Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »
 • Wyszukiwarka firm »

  Wiedza w biznesie to jedna z najważniejszych rzeczy w prowadzeniu biznesu. Nie istotne czy prowadziasz firmę jednosobową czy zarządzasz dużym przedsiębiorstwem informacja będzie zawsze potrzebna.Od odległych czasów właściwa informacja jest cenniejsza niż produkty których wartość można w jakiś sposób ocenić. Uczciwa informacja dla biznesu jest nieoceniona, może przynieść korzyści finansowe, długoterminowe korzyści biznesowe, towarzyskie itp.Od wielu lat działają również specjalistyczne firmy i brokerzy informacyjni którzy sprzedają informację. W zależności od wielkości prowadzenia biznesu można korzystać z takich wyspecjalizowanych firm lub samemu odszukać potrzebną nam informację Współcześnie na stronach internetowych można wyszukać wiele ciekawych i aktualnych tematów . Można także niestety trafić na dużą ilość starych, niekatualnych artykułów.Dlatego warto bazować na portalach internetowych o ugruntowanej pozycji na rynku, działających od wielu lat, posiadających dużą oglądalność i wysokie statystyki.Dobrze jeśli wortal podaje informacje całościowo nie tylko z danej branży ale z wielu kategorii. To pozwoli na oszczędności wielu godzin spędzonych na odnajdywaniu informacji na wielu stronach. Idelane rozwiązanie to temtyczny serwis prezentujący biznes informacje z każdej branży .Na stronach naszego serwisu wyszukasz kompleksową wiedzę na tematy z kilkudziesięciu tematycznie uszeregowanych kategorii. Przekonaj się sam już dzisiaj jakie niograniczone możliwości dają odwiedziny na naszych stronach internetowych. Aktualne biznes informacje są bezwzględnie dzisiaj potrzebne.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog martowy »

  Potrzebujesz profesjonalnego katalogu stron? Koniecznie odwiedź stronę internetową martowy.com.pl! Martowy.com.pl to najnowocześniejszy katalog stron www. Możemy tam dodać swoją stronę internetową do różnych kategorii, takich jak: AGD i RTV, biznes i ekonomia, dom, edukacja i nauka, flora i fauna, internet i komputery, kultura i sztuka, marketing, miasta i państwa, prawo i społeczeństwo, produkcja przemysłowa, rozrywka, sport i turystyka, technika, zdrowie i uroda i inne. Potem musimy dodać daną stronę do konkretnej podkategorii. Na koniec, zostaje tylko dodanie swojej strony za pomocą danego formularza do katalogu stron martowy.com.pl. Skorzystanie z katalogu martowy.com.pl to doskonały wybór, żeby wypromować swoją witrynę. Więcej informacji na temat dodania swojej strony do katalogu znajdziesz na martowy.com.pl.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pamiątka w formie fotoalbumu »

  Fotoalbum jest niezmiernie fajną pamiątką, na którą praktycznie prawdopodobnie sobie pozwolić jederman. Niewielkim kosztem możemy mieć w domu album ze zdjęciami, z najważniejszych dni w naszym życiu, które były rzeczywiście szczęśliwe. Istotnie tez mnogość osób decyduje się na fotoalbumy spośród chrzcin dziatwa, wesela, komunii, podróży zagranicznych, koncertów ulubionych zespołów muzycznych, spośród gali itp. Fotoalbum jest niezwykła zaś oryginalna pamiątką z młodości, z dorastania przychówek, spośród tego co się wydarzyło poprzednio, natomiast aż do czego lubimy drążyć wspomnieniami. Fotoalbum jest ładnie oprawiony, tudzież zdjęcia w poprzednio zawarte wybieramy sami, wedle uznania. Przykłady albumów możemy wykopać w internecie, podczas gdy dodatkowo w profesjonalnych studiach fotograficznych. Kolorowe okolica fotoalbumów, są zaprojektowane według naszych preferencji. Zdjęcia umieszczane w fotoalbumach, są przekręcane, obracane, wstawiane ukosem, azaliż standardowo. W związki od chwili tego jakiej wielkości są zdjęcia, zaś jak dużo ich mamy możemy na każdej stronie umieścić nieco ewentualnie jedno.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby hutnicze »

  Cortez Sp. z o. o. pomaga spółkom produkcyjnym zabezpieczyć towary w dziale logistycznym. Mamy w swoje ofercie usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania. Produkujemy skrzynie drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15. W swojej ofercie posiadamy wiele produktów i usług.
  Oferujemy:
  blachy ocynkowane ogniowo, blachy ocynkowane elektrolitycznie, blachy zimnowalcowane
  Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z ofertą!

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miskanty.pl - Hodowla Miskanta olbrzymiego »

  Witryna www o uprawie Miskanta prezentuje aktualną ofertę doświadczonego hodowcy. Do tego trenuje on gdzie uprawiać profesjonalnie Miskantusa. Warto zaznajomić się z szczegółowymi opisami rośliny, bowiem jest możliwe się z nich wiele dowiedzieć o samym zawodzie hodowcy i dodatkowo o oferowanych usługach. Hodowca ów ma też niezmiernie wysokiej jakości sprzęt rolniczy, jaki stosuje się w fachowej hodowli.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie z Polski do Niemiec »

  Posiadasz paczkę którą chcesz przesłać za granicę? O ile tak to znaczy ze nasza oferta wyprodukowana jest własnie dla Ciebie. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu paczek do Niemiec,, a dodatkowo z Niemiec do Polski - w każdym momencie szybko, na czas i w niskich kosztach. Podstawą dla nas jest dostarczenie przesyłki nabywcy pod wskazany adres bez kłopotu i sprawnie.

  Data dodania: 20 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena kamienicy »

  Nazywam się Hanna Szeluk-Bojko, jestem absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach (teraz Uniwersytet Ekonomiczny), skończyłam także studia podyplomowe w Kolegium Zarządzania Akademii Ekonomicznej. Na śląsku działam od 2001 roku, na początku jako pośrednik w obrocie nieruchomościami nr uprawnień 6662, następnie zajmowałam się administrowaniem nieruchomościami komercyjnymi, obecnie szacuję nieruchomości (wycena hali, ). Taka ścieżka zawodowa daje mi gruntowną wiedzę na temat różnych segmentów rynku nieruchomości.

  Prowadząc działalność jako rzeczoznawca majątkowy wykonuję operaty szacunkowe oraz inne opracowania i ekspertyzy związane z rynkiem nieruchomości.

  Świadczę usługi wyceny :

  - nieruchomości komercyjnych: biurowych, handlowych, magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych ;

  - lokali mieszkalnych, użytkowych ;

  - budynków mieszkalnych ;

  - nieruchomości gruntowych niezabudowanych ;

  - nieruchomości rolnych i leśnych ;

  - nieruchomości zabytkowych ;

  oraz ograniczonych praw rzeczowych (służebność gruntowa, służebność przesyłu, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu ) dla następujących celów:  * sprzedaży nieruchomości ;

  * zabezpieczenia wierzytelności kredytodawcy ;

  * aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste ;

  * wywłaszczeń ;

  * opłat adiacenckich ;

  * ustalenia wysokości renty planistycznej ;

  * skarbowo - podatkowych ;

  * ustalenia wartości środków trwałych do amortyzacji, ubezpieczenia ;

  * sprawozdań finansowych ;

  * wkładów niepieniężnych (aportów) do spółek ;

  * odszkodowań ;

  * ustalenia czynszu dzierżawnego ;

  * określania wartości nieruchomości na potrzeby indywidualnego inwestora ;

  Źródło: hsbojko.pl - wycena nieruchomości

  Data dodania: 10 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Travel incentives »

  Motivation Direct zapewnia innowacyjne rozwiązania dla biznesu, wśród których odnaleźć można programy lojalnościowe, usprawniające działania marketingowe. Zadanim ich jest budowanie i utrwalanie korzystnych relacji z klientami. Udostępnione programy umożliwiają wsparcie sprzedaży, ułatwiają budowę odpowiedniego wizerunku marki i prowadzone działania promocyjne. Oferta firmy zawiera również Travel incentives - organizacja tematycznych spotkań, odbywających się w nietypowych miejscach wyjazdów biznesowych, które ułatwiają nawiązywanie porozumienia i mogą pomóc w negocjacjach.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Poznań »

  Profesjonalne biuro rachunkowe w Poznaniu funkcjonujące pod nazwą Kancelaria Podatkowa Ryszard Błaszyk świadczy usługi księgowe z dziedziny kompleksowe usługi na rzecz przedsiębiorców oraz reprezentowanie ich przed placówkami Urzędu Skarbowego, sądami oraz oddziałami ZUS. Ryszard Błaszyk, właściciel biura, doradca podatkowy o ponad dwudziestoletnim stażu pracy, zapewnia prowadzenie kadr i płac oraz outsourcing księgowości. Profesjonalne biuro rachunkowe posiada stały dostęp do bezpiecznej sieci www – świadczy zamówienia ekspresowe w trybie online, między innymi opiniowanie dokumentów czy udzielanie porad oraz konsultacji. Istniejące nieprzerwanie od dwóch dekad profesjonalne biuro podatkowe Poznań i okolice zatrudnia specjalistów takich jak rzetelny zespół doradców podatkowych oraz wykwalifikowany audytor podatkowy.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unitarianie.pl »

  Portal współczesnych unitarian, spadkobierców braci polskich z XVI i XVII wieku. Artykuły, filmy, polemiki, apologetyka, dyskusje, historia i teraźniejszość, religia, nowe spojrzenie na wiarę, wiara, Bóg, Biblia, Sola Scriptura

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny budowlane wynajem »

  Budostal 5 jest spółką oferującą wynajem maszyn oraz urządzeń budowlanych. W naszej bogatej ofercie znajdziesz między innymi agregaty prądotwórcze, agregaty grzewcze oraz inne elektronarzędzia. Jesteśmy bardzo elastyczni, zaś ceny najmu zapewne skuszą każdego zainteresowanego wypożyczeniem maszyn budowlanych. Budostal 5 jest jedyną wypożyczalnią elektronarzędzi z taką ofertą, o czym warto przekonać się osobiście.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • NewConnect - notowania, ceny akcji, autoryzowani doradcy »

  Serwis o newconnect,opis debiutu na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania newconnect,doradca newconnect powie Ci o IPO,giełda,gpw,new connect,ipo,newconect,rynek newconnect,rynku newconnect,forum newconnect,gpw newconnect, newconnect 2011. Krótko mówiąc wszystko o NewConnect, notowania NewConnect, kursy akcji NewConnect, autoryzowani Doradcy NewConnect

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galeria obrazów, internetowa galeria, sprzedaż obrazów, obrazy olejne »

  Galeria obrazów miejsce pełne sztuki i kunsztu artystycznego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą artystów z całego kraju, sprzedaż obrazów, obrazy malowane, pejzaże, kwiaty, obrazy nowoczesne, olejne obrazy. Sklepplastyczny.biz to internetowa galeria

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kup sztabki złota »

  FabrykaZlota.pl jest serwisem umożliwiającym zainwestowanie w złoto. Serwis umożliwia zakup złota w postaci sztabek lub monet ze złota. Serwis umożliwia także obserwowanie zmian aktualnych cen złota na światowych giełdach, publikuje ciekawe historie ze złotem w tle, a także aktualne oceny trendów i perspektyw na rynku złota.Lokowanie aktywów w złoto, czy to w postaci sztabek złota, czy też monet ze złota to w tej chwili jedna z bardziej bezpiecznych inwestycji. W ciężkiej sytuacji finansowej wielu krajów i światowych finansów, złoto zyskuje systematycznie na wartości.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Znajdź dobry pomysł na biznes. Osobisty pomysł to pierwsza faza do własnego przedsiębiorstwa. Jeśli znalezienie pomysłu na biznes sprawia Tobie trudność to trafiłeś na właściwą stronę. Wiele pomysłów na biznes. Praktyczne dane jak napisać porządny biznes plan a także jak rozwinąć działalność gospodarczą krok po kroku. Fazy pośrednie, czyli jak prowadzić firmę. Ponadto uwagi ekspertów w postach. Jednym słowem ogromny portal niezliczonych opracowań pomysłów na własny interes. Przykładowy super biznes oraz firmy działające w oparciu o franczyzy. Przykładem jest owadzi biznes. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z interesującymi pomysłami.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie samojezdne »

  Oferujemy usługi dźwigowe w Warszawie. W dyspozycji posiadamy żurawie samojezdne | żurawie samochodowe}, dźwigi terenowe oraz dźwigi kołowe. Dysponujemy nowoczesnymi żurawiami doświadczonymi operatorami dlatego wynajem żurawi w naszej firmie to gwarancja sukcesu każdej pracy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług dźwigowych

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza strona startowa! »

  Najbardziej przydatne linki i informacje w jednym miejscu. Startuj z nami za każdym razem. Jeśli chcesz znaleźć przedmioty tutaj znajdziesz je na kilku portalach typu ALLEGRO. Sprawdź to sam .Serwis aktualizowany jest co jakiś czas automatycznie. Można sprawdzić pocztę elektroniczną a także wyszukiwać pliki Mp3. Można również sprawdzić pogodę, sprawdzić kursy walut, wyniki lotto jak również program telewizyjny. Polecam także rozrywkę na serwisach YouTube.pl, Wrzuta.pl itp. Wejdź by wiedzieć więcej...

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty Ogłoszeniowe. Sprzedaz gablot. »

  Gabloty ogłoszeniowe i gabloty informacyjne. Gabloty.net to firma zajmująca się kompleksową sprzedażą gablot informacyjnych, witryn i tablic ogłoszeniowych. W ofercie gabloty ogłoszeniowe, tablice informacyjne, witryny reklamowe i inne gabloty. Transpor

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom na sprzedaż poznań »

  Budowa domu, bądź też nabycie mieszkania to nadzwyczaj poważny etap w życiu wielu osób . Nasze biuro nieruchomości Bajon posiada w ofercie wszelkiego rodzaju działki, grunty, mieszkania oraz dom na sprzedaż poznań. Uśmiechnięci doradcy biura Bajon są do ciągłej dyspozycji naszych klientów posiadających mieszkanie,lokal, dom na sprzedaż poznań . Jeśli posiadacie Państwo dom na sprzedaż poznań , mieszkania poznań i lokale do wynajęcia poznań zgłoście się do nas. Nasza firma szanuje i przestrzega standardów zawodowych obowiązujących pośredników w obrocie nieruchomościami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  MSP.pl to portal, który okazuje szeroko rozumiane usługi marketingowe. z pewnością jego największym atutem jest wykwalifikowana oraz profesjonalna kadra, która w pełni ukazuje doskonałe rozwiązania dla dużych, średnich i małych firm. Można tu odnaleźć artykuły pomagające w napisaniu biznes planu, oraz porady dla tych, którzy jeszcze nie posiadają pomysłu na firmę. Ponadto na stronie www.msp.pl wstawione są akty prawne dotyczące firm a także wzory dokumentów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: