Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Narzędzia ogrodnicze|Narzędzia pneumatyczne|Narzędzia budowlane »

  Oferujemy Państwu szeroką gamę narzędzi, sprzętu i akcesoriów znanych firm. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości narzędzia oraz części zamienne i zestawy naprawcze do nich. W naszej ofercie znajdują się narzędzia i akcesoria ogrodowe, kompresory i narzędzia pneumatyczne, agregaty prądotwórcze oraz spawarki i lekki sprzęt budowlany.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak importować z Chin »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że Twoja konkurencja kupuje produkty na znacznie bardziej opłacalnych warunkach? Odpowiedź jest prosta. Najprawdopodobniej prowadzi import z krajów azjatyckich. Chiny są jednym z bardzo opłacalnych miejsc do kupowania dużych ilości różnego typu produktów. Sprawdź naszą stronę i dowiedz się jak importować z Chin, tak aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej »

  Hutownia wysokiej próbie szacie traktowanej specjalizująca się w realizacji obszernych zleceń. Hurtownia dostarcza towary angielskie i niemieckie, jakie eksportowane są oraz do obcych liczących się na targu kantów. Dzierżymy fatałaszki segregowana a niesortowana, która w sąsiedztwie odkupie szerokiej transzy jest intrygująco wyceniana. Hurtownia usługuje jegomości z całkowitej Mowa ojczysta. Zapraszam aż do odwiedzania niepolskiej hurtowni.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna estetyczna Bydgoszcz »

  Ambasada urody PCME to miejsce, w jakim oddzielisz się od chwili powszednich nieszczęść. Pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie i odpowiedni wizerunek. Nasza placówka proponuje moc usług spojonych z urodą także poprawą zdrowia np. leczenie łysienia i wiele więcej. Wszystkie wypunktowane powyżej zabiegi są pełnione przez zawodowców także doktorów w swojej domenie. Nic nie jest pozostawione losowi, a w naszej specjalizacji to nader znacząca i priorytetowa kwestia. Liczy się dla nas uciecha konsumenta, który skorzystał z naszych posług. Serdecznie zapraszamy do Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej!

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domeny za darmo »

  Dla każdego bezpłatna domena internetowa już teraz na serwisie 100pka.pl. Załóż stronę bez znajomości podstaw tworzenia stron internetowych, zupełnie darmowa wizytówka twojej Ciebie i Twojej korporacji. Skuteczny Marketing Internetowy, Dowolna domena  za free w zasięgu ręki już dziś dla Twojego Biuro i Firmy. Pojaw się i zarabiaj w sieci na dodawaniu ogłoszeń, pozycjonowaniu strony. Zapraszamy do serwisu 100pka.pl

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GUTGRAF - drukarnia olsztyn: książki, offset »

  Zakład poligraficzny Gutgraf w Olsztynie - druk offsetowy.Drukujemy: książki w twardej i miękkiej oprawie, ulotki, foldery, broszury, katalogi, teczki, etykiety.Usługi introligatorskie:sztancowanie, falcowanie, bigowanie, perforowanie, złocenie, szycie nićmi, foliowanie.Oferujemy również profesjonalną usługę kalibracji szerokiej gamy monitorów.

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Esin.pl - sklep internetowy - Akcesoria RTV: Uchwyty do telewizorów LCD i Plazma, kable HDMI. »

  Sklep internetowy, sprzedaż hurtowa oraz detaliczna uchwytów do telewizorów. Uchwyty do plazmy, LCD, LED. Oferujemy uchwyty obrotowe, sufitowe, pochylane. Uchwyty biurkowe, ramieniowe i specjalistyczne. Akcesoria RTV, okablowanie HDMI i DVI.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo gospodarcze Wrocław »

  Jeżeli szukasz uczciwej firmy konsultingowej, która wspomoże Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodowitym rynku to powinieneś zainteresować się naszą ofertą. Ochoczo przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnorodnego rodzaju rynkach. Zaręczamy, że jesteśmy w stanie sumiennie wykonać każde prawne czynności. Na naszej stronie przedstawiona jest kompletna oferta oraz dokładnie przedstawiony limit usług jakie wykonujemy. Zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zobaczenia naszej strony i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Workflow »

  Określenie workflow jest raczej odmiennie charakteryzowane. W szerszym znaczeniu jest to przekazywanie danych pomiędzy poszczególnymi współpracującymi podmiotami. W węższym określeniu jest to oprogramowanie, które ma wspomagać pracę w grupie, zwłaszcza obieg dokumentów. Praca biurowa bez konieczności obowiązku stałego kontrolowania dokumentacji, jest w pierwszej kolejności wygodna. Z tego względu, jeśli szukamy sposobu na to, aby nasza działalność była bardziej sprawna, wybierzmy program workflow. najkorzystniej jest decydować się na takie programy, które będą odpowiadały określonym potrzebom – takie, jakie udostępniają nam więcej modułów.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Teraźniejsze budynki wyróżniają się innowacyjnymi kształtami, niezwykłą formą. Wielu ludzi chce żeby ich domy były niepowtarzalne. Do ich konstruowania używa się nowoczesnych materiałów i technologii. Jednakże nie sam wygląd jest ważny. Wyekwipowane one są w elementynajwyższej jakości. Nadto najnowocześniejsza technologia jest wykorzystywana do zaoszczędzenia energii. Konstruowane są na przykład kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Przy wyższym nakładzie finansowym można wdrożyć technologie tego typu co po pewnym czasie nam się zwróci i to z górką. Energia słoneczna jest coraz popularniejsza. Jej najpotężniejszą zaletą jest to, że nic nie kosztuje. Jednakowoż same instalacje nie należą do najtańszych. Jest to pojedynczy przykład jak można zużytkować siły przyrody. Innym przykładem są wiatraki. Używając siłę wiatru produkują energię. Ludzie muszą coraz częściej szukać energii w odnawialnych źródłach. Takie składniki jak dla przykładu węgiel w przyszłości skończą się i chcąc nie chcąc ludzie - o ile będzie jeszcze istnieć - będzie musiała odnaleźć inne źródła energii. Ponieważ my nie musimy narzekać na niedobór energii we współczesnym świecie, nie zdajemy sobie z tego sprawy. Chociaż można już dowiedzieć się o tym, że rezerwa ropy na świecie stale się zmniejsza i być może, że za niedługi czas ulegnie całkowitemu wyczerpaniu. Dodatkowo ludzkość wciąż się powiększa a razem z nią wzrasta popyt na energię. Dlatego też zwyczajne źródła energii wyczerpują się jeszcze szybciej. Jeśli sytuacja się nie zmieni grozi nam kryzys energetyczny.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki paletowe »

  Właścicielem sklepu www jest firma PROMAG S.A. Firma ma duże doświadczenie w działalności na krajowym rynku. Zajmujemy się urządzaniem magazynów. Swoim odbiorcom proponujemy także doradztwo techniczne. Sklep tm24.pl posiada w swoim asortymencie paleciak elektryczny, paleciak z wagą, podnośnik kolejowy, beczki plastikowe, owijarkę do palet, wózek warsztatowy oraz chwytak magnetyczny. Nasze urządzenia cieszą się dużą trwałością. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz liczne promocje np. szafek BHP. Nasz sklep internetowy nie ogranicza się tylko do przyjęcia zamówienia, lecz istnieje możliwość uzyskania dodatkowych wiadomości na temat określonych towarów. Jesteśmy otwarci na wszelkie podpowiedzi i odpowiemy na wszelkiego rodzaju pytania. Hitem naszego sklepu jest paleta plastikowa EOS 1208 w kolorze szarym. Wszystkie osoby, które chcą zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie.Paleciak z wagą Wózek taczkowy Mostki przeładunkowe

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie w wina »

  Powodem tak wielkiego zainteresowania jest możliwość kupienia najlepszych bordoskich win w sprzyjającej cenie. Popyt na francuskie wina stale rośnie, a ich produkcja jest ograniczona. Dlatego też ceny trunków non stop się zwiększają. Nabywając wino w formie en primeur, stajemy się jego właścicielem zanim trafi do szerszej sprzedaży.  Kupujemy je na początku zwiększania się jego wartości, bezpośrednio od producenta. Winiarze w ten sposób sprzedają wyłącznie ograniczoną cześć osobistej produkcji, wiec jest to nielada gratka dla konsumentów, kolekcjonerów i inwestorów.Co wspólnego mają wydarzenia z dalekiego Bordeaux z Polską? Okazuje się, że jest kilka podobieństw. Mieszkańcy Polski coraz chętniej biorą udział w zakupach bordoskiego wina w formie En Primeur. Wykonujemy to jednakże nie po to, by skosztować tych trunków, a z powodu profitów jakie umieją zaoferować. Znacząca większość tych środków to w chwili obecnej zakupy w formie En Primeur.Wino Lafite Rothschild ze słynnego rocznika 1982, od momentu wejścia na rynek, 65-krotnie podwyższyło własną wartość.  Po pierwsze, z każdym rokiem maleje liczba dostępnych na rynku butelek, a skłonnych do ich wypicia nie brakuje. Po drugie, wino to nie auto -  z wiekiem jest coraz lepsze. Polecany przez krytyków okres leżakowania dla najlepszych trunków z Bordeaux sięga kilkudziesięciu lat! Malejąca podaż oraz poprawiająca się jakość przekładają się na wzrost cen. - To sprawia, że inwestowanie w wina jest świetną inwestycją długoterminową, tak jak produkty strukturyzowane czy inwestycja w nieruchomości.Kolejną zachętą dla inwestorów jest brak, podatku Belki".

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Woven bags »

  W Eco-Bag można nabywać opakowania z papieru z rączkami lub bez rączek. Eco-Bag Shopping Bags Manufacturer to marka utożsamiana z jakością najdoskonalszej klasy. Non woven fabric bags cieszą się znacznym zainteresowaniem kontrahentów. Non-Woven Bags Manufacturer Eco-Bag to firma, która nieustannie się doskonali. Eco friendly bags mogą być zrobione z zastosowaniem juty. Zamawiając eco friendly bags troszczymy się o środowisko. Eco bags pozwalają na umieszczenie w środku sporo ważących zakupów. Żeby usatysfakcjonować konsumentów, firma Non-Woven Bags Manufacturer Eco-Bag wykonuje wyroby różnorodnych rozmiarów. Tak więc, zależnie od potrzeb, możemy otrzymać non-woven bags typu wysokiego albo zupełnie małe. Na witrynie zademonstrowano poszczególne rodzaje paper bags oraz eco bags. Jednostki gospodarcze, które dbają o kształtowanie wizerunku, traktują personalized paper bags jako atrakcyjne udogodnienie w tym zakresie.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tartak Drew-Rem - tarcica dębowa, deska podłogowa »

  Nasza firma w stałej ofercie posiada następujący asortyment: tarcica dębowa sucha i mokra, sztachety, lita deska podłogowa dębowa, deska tarasowa dębowa ryflowana, więźba dachowa impregnowana, łaty. Oferujemy również usługi stolarskie.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Nasze studio programistyczne umiejętnie wykorzystuje wieloletnie doświadczenie pracujących u nas profesjonalistów z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Nasze działania bazują na olbrzymich umiejętnościach pracujących z nami pasjonatów, dla których programowanie jest otwartą księgą. Zakres wykonywanych przez nas zadań jest trudny do objęcia i bez ustanku się rozwija, obejmując na przykład programowanie, testowanie pod kątem funkcjonalności i użyteczności, optymalizację czy implementację powstałych systemów. Wykorzystywane przez naszą firmę technologie są do tego stopnia różnorodne, że dla każdego jesteśmy w stanie stworzyć dokładnie to, czego mu trzeba. Programowanie to nasza pasja, którą przez cały czas rozwijamy, przez co proponowane przez nas rozwiązania są za każdym razem wydajne, a nasze działania zdobyły nam już wielu wiernych klientów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Event dla firm to impreza skutecznie wzmacniająca więzi między pracownikami,usprawnia kooperację zespołu, a także stanowi idealną szansę na stworzenie pozytywnej atmosfery w firmie, a miła atmosfera oznacza efektywniejszą pracę. Agencja artystyczna FENU zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem eventów dla firm w ciekawych miejscach plenerowych i obiektach zamkniętych: wieczory tematyczne, team building, konferencje, występy artystów muzycznych, kabaretów, iluzjonistów, pikniki, gale, jubileusze.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Clear - Service - firma sprzątająca, polimeryzacja »

  Świadczymy usługi z zakresu utrzymania czystości w biurach oraz budynkach mieszkalnych. Zajmujemy się czyszczeniem powietrzni, polimeryzacją, praniem wykładzin i dywanów, utrzymaniem terenów zielonych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Plotery wielkoformatowe »

  Firma esolvent w swej oferuje używane plotery wielkoformatowe. W bardzo korzystnej cenie możemy rozpocząć przygodę z drukowaniem reklam wielkiego formatu oraz innych rzeczy. Oferowane przez nas plotery są dokładnie sprawdzone i są w bardzo dobrym stanie technicznym, dzięki czemu będą wykorzystywane przez kilka lat, bez jakichkolwiek późniejszych kosztów. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe »

  Usługi transportowe - Poznań, Usługi transportowe, transport krajowy, tanio, tani transport, firmy transportowe, firmy przewozowe, Poznań, przewóz towarów, przewóz ładunków, firma transportowa, FASTDOM, 510 409 828, Dominik Leszczyński

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Piły Pegas Gonda »

  Firma Insaw jest dostawcą pił taśmowych oraz przecinarek taśmowych Bomar i Pegas Gonda. Poprzez współpracę z renomowanymi producentami oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe normy jakościowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy części zamienne i eksploatacyjne do przecinarek Bomar i Pegas. Prowadzimy serwis przecinarek taśmowych Bomar i Pegas, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawach jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalne i na wysokim poziomie usługi na terenie całego kraju. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień, serwis oraz uruchomienie maszyn, a także szkolenia w zakresie bezpiecznego obsługiwania maszyn. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdyż wysoka jakość produktów i usług połączona z konkurencyjną ceną czyni ją atrakcyjną.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: