie potrafią przedtem określić czy będą mogły w nim uczestniczyć. Szkolenia (sprzedaż) są szkoleniami dedykowanymi osobom o różnym profilu spółki, zarówno tym pracującym w sklepie, jak i prowadzącymi marketing na odległość, przez telefon czy w ramach innej struktury.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogicom »

  Korespondencja mailowa jest w stanie zawierać nie przydatną zawartość, dlatego warto odpowiednio zabezpieczyć swój komputer. Zakładając stronę internetową, warto najpierw odpowiednio dobrać jej nazwę. Internet jest dobrem przeznaczonym dla człowieka i może stać się przyczyną uzależnienia. Internet gwarantuje wszechstronną komunikację, ułatwia naukę oraz rozwijanie zainteresowań, ułatwia także dostęp do danych.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tania książka »

  Księgarnia uniwersytecka oferuje szeroki wybór książek. Wśród wielu działów literackich, każdy odszuka coś dla siebie. Oferujemy podręczniki, encyklopedie, leksykony, słowniki tematyczne jak i poradniki oraz beletrystykę.Jeśli musisz przygotować się do egzaminu językowego lub zaliczyć egzamin z historii sztuki zajrzyj na naszą stronę - odnajdziesz tu szeroki wybór pomocy dydaktycznych, które pomogą Ci zaliczyć każdy test. Zapewniamy najniższe ceny książek oraz szybką, tanią i rzetelną realizację Twojego zamówienia.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawy blacharskie »

  Jeżeli potrzebujesz, wyszukujesz dobrego, a także zaufanego zakładu samochodowego do renowacji swojego auta, bo na nieszczęście popsułeś go w wypadku. Musisz być świadom, iż najlepszym wyjściem będzie dla Ciebie warsztat samochodowy bytom, który oferuje naprawy powypadkowe swoim interesantom, w tym również naprawy bezgotówkowe na co pozwala długoletnie doświadczenie. Taki warsztat samochodowy w najbardziej kompleksowy dokona naprawy samochodu po wypadku, ponieważ się w tym specjalizuje, a naprawy blacharskie będą dokonane w sposób jak najbardziej kompetentny.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • IFirma »

  We wpisach o własnej spółce pytaliście cóż odliczyć od podatku. Wyjaśniamy pojęcie cen na przykładzie oraz podajemy listę odliczeń! Planując uruchomienie portalu internetowego, opłaca się w jednej chwili przygotować listę wydatków, które można z powodzeniem zaliczyć do kosztów prowadzenia firmy. Wskazane jest co więcej celu bycie płatnikiem VAT. W największym stopniu oczywistym kosztem jest zakup domeny internetowej. Warto natychmiast dokonać go na korporację, ponieważ ewentualne późniejsze przepisanie domeny z osoby swojej wydaje się u niektórych rejestratorów dosyć czasochłonne, poza takiego typu jako nabywca firmowy będziesz mógł czasem korzystać z dodatkowych promocji niedostępnych dla osób prywatnych. WWW koszta! Kolejną czynnością będzie zakup konta WWW. Lista produktów instytucji hostingowych będzie różna - od serwerze współdzielonego za 100 zł w skali roku, aż po serwery dedykowane za minimum 500 zł miesięcznie. O ile planujesz dynamiczny postęp swojej strony, twoje zapotrzebowanie na surowce serwera jest rosło - może się zatem okazać, że będziesz musieć dokupywać transfer cóż parę miesięcy, a to znaczy następne faktury VAT na koncie. Głupio byłoby ich nie zaliczyć w koszty. W podobny sposób masz możliwość zaksięgować wydatki na certyfikat SSL oraz licencje na dodatkowe oprogramowanie instalowane na serwerze (np. Wlasny adserwer, flashowy odtwarzacz filmów, czy komercyjne forum). Jeśli jesteś płatnikiem VAT oraz będziesz wykupywał usługi w innych państwach europejskich, zarejestruj wcześniej europejski numer NIP (obecnie dokonuje się tego na takim samym formularzu, cóż rejestracja VAT-u). Jest on niezbędny do prawidłowego rozliczania usług reklamy Google AdWords - faktury wystawiane przez Google'a pochodzą z Irlandii oraz warto je księgować jako import ofert, samemu rozliczając podatek VAT.
  Tak samo możesz księgować wydatki na obrazy do artykułów (np.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie Warszawa »

  Jeżeli pragniemy przekazać naszą przesyłkę na inny kraniec polski, to musimy mieć pojęcie, iż nie będzie to proste, albowiem jest niezwykle dużo ewentualności, lecz nie wszystkie są odpowiednie. Weźmy pod uwagę dawną dobrą pocztę polską, jest to przedsiębiorstwo z tradycją starszą niż możemy sobie wyobrazić, jednak mimo tak ogromnego doświadczenia, nie koniecznie nam pomoże, ponieważ nie ma wprowadzonego systemu łączności telefonicznej z odbiorcą, a może dostarczać przesyłki raptem o wyznaczonych porach, oraz w dalszym ciągu wieczny przeszkoda, czy czasami jej nie stracimy po drodze. Możemy nadać naszą wysyłkę paczkami konduktorskimi, jednakże tutaj jest inny kłopot, to znaczy należy odebrać przesyłkę o określonej porze na konkretnym dworu, czyli nas kontrahent musi się ruszyć z miejsca i sobie ją odebrać. W związku z tym chyba najlepszym rozwiązaniem jest firma kurierska, albowiem nie dość, iż nasze przesyłki będą przekazane zazwyczaj następnego dnia od momentu nadania, to nadal każda firma kurierska prowadzi kontrolę przesyłek, dzięki czemu zdołamy każdą nadaną przesyłkę zlokalizować, oraz stwierdzić czy została już odebrana. Prócz tego tego faktycznie mamy pewność, że firma kurierska odda naszą bezpośrednio do odbiorcy, jest to wywołane stałym kontaktem telefonicznym.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Gdańsk »

  Murapol S.A to jeden z liderów na rynku deweloperskim. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Obecnie,  w ofercie firmy znajduje się 1400 lokali w dziewięciu miastach Polski: Bielsku, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Tychy, Warszawie, Wrocławiu i Wieliczce.  Murapol S.A  od początku stawiał na jakość i solidność realizowanych inwestycji. Do realizacji tego celu wybiera zawsze wysokiej klasy materiały budowlane i nowoczesne technologie.  Skupia się na detalach i wykonuje z niesamowitą precyzją wszystkie prace, dzięki czemu każdy wybudowany dom czy mieszkanie, zapewnia klientom wysoki komfort życia i pracy. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to przede wszystkim atrakcyjne ceny i  skuteczna kontrola jakości i terminowości. Firma została wielokrotnie nagradzana i wyróżniana między innymi za jakość, profesjonalizm i zaangażowanie.  Na ten moment, firma prowadzi w Gdańsku dwie inwestycje - Osiedle  "Orle Gniazdo" przy ul. Jabłoniowej i  Osiedle "Vivaldiego" przy ul. Niepołomickiej. Budynki przy Jabłoniowej zostały stworzone dla osób, które cenią sobie spokój i ciszę. Drugie osiedle charakteryzuje się połączeniem funkcjonalnej, wyważonej architektury z dużą ilością terenów zielonych.  Więcej informacji znajdziesz po wpisaniu w wyszukiwarkę : mieszkania Gdańsk albo na stronie www.murapol.pl

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podanie »

  Podanie powinno być dokładnie ustalone wedle dominującego modelu. Fundamentalny jest nawet rozmiar papieru - A4. Najczęściej podanie zapisywane jest ściśle według formularza ułatwianego przez odbiorcę. Jeżeli takowy jest, powinniśmy go szanować, gdyż w innym wypadku nasze zapiski mogą być bez użyteczne. Podanie zanoszone jest zawsze do instytucji, np. z petycją o przyznanie pracy lub środków unijnych, jest formalną prośbą, konstruowaną w zależności od sytuacji. Powinno być zapisane krótko, naturalnymi sformułowaniami, zawierającymi wiele konkretnej treści.
  Na naszej stronie są formalne przykłady do pobrania. Jeśli masz z tym kłopoty, sporządzimy to za ciebie.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Karpacz »

  Jeżeli frapujesz się gdzie spędzić wakacje, święta lub sylwestra, to zachęcamy do zajrzenia do nowo otwartego pensjonatu Classic w Karpaczu. Kameralne i komfortowe pokoje o olbrzymim standardzie na pewno będą idealnym miejscem odpoczynku po górskich wyprawach. Ponadto Pensjonat Classic w Karpaczu jest cudowną bazą wypadową, z której bez trudu można trafić na szlaki górskie, rowerowe a także narciarskie. Pensjonat Classic ugaszcza gości przez cały rok proponując im mnóstwo atrakcji zarówno latem jak również zimą. Pensjonat znajduje się w pobliżu centrum a jednocześni w zacisznym miejscu, dzięki czemu można spokojnie wypoczywać w Noclegi Karpacz...

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty garaży »

  Odpowiedni garaż jest problemem, z którym boryka się praktycznie każdy posiadacz auta osobowego. Właściciele działek, na których stoją domy jednorodzinne w wolnej zabudowie mają możliwość wybierania pomiędzy nowoczesnymi garażami blaszanymi a garażami murowanymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego wybudowanie garażu blaszanego, który nie jest trwalezwiązany podmurówką z gruntem nie wymaga posiadania odpowiedniego zezwolenia na jego budowę. W wolnej zabudowie garaż murowany powinien jednak koniecznie takie zezwolenie posiadać. Projekty garaży zarówno jednostanowiskowych jak i dwustanowiskowych, które stanowią podstawę nie licząc innej dokumentacji do uzyskania takiego zezwolenia opracowuje większość fachowych biur architektonicznych. W ich ofercie bez problemu znaleźć można już opracowane projekty albo złożyć indywidualne zlecenie na ich stworzenie. Wygodny garaż to problem, z jakim boryka się w zasadzie każdy właściciel samochodu osobowego. Właściciele działek, na których wybudowane są domy jednorodzinne wolno stojące mają możliwość dokonywania wyboru między nowoczesnymi garażami których konstrukcja bazuje na wykorzystaniu profili blaszanych a garażami murowanymi.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania CD DVD »

  Należy dodać, że nie są to banalne zadania. Wymagają one sporej precyzji i dokładności. Nie można takiej pracy wykonywać, byle jak". Jest wiele ludzi, którzy  wykorzystują płyty CD i DVD. Komu one są potrzebne? Na pewno klientami są zespoły muzyczne, wokaliści, którzy nagrywają swoją twórczość. Bardzo liczy się dla nich wygląd opakowania CD. Musi być zrobione przez fachowców.Ważne jest zachowanie określonych wytycznych. Na opakowaniu DVD są umieszczone przeważnie profesjonalne fotografie wykonawców lub jakiś zwracający uwagę motyw. Musi być on dobrze przemyślany, bo wizerunek osoby czy firmy jest bardzo ważny. Często wykonawcy wykorzystują opakowania DVD. Dodatkowo oprócz piosenek na płycie umieszczają na nich swoje teledyski, aby jeszcze bardziej umilić wolne chwile swoim fanom.Jest to dodatkowy bonus dla kupujących i stosunkowo nowa forma pokazywania swojej twórczości. Oczywiście teledyski w telewizji już od dawna można oglądać, natomiast brakowało ich bezpośrednio na płycie artysty.  Bardzo często wykorzystywany jest digipack. To korzystna metoda pozwalająca na promocję płyty. Należy wprowadzać innowacyjne pomysły do reklam płyt, aby lepiej, naświetlić" słuchaczom swoje utwory.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż ryb »

  Obawiałem się, że wiele osób nie zaakceptuje mojego pomysłu, jakim było otwarcie sklepu w miejscu, które dla nich nie wydawało się atrakcyjne, ja jednak uwierzyłem w indywidualne możliwości, i podjąłem stanowczą decyzję. Prędko się okazało, że ta umiejscowienie nie przeszkadza w sprzedaż ryb, do tego cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, można zatem powiedzieć, że chwyciłem byka za rogi, choć rok czasu w tym interesie to nie dużo, aby powiedzieć, że odniosłem znaczący sukces, jednak już mogę na jakiś czas uciszyć wszystkich sceptycznie nastawionych w przeszłości do mojego pomysłu. Nie wiem skąd wziąłem myśl na to, żeby prowadzić sprzedaż ryb, analizując rynek, znalazłem w nim w tym momencie lukę w postaci braku stosownej ilości sklepów czy podmiotów oferujących takie a nie inne artykuły, a ponadto produkty rybne. Wiem, że wiele osób, omija mój sklep z daleka, gdyż taki asortyment rybny zakupują w markecie spożywczym, nie muszę się im narzucać, niech właściwie każdy decyduje sam o sobie, umożliwi nam to na spokojny sen.

  Data dodania: 20 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne zabiegi kosmetyczne »

  Nasze ciało różnie reaguje na czynniki zewnętrzne tudzież różnie się starzeje. Na jej kondycje oraz aparycja ma mrowie czynników. Salon kosmetyczny Warszawa owo punkt, w którym możemy znajdować się lud profesjonalnym zabiegom oczyszczania, specjalistycznym masażom, mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji. Nowoczesne technika umożliwia praktykowanie takich zabiegów kiedy elektrokoagulacja, elektroliza, zabiegi złuszczające, pilingi mediderma. Salon kosmetyczny Warszawa owo i nowoczesna sztuka lekarska estetyczna, botox, wypełnianie bruzd, zmarszczek, budowanie ust. Punkty te umożliwiają profesjonalne dokonanie makijażu permanentnego zaś przeprowadzanie skutecznej laseroterapii. W takim miejscu nasze ciało przypadkiem pozostać poddane zabiegom elektrostymulacji, elektrolipolizie, drenażu limfatycznego, punktowych zabiegów na różne partie ciała. Wolno tędy efektywnie stymulować ewolucja mięśni, ciągnąć się w pobliżu pomocy ultradźwięków niezawodną walkę z cellulitem. Jederman znajdzie tędy zabieg przyporządkowany aż do własnych potrzeb.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie graficzne reklam »

  Gdy poszukujesz profesjonalnych rozwiązań w obszarze reklam graficznych, sprawdź, co możemy Tobie zaoferować. Nasza firma jest kreatywna, zajmującą się tworzeniem marketingowych grafik od wielu lat. Nasza kreatywność, kompetencja a również doświadczenie, zapewniają nam okazję na realizację nawet najbardziej zaawansowanych zleceń. Niezależnie od tego, czy pragniesz layoutu do strony internetowej, bądź planu billboardu – nasza firma jest do Twojej dyspozycji każdego dnia w roku! W naszym studiu stworzysz projekt, który przyciągnie odbiorców oraz zdobędzie sukces marketingowy. Dowiedz się, jak wiele zdołamy Tobie zapewnić oraz staw na najskuteczniejsze rozwikłania w owym aspekcie, a na pewno uda nam się wspólnie zdobyć sukces!

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarka i finanse »

  Portal informacyjny wyborcza.biz. Rzetelne informacje z zakresu finansów, biznesu, gospodarki, giełdy, walut, technologii, mediów itp. Ponadto opinie i porady ekspertów. Idealny serwis, dla ludzi, którzy chcą być na bieżąco z informacjami.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa opieka informatyczna firm i instytucji. Systemy IT »

  Pełna obsługa i opieka informatyczna firm i instytucji, Outsourcing IT, systemy IT, Sieci Komputerowe, oprogramowanie dla firm. Firma INLIS - zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną przedsiębiorstw, nowoczesnymi rozwiązaniami IT, serwisem komputerowym oraz prowadzi sklep. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Województwo dolnośląskie

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szyldy Warszawa »

  Renoma - agencja reklamowa w Warszawie. Kreacja szeroko rozumianej reklamy. Od projektu do wykonania, tablice reklamowe, oklejanie samochodów, szyldy i kasetony reklamowe. Profesjonalizm, terminowość i przystępne ceny.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu »

  W momencie kiedy Polska została przyjęta w dołączyła do struktur Unii Europejskiej pojawiły się pieniądze z Brukseli, które są dostępne dzięki rozmaitym projektom. Onagra jest firmą, która różnorodnym podmiotom gospodarczym czy indywidualnym pomaga uzyskać fundusze europejskie na plany, które chcą wprowadzić.
  Świadczymy usługi z doradztwa w zakresie korzystania z funduszy europejskich, projektowania

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jeep »

  Potrzebujesz autoryzowanego salonu samochodowego, w którym znajdziesz motocykle różnorodnych marek? Kiedy tak, to niewątpliwie musi cię zainteresować agencja ganinex.com.pl, prowadząca sprzedaż zarówno samochodów zupełnie nowych, jak i używanych. Bez względu na to, jaki motocykl cię interesuje, koniecznie poznaj również stronę ganinex.com.pl, tam bowiem znajdziesz dość istotne informacje o firmie, a także interesujące promocje, przygotowywane z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. spółka ma dodatkowo na miejscu stację kontroli pojazdów oraz szereg warsztatów, w tym między innymi zakład blacharski oraz mechaniczny. Dodatkowo agencja ta zajmuje się dystrybucją elementów zamiennych oraz różnych akcesoriów samochodowych. Prowadzimy usługi serwisowe - serwis Skoda.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: