Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • Rejestracja czasu pracy »

  Nadruki na kartach, instalacje systemów: kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, wideo rejestracja, systemy rozliczania zleceń, oprogramowanie. Dostawca czytników kontroli dostępu i rejestracji czsasu pracy, szkolenia

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki - Soczewki Kontaktowe - Soczewki-at »

  Soczewki - Soczewki Kontaktowe - Sklep Soczewki-at - Oferujemy m.in. wysokiej jakości soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki kontaktowe dwutygodniowe, soczewki kontaktowe miesięczne, soczewki kwartalne, płyny pielęgnacyjne, soczewki kolorowe, soczewki toryczne, krople nawilżające, air optix Aqua, acuvue truEye, Zapraszamy do naszego sklepu z soczewkami.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOLKOS- FOLIE OKIENNE »

  Firma PHU FOLKOS zajmuje się montażem oraz demontażem folii okiennych

  W swojej ofercie posiadamy folie:

  * bezpieczne

  * antywłamaniowe

  * przeciwsłoneczne

  * lustrzanki

  * ozdobne

  * przeciw promieniowaniu ultrafioletowemu

  * matowe (efekt piaskowanego,mrożonego szkła, nie zaciemniają

  pomieszczenia, a jednocześnie uniemożliwiają wgląd do jego wnętrza )

  idealne do pomieszczeń sanitarnych,socjalnych,gabinetów lekarskich,

  szpitali,biur, sal konferencyjnych,sciankach działowych...

  Folie okienne zapewniają:

  - ochronę przed potencjalnym włamywaczem, napastnikiem

  - ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym

  (zapewniają optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia w miesiącach

  letnich)

  - redukcję kosztów klimatyzacji i ogrzewania

  - prywatność w biurach i domach

  - stanowią ciekawa aranżację wnętrz

  - ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym

  (zabezpieczają wnętrza pomieszczeń przed blaknięciem)

  -pozwalają uzyskać efekt lustra weneckiego

  - i wiele innych zastosowań

  Zapewniamy wysokiej klasy folię okienna oraz szybki i profesjonalny montaż

  Kontakt

  www.folkos.pl

  tel 790-028-159

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowaniowe odpady »

  Nasza oiler organizacja odzysku zdejmuje odpowiedzialność za odpady poużytkowe powstające w fabrykach setek naszych klientów, którym współpraca z nami umożliwia uniknąć dotkliwych konsekwencji, które pociąga za sobą produktowa opłata. I w czasie gdy regeneracja olejów to standard, któremu sprostać musi każda organizacja, my analizujemy zmiany w przepisach, by wiedzieć, czego się spodziewać i w jaki sposób dopasowywać nasze usługi do stale rosnących wymagań prawnych. Zapraszamy do obejrzenia naszej strony w Internecie i przyłączenia się do setek usatysfakcjonowanych klientów spółki Oiler.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mebelki dla dzieci »

  Sklep internetowy oferujący wszystko dla dzieci. W bogatym asortymencie można wybrać konieczny fotelik samochodowy dla dzieci oraz optymalne jako prezent pojazdy dla dzieci. Ten sklep dla dzieci troszczy się o najlepszy gatunek proponowanych artykułów. Potwierdzeniem tego jest nie tylko trwałość używanych materiałów, ale też niezagrażanie dzieciom i interesujący wygląd. Rozmaite akcesoria dla dzieci zyskały stosowne certyfikaty.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż maszyn rolniczych »

  W dość małej liczbie przypadków zdarza się, żeby po niespełna rocznym użytkowaniu przez dane gospodarstwo traktora, przyczepy albo również rozdrabniarki doszło do takich działań jak sprzedaż maszyn rolniczych, które ostatnimi czasy były zakupione. O ile dane gospodarstwo rolne de facto ubolewa nad małą ilością zbiorów albo również zbytu wówczas dopiero konkretny przedsiębiorca decyduje się na sprzedaż maszyn rolniczych, które w zdecydowanej większości przypadków jest obowiązkiem i jednocześnie szansą na konwersję kierunku, o ile chodzi o politykę gospodarstwa.
   
   

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Derka, czapsy, bryczesy »

  Internetowy sklep jeździecki, pasze dla koni, suplementy, artykuły jeździeckie, giełda koni. Wszystko to możesz znaleźć na naszej stronie na którą zapraszamy wszystkich jeźdźców jak i przyszłych adeptów tego pięknego sportu.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro na godziny Warszawa »

  Noa Cowork - innowacja dla Twojej pracy. Szukasz swojego miejsca pracy? U nas je znajdziesz. Innowacyjne podejście, najwyższe standardy, komfort, dostęp do szerokopasmowego internetu, to wszystko znajdziesz u nas. A konkretnie, mikrobiura dwuosobowe oraz jednoosobowe; otwartą strefę pracy z wydzielonym biurkiem, jeśli lubisz pracować w towarzystwie innych osób. Ponadto profesjonalna obsługa recepcyjna, sale konferencyjne, strefa spotkań biznesowych oraz kuchnia i strefa relaksu. Wynajmując u nas biurko będziesz miał dostęp do specjalnych rabatów do pozostałych stref. Oferujemy wynajem sal konferencyjnych oraz biur na godziny. Dołącz do nas i razem z nami twórz niepowtarzalną społeczność Noa Cowork.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Goki »

  Zabawki z drewna to nasz symbol, jednak to tylko mała część naszej oferty. Można nabyć pojedyncze zabawki, a także całe ich zestawy, przykładowo do zabawy w sklep, do zabawy w teatr, do zabawy w dom. Nasze zabawki to zabawki edukacyjne. Prowadzimy handel detaliczny i hurtowy, na zamówienie przesyłamy katalogi. Nasze zabawki mają wymiar edukacyjny, kształtują Twoje maleństwo pod względem intelektualnym i fizycznym. Jesteśmy przedstawicielami znanych koncernów, a nasze rzeczy podobają się dzieciom i poprawiają im humor. Dzieci mogą bawić się długo, a rodzice mają zapewnione pełne poczucie bezpieczeństwa, ponieważ są to przedmioty ekologiczne i właściwie zbudowane. Jesteśmy otwarci na stałą wspólpracę ze sklepami i agencjami reklamowymi.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Centralny profil naszej pracy to szukanie kompetentnych pracowników dla sporych korporacji.Na rodzimym rynku jesteśmy obecni już od wielu lat doradzając w selekcji pracowników wielu sławnym firmom polskim jak i europejskim. Jak do tej pory możemy pochwalić się stuprocentowym zadowoleniem naszych klientów. Warto zaznaczyć, że cechuje nas też szczegółowa identyfikacja wymagań naszych partnerów. Pomożemy Państwu w znalezieniu idealnych kandydatów do pracy. Używamy przy tym nowoczesne metody np. direct search.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki SKOK »

  Ubezpieczenia w SKOK cechują mocno konkurencyjne składki oraz wysoki poziom oferowanych propozycji. Ubezpieczenia SKOKbędą wysoko cenione przez znane niezależne serwisy branżowe. Jednym z bardziej popularnych ubezpieczeń na liście usług SKOK jest ubezpieczenie OC auta.
  Jakie ubezpieczenia w SKOK?
  Oferowane poprze SKOK ubezpieczenia obejmują niemal każdą dziedzinę życia. Ubezpieczyć musielibyśmy się na wypadek utraty pracy, życia i masa innych możliwości. Ubezpieczenia w SKOK odkładają również wyjątkowo dobrą i konkurencyjną propozycję ubezpieczeń OC I AC którym opłaca się się bliżej przyjrzeć.
  Ubezpieczenie domu SKOK
  SKOK ubezpieczenia posiada też na majątek taki jak mieszkanie lub domu. Najtańsze ubezpieczeniedomu może pozwolić nam oraz naszej rodzinie na "spokojny sen". Ubezpieczenie kredytu hipotecznego będą dodatkowym zabezpieczeniem jego spłaty, co za tym idzie w przypadku jakichkolwiekproblemów nasza rodzina nie zostanie obciążona spłatą kredytu.
  Inne ubezpieczenia w SKOK
  Inne ubezpieczenia w SKOK będą np. Na wypadek utraty pracy czy nagłej śmierci. Są tofascynujące metody na większe zabezpieczenie kredytu hipotecznego.Dają one zachować spokój w razie niepowodzenia i problemów ze spłatą długu wobec SKOK.

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu »

  Kamery – w obecnych czasach możemy je spotkać w wielu miejscach. Są one zlokalizowane w supermarketach, przy bankomatach,w restauracjach, w centrach handlowych oraz w wielu innych miejscach publicznych. Służą one szczególnie bezpieczeństwu. Takie kamery nie tylko odstraszają przestępców, ale także pomagają w rozpoznaniu oraz odnalezieniu ich. Kamery to też kamery internetowe, o których można przeczytać na witrynie kameryprzemyslowe.com.pl. Dzięki nim możemy nie tylko komunikować się z druga osobą, ale też widzieć ją. Witryna kameryprzemyslowe.com.pl wyjaśnia nam sposób działania takich kamer. Są one podłączone za pomocą kabla USB, bądź też wbudowane w komputer. Więcej informacji na ten temat możemy przeczytać na stronie kameryprzemyslowe.com.pl.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Arka Nieruchomości »

  Arka Nieruchomości w trakcie kilku lat istnienia w branży pośrednictwa obrotu nieruchomościami pozyskała, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, powodzenie nabywców. spisie znajduje się kilka wiele tysięcy propozycji, dlatego jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wybrednych kontrahentów, którymi opiekujemy się całościowo podczas całego biegu kupna lub sprzedażysprzedania. Wyszukamy odszukamy odpowiadającą życzeniom nabywcy mieszkanie, zorganizujemy wszelkie formalności i doprowadzimy transakcję do szczęśliwego zamknięcia.
  Arka Nieruchomości w swojej ofercie prócz domów i mieszkań zaoferować może swoim klientom parcele, hale, magazyny. Dbamy o to, by każdy klient był profesjonalnie obsłużony i usatysfakcjonowany z naszego wsparcia.
  Arka Nieruchomości swoją aktywnością obejmuje rejon województwa zachodniopomorskiego, głównie zaś Szczecin i okolice. zachęcamy do skorzystania z naszych pośrednictwa– maklerzy Arki dołożą starań, by każdy sprzedający znalazł zaplanowany przez siebie nieruchomość. Arka zaprasza!

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Lublin »

  Przygotowania w lokalu poprawy wymagają wysokiego poziomu dokładności przy ożywienia dekoracyjne aktywów. balustrady nierdzewne Kraków wymagają odpowiednie detale wyeliminowanie rdzy, aspekt niepokoju dla wielu właścicieli domów. Odkryte dekoracje zazwyczaj cierpią z powodu tej niekorzystnej sytuacji, z powodu narażenia na pór suchych i mokrych. Obejmuje to intensywne działanie wilgoci, deszczu, śniegu i tym podobne. Zazwyczaj, rdzewiejących rozpoczyna się od powierzchni. W końcu, mężczyźni i kobiety w ogromnej liczbie przypadków zauważyć peeling i frytki z lakieru. Z tego powodu, tworząc ten artykuł jest istotna, ponieważ pomaga właścicielom domów w wyborze korzystnych rozwiązań odświeżający do szyn metalowych. W ten metodę, możliwe zabezpieczenia poręczy naturalną esencję jest wysoka. Wyjątkowo, najlepsze pracy farby są efektem właściwe przygotowanie i wykorzystanie właściwej farby. Porady 1: Usuwanie rdzy i peelingi. Po pierwsze, konieczne jest w celu oczyszczenia powierzchni wszystkich materiałów pogarszających. To jest możliwe, wymaga dużego wysiłku.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dave design - fotoblog - tworzenie stron i pozycjonowanie »

  Oferujemy grafiką komputerową oraz pozycjonowaniem stron internetowych.Ponadto oferujemy kompleksową obsługę firm. W zakres naszego działania wchodzi o prócz tworzenia stron www doradztwo hostingowe Zapraszamy na naszą stronę internetową www.davedesign.pl lub do naszego fotoblogu www.klarecki.pl

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Modelarski, Modele RC »

  Sklep modelarski Hobby-Model to godna zaufania firma z tradycją. Jesteśmy producentem modeli z napędem gumowym. Oferujemy dostępne na rynku modele plastikowe, drewniane żaglowce, gotowe modele kolekcjonerskie, figurki i dodatki modelarskie. Podjęliśmy współpracę z renomowanymi wydawnictwami kartonowymi, które można spokojnie polecić każdemu na początek. Posiadamy modele RC elektryczne i spalinowe oraz części zamienne.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żyrandol »

  Produkujemy oświetlenie sufitowe oraz oświetlenie zewnętrzne. Wytwarzamy lampy do ekskluzywnych wnętrz. Nasze kinkiety stylowe ozdobią każdy stylowy dom. Naszymi odbiorcami jest EU, gdzie i sconce oznacza i prestiż.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia ogrodnicze|Narzędzia pneumatyczne|Narzędzia budowlane »

  Oferujemy Państwu szeroką gamę narzędzi, sprzętu i akcesoriów znanych firm. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości narzędzia oraz części zamienne i zestawy naprawcze do nich. W naszej ofercie znajdują się narzędzia i akcesoria ogrodowe, kompresory i narzędzia pneumatyczne, agregaty prądotwórcze oraz spawarki i lekki sprzęt budowlany.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak importować z Chin »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że Twoja konkurencja kupuje produkty na znacznie bardziej opłacalnych warunkach? Odpowiedź jest prosta. Najprawdopodobniej prowadzi import z krajów azjatyckich. Chiny są jednym z bardzo opłacalnych miejsc do kupowania dużych ilości różnego typu produktów. Sprawdź naszą stronę i dowiedz się jak importować z Chin, tak aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia odzieży używanej »

  Hutownia wysokiej próbie szacie traktowanej specjalizująca się w realizacji obszernych zleceń. Hurtownia dostarcza towary angielskie i niemieckie, jakie eksportowane są oraz do obcych liczących się na targu kantów. Dzierżymy fatałaszki segregowana a niesortowana, która w sąsiedztwie odkupie szerokiej transzy jest intrygująco wyceniana. Hurtownia usługuje jegomości z całkowitej Mowa ojczysta. Zapraszam aż do odwiedzania niepolskiej hurtowni.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: